Sezon 2010/2011 grupa IV

GrubasBKS
Posty: 9
Rejestracja: 15 lis 2010, o 12:20
Płeć: M
Lokalizacja: Biłgoraj
Kontakt:

Sezon 2010/2011 grupa IV

Post autor: GrubasBKS »

Po ostatniej kolejce Szóstka Biłgoraj umocniła się na pozycji lidera grupy IV. Mecz z TKS Tomasovia bardzo dobry dużo emocji przyniósł nam kibicom !!! Zapraszam do dyskusji kibiców zespołów z tej grupy.
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: Sezon 2010/2011 grupa IV

Post autor: wwwitek2006 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 17 lis 2010, o 00:48 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Pkt 23 regulaminu forum
GrubasBKS
Posty: 9
Rejestracja: 15 lis 2010, o 12:20
Płeć: M
Lokalizacja: Biłgoraj
Kontakt:

Re: Sezon 2010/2011 grupa IV

Post autor: GrubasBKS »

W tej kolejce właśnie to nasze kluby razem się spotkają. Ja dążę do tego by być na tym meczu i wspierać moją drużynę. Ale okaże się wszystko w czasie jak będzie.
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: Sezon 2010/2011 grupa IV

Post autor: wwwitek2006 »

Ja, ze względu na moje położenie "geograficzne" jestem jedynie kibicem wirtualnym Sandecji. Raz tylko, w marcu br., gdy Sandecja walczyła o awans do II.ligi w Warszawie, siedziałem przez trzy dni na trybunach i darłem japę.
W sobotnim meczu (20.11.) w Sędziszowie, faworyt spotkania jest określony, bo wystarczy spojrzeć na dorobek punktowy obu drużyn.
Wierzę, że sądeczanki podejmą równą walkę z Twoimi i może urodzą się z tego dla STS-u jakieś punkty.
Niech zwycięży lepszy!
Pozdrawiam!
w.w.
GrubasBKS
Posty: 9
Rejestracja: 15 lis 2010, o 12:20
Płeć: M
Lokalizacja: Biłgoraj
Kontakt:

Re: Sezon 2010/2011 grupa IV

Post autor: GrubasBKS »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 17 lis 2010, o 00:46 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Pkt 23 regulaminu forum
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: Sezon 2010/2011 grupa IV

Post autor: wwwitek2006 »

Czegoś nie rozumiem i proszę Cię, "GrubasBKS" o wyjaśnienie, choć to tylko moja zwykła ciekawość.
Po poście, w którym wspomniałeś, że w następnej kolejce nasze drużyny się spotkają, było dla mnie oczywiste, że jesteś kibicem Patrii Sedziszów Małopolski, bo Sandecja właśnie grać będzie z Patrią w sobotę.
Dopiero później spojrzałem na Twoją metryczkę i widzę, że jesteś z Biłgoraja, masz w nicku element BKS i podajesz stronę internetową "Szóstki".
Jest to możliwe, bo ja sam w I.lidze piłki ręcznej kibicuję 2 zespołom w jednej grupie, więc myślę, że i tak jest w Twoim przypadku.
Pozdrawiam!

w.w.
GrubasBKS
Posty: 9
Rejestracja: 15 lis 2010, o 12:20
Płeć: M
Lokalizacja: Biłgoraj
Kontakt:

Re: Sezon 2010/2011 grupa IV

Post autor: GrubasBKS »

Ja kibicuje piłce siatkowej. I przepraszam z góry za wprowadzenie w błąd za to iż sam miałem zły terminarz meczy którym się sugerowałem i mój klub z Sandecją Nowy Sącz będzie grał dopiero 4 grudnia. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: Sezon 2010/2011 grupa IV

Post autor: wwwitek2006 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 17 lis 2010, o 00:43 przez Ted, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Pkt 23 regulaminu forum
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: Sezon 2010/2011 grupa IV

Post autor: wwwitek2006 »

Gratuluję Ci, "GrubasBKS" zwycięstwa Szóstki za 3 punkty w Proszowicach i utrzymania przewagi nad Krosnem.
Moja Sandecja, niestety, kolejny raz przegrała do "0" i jest czerwoną latarnią.

w.w.
GrubasBKS
Posty: 9
Rejestracja: 15 lis 2010, o 12:20
Płeć: M
Lokalizacja: Biłgoraj
Kontakt:

Re: Sezon 2010/2011 grupa IV

Post autor: GrubasBKS »

Jestem bardzo zadowolony z wyniku w Proszowicach i z tego że mój klub umacnia się na pozycji lidera grupy IV.
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Sezon 2010/2011 grupa IV

Post autor: Ted »

Z tym umacnianiem to mała przesada. Przecież Karpaty cały czas siedzą na ogonie. W ostatniej kolejce zgarnęły komplet punktów.
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: Sezon 2010/2011 grupa IV

Post autor: wwwitek2006 »

Ale po najbliższej, 8.kolejce, jest wysoce prawdopodobne, że słowa "GrubasaBKS" się spełnią i Szóstka rzczywiście mocniej usadowi się w fotelu lidera..
Jego drużyna gra u siebie z czwartym zespołem tabeli i jest faworytem do kompletu punktów. Druga para czołówki - Karpaty i Tomasovia - mogą tylko zgrać na korzyść Biłgoraja.

Moja Sandecja wyprawia się do Rzeszowa i mam nadzieję, że przywiezie do Sącza jakąś zdobycz punktową.
Serdecznie tego dziewczynom i ich opiekunom życzę
!!!

w.w.
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: Sezon 2010/2011 grupa IV

Post autor: wwwitek2006 »

GrubasBKS pisze:Jestem bardzo zadowolony z wyniku w Proszowicach i z tego że mój klub umacnia się na pozycji lidera grupy IV.

Gratulacje za dzisiejsze łatwe zwycięstwo "Szóstki" nad Patrią i powiększenie przewagi nad Karpatami, które swój mecz rozegrają dopiero 2.grudnia.

Ja mam też swój kawałek radości. Marzyłem, by Sandecja wywiozła od rzeszowskiego Bolesława jakieś punkty/punkcik. Sądeczanki wygrały 3:2, a mogło być nawet 3:1.


w.w.
GrubasBKS
Posty: 9
Rejestracja: 15 lis 2010, o 12:20
Płeć: M
Lokalizacja: Biłgoraj
Kontakt:

Re: Sezon 2010/2011 grupa IV

Post autor: GrubasBKS »

Gratulacje dla Sandecji ja jak zwykle jestem pełen radości z wygranej Szóstki. Na mecz Szóstki z Patrią przyjechali jej fani lecz popatrzyli tylko na rozegrany w biłgorajskim stylu mecz pt, Szybkie 3-0 :)
Ted pisze:Z tym umacnianiem to mała przesada
i co teraz na to odpowiesz kolego TED ?? Teraz Czeka nas mecz z Sandecją Nowy Sącz wwwitek2006 chyba też się niecierpliwisz ??
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: Sezon 2010/2011 grupa IV

Post autor: wwwitek2006 »

Rozumiem podtekst Twojego pytania, ale jako kibic Sandecji znam swoje miejsce w szyku i wiem, czego można się spodziewać w spotkaniu z "Szóstką". Jednak, pamiętaj, że to jest sport i nie tacy arcymistrzowie się potykali, mieli słabszy dzień itp. Aktualny poziom obu drużyn wyznacza ich miejsce w tabeli, a ja i tak wierzę w niespodziankę ze strony sądecczanek.
w.w.
GrubasBKS
Posty: 9
Rejestracja: 15 lis 2010, o 12:20
Płeć: M
Lokalizacja: Biłgoraj
Kontakt:

Re: Sezon 2010/2011 grupa IV

Post autor: GrubasBKS »

Ja nie mówię że stawiam z góry na wygraną, miałem na myśli że teraz przeciw sobie zagrają nasze kluby a z tymi niespodziankami to masz rację nigdy nic nie wiadomo. Ale nie ma co gadać jeszcze puki co piłka w parkiet nie wbita jak to się pięknie określa. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Sezon 2010/2011 grupa IV

Post autor: Ted »

GrubasBKS pisze:
Ted pisze:Z tym umacnianiem to mała przesada
i co teraz na to odpowiesz kolego TED ?? Teraz Czeka nas mecz z Sandecją Nowy Sącz wwwitek2006 chyba też się niecierpliwisz ??
A co ma odpowiedzieć kolego GrubasBKS ??? Bo zupełnie nie rozumiem tej zaczepki. Najpierw spójrz na datę mojego posta, następnie prześledź do czego się ona konkretnie odnosiła. I przechodząc do meritum czy 8. kolejka w grupie nr 4 już się zakończyła ??? Śmiem twierdzić, że nie. A jeżeli Karpaty zgarną trzy punkty, mój post znowu stanie się aktualny.

W przeciwieństwie do Ciebie kolego GrubasBKS nie ekscytuję się kolejnymi zwycięstwami Szóstki, ale nie dlatego, że jej nie lubię, bo akurat zespół, podobnie jak Tomasovię darzę wielkim sentymentem, ale dlatego, że ten zespół ma wygrywać wiosną. Najpierw grupowe play-off, gdzie jest faworytem, a następnie turniej o I ligę. A tu już będą schody. Bo jak dla mnie numerem jeden jest Legionovia, numerem dwa Jedynka
quentin7
Posty: 130
Rejestracja: 28 lis 2007, o 01:39
Płeć: M
Lokalizacja: a różnie...
Kontakt:

Re: Sezon 2010/2011 grupa IV

Post autor: quentin7 »

Póki co obecna tabela odzwierciedla rzeczywistość w tej właśnie grupie. Szóstka, Karpaty i Wisła to raczej ''pewniaki'' do gry w fazie play-off. O 4 pozycję z pewnością będą walczyć zespoły z Tomaszowa i Sędziszowa z lekkim wskazaniem na tych pierwszych. Patria z sezonu na sezon radzi sobie coraz lepiej i efekty tego zresztą widać po pozycji, jaką ta drużyna zajmuje w obecnych rozgrywkach. Zgodnie z przewidywaniami o utrzymanie będzie walczyła reszta. Siarka kadrowo nie wygląda najlepiej i szczytem możliwości tego zespołu na obecną chwilę wydaje się być 6 pozycja. Dalin, który odmłodził zespół z pewnością też będzie chciał zająć jak najlepszą pozycję na jaką obecnie stać ten zespół. Bardzo ciekawą drużynę ma Rzeszów. Niezwykle młode dziewczyny na które zdarzyłem już kiedyś zwrócił uwagę jak grały w rozgrywkach kadetek i juniorek. Chciałbym bardzo aby ta drużyna się utrzymała, bo naprawdę jest w tym zespole potencjał i jest kilka bardzo fajnych i ciekawych zawodniczek. Na obecną chwilę najsłabsze wydają się być drużyny z Proszowic i Nowego Sącza, ale żeby byłą jasność nie skreślam żadnej z tych drużyn. Ogólnie jednak rzecz ujmując obecna tabela pokazuje układ sił w tej lidze.
Awatar użytkownika
mazia
Redaktor
Redaktor
Posty: 372
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:07
Płeć: K
Lokalizacja: Podłopień/Kraków
Kontakt:

Re: Sezon 2010/2011 grupa IV

Post autor: mazia »

Ostatnio miałam okazję oglądać mecz Wisły z Szóstką i powiem szczerze, że mecz nie odzwierciedlał różnic punktowych w tabeli. Przyjezdne nei powaliły i gdyby nie Paula Rauch to pewnie zakończyłoby się w 3 setach dla Wisły. Potwierdziło się, że brak tam zmienniczek. Tym bardziej na uwagę zasługuje nowa twarz w Szóstce, czyli Gabryśka Gasidło, która trafiła tam na wypożyczenie... w zasadzie to z Wisły (w Sparcie była na wypożyczeniu). W meczu przeciw Wiśle nie mogła zagrać, ale w dalszej części sezonu może być sporym wzmocnieniem... o ile uda się ją doprowadzić do formy jaką prezentowała w zeszłym sezonie.
Wisła to totalnie nieobliczalna drużyna. Nie wiem czy wiecie, ale w tym sezonie drużyna ta trenuje praktcznie... 2 razy w tygodniu. Trochę mało jak na ekipę walczącą o awans. No ale może być ciekawie jeśli zaczną pracować częściej, dojdą do skutku wzmocnienia. Jak dla mnie grupa 4 wydaje się być najbardziej wyrównana, bo chociaż przewaga Szóstki w tabeli jest znaczna, to jest to drużyna jak najbardziej do ogrania. Sztuki tej mogły dokonać Wiślaczki, ale chyba w to same nie wierzyły.
Swoją drogą klub chyba też nie wierzył i spodziewał się szybkiego lania w trzech setach, bo już w połowie 4 partii na hali pojawiły się koszykarki Wisły, które chciały rozpocząć rozgrzewkę przed swoim meczem (który miał być transmitowany w TV, więc o opóźnieniu raczej mowy być nie mogło).
I kiedy czego gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu.
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: Sezon 2010/2011 grupa IV

Post autor: wwwitek2006 »

"Swoją drogą klub chyba też nie wierzył i spodziewał się szybkiego lania w trzech setach, bo już w połowie 4 partii na hali pojawiły się koszykarki Wisły, które chciały rozpocząć rozgrzewkę przed swoim meczem (który miał być transmitowany w TV, więc o opóźnieniu raczej mowy być nie mogło)."

Redaktor "mazia" była na meczu, więc trudno z nią polemizować, gdy się tam nie było. Może wystąpiły inne okoliczności niż w cytowanym fragmencie, które skłaniają do takich wniosków jak zaprezentowane. Wyobrażam sobie np., że koszykarki zaczęły ćwiczyć rzut do kosza, a niecelne piłki wpadały pomiędzy grające siatkarki, szczególnie te z Krakowa.
Dość ryzykowna teoria spiskowa z sugestiami pod adresem klubu. To zaprzecza całkowicie idei sportowej rywalizacji.
Mogło zabraknąć wyobraźni w ustalaniu godziny rozpoczęcia meczu siatkarskiego, ale byłbym ostatnim, który zarzuciłby brak wiary działaczom Wisły, a nawet pewną kalkulację.

Ze sportowym pozdrowieniem!
w.w.
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga kobiet”