Turniej Mistrzyń II ligi kobiet 2011

cytadela
Posty: 33
Rejestracja: 4 mar 2011, o 13:42
Płeć: M
Lokalizacja: Legionowo

Turniej Mistrzyń II ligi kobiet 2011

Post autor: cytadela »

Juz niedługo bo 15-17 kwietnia Turniej Mistrzyń II ligi kobiet. Startują Jedynka Aleksandrów Łódzki, Gaudia Trzebnica, Legionovia Legionowo, Szóstka Biłgoraj. 3 drużyny awansują do I ligi. Myslę, że mocne będą zespoły Legionovii i Gaudii. Kto według Was ma sznansę na grę w I lidze kobiet?
cytadela
Posty: 33
Rejestracja: 4 mar 2011, o 13:42
Płeć: M
Lokalizacja: Legionowo

Re: Turniej Mistrzyń II ligi kobiet 2011

Post autor: cytadela »

Turniej w Legionowie!!!!!!!
Zapraszamy!!!!!!!
Awatar użytkownika
kufel
Posty: 175
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:00
Płeć: M
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Turniej Mistrzyń II ligi kobiet 2011

Post autor: kufel »

Legionovia, Jedynka, Szóstka.
lisica
Posty: 34
Rejestracja: 18 wrz 2008, o 20:23
Płeć: K

Re: Turniej Mistrzyń II ligi kobiet 2011

Post autor: lisica »

Dla mnie zdecydowani faworyci to Legionovia i Jedynka. O trzecie premiowane awansem miejsce będą się bić Biłgoraj i Gaudia, obie mają podobny skład i możliwości 8-)
Turniej może być dość zacięty więc powodzenia dla wszystkich!!!!! :D
cytadela
Posty: 33
Rejestracja: 4 mar 2011, o 13:42
Płeć: M
Lokalizacja: Legionowo

Re: Turniej Mistrzyń II ligi kobiet 2011

Post autor: cytadela »

Legionovia wygrywa bez problemu. Gaudia w 1 i 2 secie nie prowadziła nawet jeden raz. W 3 secie Gaudia prowadziła 4:2 i potem nastapił odjazd Legionovii.
W pierwszym, bardzo zacietym meczu wydawało się, ze wygra Jedynka, która prowadziła 2:1 w setach i 23:20. Jednak to Szóstka po ambitnej walce wygrała 4 seta a nastepnie kontrolowała 5 seta.
cytadela
Posty: 33
Rejestracja: 4 mar 2011, o 13:42
Płeć: M
Lokalizacja: Legionowo

Re: Turniej Mistrzyń II ligi kobiet 2011

Post autor: cytadela »

Powiem krótko. Legionovia I liga! Hura! Hura! Hura!
Carlo
Posty: 8
Rejestracja: 9 paź 2007, o 00:03
Płeć: M

Re: Turniej Mistrzyń II ligi kobiet 2011

Post autor: Carlo »

Legionovia wyrała w tym sezonie wszystki mecze tracąc jedynie 2 sety. W turnieju mistrzyń wygrała wszystko do zera. Nie wiem czy ktoś kiedykolwiek dokonał czegoś takiego w siatkówce. NIkt tak nie zasłużył na awans jak właśnie ten zespół.
Załączniki
P4174397aa.JPG
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Turniej Mistrzyń II ligi kobiet 2011

Post autor: mewa »

Który to już raz Szóstka przegrywa w turnieju finalowym? Trzeci?
GrubasBKS
Posty: 9
Rejestracja: 15 lis 2010, o 12:20
Płeć: M
Lokalizacja: Biłgoraj
Kontakt:

Re: Turniej Mistrzyń II ligi kobiet 2011

Post autor: GrubasBKS »

Kolego Mewa dokładnie 3 razy była szansa na walkę o awans. Ale co zrobić ŻAL !!! Jestem rozgoryczony postawą zawodniczek Szóstki.
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Turniej Mistrzyń II ligi kobiet 2011

Post autor: Ted »

Zrobiły co mogły. Trzeba wziąć pod uwagę, że pozostałe drużyny przyjechały w czternastoosobowych składach, Szóstka w dziewięcio czy dziesięcioosobowym. To też miało wpływ. Najbardziej było mi żal atakującej z Biłgoraja. Paula dostawała bardzo dużo piłek i jak się okazało w niedzielę to zmęczenie było widoczne. Druga sprawa, że zupełnie zaskoczyła mnie Gaudia. Po dwóch porażkach (wczoraj to trochę im trener pomógł) dziewczyny się poniosły i naprawdę grały miłą dla oka siatkówkę. Pytanie. Dlaczego wcześniej nie grała Magdalena Balewska (bardzo dobry mecz). Na pocieszenie mogę napisać, że Szóstka miała najsympatyczniejszych i najgłośniejszych i najbardziej kolorowych kibiców na tym turnieju :)
GrubasBKS
Posty: 9
Rejestracja: 15 lis 2010, o 12:20
Płeć: M
Lokalizacja: Biłgoraj
Kontakt:

Re: Turniej Mistrzyń II ligi kobiet 2011

Post autor: GrubasBKS »

Szóstka cały sezon grała Paulą Rauch w każdym meczu co było widoczne gdy jej zabrakło w meczu rundy zasadniczej z Karpatami Krosno. Ale jedno pytanie mi nachodzi cały czas: Jak można być tak zniechęconym do gry co pokazało kilka zawodniczek z Szóstki ??
A jeżeli chodzi o kibiców to zawsze tak jest !!! Ja osobiście żałuję że nie mogłem być razem z tą czwórką ale cóż mam nadzieję że jeszcze wiele sezonów siatkarskiej przygody !!!
lisica
Posty: 34
Rejestracja: 18 wrz 2008, o 20:23
Płeć: K

Re: Turniej Mistrzyń II ligi kobiet 2011

Post autor: lisica »

Szkoda, że Szóstce się po raz kolejny nie udało :( Coś w tym małym zaangażowaniu niektórych dziewczyn do ostatniego meczu musi być...
Gratuluję zwycięzcom :)
zoor
Posty: 13
Rejestracja: 6 mar 2011, o 20:50
Płeć: M

Re: Turniej Mistrzyń II ligi kobiet 2011

Post autor: zoor »

Trener Szóstki popełnił błąd. Po pięciosetowym meczu w którym Rauch atakowała pewnie ponad 50 razy, trzeba było dać tej zawodniczce po prostu odpocząć w sobotę. Z Legionovia Szóstka i tak nie miała szans nic ugrać. To samo dotyczy innych podstawowych zawodniczek. Wystarczyła mecz z Legionovia potraktować treningowo i nastawić się na niedzielny z Gaudią.
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga kobiet”