III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

VTTUCB
Posty: 13
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:58
Płeć: M

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: VTTUCB »

Miejsce Zespół Mecze Punkty Sety
1 KPS „PROGRESS - KRISPOL”Września 10 27 30 : 9
2 „GRZEŚKI-GOPLANA” Kalisz 10 24 27 : 9
3 LUKS „WILKI” Wilczyn 11 22 25 : 14
4 UKS „RATAJE - ZSO 4” Poznań 10 16 20 : 17
5 UKS „KANIASIATKA” Gostyń 10 16 20 : 18
6 GLKS „POLANIN” Strzałkowo 11 14 17 : 22
7 VKS „JOKER” Piła 11 7 10 : 27
8 KS „NOTEĆ” Czarnków 11 0 0 : 33
Kr!SpOL - PrOgResS : II liga nasza;))
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: mAt »

Rotkiw tu już nie ma co tabeli wstawiać. Na tę chwilę wychodzą Września i Kalisz. W przyszłą sobotę mecz obu drużyn decydujący, kto z którego miejsca wychodzi.

Na jakich finałach Arekprezes? Dziwne, że dwa lata temu młodzi Jokerowcy wzmocnieni słabym wg Ciebie PLS-em (Piła zaliczyła spadek) weszła bez problemów do II ligi. Sam się zresztą przekonasz czy Bydgoszcz gra coś fajnego jeśli wygracie województwo.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
TmkGzlk
Posty: 60
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 15:06
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: TmkGzlk »

VTTUCB, ta tabela jak sądzę pochodzi ze strony WZPS, która jest średnio uaktualniana ;). Co prawda nie ma chyba jeszcze oficjalnej decyzji co do walkowera dla Gostynia w meczu z nami (Rataje), ale na stronie kaniasiatka.eu admin zrobił tabelę uwzględniającą wszystkie dotąd rozegrane mecze (z wymienionym walkowerem).
UKS Rataje ZSO4 Poznań
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: Arekprees »

no wiesz kolego mi chodzi oto ze wszyscy sie podniecaja bygoszacza a i owszem moze sa dobrzy ale musza to pokazac na boisku i to jesli sie okaze ze zagramy na naszej sali lo a nie tam gdzie gramy 3 lige to uwazam ze powalczyc mozemy zwlszacza ze tamte zespoly graja nacodzien nazywam lotniskach nie bedzie im tak latwo bo i nie bedzie az tak mocnej zagrywki przedewszystkim tak ze zobaczymy
VTTUCB
Posty: 13
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:58
Płeć: M

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: VTTUCB »

Tak tak Tomek to z tej strony pochodzi moja tabela... jeśli możesz to wstaw tą ze stronki Kani ;) będę wdzięczny;p pozdrawiam :D
Kr!SpOL - PrOgResS : II liga nasza;))
TmkGzlk
Posty: 60
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 15:06
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: TmkGzlk »

Nie rozumiem, to jakiś problem wpisać sobie adres stronki i obejrzeć tam tabelę?

Miejsce Zespół Mecze Punkty Sety
1. KPS "PROGRESS" Września 11 30 33:9
2. "GRZEŚKI-GOPLANA" Kalisz 11 30 30:10
3. LUKS "WILKI" Wilczyn 12 22 25:17
4. UKS "Kaniasiatka" Gostyń 12 19 23:21
5. GLKS "POLANIN" Strzałkowo 12 17 20:23
6. UKS "RATAJE - ZSO 4" Poznań 12 16 21:23
7. VKS "JOKER" Piła 12 10 13:28
8. KS "NOTEĆ" Czarnków 12 0 1:36
UKS Rataje ZSO4 Poznań
VTTUCB
Posty: 13
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:58
Płeć: M

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: VTTUCB »

Ano żaden, ale wcześniej była prośba o zamieszczenie takowej tabeli;) i dlatego Cię o to poprosiłem:P zauważam jednak w niej pewien błąd... ponieważ niemożliwe jest, aby Kalisz miał po 11 kolejkach tyle samo punktów co Września... Grześki mają 3 mniej:P :D jak widać i to zestawienie nie jest poprawne:) pozdrawiam:)
Kr!SpOL - PrOgResS : II liga nasza;))
TmkGzlk
Posty: 60
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 15:06
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: TmkGzlk »

Fakt, nie zwróciłem na to uwagi (głównie interesowały mnie miejsca 4-6 :P). W takim razie czekamy na oficjalną albo jak komuś się zachce to zrobi ;).
UKS Rataje ZSO4 Poznań
VTTUCB
Posty: 13
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:58
Płeć: M

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: VTTUCB »

hehe;p anooo nie dziwię się, że spoglądałeś właśnie tam :D a podobno jeśli wygramy z Kaliszem to mecz pomiędzy Wami a Nami odbędzie się we Wrześni;p słyszałeś może o tym? :> :D
Kr!SpOL - PrOgResS : II liga nasza;))
TmkGzlk
Posty: 60
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 15:06
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: TmkGzlk »

Tak, mecz z Wami mamy grać po raz drugi we Wrześni. Ponoć ma być wielka gala :].
UKS Rataje ZSO4 Poznań
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: Arekprees »

i w sumie dobrze sie stalo bo chlopaki zasluzyli na to zeby zagrac u siebie a mozliwe ze bedzie jeszcze okazjia do swietowania w lutym mowie o juniorach tu teraz a tez w sobote bedzie fajnie dobrze akurat teraz ze gramy tak wczesnie bo wieczor bedzie wolny a i taka moja dygresjia co prawda zadluze ryzyko ale jesli bym mial mozliwosc zagal bym totalnie skladem juniorskim poniewaz nie bylo u nas kolokfialnie mowiac dziury na zadnej z pozycji a chlopaki zagrali mowiac kolokfialnie z jajem i nareszcie zespolowo cala szerokoscia siatki i widzac ich nawet w meczu z jokerem bylem spokojny o wynik a w poprzednich jakich kolwiek finalach zawsze wszystkie macze byli dziwnie spieci i zdenerwowani i mi sie wdala ta atmosfera bo jak mozna bylo wejsc prosto na lawke stojaca na srodku boiska no nareszcie zagralismy rowno wszystkie trzy mecze
Rotkiw2000
Posty: 45
Rejestracja: 8 paź 2007, o 16:54
Płeć: M

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: Rotkiw2000 »

Po rundzie zasadniczejjest jeszcze jakiś turniej czy 2 pierwsze zespoły wychodza do dalszych gier??
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: Arekprees »

dwa wychodaz bezposrednio nie ma turnieju
pawelwlkp
Posty: 26
Rejestracja: 30 sty 2008, o 00:50
Płeć: M

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: pawelwlkp »

marphi - no to miałeś trochę radości, że kadeci Kalisza pokonali 2 razy kadetów z Wrześni :) hmm..a w miniony weekend były finały mistrzostw Wlkp juniorów i dlaczego tam nie było Kalisza? ojojoj:/ tak się składa, ze mistrzem została taka Września, z której juniorskiego składu połowa to zespół seniorski :) i na ostatnim sparingu przegranym przez nas, te 2 sety wygralismy wlasnie juniorem, bo seniorzy byli po ciezkich treningach:) a tak jak napisal Arek, ze chcialby, aby zagrali juniorzy, to mi sie wydaje, ze bysmy sobie poradzili:) po ostatnim weekendzie wiem na co nas stac i dalibysmy rade:) hmm...daalej.. co do tej wielkiej Bydgoszczy to za 2,5tyg. gramy ćwierfinał Mistrzostw Polski i przyjedzie do nas Chemik i zobaczymy czy są tacy dobrzy:) tak, wiec w sobote licze na nasza wygrana i bedziemy mogli sie skupic na juniorze, a starsi juz na barazach:) pozdrawiam
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: mAt »

Chemik wielki? Nikt tego nie napisał. Wnioskuję po Waszych wypowiedziach, że już teraz się spinacie i pompujecie balon. Jak się nie uda to przynajmniej będzie większy huk.

paweł a co mnie interesują juniorzy? Chcesz o nich pisać to rób to w odpowiednim dziale.

Obaj nie potraficie docenić tego, że ten Chemik już coś osiągnął w tamtym roku. Nie wiem na ile zmienił się skład, ale wywalczyli zdecydowanie awans. Wy jeszcze nie wygraliście województwa a już jesteście "debeściaki". Jeśli oczywiście wyjdziecie z pierwszego miejsca to zakładam, że o awans z półfinału będziecie toczyć bój nie z Chemikiem, a z Trzebiatowem. Oni przynajmniej od 3 lat dochodzą do tego poziomu rozgrywek. Zobaczymy co ugracie.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2008, o 16:54 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum - punkt 23.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
marphi_Kalisz
Posty: 181
Rejestracja: 21 wrz 2007, o 09:12
Płeć: M
Kontakt:

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: marphi_Kalisz »

ja nie mialem radosci poprsotu zaczepiony przez kolege Arka podalem wynik on cos pisal o jakis destrukcjach czy cos.... super gratuluje my sie obijamy na treningach tez bylismy po ciezkich treningach glownie na silowni z tego co pmiaetam pierwszego seta wyszliscie samymi juniorami i przegraliscie takze daruj sobie..... nasi juniorzy odpadli gdzies wczesniej tak sie sklada ze nasz klub istnieje jakies 3 lata i dopiero juniorzy zaczynaja grac reszta skladu jest juz za stara a do tej pory co lepsi zawodnicy wyjezdzali do Piły np. Paweł Kordylas czy Chmielewski teraz po kadecie zostaja w kaliszu zobaczymy za pare lat. Mozecie przyjechac nawet kadetami juniorami seniorami i moze jakis jeszcze oldboyow wezcie do pomocy strach sie bac..... 8-) Przestancie sie tak wozic na tym forum bo to juz meczace sie staje a kolega Arekpress mogl by troche jasniej i dokladniej pisac bo naprawde chwilami to ciezko stwierdzic co autor chcial powiedziec...


btw.... tableka ze Strony Wilkow w pelni aktulana zawsze !!!!!!!!!!

Miejsce Zespół Punkty Sety Spotkania
1Września 30:3 33:9 11
2 Kalisz 27:6 30:10 11
3 Wilczyn 22:14 25:17 12
4 Gostyń 19:17 24:21 12
5 Strzałkowo 17:19 20:23 12
6 Poznań 16:20 21:23 12
7 Piła 10:26 13:28 12
8 Czarnków 0:36 1:35 12

http://www.wilkiwilczyn.pl/index.php?op ... &Itemid=73
pawelwlkp
Posty: 26
Rejestracja: 30 sty 2008, o 00:50
Płeć: M

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: pawelwlkp »

Sorry, ale to wy się tutaj napinacie od początku sezonu. A ja nic takiego nie napisalem.. jedynie nawiazalem do waszych wczesniejszych wypowiedzi..to po co w ogole marphi pisales o kadecie? idac waszym tokiem myslenia wiem czemu: bo sie napinales i chciales zapowiedziec poczatek wygranych Kalisza:) hehe. Co do Chemika, to uzylem okreslenia wielki, troche ironicznie i dodalem, ze za 2,5 tyg. ich sprawdzimy.. ale jak ktos nie rozumie to trudno.. a co do naszych juniorow, to mysle, ze bysmy dali rade wygrac, bo wiem na co stac i co potrafimy, a do meczu czy turnieju nie mozna podchodzic, nie wierzac w zwyciestwo.. popatrzcie ile wy tutaj bzdur napisaliscie przez te 5 stron, szczegolnie konwersacje marphiego z arkiem..ale coz, ktos cos napisze to trzeba sie dopieprzyc, nie?
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: mAt »

Chemik odpadł rok temu dopiero w półfinałowych turniejach MP zarówno w kategorii kadeta jak i juniora. Nie widziałem tam Wrześni. Nie wyszliście nawet z województwa. Skąd więc te zapowiedzi? Nie sądzisz chyba, że oni zrobili przez rok ogromny krok wstecz, a wy przez ten czas rozwinęliście się na tyle by rywalizować z najlepszymi w kraju (nie mam na myśli Chemika). Nie piszę tego złośliwie. Jeśli tak będzie to szczerze Wam pogratuluję.

Jak będzie się czym pochwalić to zróbcie to po sezonie, zakończeniu rozgrywek. Tymczasem trenujcie w spokoju do soboty.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2008, o 16:55 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum - punkt 23.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
pawelwlkp
Posty: 26
Rejestracja: 30 sty 2008, o 00:50
Płeć: M

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: pawelwlkp »

No wreszcie sensowny post:) nie trzeba było tak od razu? :)
No ja wiem, gdzie doszedł Chemik, dlatego mowię, ze za 2,5tyg. ich sprawdzimy:) zobaczymy czy już mozemy się z nimi mierzyc czy nam jeszcze brakuje do nich sporo..w kazdym razie jestem optymista:)
VTTUCB
Posty: 13
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:58
Płeć: M

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: VTTUCB »

Jeśli utrzymamy taką formę jaką prezentowaliśmy w finałach WLKP to może być ciekawie na 1/4 POLSKI :) a tak poza tym może i skład juniorski wystąpi w dwóch ostatnich meczach III ligi ;D byłoby fajnie, bo wreszczie wrzesiński narybek mógłby zaprezentować swój potencjał przed licznie zgromadzoną publicznością na hali przy ulicy Słowackiego:) lecz żeby tak mogło się stać należy wygrać mecz w Kaliszu! :) pozdrawiam!:) i życzę powodzenia na ligowych parkietach :P

PS: do pana marphi_Kalisz w meczu sparingowych rzeczywiście wyszliśmy od początku meczu juniorami... ale w środku seta zostali wspuszczeni starzy na podwójną zmianę i stracili bodajże 5 punktów z rzędu... gdy wróciliśmy do ustawienia z początku spotkania nie starczyło nam już "oczek" żeby nadrobić tą stratę i przegraliśmy na przewagi... więc mijasz sie z prawdą w pewnym sensie ;p
Kr!SpOL - PrOgResS : II liga nasza;))
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: mAt »

Za to Ty na siatkówce znasz się doskonale. Nosa poza Wrześnię nie wystawiłeś i świata poza nią nie widzisz. Pierdołami nazywasz fakty, które jak byk dowodzą, że jeszcze rok temu nie istnieliście na mapie młodzieżowej siatkówki. Problem w tym, że właśnie coś tam się znam i wiem, że taki przeskok jest możliwy (mówię o Waszej grze), ale nie jest możliwy aż tak duży krok wstecz chociażby Chemika, który już rok temu ogrywał swój zespół w 3 lidze i zaszedł w miarę daleko w rozgrywkach wojewódzkich. Myślałeś, że Bydgoszcz wygrała w tym roku ligę u siebie seniorami? Grali w niej juniorzy Chemika.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2008, o 16:58 przez mewa, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Regulamin Forum - punkt 23.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
VTTUCB
Posty: 13
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:58
Płeć: M

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: VTTUCB »

Do pana mAt: nooo widzisz... jedziesz na Arekprezes a sam się nie orientujesz... Progress dwa lata temu grał w ćwierćfinałach MP jako kadet przegrywając o awans do półfinału MP minimalnie... głównie przez małe doświadczenie z Maratonem Świnoujście 2:3 (prowadząc 2:0), który zajął w MP 7 miejsce... i co łyso??
Po drugie w zeszłym roku wtedy jeszcze drużyna ligi III B zwała się Progress i w niej grali TYLKO juniorzy!! Wywalczyliśmy wtedy awans do III A ... a jakie postępy zrobiliśmy zweryfikuje boisko... bo chyba chcesz udowodnić, że Września z racji tego, że jest małym miastem za przeproszeniem g.. osiągnie... pozdro!
Ostatnio zmieniony 31 sty 2008, o 17:25 przez mewa, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Regulamin Forum - punkt 23.
Kr!SpOL - PrOgResS : II liga nasza;))
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: mAt »

Pisałem o poprzednim roku rozgrywek juniora. Nie wspominałem nic o dwóch, trzech, dziesięciu latach wstecz.

Ja nie wypominam ile jakieś miasto ma mieszkańców. To nie jest dla mnie żadna miara. Już wyżej napisałem, że jeśli klepniecie wszystkich to szczerze Wam pogratuluję. Awans do III A ze słabej III B uważasz za sukces? W takim razie każdy z nas inaczej definiuje to pojęcie.

Wiesz wygrywać 2-0 i przegrać 2-3 to wg mnie dowód słabości zespołu a nie jego siły. A że przegrana była z zespołem, który zajął 7 miejsce w Polsce. Mam Wam honory składać?

Ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Atakujecie każdego kto napisze coś innego niż Wy. Nie mam zamiaru komuś przytakiwać, bo uważa już teraz siebie za nie wiadomo kogo.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2008, o 16:53 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum - punkt 23.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
VTTUCB
Posty: 13
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:58
Płeć: M

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: VTTUCB »

Piszesz że cyt. "że jeszcze rok temu nie istnieliście na mapie młodzieżowej siatkówki" to znaczy, że uważasz, iż nie instnieliśmy tekże 2 lata temu... a więc dlatego odwołałem się do tego...

Co do porażki to pisałem, że NIE byliśmy DOŚWIADCZENI... i zabrakło zimnej krwi... teraz ten zespół dorósł i stworzył ciekawą mieszankę;)

Co do tego: cyt. "Nie mam zamiaru komuś przytakiwać, bo uważa już teraz siebie za nie wiadomo kogo" - jestem osobą skromną i nie uważam się za kogoś nie wiem jakiego...

A jak chodzi o awans z III B do III A to chyba jest sukcesem awans o klasę rozgrywkową... Bo o dwie to raczej nie można... A jaką Ty masz miarę?? Miarę awansu z III A do II ligi?? Według mnie różnica pomiędzy III B a III A jest znikoma... i nie wydaję mi się, aby miary naszego sukcesu o wiele się różniły...
Pozdrawiam!:)
Ostatnio zmieniony 31 sty 2008, o 16:52 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum - punkt 23.
Kr!SpOL - PrOgResS : II liga nasza;))
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: mAt »

VTTUCB --> Można nie istnieć rok w świecie siatkówki młodzieżowej, a dwa lata wcześniej zdobyć złoto na MPJ. Wystarczy, że chłopacy wychodzą z wieku juniora. I raczej w tym kierunku zmierzała moja wypowiedź.

Nie ma co porównywać awansu z 4 ligi do 3 i z 3 do 2. To różnica jak niebo a ziemia. W Wlkp. ten poziom IIIB nie jest za wysoki.

Reszta wyjaśniona kulturalnie przez PW z czego się cieszę. Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 31 sty 2008, o 16:51 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, punkt 23.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: mewa »

No toście kochani poszaleli... Cztery posty skasowane, siedem edytowanych. Powycinałem wszystko, co zamiast dyskusji na argumenty przypominało ataki na inną osobę i nie miało zupełnie związku z tematem.

Przepraszam, ale nie zdzierżyłem. Nie będę Wam tłumaczył różnicy pomiędzy forum Strefy Siatkówki a forum innego bardzo popularnego serwisu internetowego. Chciałbym, byście dobrze przeczytali sobie na głos punkty Regulaminu Forum:

8. Na Forum obowiązują zasady wzajemnego szacunku i dobrego wychowania.
17. Wypowiedzi na Forum powinny być zgodne z zasadami pisowni i gramatyki języka polskiego (lub innego języka, którym posługują się użytkownicy).
23. Zabrania się pisania postów nie wnoszących nic do merytorycznej części dyskusji. Interpretacja tego punktu Regulaminu należy do moderatorów Forum.

Mam nadzieję, że taka sytuacja już więcej się nie powtórzy, czego zamierzam osobiście dopilnować. Macie fajną ligę w Wielkopolsce, skupcie się więc na dyskusji o niej.
pawelwlkp
Posty: 26
Rejestracja: 30 sty 2008, o 00:50
Płeć: M

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: pawelwlkp »

Wreszcie ktoś zareagował:) myślę, że do soboty można sobie dać na wstrzymanie z pisaniem czegokolwiek, bo to i tak nie ma sensu.. godz.15 sobota, Grześki Kalisz - Krispol Września i wszystko się rozstrzygnie na boisku :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: mewa »

I proponuje układ - jak Kalisz wygra z Wrześnią, wszyscy przysyłają po jednym piwku dla mnie i dla mata. Jak wygra Września, to mat wysyła piwko wszystkim (mnie też) :P
pawelwlkp
Posty: 26
Rejestracja: 30 sty 2008, o 00:50
Płeć: M

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: pawelwlkp »

to widzę redaktor się ładnie ustawił :D
marphi_Kalisz
Posty: 181
Rejestracja: 21 wrz 2007, o 09:12
Płeć: M
Kontakt:

Re: III liga w Wielkopolsce - sezon 2007/08

Post autor: marphi_Kalisz »

OK do soboty no redaktor jaki cwaniak tak czy sie piwko ma !!!! :D
Zablokowany

Wróć do „Ligi wojewódzkie”