AZS Częstochowa

Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Chal »

Akurat wyjazd Billingsa nie będzie wielkim osłabieniem dla Czewy, Brook nie jest ostatnio najmocniejszym punktem tego zespołu, a na ławie jest młody, zdolny Janeczek, który na pewno będzie chciał wykorzystać swoją szansę. Wyjazd Eathertona będzie jeszcze mniej bolesny, wszakże siedział ostatnio na ławie, a macie jeszcze Wronę, gdyby któryś z podstawowych środkowych złapał kontuzję.

PS.
szyderca pisze:Pozdrawiam: Tylko Skra Bełchatów
Tylko Resovia Rzeszów
Tylko Mlekpol AZS Olsztyn
Tylko ZAK Kędzierzyn-Koźle
Tylko Jastrzębski Węgiel
Tylko Płomień Sosnowiec
Tylko Jadar Radom
Tylko Delecta Bydgoszcz
Tylko AZS Politechnika Warszawska :-]
Czemu dla 90% ludzi nazwa AZS-u Olsztyna bez sponsora nie ma prawa bytu? Jest Skra, jest Resovia, jest AZS Czewa, ale przed AZS Olsztyn trzeba to "Mlekpol" a kiedyś "PZU" dodać :|
Ostatnio zmieniony 4 lis 2007, o 20:22 przez Chal, łącznie zmieniany 1 raz.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Knutsen »

Chal pisze:Czemu dla 90% ludzi nazwa AZS=u Olsztyna bez sponsora nie ma prawa bytu? Jest Skra, jest Resovia, jest AZS Czewa, ale przed AZS Olsztyn trzeba to "Mlekpol" a kiedyś "PZU" dodać :|
Jaki to ma związek z tematem AZS Częstochowa??? Chwalisz się, czy żalisz ??? Rób to w odpowiednich tematach.
Pozdrawiam
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Chal »

Knutsen pisze:
Chal pisze:Czemu dla 90% ludzi nazwa AZS=u Olsztyna bez sponsora nie ma prawa bytu? Jest Skra, jest Resovia, jest AZS Czewa, ale przed AZS Olsztyn trzeba to "Mlekpol" a kiedyś "PZU" dodać :|
Jaki to ma związek z tematem AZS Częstochowa??? Chwalisz się, czy żalisz ??? Rób to w odpowiednich tematach.
Pozdrawiam
Przepraszam, na przyszłość na pewno zapamiętam tą cenną uwagę, również pozdrawiam wszystkich fanów Wkręt-metu Domexu Pamapolu Galaxii Banku Jurajska AZS-u Częstochowa !!! ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Knutsen »

Chal pisze: Przepraszam, na przyszłość na pewno zapamiętam tą cenną uwagę, również pozdrawiam wszystkich fanów Wkręt-metu Domexu Pamapolu Galaxii Banku Jurajska AZS-u Częstochowa !!! ;)
Ja tylko proszę o uwagę przy wyborze tematów w których wpisujesz dane posty. Co do nazwy Mlekpol to nie jest wina Częstochowy że tak wszyscy zaczeli mówić na graczy z Olsztyna. Proponuję wysłać list do zarządu sportowej spółki akcyjnej Mlekpol AZS Olszyn SSA z prośbą o zmiane drażliwej nazwy na inną Tobie właściwą.

Pozdrawiam Warmię i Mazura ;)
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Chal »

Zgadzam się, temat nie był odpowiedni, ale odnosiłem się do poprzedniej wypowiedzi. Nie obwiniam także nikogo z Częstochowy za to, że na Was mówią po prostu AZS, a u nas muszą wcześniej zasygnalizować, kto nas sponsoruje. Posta zresztą zedytowałem, żeby nie był w 100% offtopem.

Poza tym uważam, że pora już kończyć tą dyskusję, tak więc na koniec jeszcze raz pozdrawiam i życzę sukcesów w pojedynkach na arenie międzynarodowej, jak i krajowej, pomijając oczywiście mecze z AZS-em z Olsztyna 8-)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: szyderca »

Chal pisze: Czemu dla 90% ludzi nazwa AZS-u Olsztyna bez sponsora nie ma prawa bytu? Jest Skra, jest Resovia, jest AZS Czewa, ale przed AZS Olsztyn trzeba to "Mlekpol" a kiedyś "PZU" dodać :|
Bo w ten sposob chcialam zwrocic uwage na trudna sytuacje polskich mleczarni :] A kontynuujac dalej smiem twierdzic, ze nasze dwa rodzyneczki leca do kraju hamburgerow tylko po to aby powiedziec trenerowi, ze Radek panas dobrze ich traktuje i czasem na boisku da pograc. Nie sadze aby ktorys z czestochowskich Amerykanow znalazl sie w "12-tce" na Puchar Swiata. Obaj wroca szybciej niz wylecieli, bo mysle ze taki numer jak ostatnio, gdzie niby trener kadry trzymal ich do konca, tym razem nie przejdzie. Dyrektor "Bubu" pogrozil paluszkiem i powiedzial "Panowie jeszcze raz taki numer, a nie bedzie Teleranka".
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Przed sezonem krążyły nawet plotki, że Amerykanie zostaną zwolnieni, jednak zostali bo nasz czcigodny (były już) prezes Szewiński nie potrafił znaleźć porządnych sponsorów co łączyło się z brakiem możliwości zakontraktowania lepszych zawodników... A monitorowano podobno rynek brazylijski, włoski i francuski.
AZS CZĘSTOCHOWA!
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: szyderca »

No jakby zelowego Grzeska udalo sie namowic do powrotu na stare smiecie, to na pewno kolejny Amerykanin musialby kupowac bilet do domu. Co do Andrzeja syna Ireny z domu Kirszenstein. To nie jest tak ze za wszytsko mozna zwalic na niego. Owszem jako naczelny wodz ponosil glowna odpowiedzialnoc za polityke klubowa. Ale oprocz niego w klubie pracuja rowniez inni odpowiedzialni za konkretne kierunki.
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Knutsen »

Andrzej Szewiński musiał odejść bo ktoś musiał ponieść "karę" za niepowodzenie. Prezes w klubach które są sportowymi spółkami niewiele ma do powiedzenia. Wszystko ustala się na zebraniach zarządu w których zasiadają udziałowcy (sponsorzy). Andrzej miał ładnie wyglądać, ładnie mówić i ładnie się uśmiechać :] jak królowa Angielska

Pozdrawiam
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
osnazfsb

Re: AZS Częstochowa

Post autor: osnazfsb »

A ja sie mimo wszystko dziwie ze AZS nbie sprowadzil sobie jakiegos obcokrajowca na przyjecie - w razie niedyspozycji Wiki lub Gierczynskiego na tej pozycji brak zawodnika odpowiedniej klasy.Czy to brak kasy czy jednak przemyslana decyzja?
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: szyderca »

Wydaja mi sie ze wlasnie na czele Zarzadu SSA stoi wlasnie prezes czyli do niedawna Andrzej syn Ireny z domu Kirszenstein. Ktorego o ile statut nie mowi inaczej powoluje Rada Nadzorcza a ja Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy i to ono pociaga jak sie wyraziles "za sznurki". A co do Andrzeja syna Ireny z domu Kirszenstein, nie bylam w srodku jednak obawiam sie ze bylo tak jak piszesz, czyli w Czestochowie byl takim sobie marionetkowym krolem. No szkoda, ale teraz mamy inne wladze i miejmy nadzieje ze poprowadza AZS ku lepszemu.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dreamer »

Knutsen pisze:Andrzej Szewiński musiał odejść bo ktoś musiał ponieść "karę" za niepowodzenie. Prezes w klubach które są sportowymi spółkami niewiele ma do powiedzenia. Wszystko ustala się na zebraniach zarządu w których zasiadają udziałowcy (sponsorzy). Andrzej miał ładnie wyglądać, ładnie mówić i ładnie się uśmiechać :] jak królowa Angielska

Pozdrawiam
Coś mi w Twojej wypowiedzi nie pasuje.
Andrzej Sz. może rzeczywiście ładnie wygląda (w sensie - prezentuje się w "gangu"), ale poza tym nie ma (miał) żadnego atutu w ręku, ktory powinien mieć Prezes klubu.

Gdybym mial wymienić podstawowe (podstawową ) wady (wadę) Andrzeja Sz., to bez wątpienia byłby to brak umiejętności porozumiewania się z innymi ludżmi. Za wadę, ale tylko w tym konkretnym odniesieniu - jako do osoby piastującej funkcję Prezesa klubu sportowego, czyli instytucji o wpisanej w zakres działalności statutowej z tzw. obszaru wyższej użyteczności publicznej - uznałbym też wyjątkowe ciągotki Pana Andrzeja do przerobienia kierowanej przez siebie instytucji w "maszynkę do robienia złotego biznesu".

To moje zdanie. Ale jednocześnie zdaję sobie sprawę, że sprawy na pograniczu personaliow i metod działania (organizacji) klubow, są znacznie głebsze, i pewnie gdybyśmy dokładniej chcieli o nich porozmawiać, musielibyśmy na ten temat utworzyć jakieś oddzielne miejsce na Forum.

dreamer.

PS. Swoją drogą, uważam, że AZS w najbliższych latach będzie jeszcze ponosił konsekwencje najgłupszej decyzji podjętej przez zarząd kto wie czy nie w historii klubu. Chodzi mi o odwołanie z funkcji Prezesa Pana Krzysztofa Wachowiaka. Tego błędu nie da się naprawić ot tak - strzeleniem z bicza.
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Na wszystkich portalach internetowych czytam, że Brook Billings jednak będzie brał udział w treningach AZSu, mimo że wcześniej czytałem o jego złamaniu kości strzałkowej... Czyżby jednak ta kontuzja okazała się nie tak groźna jak wcześniej się zapowiadało ??? Oby, bo Janeczek chyba jeszcze jest za młody na to, by móc sobie poradzić z rosyjskim blokiem w styczniowych meczach z Iskrą... Nie sądzę, że Bartek jest gorszy od Brooka ale napewno rezerwowy atakujący przyda się w tych trudnych meczach. Zawsze lepiej mieć kogoś w obwodzie, gdy pierwszemu nie będzie szło najlepiej.
AZS CZĘSTOCHOWA!
gomisia
Posty: 23
Rejestracja: 26 paź 2007, o 12:51
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: gomisia »

W tym sezonie AZS, jak do tej pory, pokazuje, że stać ich na wygrywanie. Jeżeli utrzyma się siła AZS-u, tzn. zespołowość i zespół będą omijały kontuzje, powinni walczyć o medale, nawet ten z najcenniejszego kruszcu;)
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Knutsen »

AZS Częstochowa po dwóch z rzędu porażkach i to dość dotkliwych z Kędzierzynem 3-1 i Iskrą 3-0 pokonał dość łatwo na parkiecie rywala zespół Jadaru Czarnych Radom. Drużyna Radka Panasa pokazał się z dobrej strony w elemencie zagrywki (tu szczególnie na uznanie zasługuje Marcin Wika, ale także Robert Szczerbaniuk i młody Nowakowski), ataku (jak zawsze Gierczyński nie do zatrzymania, Wika i Nowakowski) i bloku. Ogólnie każdy z zawodników Częstochowy wyglądał dużo lepiej na tle zawodników z Radomia.

Jadar Radom - AZS Częstochowa 0:3 25:27, 19:25, 21:25

Mecz z Mlekpolem Olsztyn został przełożony z 23 grudnia na 6 lutego z powodu gry w europejskich pucharach „mleczarzy”

Pozdrawiam
Osuchowski Marek (Knutsen)
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Chal »

Knutsen pisze:Mecz z Mlekpolem Olsztyn został przełożony z 23 grudnia na 6 lutego z powodu gry w europejskich pucharach „mleczarzy”
Oraz wyjazdu na zgrupowanie Richa Lambourne'a, a "śrubki" zgodziły się też m.in. z powodu własnych występów w Pucharze CEV ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Art
Posty: 31
Rejestracja: 21 wrz 2007, o 22:22
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Art »

Knutsen pisze:AZS Częstochowa po dwóch z rzędu porażkach i to dość dotkliwych z Kędzierzynem 3-1 i Iskrą 3-0 pokonał dość łatwo na parkiecie rywala zespół Jadaru Czarnych Radom. Drużyna Radka Panasa pokazał się z dobrej strony w elemencie zagrywki (tu szczególnie na uznanie zasługuje Marcin Wika, ale także Robert Szczerbaniuk i młody Nowakowski), ataku (jak zawsze Gierczyński nie do zatrzymania, Wika i Nowakowski) i bloku. Ogólnie każdy z zawodników Częstochowy wyglądał dużo lepiej na tle zawodników z Radomia.

Jadar Radom - AZS Częstochowa 0:3 25:27, 19:25, 21:25
Masz rację... Radomianie nic wielkiego nie pokazali i zaczynam się zastanawiać czy powodem takiej gry z mocnymi rywalami nie było to zwycięstwo na Skrą??? Może poczuli się zbyt pewnie??? Nie wiem co się dzieje z tą drużyną. Dziwi mnie fakt czemu nie było kibiców z Częstochowy... Może ich nie widziałem, a byłem na tym meczu i się rozglądałem...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Art pisze: Dziwi mnie fakt czemu nie było kibiców z Częstochowy... Może ich nie widziałem, a byłem na tym meczu i się rozglądałem...

Być może dlatego, że piątek to zwykły dzień roboczy przez co nie było odpowiedniej ilości osób na wyjazd...

Co do meczu, to cieszę się, że Akademicy spokojnie go wygrali . Napewno potrzebowali takiego przełamania, teraz liczę na dobry mecz z Iskrą Odińcowo... :P Bilecik kupiłem już dwa tygodnie temu, w ten sam dzień później już ich zabrakło... :P Dobrze, że wrócił Szczerbaniuk, on w każdym elemencie jest lepszy od Eathertona. Teraz niech tylko jeszcze do swojej optymalnej dyspozycji dojdzie Brook Billings i powinno być już lepiej niż w Rosji.

Pozdrawiam i do zobaczenia w środę na Hali... :)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

Mam takie pytanko... dlaczego wczoraj nie grał Janeczek ?? przecież Billings grał jak ostatnia... szczególnie od połowy 2 i w 3 secie... trener Panas dał mu pograć ze słabszym rywalem( bo do tej pory, czyli do przerwy reprezentacyjnej, było odwrotnie ) ?? czy Janeczek ma jakiś uraz albo odpoczywa po 2 meczach?? wie ktoś coś o tym...
Ostatnio zmieniony 15 gru 2007, o 12:27 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Pkt 13 Regulaminu Forum
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Knutsen »

Arff pisze:Mam takie pytanko... dlaczego wczoraj nie grał Janeczek ?? przecież Billings grał jak ostatnia ... szczególnie od połowy 2 i w 3 secie... trener Panas dał mu pograć ze słabszym rywalem( bo do tej pory, czyli do przerwy reprezentacyjnej, było odwrotnie ) ?? czy Janeczek ma jakiś uraz albo odpoczywa po 2 meczach?? wie ktoś coś o tym...
Billings grał cały mecz bo to on jest pierwszym atakującym zespołu z Częstochowy. Po takiej kontuzji jaką miał Brook ciężko, żeby od razu zachwycał. Zagrał przyzwoicie i co najważniejsze miał szanse zagrania meczu, bo trening to nie wszystko. Janeczek niestety długo jeszcze musi się uczyć bo nie jest stabilny i przeplata mecze doskonałe, bardzo słabymi (np. Kędzierzyn, gdzie mylił się do przesady). Janeczek jest bez kontuzji.
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
chalmi94
Posty: 353
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:07
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Częstochowa

Post autor: chalmi94 »

Przed sezonem wydawało mi się, że Cze-wa nie będzie się liczyła w walce o medale MP, myślałem że jeśli nie kupili żadnego "szóstkowego" gracza to już nie będą wstanie wygrać z najlepszymi. Myliłem się i to bardzo. W tej chwili mamy 6 zespołow walczących o tytuł, jednym z nich jest oczywiście AZS. Po 10 kolejkach są na 2 miejscu i mają 2 punkty przewagi nad 3 Olsztynem. Widać że zgranie na tym poziomie jest bardzo ważne i nie trzeba co rok kupować 3 zawodników nowych do 1 składu. Częstochowa zakakuje mnie swoją dobrą grą. Gierczyński zdecydowanie wyrasta na lidera zespołu, naszczęście przyjął zaproszenia od Raula Lozano. Popularny Gierek ciągnie gre w ataku, w przyjęciu i w zagrywce, w każdym z tych elementów wywiązuje się najlepiej z klubu. Do tego dochodzi Wika, Janeczek (albo Billings), środkowi i umiejętne prowadzenia gry przez Woickiego. Nic dodać nic ując, grajcie tak dalej a będziecie w finale. Jak już macie w nim być to tylko z Mlekpolem !!! :D To brzmiało jak groźba, ale nie bójcie się jej :D . Wygrajcie z Iskrą :P . Liczę na was :] . Pozdrowienia dla kibiców.
AZS Olsztyn
GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: GrindkamiL »

warto wspomniec ze AZS Częstochowa jak żaden inny klub prawie cały czas utrzymuje sie w czołówce ligi!od 1999 roku częstochowianie regularnie zajmuja miejsca w czolowej "4" PLS..(moge sie myslic ze nie od 1999 ale jeszcze wczesniej gdyz Knutsen na poczatku tematu nie uwzglednil 4 miejsc z lat 90)
nie siłą lecz rozumem
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Knutsen »

GrindkamiL pisze:warto wspomniec ze AZS Częstochowa jak żaden inny klub prawie cały czas utrzymuje sie w czołówce ligi!od 1999 roku częstochowianie regularnie zajmuja miejsca w czolowej "4" PLS..(moge sie myslic ze nie od 1999 ale jeszcze wczesniej gdyz Knutsen na poczatku tematu nie uwzglednil 4 miejsc z lat 90)
1987/1988 -6
1988/1989 -4
1989/1990 -Mistrz Polski
1990/1991 -2
1991/1992 -2
1992/1993 -Mistrz Polski
1993/1994 -Mistrz Polski
1994/1995 -Mistrz Polski

1995/1996 -3
1996/1997 -Mistrz Polski
1997/1998 -5 + Puchar Polski
1998/1999 -Mistrz Polski
1999/2000 -3
2000/2001 -2
2001/2002 -2
2002/2003 -2
2003/2004 -3
2004/2005 3
2005/2006 4
2006/2007 4

jak zatem widać od sezonu 1987/88 AZS nie spadł niżej niż szóste miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej Skra musi długo pracować ;) :]

Pozdrawiam
Osuchowski Marek (Knutsen)
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Ted »

Ale przyznac Marku trzeba, ze sukcesy np AZS-u AWF-u Warszawa czy Legii w siatkowce sa rownie imponujace. Maja czetochowianie kogo gonic :)
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Knutsen »

Zgadzam się z Tobą Tomku w całej rozciągłości. AZS Częstochowa myślę, że nie sprawi i Tobie i mnie przykrości i osiągnie w tym sezonie kolejny sukces ;)
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: GrindkamiL »

ale legia i awf wawa nie maja narazie szansy poprawienia swoich osiagniec a wydaje mi sie ze czestochowianie moga jeszcze dlugo pociagnac swoja passe
nie siłą lecz rozumem
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

No więc wiemy już, że AZS Częstochowa zagra w 1/8 Pucharu CEV !!! :) :) :) Strasznie się cieszę, powiem szczerze że miałem wielkie obawy o ten mecz, nasłuchałem się sporo o sędziach liniowych z tamtego kraju i nie byłem za bardzo pewny o wynik... Innym czynnikiem mający wpływ na mój niepokój była... seria zwycięstw AZSu. Jak wiadomo, każda seria ma kiedyś swój koniec, jednak teraz już mam nadzieję, że ta będzie trwała już do końca sezonu :) Cieszę się, że Akademicy zdołali podnieść się na Złoty Set i wygrać niesamowicie nerwową końcówkę. :) :) Wygrywali w nim już 14-12, później, po udanym ataku gospodarzy, zrobiło się 14:13. Mieliśmy już Piłkę Meczową w górze, jednak zablokowany został Marcin Wika. Oba zespoły szły punkt za punkt, aż do stanu 16:15 dla AZS... Wtedy już emocje (i moje nerwy) sięgnęły zenitu, więc poprostu zamknąłem oczy i czekałem... :P Leciała piosenka podczas której mój kolega z Radia Marconi zdawał relację z meczu i w pewnym momencie zamilkł, tak że słychać już było tylko piosenkę... Moje serce zamarło, lecz nagle piosenka się przerwała i z moich Creative'ów poleciało... "We Are The Champions" :) :) :) Podczas tego meczu myślałem że zejdę na zawał :D
Drużynę z charakterem poznaję się nie po tym jak zaczyna, ale po tym jak kończy... ;)
Po Rumunach czas na "belgijskie" Noliko Maaseik.

Ale teraz muszę na nowo uzbrajać swoje nerwy na poniedziałek na mecz Częstochowian z (wciąż / jeszcze) liderem z Bełchatowa. Zapowiada się prawdziwa wisienka na siatkarskim torcie, mecz "na szczycie", pojedynek lidera z vice-liderem, Pszczółek z Biało-Zielonymi Orłami ;) Ciekawie na pewno też wypadnie pojedynek na trybunach pomiędzy kibicami obu drużyn, myślę że wszystko odbędzie się fair, chociaż na pewno chleba z solą na powitanie nie będzie... ;)
Ogólnie oczekuję walki na "śmierć i życie" na parkiecie, akcji które poderwą tłumy... Widowiska zbliżonego do tego, co działo się na meczu z Iskrą Odintsovo. :)

Życzę tego Wam i sobie. :)

Pozdrawiam Wszystkich.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
zyll
Posty: 681
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:47
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: zyll »

Czy serie zwycięstw można zacząć od porażki?
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

A awans do kolejnej rundy Pucharu CEV uznajesz jako porażkę ???
AZS CZĘSTOCHOWA!
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: AZS Częstochowa

Post autor: eltomasso »

Co sadzicie o formie AZS Cz-wa po przegranej z Tomisem(sukces jest jednak moze martwic to ze dopiero po zlotym secie i... tylko stosunkime 17:15). Brawo za zachowanie zimnej krwi jednak sam Woicki mowil ze w Rumunii zagramy rownie dobrze a przy tym zaznaczyl ze ze wzgledu na sedziow wskazane odskakiwac na kilka punktow... w zlotym secie jedna zla decyzja i bylibysmy za burta(tak na marginesie jak to mozliwe ze Tomis jest wyej notowany od nas?)

Temat Tomisu mozna uznac za nieaktualny i pada tylko pytanie co bedzie ze Skra, co bedzie na Olsztynie co bedzie na Jastrzebiu... troche o tym myslalem i doszedlem do wniosku ze bedzie dobrze:)

1. Czewa ma od czasu do czasu gorsze mecze a skoro ten juz mamy za soba to powinno byc dobrze.
2. Jesli mnie pamiec nie myli to jeden mecz przed Iskra u siebie przegralismy z Zaksa i tez 3:1 by pozniej odgryz sie na "Rosjanach" takze obstawiam na wynik 3:1 dla nas ze Skra.
3. W tamtym sezonie kibice Czewy smiali sie ze lepiej gramy na wyjazdach niz u siebie(chociazby mecz z Modena). W tym sezonie chyba to sie odwrocilo bo chocby mecze pucharowe wyraznie ta tez potwierdzaja(Iska: wyjazd 3:0, dom: 1:3, Tomis: wyjazd 1:3 a dom 3:0) gdyby zapomniec o porazce z Bydgoszcza u siebie to jestesmy niezwyciezeni i mysle sobie ze Belchatow jak i Olsztyn beda mieli wielkie problemy.

Wierze ze jestesmy w stanie pokonac zarowno Skre jak i Olsztyn jednak dwojga zlego wazniejszy jest pojedynek z Olsztynem.
W tym sezonie miejsce 1-2 daje szanse gry w pierwszej rundzie play-off z jedna z druzyn: Sosnowca, Rodomia, Warszawy lub Bydgoszczy tymczasem miejsca 3-6 to juz konkretna walka. Zakladajac ze na miejscach 5-6 bylaby Zaksa i Resowia to kazdy powinien wiedziec ze latwo nie bedzie. Zaksa jest lepsza niz rok temu a juz wtedy byla o krok pokonania Jastrzebia. Resovia cierpi na wewnetrzne problemy jednak co sie stanie kiedy w play-off stanie sie druzyna? Wtedy jedno jest pewne kazdemu moze zagrozic.
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”