3 liga łódzka 2012/2013

damianho
Posty: 746
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

3 liga łódzka 2012/2013

Post autor: damianho »

drużyny które przystąpią do rozgrywek, w nawiasie miejsce w tamtym sezonie:
(-)GLKS Siatkarz Drużbice
(8)GKS Kamieńsk
(6)Kasztelan Rozprza
(-)MKS MOS Sieradz - nie wiadomo czy na pewno zagra
(-)UKS Volley Działoszyn
(7)Astoria Szczerców
(3)LKS Luks Dobroń
(9)Lechia Tomaszów Mazowiecki
(-)Juvenia Rawa Mazowiecka
(4)MKS Zduńska Wola

Chyba najsłabsza grupa od paru sezonów. Zduńska Wola chyba też nie zaskoczy bo odszedł przecież od nich trener Z.Olejnik. Pewniakiem o 1 może być chyba Dobroń, zaś reszta to wielka niewiadoma.
damianho
Posty: 746
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: 3 liga łódzka 2012/2013

Post autor: damianho »

jednak nie ma zespołu z Sieradza. I kolejka 29 września:
Zduńska Wola : Drużbice
Dobroń : Działoszyn
Rozprza : Szczerców
Rawa Mazowiecka : Kamieńsk
siatkarz_lodzki
Posty: 13
Rejestracja: 1 paź 2012, o 20:25
Płeć: M

Re: 3 liga łódzka 2012/2013

Post autor: siatkarz_lodzki »

Zduńska Wola nie zaskoczyła , zgadza się, przegrała 2:3 z Siatkarzem Drużbice. Moim Zdaniem to wlasnie Drużbice i Dobroń powalczą o najwyższe miejsce. Bezposrednie spotkanie miedzy tymi druzynami juz w najbliższą sobotę 06.10 . Zobaczymy jak się skończy.
damianho
Posty: 746
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: 3 liga łódzka 2012/2013

Post autor: damianho »

a co za skład mają te Drużbice ?
pozostałe wyniki:
Dobroń 3:0 Działoszyn
Rozprza 0:3 Szczerców
Rawa Mazowiecka 3:1 Kamieńsk

Kto gra w Drużbicach ? jaki skład ma Zduńska w porównaniu z poprzednim sezonem ?
siatkarz_lodzki
Posty: 13
Rejestracja: 1 paź 2012, o 20:25
Płeć: M

Re: 3 liga łódzka 2012/2013

Post autor: siatkarz_lodzki »

Ze Zdunskiej odeszlo 3 podstawowych zawodnikow, doszlo 3-4 nowych , mlodych . Druzbice- sklad to glownie chlopaki z Belchatowa, byli wychowankowie Skry, mlodzi dopiero co po Juniorze , jak i starsi bardziej doswiadczeni. Dopelniaja ich dwaj plazowicze z Łodzi na przyjeciu.
damianho
Posty: 746
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: 3 liga łódzka 2012/2013

Post autor: damianho »

Volley Działoszyn 3:1 Kasztelan Rozprza, Szczerców 3:1 Rawa Mazowiecka.

A jakim składem dysponuje Szczerców w porównaniu z zeszłym sezonem ? jestem też ciekaw kto tam w Rawie gra.
siatkarz_lodzki
Posty: 13
Rejestracja: 1 paź 2012, o 20:25
Płeć: M

Re: 3 liga łódzka 2012/2013

Post autor: siatkarz_lodzki »

druzbice - dobron - 1-3 - podobno byl niezly mecz. Nie wiem jak szczercow oraz rawa, te druzyny sa mi zupelnie obce.
KS Lechia
Posty: 1
Rejestracja: 8 paź 2012, o 16:47
Płeć: M

Re: 3 liga łódzka 2012/2013

Post autor: KS Lechia »

KS Lechia Tomaszów Maz. - MKS Zduńska Wola 3 : 0
damianho
Posty: 746
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: 3 liga łódzka 2012/2013

Post autor: damianho »

a jaki tam skład macie w Tomaszowie kolego wyżej ? ;>
damianho
Posty: 746
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: 3 liga łódzka 2012/2013

Post autor: damianho »

Rawa Mazowiecka 2:3 Volley Działoszyn (25:23 25:23 20:25 11:25 7:15), GLKS Kamieńsk 1:3 Szczerców, Lechia 1:3 Luks Dobroń.

jak dla mnie mała niespodzianka to wynik w Rozprzy która pokonała Drużbice 3:1.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: 3 liga łódzka 2012/2013

Post autor: Mate »

Lechia - twór, który powstał z połączenia Wikinga i Lechii ;) . Trenerami są Tomasz Migała i Andrzej Zając. Jeżeli chodzi o skład III-ligowy to tworzą go juniorzy(byli, obecni). Na pewno wielkich oczekiwań nie ma, jeżeli chodzi o grupy starsze. Na pewno ciekawie będzie wyglądać sytuacja drużyn młodzieżowych.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
SKRA197
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2012, o 12:43
Płeć: M

Re: 3 liga łódzka 2012/2013

Post autor: SKRA197 »

I wszystko w łodzkiej zaczyna widze wracać na swoje miejsce : Dobron pierwszy, Drużbice na drugim, - Chyba miedzy nimi rozegra sie walka o 1 miejsce. Szczercow po dobrym poczatku - wszystko przegrywa (podobno odeszlo od nich 2 podstawowych zawodnikow). Rawa , Kamiensk, Szczercow, bardzo duza roznica w poziomie w stosunku do reszty druzyn. NIe wiem jak prezentuje sie Lechia , nie widzialem ich .
siatkarz_lodzki
Posty: 13
Rejestracja: 1 paź 2012, o 20:25
Płeć: M

Re: 3 liga łódzka 2012/2013

Post autor: siatkarz_lodzki »

Finał 3 ligi wojewodztwa lodzkiego termin 22, 23, 24 marca - w finale 4 druzyny:
Siatkarz Druzbice, Dobron, Tomaszow , Dzialoszyn.

Dwie druzyny wychodza dalej.
Awatar użytkownika
therion
Moderator
Moderator
Posty: 251
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:03
Płeć: M
Lokalizacja: już Łódź
Kontakt:

Re: 3 liga łódzka 2012/2013

Post autor: therion »

SKRA197 pisze:I wszystko w łodzkiej zaczyna widze wracać na swoje miejsce : Dobron pierwszy, Drużbice na drugim, - Chyba miedzy nimi rozegra sie walka o 1 miejsce. Szczercow po dobrym poczatku - wszystko przegrywa (podobno odeszlo od nich 2 podstawowych zawodnikow). Rawa , Kamiensk, Szczercow, bardzo duza roznica w poziomie w stosunku do reszty druzyn. NIe wiem jak prezentuje sie Lechia , nie widzialem ich .
No i Lechia zaprezentowała się tak, że wygrała finał. Kolejność końcowa finału III ligi łódzkiej:

1. Lechia Tomaszów Maz.
2. Siatkarz Drużbice
3. LUKS Dobroń
4. Volley Działoszyn
Dodo nie tuman! Nie da się wytępić!
fifek
Posty: 192
Rejestracja: 14 lut 2010, o 09:08
Płeć: M

Re: 3 liga łódzka 2012/2013

Post autor: fifek »

Dobroń w całym sezonie ligowym przegrał tylko 2 mecze (oba z Lechią) i grał 2 tiebreaki 1 z Zduńską Wolą 2 na finałach z Drużbicami i zajął 3 miejsce! Zachowanie na meczu z Lechią poszczególnych zawodników było karygodne... Najbardziej zadziwiająca była tylko żółta kartka po tym jak zawodnik Dobronia kopnął biorącego piłkę z środka boiska przyjmującego Lechii... Brawo Lechia i Drużbice!

Poziom sędziowanie można by powiedzieć ,że dobry gdyby nie błędy sędziów przy protokole które można udowodnić poprzez relacje live na stronie Lechii. Na szczęście nie wpłynęło to na klasyfikacje końcową. Wie ktoś jak to dalej będzie wyglądało dla obu drużyn z tego województwa?
Awatar użytkownika
therion
Moderator
Moderator
Posty: 251
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:03
Płeć: M
Lokalizacja: już Łódź
Kontakt:

Re: 3 liga łódzka 2012/2013

Post autor: therion »

fifek pisze:Wie ktoś jak to dalej będzie wyglądało dla obu drużyn z tego województwa?
Jeżeli wzorem lat ubiegłych, to najpierw zespoły trafią do grup półfinałowych, których jest 8 po 4 zespoły. Po dwa najlepsze z każdej grupy wychodzą do jednego z 4 finałów (po 4 zespoły każda grupa finałowa). Zwycięzcy finałów awansują do II ligi, a zespoły z drugich miejsc w finałach grają baraże z przedostatnią drużyną z grup II ligi.
Dodo nie tuman! Nie da się wytępić!
siatkarz_lodzki
Posty: 13
Rejestracja: 1 paź 2012, o 20:25
Płeć: M

Re: 3 liga łódzka 2012/2013

Post autor: siatkarz_lodzki »

Dobroń moim zdaniem najwieksza porazka sezonu - jak mozna tak dac ciała. Brawo Dobron bedziemy sie z was smiac caly rok :) - co do zachowania samych zawodników dobronia - to zdecydowanie poniżej krytki. Mowie o meczu z tomaszowem. Kłótnie , wyzwiska- z takim zachowaniem na boiska pilki noznej, ale napewno nie na hale. Zastanowcie sie w co chcecie grac.

Sedziowanie nie najgorsze podczas calego turnieju, Oczywiscie lesne dziadki z łodzkiego zwiazku jak zwykle niezniszczalni i chyba musza umrzec zeby zminily sie obsady sedziowskie. Dajcie szanse mlodym, tez potrafia sedziowac i napewno maja lepszy wzrok. A tymczasem na turnieju wiekszosc lesnych dziadkow okulary na nosie, wada wzroku - 5.

Brawo dla Tomaszowa i Druzbic za walke i piekne mecze. Powodzenia chlopaki
Awatar użytkownika
therion
Moderator
Moderator
Posty: 251
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:03
Płeć: M
Lokalizacja: już Łódź
Kontakt:

Re: 3 liga łódzka 2012/2013

Post autor: therion »

siatkarz_lodzki pisze:Sedziowanie nie najgorsze podczas calego turnieju, Oczywiscie lesne dziadki z łodzkiego zwiazku jak zwykle niezniszczalni i chyba musza umrzec zeby zminily sie obsady sedziowskie. Dajcie szanse mlodym, tez potrafia sedziowac i napewno maja lepszy wzrok. A tymczasem na turnieju wiekszosc lesnych dziadkow okulary na nosie, wada wzroku - 5.
Albo kolega był na innym turnieju, albo celowo mija się z prawdą :)

Akurat większość sędziów na tym turnieju była młoda. W piątek i niedzielę turniej jako sędzia I, II i liniowi sędziowała czwórka młodych sędziów. W sobotę też gwizdał jeden młody :) Więc ta większość to akurat była odwrotnie niż kolega był łaskaw pofantazjować. No chyba, że sędziowie poniżej 30 lat to dla kolegi dziadki w okularach :) A że piątkowy incydent z ustawieniami w tie-breaku był akurat z udziałem starszego sędziego, to już inna historia :)
Dodo nie tuman! Nie da się wytępić!
siatkarz_lodzki
Posty: 13
Rejestracja: 1 paź 2012, o 20:25
Płeć: M

Re: 3 liga łódzka 2012/2013

Post autor: siatkarz_lodzki »

i jak szanse łodzkich zespolow? jak to widziice? maja szanse w polfinalach? Tomaszow i Druzbice.....chyba Tomaszow ma trudniejsza grupe....ale to tylko moja opinia.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: 3 liga łódzka 2012/2013

Post autor: lipton »

Zespoły które awansowały z Mazowsza w tym sezonie wydają się być dość mocne.

W AZS UW, który jest w grupie z Drużbicami grają niemal wszyscy zawodnicy, którzy rok wcześniej spadli (dość niefortunnie trzeba przyznać) z drugiej ligi, zespół dodatkowo wzmocnił Cezary Żyłkowski i Piotr Żuber, którzy rok temu grali w Wildze Garwolin.

W Wołominie, który jest w grupie z Lechią kluczową postacią jest Maciej Alancewicz (były gracz AZS Olsztyn, w ostatnim sezonie Camper Wyszków), zespół wzmocnił też grający rok temu w Camperze Piotr Świerżewski.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
siatkarz_lodzki
Posty: 13
Rejestracja: 1 paź 2012, o 20:25
Płeć: M

Re: 3 liga łódzka 2012/2013

Post autor: siatkarz_lodzki »

AZS UW - zobaczymy co prezentują w Nałęczowie. Niby gracze 2 ligowi (doswiadzczenie) ale jednak spadli do 3 ligi. Poza tym w Nałeczowie poza gospodarzami nikt nie gra u siebie i kazdy moze wygrac z kazdym. Turniej rzadzi sie swoimi prawami, kazdy set jest wazny. Pokazal to final wojewodztwa w lodzi kiedy to 3 druzyny mialy tyle samo punktow i liczono male punkciki.

Zobaczymy kto zachowa zimna glowe i zagra najrowniej we wszystkich 3 meczach.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: 3 liga łódzka 2012/2013

Post autor: lipton »

siatkarz_lodzki pisze:AZS UW - zobaczymy co prezentują w Nałęczowie. Niby gracze 2 ligowi (doswiadzczenie) ale jednak spadli do 3 ligi.
Tak jak pisałem wcześniej, UW spadło do 3 ligi dość niefortunnie.

Najpierw zajęli 7-me miejsce w lidze, w sytuacji gdzie 4 drużyny z miejsc 6-9 miały po 18 punktów i tyle samo zwycięstw.

Potem trafili w play-outach na Garwolin, na który nikt nie chciał trafić, bo ten zespół najzwyczajniej w świecie "olał" sobie rundę zasadniczą (moim zdaniem w tamtym sezonie Garwolin miał skład na spokojne utrzymanie jeśli nie na czwórkę, tylko z różnych względów, głównie pozasportowych grali tak jak grali - w samych play-outach z UW Wilga wygrała więcej meczów niż w sezonie zasadniczym).

W kolejnej fazie ograli Mławę, a w meczach barażowych co już wspominał Elgarten w innym temacie, trafili na Międzyrzec, który w składzie bardzo zbliżonym do tego z 3 ligi, zakończył teraz sezon zasadniczy na pozycji lidera w lidze wyżej.

Z tego co słyszałem to bardzo chcą wrócić w tym roku do drugiej ligi, więc zapewne będą wymagającym rywalem na turnieju półfinałowym.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
siatkarz_lodzki
Posty: 13
Rejestracja: 1 paź 2012, o 20:25
Płeć: M

Re: 3 liga łódzka 2012/2013

Post autor: siatkarz_lodzki »

Na pewno beda, w polfinale nie ma slabych druzyn, czas pokaze, napisze wyniki w poniedzialek z tej grupy.
siatkarz_lodzki
Posty: 13
Rejestracja: 1 paź 2012, o 20:25
Płeć: M

Re: Półfinały o wejście do II Ligi 2012/2013

Post autor: siatkarz_lodzki »

No niestety Dobroniowi nawet 12 znakomitych siatkarzy by nie pomogło. Jak można przegrać w rundzie zasadniczej 2 spotkania i nie wyjść w organizowanym u siebie turnieju :) - sami sobie jesteście winni. A co do Drużbic, to oni grali w półfinale a nie Dobroń także się nie wypowiadaj.

Wracając do kłótni w Dobroniu - poziom "siatkarzy" z Dobronia żenujący , na boiska piłkarskie a nie na parkiet z takim zachowaniem.
Mroczu
Posty: 8
Rejestracja: 24 lut 2009, o 21:15
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Półfinały o wejście do II Ligi 2012/2013

Post autor: Mroczu »

Skład Siatkarza Drużbice od finału województwa : Bartosz Cieślak, Michał Ślipek, Krzysztof Kozikowski, Mateusz Molenda,Kamil Kowalczyk, Krzysztof Kłaczek, Mateusz Mroczkowski, Jacek Maruszak (Libero), Adam Kurpesa, Grzegorz Sobczak, Piotr Kłaczek, Sergiusz Michalak, Marcin Dymiński. Dodatkowo występy w rundzie zasadniczej zaliczyli : Mateusz Pólkowski, Tomasz Pietruszewski, Rafał Krysiak, Kamil Jarzyński oraz Łukasz Gradek.
kozak_lodz
Posty: 5
Rejestracja: 8 kwie 2013, o 13:04
Płeć: M

Re: Półfinały o wejście do II Ligi 2012/2013

Post autor: kozak_lodz »

a kto Ci powiedział że jestem zawodnikiem Dobronia...nie wiem skąd taki pomysł po prostu wyciągnąłem wnioski po tym co piszecie...fakt jest jeden na 3 mecze z Dobroniem 3 razy Drużbice dostały baty...liga a turniej to są dwie rożne rzeczy...turniej to czasem loteria i powinieneś to wiedziec jak jesteś tak bardzo profesjonalnym zawodnikiem dla którego Awans z województwa 3 ligi jest najwiekszym sukcesem w karierze siatkarskiej:D
siatkarz_lodzki
Posty: 13
Rejestracja: 1 paź 2012, o 20:25
Płeć: M

Re: Półfinały o wejście do II Ligi 2012/2013

Post autor: siatkarz_lodzki »

Dla mnie nie był to największy sukces życiowy, ale dla małej gminy jaką są Drużbice był. Dla drużyny także był to największy sukces.

Dobroń wygrał 3 mecze z Drużbicami prawda. Ale jedyne baty jakie widziałem w tym sezonie to przegrany mecz Dobronia z Tomaszowem. To były baty.....:)

Turniej to loteria? Co ty gadasz czlowieku. Wychodzi 6 ludzi i gra. Gdzie tu loteria? Dobroń wygrywa pierwszy mecz z Dzialoszynem, wygrywa drugi mecz z Druzbicami , wystarczy im 1 set w meczu z Tomaszowem i co? Łapie ich sraczka z Tomaszowem. No niestety tak profesjonalnym graczom, którzy byli w kadrze polski, grali w różnych ligach.....nie powinno się to przydarzyć.
kozak_lodz
Posty: 5
Rejestracja: 8 kwie 2013, o 13:04
Płeć: M

Re: Półfinały o wejście do II Ligi 2012/2013

Post autor: kozak_lodz »

zal mi Ciebie siatkarz_lodzki bo wiem kim jestes i nie zazdroszcze:D ale niech bedzie jak Ty mowisz w koncu to Ty jestes doswiadczonym plazowiczem:)
siatkarz_lodzki
Posty: 13
Rejestracja: 1 paź 2012, o 20:25
Płeć: M

Re: Półfinały o wejście do II Ligi 2012/2013

Post autor: siatkarz_lodzki »

w ktorym miejscu powiedzialem ze jestem doswiadczonym plazowiczem? chyba czytasz miedzy wierszami..... skoro wyciagasz takie wnioski. Przedstaw sie zatem zebym też wiedzial kim ty jestes, skoro sie znamy, spotkamy sie, posmiejemy sie razem z Dobronia :)
kozak_lodz
Posty: 5
Rejestracja: 8 kwie 2013, o 13:04
Płeć: M

Re: 3 liga łódzka 2012/2013

Post autor: kozak_lodz »

jedyne z kogo mi sie smiac chce to jestes Ty:) zreszta nie tylko ja sie smieje...:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi wojewódzkie”