turnieje barażowe

Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: turnieje barażowe

Post autor: Arekprees »

no yak moze grac zawodnik ktory nie rozegral calej rundy w pierwszym zespole znaczy nie byl w meczowej 12
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: turnieje barażowe

Post autor: Pele »

MMKS Kędzierzyn-Koźle znów nie zdołał awansować dalej. Co rok to samo, albo nie ma najmocniejszego składu (Wojtowicz z juniorami grał w turnieju elimnacji do ME a Prochera nie dostał zgody PZPS-u) albo brakuje seta. I po raz kolejny trzeba bedzi egrać w 3 lidze na poziomie TKKF-u
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: turnieje barażowe

Post autor: Artek »

czym się przejmujesz przecież macie w Kędzierzynie PLS, a niektórzy nawet II ligi nie mają.
pawelwlkp
Posty: 26
Rejestracja: 30 sty 2008, o 00:50
Płeć: M

Re: turnieje barażowe

Post autor: pawelwlkp »

Wg mnie Pele się przejmuje, ponieważ w Kędzierzynie jest wielu utalentowanych młodych siatkarzy, którzy co roku walczą o medale mistrzostw Polski i zamiast się ogrywać przez sezon w mocnej 2 lidze, są zmuszeni grać w 3 lidze, która stoi na bardzo niskim poziomie..
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: turnieje barażowe

Post autor: Arekprees »

no sory ale dla mnie skoro zespol tyle razy gral o 2 lige to powinien juz dawno ugrac a tym bardziej ze jest kim grac bo macie pls za sciana widocznie wasi dzialacze slabo dzialaja skoro jeszcze nie ugraliscie
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: turnieje barażowe

Post autor: mAt »

marphi_Kalisz pisze:Gratulacje dla Wrześni my jedziemy do Bedzina i jak zawsze powalczymy :) Dzieki mAt za uznanie nas najlepszymi kibicami zespolu ze Szczecina ale musisz przyznac ze gdyby nie my to przez wszystkie mecze bylo by slychac tylko odglos pilki i gwizdek sedziego bo jakos wasi kibice nie byli chetni nikogo dopingowac a dzieki nam sie troche zmobilizowali nawet potem sie jakas syrena pokazala :D a tak chociaz troche atmosfery meczowej nie jestesmy przyzwyczajeni do grania w takiej ciszy :) pozdrawiam :D:D:D:D
Powiem tak. Ci kibice, którzy byli na hali to dobrze że się w ogóle pojawili. Część z nich na pewno nie była nawet wcześniej na lidze.

Co do aktywnego kibicowania. Mieliśmy/mamy bardzo fajny klub kibica Czarnych Pruszcz Gdański. Gdy tylko mogli, byli na meczach i robili to naprawdę dobrze. Priorytetem były i są dla nich rozgrywki piłki nożnej, gdzie Czarni także występują. Nie mam pojęcia dlaczego ich nie było na turnieju. Być może nie chcieli w ogóle dopingować w związku ze śmiercią jednego z kibiców Czarnych? Pisałem o tym przy okazji pierwszych meczów. Naprawdę nie wiem co się z nimi stało.

P.S. Syrenę to wyciągnął jakiś Pan z balkonu:) Na lidze również jej nigdy nie było.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
marphi_Kalisz
Posty: 181
Rejestracja: 21 wrz 2007, o 09:12
Płeć: M
Kontakt:

Re: turnieje barażowe

Post autor: marphi_Kalisz »

No syrena sie pokazala jak nie dawali rady nas przekrzyczec pewnie pierwszy raz ktos wogole cos przeciwko wam krzyczal na waszej sali :D Ogolnie bardzo sympatyczny turniej super sala naprawde swietnie sie gralo. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: turnieje barażowe

Post autor: Arekprees »

szkoda ze wy nie daliscie rady bo fajnie by bylo jak by dawa z 4 turnieji byly w wielkopolsce ale miejmy nadzieje ze beda derby w przyszlym roku ale ale nie ukrywam ze teoretycznie macie trudniej niz my chodziaz to sie okaze na boisku bo ja licze na dobra gre naszych a po za tym "ugotujemy kazdego w naszym wrzesinskim kotle" a tak swoja droga to nie zazdroszcze resvi jazdy prawie 600km pozdrawiam
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: turnieje barażowe

Post autor: mAt »

marphi z całą pewnością po raz pierwszy :D

Wg mnie własne boisko w finale nie jest żadnym atutem. Czasami może nawet przeszkadzać---> większa presja. Jak dla mnie w finałach to prawie każdy zespół ma równe szanse.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: turnieje barażowe

Post autor: Arekprees »

no nie powiedzial bym pewnie troche w pierwszym meczu nam to przeszkodzilo troche bylo nerwowosci ale w 2 pozostalych neczach nie mialo to znaczenia dla nas bardziej dla przeciwnika co widac po ilosci bledow a jak mowili sami chlopacy przed niedzielnym meczem trzeba wygrac zeby final byl u nas tak ze nie sadze zeby mialo to az takie znaczenie zwlaszcza ze caly sezon jest tego powierdzeniem kiedy przegrywalismy najpierw w lidze z grzeskami kalis bylo 2.1 dla nas i 14.7 dla grzeskow nasa publicznosc wtedy podniosla sie i chlopaki wygali 2 przyklad mecz rataje poznan 2.1 dla poznania i 24.21 poznan prowadzi caly mecz 3.2 dla nas w koncu mecz z treflem 2 gdansk 1.0 dla gdanska 22.19 i caly set 25.23 dla nas
tak ze mysle ze raczej wlasna hala nam raczej nie zaszkodzi wazne bedzie przyjecie zagrywki a tak na marginesie to wspoczuje zespola z opola i rzeszowa zwlaszcza 600 km to nie fajna prespektywa a i z opola ponad 300 to tez nie lekko do zobaczenia
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: turnieje barażowe

Post autor: mAt »

Nie mówię, że zaszkodzi. Może pomóc owszem, ale nie można tego teraz wyrokować. Poza tym na finałach nie będzie już słabych zespołów (może parę, które jakimś cudem wyszły ze słabych półfinałów, jeśli takie były), więc nie ma co porównywać do Rataj Poznań czy nawet do Trefla, który wyraźnie po odpadnięciu z rozgrywek juniorskich odpuścił granie. Sam zobaczysz na własne oczy, że mecze będą na wyższym poziomie.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
marphi_Kalisz
Posty: 181
Rejestracja: 21 wrz 2007, o 09:12
Płeć: M
Kontakt:

Re: turnieje barażowe

Post autor: marphi_Kalisz »

przyjada dzien wczesniej przespia sie i po problemie.... btw. Opole juz w Srode bedzie u nas na sparingu my w Czwartek jedziemy do Bedzina a oni juz w srode beda w WLKP takze mysle ze podroz im nie zaszkodzi zabardzo :P Arek my wolimy grac ostatnio na wyjazdach takze wcale nas nie martwi to ze wyjezdzamy i tak jak mAt pisal mniejsza presja na wyjezdzie :)
pawelwlkp
Posty: 26
Rejestracja: 30 sty 2008, o 00:50
Płeć: M

Re: turnieje barażowe

Post autor: pawelwlkp »

Nieważne w jakim mieście, ale zawsze na boisku :) trzeba po prostu wyjśc, pokazać swoją wartość i wygrać:) każdy ma inną psychikę, jednemu lepiej się gra przed własną publicznością, inny jest bardziej stremowany;) ale bez względu na otoczkę trzeba zagrać najlepiej jak się potrafimy :) mam nadzieję, że my jak i Kalisz sobie poradzimy i za rok spotkamy się ponownie, ale na wyższym ligowym poziomie:) pozdrawiam
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: turnieje barażowe

Post autor: Arekprees »

zgadzam sie z pawlem i zycze wszystkim gospodaza i przyjezdnym powodzenia wszyscy graja a na koncu i tak wygrywa wrzesnia :D :D :D :D :D
marphi_Kalisz
Posty: 181
Rejestracja: 21 wrz 2007, o 09:12
Płeć: M
Kontakt:

Re: turnieje barażowe

Post autor: marphi_Kalisz »

" a na koncu i tak wygrywa wrzesnia " nie ma to jak mnie dobre samopoczucie :) Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: turnieje barażowe

Post autor: Arekprees »

ale tu cisza a juz w piatek gramy co tam slychac
marphi_Kalisz
Posty: 181
Rejestracja: 21 wrz 2007, o 09:12
Płeć: M
Kontakt:

Re: turnieje barażowe

Post autor: marphi_Kalisz »

a no nic trenujemy dzisiaj wyjezdzamy dzisiaj wieczorem mamy jeszcze trening juz w bedzinie no i jutro walczymy :) Wczoraj gralismy sparing z Opolem ciekawy mecz sie zapowiada we Wrześni :) Pozdrawiam
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: turnieje barażowe

Post autor: Artek »

Turniej w Będzinie w Hali Sportowej MZS nr 2 przy ul. Rewolucjonistów.

25 kwietnia 2008 r.
godz. 16.00 MKS MOS Interpromex II Będzin - Grześki-Goplana Kalisz
godz. 18.00 Kęczanin Kęty - AZS AWF Biała Podlaska.

26.04.2008 r.
godz. 11.00 Grześki-Goplana Kalisz - AZS AWF BIała Podlaska
godz. 13.00 MKS MOS Interpromex II Będzin - Kęczanin Kęty

27.04.2008 r.
godz. 11.00 Kęczanin Kęty - Grześki-Goplana Kalisz
godz. 13.00 AZS AWF Biała Podlaska - MKS MOS Interpromex II Będzin.
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: turnieje barażowe

Post autor: Arekprees »

jaki byl wynik z opolem???

postawa kalisza byla troszeczke nie fer no ale zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie po ostatnim meczu widac nasi jutrzejsi przeciwnicy sa bardziej fer wobec swoich rywali niz ziomki z ligi no ale coz tak i bywa w zyciu jutro bedzie wojna
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2008, o 20:33 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Użyj opcji "edytuj" i nie pisz posta pod postem
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: turnieje barażowe

Post autor: mAt »

W czym widzisz problem? Zagrali sparing z Opolem, które miało po drodze przez Kalisz do Was. Co tu takiego nie fair w zachowaniu Kalisza?
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Pavello
Posty: 50
Rejestracja: 23 kwie 2008, o 11:06
Płeć: M

Re: turnieje barażowe

Post autor: Pavello »

wie ktos moze jak Volley Rybnik teraz gra? Albo ma ktos cos live?:] niestety nie zdazylem na mecz i musze czekac na wynik :/
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: turnieje barażowe

Post autor: mAt »

Czarni-Gwardia II Wroclaw 3-1 (21, 17,-26, 18)
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
kanty
Posty: 9
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: turnieje barażowe

Post autor: kanty »

Interpromex Będzin II vs Grześki Kalisz 3:1
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: turnieje barażowe

Post autor: Artek »

MKS MOS II Będzin - Grześki-Goplana Kalisz 3:1 (26:24, 15:25, 25:15, 25:19)
Kęczanin Kęty - AZS AWF Biała Podlaska 1:3 (25:21, 23:25, 17:25, 20:25)

PS całkiem niezła postawa juniorów z Kęt.
A Będzin zrobił swoje i raczej nie będzie miał problemów z kolejnymi rywala, tak sądzę, jedyne wzmocnienie z pierwszej drużyny to trener który zagrał cały mecz i rezerwowy rozgrywający, który mało grał.
Rotkiw2000
Posty: 45
Rejestracja: 8 paź 2007, o 16:54
Płeć: M

Re: turnieje barażowe

Post autor: Rotkiw2000 »

W Rybniku:

TS Volley Rybnik c/a Chemik Bydgoszcz 3:0
MKS MDK Warszawa c/a MMKS Łęczyca 3:0
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: turnieje barażowe

Post autor: Arekprees »

wrzesnia opole 3.1 1 15.25 25.23 .25.17.25.16

resovia lublin 25.19 25.18.25.18

chlopaka z opola starczylo sily na dawa sety pozniej wrzesinski walec zrobil swoje
a co do pytania po sobotnim sparingu z grzeskami umawialismy sie z trenerem z kalisza ze da nam znac o ktorej graja a jak dzwonilismy do trenera to nie odbierali telefonu a jak ja gadalem z jednym z zawodnikow z kalisza to sie tylko usmiechnol dotaylowo dzis dowiedzielismy sie ze uprzejmy zespol z kalisza dal kasete z naszym meczem azs-owi tylko ze widac cos malo wnikliwie ja analizowali bo zrobili tyle bledow i dostali tyle blokow co kanalow na cyfsze+
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: turnieje barażowe

Post autor: Ted »

Rotkiw2000 pisze:W Rybniku:
TS Volley Rybnik c/a Chemik Bydgoszcz 3:0
A tak się chłopcy obawiali PLS-owców w szeregach Chemika ;) Słyszałem, że był to najlepszy ich mecz w tym sezonie, można prosić o jakieś szczegóły? ;)
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: turnieje barażowe

Post autor: mAt »

W uzupełnieniu drugi wynik z Pruszcza.

Wiking Tomaszów Mazowiecki - Stolarka Junior Wołomin 3-1

Wyniki w setach wrzucę jutro.

Września wg mnie uzyska awans. Myślałem, że mogą "spuchnąć" po drodze, ale jeśli do tego nie doszło jeszcze, to już raczej nie dojdzie. Po ilu latach byłby to powrót do II ligi? Po sześciu czy siedmiu?
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: turnieje barażowe

Post autor: Ted »

w drugim spotkaniu w Wodzisławiu śląskim, Zryw Iława 3:1 pokonał Poprad Stary Sącz. Dzisiaj o 16.00 Zryw zagra z rezerwami Budowlanych, a wodzisławianki z Popradem.
kanty
Posty: 9
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: turnieje barażowe

Post autor: kanty »

grześki Kalisz vs AZS Biała Podlaska 2-3
Interpromex Będzin vs Kęczanin Kęty 3-2



A wiec jutro mecz o 1 miejsce pomiędzy Będzinem a Białą Podlaską zapowiada sie ciekawa potyczka.

PS. Dzisiaj Będzin grał bez żadnych wzmocnień z II ligi ponieważ Ci grają play-offy z Ropczycami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi wojewódzkie”