Puchar Polski 2009 w Kielcach

Awatar użytkownika
Bollo
Posty: 366
Rejestracja: 11 maja 2008, o 07:27
Płeć: M

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: Bollo »

Kurna 200 tys by się nam przydało. Dla mnie zagrywający jeśli dawali ze statystyk to ok inny cięzko powiedzieć. A przyjmujący jeśli ze statystyk dobra ale Gacek wg. mnie to taki dobry nie był ja bym dał cipkowi albo kunnariemu. Ogólnie to powinno być na najlepszego libero i najlepszego przyjmującego podzielone. Ale i tak wielkie brawa dla osiołka. Guma to klasa nie trzeba nic mówić.

Bym jeszcze na dobrą grę Kowalczyka dziś uwagę zwrócił. Widać że azs był zmęczony.
Zlatan
Przemek
Posty: 40
Rejestracja: 15 wrz 2007, o 16:29

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: Przemek »

Wypowiedzi pomeczowe:

Konrad Piechocki (prezes Skry przyp. red.):
"Cieszę się ze zdobycia pucharu. Mam nadzieje że to prawdziwe złoto, bo Skra jest dobrem narodowym i nie zasługuje na podróbki ze wschodu. Myśleliśmy, że drużyna z Olsztyna nie przyjedzie na Puchar, podobno ma problemy finansowe, jednak niestety dotarli i popsuli nam okres przygotowywaczy przed arcyważnym meczem z Iskrą, którym żyje na pewno cała siatkarska Polska. Życzcie nam szczęścia."

Maciej Dobrowolski (rozgrywający Skry):
"To cudownie znowu poczuć te złote konfetti spadające z góry. Chciałem pochwalić mojego serdecznego kolegę Miguela Falascę za rewelacyjne rozegranie, jest na pewno transferem roku. Cóż, teraz możemy ze spokojem wracać do naszych domów w Olsztynie i Częstochowie."

Anonimowy kibic siatkówki:
"Koffam Cie Mariuszku!!!"
revis
Posty: 411
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 16:24
Płeć: M

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: revis »

Skra:
Murek pkt 10, atak -9 (50/22%) serw- 1, przyjęcie 62/24 % , ilość odbiorów 21 błędy 0
Antiga pkt 9, atak- 7 (35/22%) serw-1 blok- 1, przyjęcie 59/42% ilość odbiorów 12 błędy 0
Wlazły pkt 18, atak - 15 (45/33%) serw-1 blok-2
Pliński pkt 7, atak- 4( 80/80%) serw- 1 blok- 2 , przyjęcie 0% ilość odbiorów 1 błędy 0
Możdżonek pkt 6, atak- 4( 50/38%) serw- 1 blok - 1 przyjęcie 100/25% ilość odbiorów 4 błędy 0
Falasca pkt 3, atak- 2 (50/50%) blok- 1
Gacek przyjęcie 59/24 % ilość odbiorów - 17 błędy 1 obrony 4

Olsztyn:
Siezieniewski pkt 3 atak- 2 (28/-14%) blok-1 przyjęcie 100/60% ilość odbiorów-5 błędy 0
Kunnari pkt 9 wszystkie atakiem (50/33%) przyjęcie 43/14% ilość odbiorów 14 błędy 1
Chaberek pkt 3 wszystkie atakiem (43/28%) przyjęcie 88/38 % ilość odbiorów 8 błędy 0
Szymański pkt 10 atak 9 (32/11%) blok-1 przyjęcie 0% ilość odbiorów 1 błędy 0
Grzyb pkt 4, atak-3(75/50%) blok-1 przyjęcie 0%
Kowalczyk pkt 7, atak -5(83/67%) blok-2
Zagumny pkt 2, atak-0/2 (0%) , blok-1 serw-1
Józefacki pkt 1, atak-1( 25/25%)
Andrzejewski przyjęcie 62/35% ilość odbiorów 29 błędy 4 obrony 9

Zespołowo:
przyjęcie Olsztyn 60/33% błędy 5 Skra 64/27% błędy 1
atak Olsztyn 43/22 % Skra 47/32 %
atak pkt Olsztyn 32 Skra 41
blok Olsztyn 6 Skra 7
serw Olsztyn 1 Skra 5

Ehh jak Gacek dostał najlepiej przyjmującego to jest szok jakiś
AZS szkoli inni biorą...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: kevinpsb »

Zagumny, Plinski, Wlazły-jak najbardziej zasłuzenie...
Falasca Gacek Andzrzejewski??? czemu zawodnicy wybierani byli tylko z finalu
Gacek??? Mysle ze wg statystyk od Gacka w przyjeciu lepiej stali nawet niektorzy przyjmujacy
Falasca-nie zauwazyłem zeby mial jakas piorunujaca zagrywke.. Heh jak wychodzil po nagrode to sie przestraszyłem ze dostanie najlepiej rozgrywajacego :]
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Bollo
Posty: 366
Rejestracja: 11 maja 2008, o 07:27
Płeć: M

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: Bollo »

Jeżeli jedziemy ze statystyk to jedziemy ze statystyk bo ja tu widzę że te nagrody to były tak że wybierano czy tej ze statystyk to dobry jest jak nie to dawano innemu. Jeszcze by się okazało że więcej ma Olsztyn. Osiołek statystycznie lepiej przyjmował więc z tego wnioskuje że były to nagrody uznaniowe. Co i tak nie tłumaczy czemu ją Gacek otrzymał. I ja bym to inaczej podzielił na najlepszego libero i przyjmującego bo żaden przyjmujący nie dostał.
Zlatan
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: maksik »

kevinpsb pisze:Falasca-nie zauwazyłem zeby mial jakas piorunujaca zagrywke.. Heh jak wychodzil po nagrode to sie przestraszyłem ze dostanie najlepiej rozgrywajacego :]
hehe..ale jak to ładnie i dobitnie sprostował dla wyjaśnienia wszystkim kibicom Swędrowski: "proszę państwa to jest nagroda dla najlepiej zagrywającego - nie rozgrywającego - dla zagrywającego" :D ...a Drzyzga: "no, pewnie musiało to wynikać z jakichśtam statystyk.." -- czyli komentatorzy chyba bardzo dyskretnie zasugerowali swoją postawę wobec tych nagród.
A tak trochę offtopik ale dalej odnośnie komentatorów.. Jurek na początku złożyl ładne życzenia dla Pań i powiedział do Mazura i Wójtowicza: "myślę, że Panowie się przyłączają do życzeń" :
-- I.M. : "przyłanczamy się"
-- T.W. "przyłanczamy się" .........
uczciłem to minutą ciszy..
Ostatnio zmieniony 8 mar 2009, o 17:43 przez maksik, łącznie zmieniany 1 raz.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: Nagor »

Myśleliśmy, że drużyna z Olsztyna nie przyjedzie na Puchar, podobno ma problemy finansowe, jednak niestety dotarli
Są to słowa Piechockiego... To jest wypowiedź a'la Such...
Życzcie nam szczęścia.
Za powyższe słowa życzę im szybkiej porażki.
...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: Mate »

Zgadzam się z kevinem. Wybór Wlazłego, Zagumnego i Plińskiego jak najbardziej zasłużony. Można było jeszcze dyskutować o najlepiej blokującym, ale wybór i tak padłby na któregoś ze środkowych Skry. Gdyby Wlazły nie dostał nagrody najlepiej atakującego to zostałby najlepiej serwującym. Pewnie nie chcieli dawać Wlazłemu 3 nagród, więc dali Falasce, który za wiele w zagrywce nie pokazał.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: maksik »

Możdzonek na pewno zasłużył na którąś z nagród blok/zagrywka. Moim zdaniem lepiej w bloku niż Plina - może nie punktowo ale jak się przeanalizuje to masę wybloków Marcina. No i zagrywka też trudna.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: kevinpsb »

Nagor pisze:
Myśleliśmy, że drużyna z Olsztyna nie przyjedzie na Puchar, podobno ma problemy finansowe, jednak niestety dotarli
Są to słowa Piechockiego... To jest wypowiedź a'la Such...
Życzcie nam szczęścia.
Za powyższe słowa życzę im szybkiej porażki.
Daj link do wypowiedzi :D
Ty i bez tych słow zyczylbys Skrze porazki tj zreszta czynisz od samego poczatku...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
beetle
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2008, o 12:12
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: beetle »

Przemek pisze:Maciej Dobrowolski (rozgrywający Skry):
"To cudownie znowu poczuć te złote konfetti spadające z góry. Chciałem pochwalić mojego serdecznego kolegę Miguela Falascę za rewelacyjne rozegranie, jest na pewno transferem roku. Cóż, teraz możemy ze spokojem wracać do naszych domów w Olsztynie i Częstochowie."
taaaa.... cała prawda o polskiej siatkówce i ośrodkach, gdzie pojawiają się talenty i o ośrodkach, które takie talenty kupują...
kevinpsb pisze:Zagumny, Plinski, Wlazły-jak najbardziej zasłuzenie...
Falasca Gacek Andzrzejewski??? czemu zawodnicy wybierani byli tylko z finalu
Gacek??? Mysle ze wg statystyk od Gacka w przyjeciu lepiej stali nawet niektorzy przyjmujacy
Falasca-nie zauwazyłem zeby mial jakas piorunujaca zagrywke.. Heh jak wychodzil po nagrode to sie przestraszyłem ze dostanie najlepiej rozgrywajacego :]
Dla mnie Pliński nie blokował tyle co Możdzon...to jest nieporozumienie, a Andrzejewski? co ty człowieku od niego chcesz-wczoraj super, dziś super, jedna z najbardziej zasłużonych nagród obok Wlazłego
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: plecotus »

Nagor pisze:
Myśleliśmy, że drużyna z Olsztyna nie przyjedzie na Puchar, podobno ma problemy finansowe, jednak niestety dotarli
Są to słowa Piechockiego... To jest wypowiedź a'la Such...
Życzcie nam szczęścia.
Za powyższe słowa życzę im szybkiej porażki.
:D :D :D

Nie no, Nagor, rozczarowałeś mnie. Jak możesz wycofywać swoje gorące poparcie dla Skry po jednej, niefortunnej wypowiedzi Piechockiego???






Od początku do końca wymyślonej zresztą przez Przemka :]
8
lovevolleyball2
Posty: 170
Rejestracja: 22 gru 2008, o 15:07
Płeć: K
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: lovevolleyball2 »

Nagor pisze:
Myśleliśmy, że drużyna z Olsztyna nie przyjedzie na Puchar, podobno ma problemy finansowe, jednak niestety dotarli
Są to słowa Piechockiego... To jest wypowiedź a'la Such...
Życzcie nam szczęścia.
Za powyższe słowa życzę im szybkiej porażki.
Nagor oglądałeś transmisje ?
Przemek sobie poprostu podkoloryzował.
beetle pisze:Tak słabej Skry dawno nie widziałem, po prostu co się dzieje na tym świecie, od tylu lat (oczywiście wiele świetnych meczów) mieć takiego farta, po prostu farta, bo dzisiaj wygrywają poprzez błędy Olsztyna i to nawet nie błędy wymuszone, wygrali do 20, 21, a byli słabsi w obu setach, siatkówka to niesprawiedliwy sport...
Po pierwsze : Gdyby Olsztyn był lepszy, nie popełniłby błędów. Niestety, kiedy dwóch podstawowych zawodników ma kontuzję i nie gra przez długi okres czasu (czyt. Zagumny, Szymański), a dodatkowo Sieziu na środkach przeciwbólowych, nie ma się co dziwić, że błędy się zdarzają. I tak jestem mile zaskoczona dobra postawą Olsztynian.
Po drugie : Zgodzę się Skra wygrała poprzez błędy Olsztynian, ale siatkówka to gra błędów, więc ten kto ich mniej popełnił, w tym przypadku Bełchatów zwyciezył.
Po trzecie : Z tym fartem bym nie przesadzała. Faktycznie postawa gacka imponować nie mogła, Antiga jakby w cieniu, ale Możdżonek i Wlazły zagrali dzisiaj świetnie. Wspomnieć trzeba także o Murku, który pomalutku, ale jednak wraca do gry. Falasca zgolił zarost i od razu lepiej gra :D, coś jest na rzeczy z tym owłosieniem w PlusLidze :D
Po czwarte : Skra przede wszystkim wygrała kontrą, na której o dziwo skuteczny był MarIuShek :D , więc takiego megafarta mieć nie mogli.

Ogólnie mecz mi sie podobał. Wielkie brawa dla Andrzejewskiego oraz Kunnariego, którzy zagrali suuuuper. Olsztynianie pokazali, że nie zapomnieli jak się gra w siatkówkę, a przede wszystkim udowodnili, że nawet z tymi najlepszymi można prowadzić równorzędną walkę, momentami będąc lepszym. Oczywiście pomijając aspekt, że 'urocze' pszczółki znowu zwycięzyły, tegroczny finał PP uważam za udany.
Atmosfera na trybunach średnia, chociaż ponoć przybył nadkomplet. Sędziowanie na poziomie i git majonez, mhm :D.
Tylko proszę, nie zniosę kolejnego Pucharu w szklanej gablotce Bełchatowa.
'ze wszystkich ruin świata, bez wątpienia najbardziej smutna jest ruina człowieka.'
theophile gautier
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: Guilder »

Nagor pisze:
Myśleliśmy, że drużyna z Olsztyna nie przyjedzie na Puchar, podobno ma problemy finansowe, jednak niestety dotarli
Są to słowa Piechockiego... To jest wypowiedź a'la Such...
Życzcie nam szczęścia.
Za powyższe słowa życzę im szybkiej porażki.
beetle pisze:
Przemek pisze:Maciej Dobrowolski (rozgrywający Skry):
"To cudownie znowu poczuć te złote konfetti spadające z góry. Chciałem pochwalić mojego serdecznego kolegę Miguela Falascę za rewelacyjne rozegranie, jest na pewno transferem roku. Cóż, teraz możemy ze spokojem wracać do naszych domów w Olsztynie i Częstochowie."
taaaa.... cała prawda o polskiej siatkówce i ośrodkach, gdzie pojawiają się talenty i o ośrodkach, które takie talenty kupują...
(...)
A nie przyszło Wam do głowy, że Przemek chciał sobie po prostu odreagować i napisał te głupoty? Szczególnie ten trzeci cytat powinien był Wam dać do myślenia, choć wszystkie trzy są kretyńskie i niemożliwe by oni takie słowa wyrzekli, zwłaszcza do mediów.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
beetle
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2008, o 12:12
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: beetle »

Dennis Guilder pisze:A nie przyszło Wam do głowy, że Przemek chciał sobie po prostu odreagować i napisał te głupoty? Szczególnie ten trzeci cytat powinien był Wam dać do myślenia, choć wszystkie trzy są kretyńskie i niemożliwe by oni takie słowa wyrzekli, zwłaszcza do mediów.
No żarty sobie Przemek zrobił, ale Dobrowolskiemu włożył w usta złote słowa.... hehehehe
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: Nagor »

Nie mam w oczach wykrywacza kłamstw ;) A w ostatnim meczu (LM) kibicowałem Skrze, ale zawiedli mnie, bo 3:2 to żadna zaliczka.
Po pierwsze : Gdyby Olsztyn był lepszy, nie popełniłby błędów. Niestety, kiedy dwóch podstawowych zawodników ma kontuzję i nie gra przez długi okres czasu (czyt. Zagumny, Szymański), a dodatkowo Sieziu na środkach przeciwbólowych, nie ma się co dziwić, że błędy się zdarzają. I tak jestem mile zaskoczona dobra postawą Olsztynian.
Co do Gumy i Szymańskiego, to czasem mam wrażenie, że "odpoczynek" na nich wpływa świetnie... Nie rozumiem tylko dlaczego Sieziu grał, skoro Chaberek gorzej niż on zagrać nie mógł, a wszedł dopiero na 3ciego seta.
o trzecie : Z tym fartem bym nie przesadzała. Faktycznie postawa gacka imponować nie mogła, Antiga jakby w cieniu, ale Możdżonek i Wlazły zagrali dzisiaj świetnie. Wspomnieć trzeba także o Murku, który pomalutku, ale jednak wraca do gry.
Antiga faktycznie w cieniu, ale czemu się dziwić, jak bez niego w LM Skry by już pewnie nie było. Murek faktycznie się podnosi, ale jego ataki pod siatką (!) albo w dolną taśmę (tu piłka była elegancko rozegrana) załamują. Z kolei Gacek chyba dostał nagrodę przyjmującego już przed turniejem, bo dziś floty przyjmował na 9-6 metr...
Tylko proszę, nie zniosę kolejnego Pucharu w szklanej gablotce Bełchatowa.
:D Podpisuję się wszystkim czym można xD
...
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: Klugenhammer »

jarek8dywan pisze:krata piwa za staty meczu AZS - ZAKSA
http://www.mostostal-azoty.pl/show.php? ... ats&id=225
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: Arff »

Właśnie wróciłem z Kielc i z tego miejsca zgłaszam się z petycją do strefy siatkówki aby w przyszłym roku, w plebiscycie SS zrobić dodatkową kategorię żartu roku i umieścić tam tylko jedną możliwość(i tak pewniak do wygranej więc nie ma co się trudzić żeby wymyślać inne), nagrody indywidualne na turnieju finałowym PP... To co się stało to normalnie było śmieszne... Wlazły, Zagumny i Andrzejewski jak najbardziej zasłużenie, bardzo dobrze stali w statystykach w swoich elementach, Andrzejewski podbijał dzisiaj w obronie takie bomby Wlazłego że, Gacek to by uciekał w popłochu... Ale błagam nagroda dla Gacka jako najlepszego przyjmującego ??? W przyjęciu nawet Murek lepiej się spisywał na tym turnieju... ;| To jest jakaś paranoja... I nagroda dla najlepszego blokującego dla Plińskiego, który po pierwsze miał mniej bloków niż chociażby Wlazły, Kowalczyk czy Możdżonek, ale ten człowiek miał w tym turnieju(i nie tylko w tym) problemy żeby przemieścić się na skrzydło...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
marcin_r

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: marcin_r »

Ten puchar pokazal jaka mamy super wyrownana lige- Skra pokonuje do zera dwoch "konkurentow" do mistrzostwa ledwo pozwaljac im wyjsc z 20 w kazdym z setow co wedlug Velsaco jest granica przyzwoitosci .Wczesniej juz po 4 setach wygrywa rywalizacje z kolejnym kandydatem do mistrozstwa . Czekam na dalsze ochy i achy komentatorow nad super wyrownana liga
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4616
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: niepoinformowany »

marcin_r pisze:Ten puchar pokazal jaka mamy super wyrownana lige- Skra pokonuje do zera dwoch "konkurentow" do mistrzostwa ledwo pozwaljac im wyjsc z 20 w kazdym z setow co wedlug Velsaco jest granica przyzwoitosci .Wczesniej juz po 4 setach wygrywa rywalizacje z kolejnym kandydatem do mistrozstwa . Czekam na dalsze ochy i achy komentatorow nad super wyrownana liga
Nie musisz tego pisać w każdym temacie.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
norbertz90
Posty: 328
Rejestracja: 13 lut 2008, o 22:38
Płeć: M

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: norbertz90 »

Finał nie stał na wysokim poziomie. Mecze półfinałowe były zdecydowanie lepsze. jestem pełen podziwu dla Andrzejewskiego. Chłopak z czasem sie rozkręca i gra bardzo dobrze. gacek od kilku spotkań cienutko.
Jedna sytuacja mnie wczoraj rozśmieszyła w studio po meczu pokazana była radośc siatkarzy Skry po wygraniu meczu.
Taniec Murka i Plińskiego bardzo mnie rozbawił :D :D. Taką propozycje Dawidowi zapene wysunal Daniel, ktróy jest bardzo syptatycznym człowiekiem
Norbert
osnazfsb

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: osnazfsb »

A mi sie osobiscie finał podobał choc przyznam ze po pierwszym secie nikt nie miał juz chyba watpliwosci kto ten mecz wygra i to najwyzej w 4 setach. Szkoda jednak ze niedoleczony Szymanski grał tylko poprawnie bo mogli Skre zmusic do wiekszego wysiłku szczególnie ze Zagumny i Kunarii bardzo mi sie podobali a Andrzejewski grał to co umie.
Generalnie jednak musze sie zgodzic z bratem ze ile przez pierwsze 2-3 lata to było zabawne to teraz jest to juz denerwujace z jaka łatwoscia Skra odjezdza rywalom szzególnie w koncówkach choc wczoraj gdyby nie własne w sumie niewymuszone gra skry błedy to olsztyn mógl tego pierwszego seta urwac-pewno skonczyłoby sie i tak na 1:3 no ale jednak 2 razy gładkie 3:0 dla widowiska i opinni o lidze za dobrze nie robia. W tym kontekscie i tak finał był duzo bardziej zaciety niz momentami "zabawa" z Resovia
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1529
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: nikt wazny »

wiem, że było to już poruszane na naszym forum jednak chciałbym ostatecznie rozwiać swoje wątpliwości. Jeśli Skra zdobędzie Mistrzostwo Polski to kto będzie 2 reprezentantem polski w lidze mistrzów?? Olsztyn czy vice-mistrz Polski (tu też może być olsztyn ;) ) ? Bo dzisiaj w Dzinniku przeczytałem, że
Olsztyn jest blisko ligi mistrzów. Jeśli Skra zdobędzie mistrzostwo to te dwie drużyny będą nas reprezentować w elitarnych rozgrywkach
trochę już zgłupiałem. Byłem pewien, że w takim przypadku vice-mistrz Polski.
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: Nagor »

Wicemistrz Polski, czyli Olsztyn :D
...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: lucass90 »

nikt wazny pisze:
Olsztyn jest blisko ligi mistrzów. Jeśli Skra zdobędzie mistrzostwo to te dwie drużyny będą nas reprezentować w elitarnych rozgrywkach
trochę już zgłupiałem. Byłem pewien, że w takim przypadku vice-mistrz Polski.
Domyślnie dwa miejsca w LM przeznaczone są u nas dla zdobywcy PP i MP. Jeśli zdobywca PP wygra również MP, wtedy w LM zagra vice mistrz kraju. :)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
antoninette
Posty: 190
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 20:53
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: antoninette »

Co by nie być gołosłownym: http://www.cev.lu/mmp/online/website/ma ... _11_25.pdf

EDIT: strona 16.
una passione da vivere
Dee-Jay
Posty: 487
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: Dee-Jay »

Generalnie jednak musze sie zgodzic z bratem ze ile przez pierwsze 2-3 lata to było zabawne to teraz jest to juz denerwujace z jaka łatwoscia Skra odjezdza rywalom szzególnie w koncówkach choc wczoraj gdyby nie własne w sumie niewymuszone gra skry błedy to olsztyn mógl tego pierwszego seta urwac-pewno skonczyłoby sie i tak na 1:3 no ale jednak 2 razy gładkie 3:0 dla widowiska i opinni o lidze za dobrze nie robia. W tym kontekscie i tak finał był duzo bardziej zaciety niz momentami "zabawa" z Resovia
Według mnie to Skra osiągneła sszczyt formy właśnie teraz i dlatego rozjeżdza rywali z łątwością.Zobaczymy w czwartek co z tego wyjdzie.Jeśli udżwigną ciężar psychiczny to o wynik jestem spokojny
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: kevinpsb »

nikt wazny pisze:wiem, że było to już poruszane na naszym forum jednak chciałbym ostatecznie rozwiać swoje wątpliwości. Jeśli Skra zdobędzie Mistrzostwo Polski to kto będzie 2 reprezentantem polski w lidze mistrzów?? Olsztyn czy vice-mistrz Polski (tu też może być olsztyn ;) ) ? .
Vice mistrz poslki. Jesli OPlsztyn zdobedzie vice mistrzostwo to tez nie zagra w LM...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: Guilder »

kevinpsb pisze:(...)
Vice mistrz poslki. Jesli OPlsztyn zdobedzie vice mistrzostwo to tez nie zagra w LM...
Z początku miałem to zanegować, ale dotarło do mnie, że to prawda, bo w półfinale trafiają na Skrę Bełchatów, i wówczas gdyby Olsztyn wygrał, zwycięzca Pucharu Polski nie wygrałby ligi i AZS musiałby zostać mistrzem kraju.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”