Puchar Polski 2009 w Kielcach

Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3859
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: tomasol »

Fajnie się postarałeś z tymi statystykami, ale wydaje mi się, że było więcej punktów z zagrywki, np. Novotny napewno zdobył 1 punkt po asie. No ale nie ma to wielkiego znaczenia, dzięki za podanie statystyk :) W końcu mieliśmy porządne przyjęcie no i od razu przełożyło się to na wynik, fajnie byłoby polepszyć też nieco atak, chociaż skuteczność była dziś niezła. Cieszy, że wypadliśmy lepiej w bloku.
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: plecotus »

Nagor pisze:
plecotus pisze:Ej, olsztynianie, po co się tak dopytujecie o drugie miejsce w LM dla finalisty PP? Przecież zdobywca Pucharu ma to miejsce pewne, a finał dopiero jutro!

Ech, co za brak wiary w swoją drużynę ...
Już się tak nie spinaj, Skra z dużym państwowym sponsorem a AZS Olsztyn praktycznie bez kasy to zupełnie inne światy, ale ciesz się ciesz do czwartku
A to jutro będą rulonikami stuzłotówek grali? Ja myślałem że piłką ...

Zupełnie nie wiem dlaczego zakładacie, że chcący grać (a dzisiaj wyglądało, że chce im się grać) zespół w składzie Guma-Gelu-Grzyb-Kunnari-Siezieniewski-Kowalczyk-Andrzejewski ma się położyć i dać przejechać drużynie Falasca-Wlazły-Antiga-Murek-Plina-Możdżo-Gacek. Ja wierzę, że Skra wygra, ale wcale nie oczekuję relaksującego sparingu.

A co będzie w czwartek? Giełda walnie o 10%?
8
revis
Posty: 411
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 16:24
Płeć: M

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: revis »

tomasol pisze:Fajnie się postarałeś z tymi statystykami, ale wydaje mi się, że było więcej punktów z zagrywki, np. Novotny napewno zdobył 1 punkt po asie. No ale nie ma to wielkiego znaczenia, dzięki za podanie statystyk :) W końcu mieliśmy porządne przyjęcie no i od razu przełożyło się to na wynik, fajnie byłoby polepszyć też nieco atak, chociaż skuteczność była dziś niezła. Cieszy, że wypadliśmy lepiej w bloku.
Wiem, o którą sytuację chodzi- ale piłka została dotknięta, więc nie jest traktowana jako as. Za to jak najbardziej jest zaliczona jako błąd przyjmującego ;) Podobnie było na przykład przy nieodebranym w 1 secie flocie Kaźmierczaka.
AZS szkoli inni biorą...
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3859
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: tomasol »

revis pisze:
tomasol pisze:Fajnie się postarałeś z tymi statystykami, ale wydaje mi się, że było więcej punktów z zagrywki, np. Novotny napewno zdobył 1 punkt po asie. No ale nie ma to wielkiego znaczenia, dzięki za podanie statystyk :) W końcu mieliśmy porządne przyjęcie no i od razu przełożyło się to na wynik, fajnie byłoby polepszyć też nieco atak, chociaż skuteczność była dziś niezła. Cieszy, że wypadliśmy lepiej w bloku.
Wiem, o którą sytuację chodzi- ale piłka została dotknięta, więc nie jest traktowana jako as. Za to jak najbardziej jest zaliczona jako błąd przyjmującego ;) Podobnie było na przykład przy nieodebranym w 1 secie flocie Kaźmierczaka.
Spoko, rozumieim. Ale wydaje mi się, że w statach podawanych na stronie PlusLigi takie punkty liczą się jako zdobyte z zagrywki. Jeszcze raz chylę czoła przed wykonaną pracą. Pozdrawiam.
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: blaise »

revis pisze:
tomasol pisze:Fajnie się postarałeś z tymi statystykami, ale wydaje mi się, że było więcej punktów z zagrywki, np. Novotny napewno zdobył 1 punkt po asie. No ale nie ma to wielkiego znaczenia, dzięki za podanie statystyk :) W końcu mieliśmy porządne przyjęcie no i od razu przełożyło się to na wynik, fajnie byłoby polepszyć też nieco atak, chociaż skuteczność była dziś niezła. Cieszy, że wypadliśmy lepiej w bloku.
Wiem, o którą sytuację chodzi- ale piłka została dotknięta, więc nie jest traktowana jako as. Za to jak najbardziej jest zaliczona jako błąd przyjmującego ;) Podobnie było na przykład przy nieodebranym w 1 secie flocie Kaźmierczaka.
różnie z tym jest, z tego co zdołałem się zorientować-czasem nawet jak dotknie piłkę przyjmujący to zaliczają jako as, a czasem jako błąd przyjmującego.. ale dobra robota ;)
.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4618
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: niepoinformowany »

Jak Zagumny i Szymański zagrają jeszcze trochę lepiej, a Siezieniewski wyelminuje proste błędy w przyjęciu to będzie dobry mecz. Tylko coś środkowi wczoraj mało widoczni..
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Solaris
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:03
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: Solaris »

Co do środkowych to się nie zgodzę. Wczoraj bardzo dobry mecz Grzyba, na pewno jeden z lepszych w tym sezonie. A Kowalczyk jak to Kowalczyk raz lepiej raz gorzej ;) Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to według mnie najważniejsze będzie to aby sobie przyjąć. W Olsztynie różnie z tym bywa. Oby było nie gorzej niż wczoraj.
JAKA LIGA TAKI MISTRZ !!
"Jak jest mocna zagrywka to przyjmujcie nad siebie, nie próbujcie dogrywać do siatki" M. Sordyl
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4618
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: niepoinformowany »

Solaris pisze:Co do środkowych to się nie zgodzę. Wczoraj bardzo dobry mecz Grzyba, na pewno jeden z lepszych w tym sezonie. A Kowalczyk jak to Kowalczyk raz lepiej raz gorzej ;)
Obaj w sumie 5 bloków na cały, pięciosetowy mecz - dla mnie to dwa razy za mało. No i co zauważyłem to Kowalczyk na siatce porusza się jak dziecko we mgle, taki doświadczony siatkarz, a spóźnia się na środek i nie dochodzi do skrzydeł notorycznie. Może być ciężko jeśli chodzi o powstrzymanie środkowych z Bełchatowa oraz Wlazłego. Nie mniej chciałbym aby środkowi dali rade bo jak już pisałem jestem za AZS w tym PP :) .
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
alex4don
Posty: 37
Rejestracja: 25 lut 2009, o 15:06
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: alex4don »

Ja też jestem dzisiaj za AZS... głupio jeżeli Skra wygra PP i lige ;/ tylko ze olsztyn jakby wygrał to na przyszły sezon by musiał znaleźć dobrego sponsora, który by dał kase na dobry skład na ligę mistrzów...
"Siatkówka jest grą dla inteligentnych"
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1530
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: nikt wazny »

revis pisze: Novotny pkt 22 wszystkie atakiem
jak dobrze pamiętam Kuba strzelił chyba jednego asa serwisowego. Bodajże w 3 secie :D
PS. Dzięki za statsy
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: kevinpsb »

niepoinformowany pisze:Obaj w sumie 5 bloków na cały, pięciosetowy mecz - dla mnie to dwa razy za mało. No i co zauważyłem to Kowalczyk na siatce porusza się jak dziecko we mgle, taki doświadczony siatkarz, a spóźnia się na środek i nie dochodzi do skrzydeł notorycznie. Może być ciężko jeśli chodzi o powstrzymanie środkowych z Bełchatowa oraz Wlazłego. Nie mniej chciałbym aby środkowi dali rade bo jak już pisałem jestem za AZS w tym PP :) .
Chciałbym zauważyć że o blok w tym meczu było bardzo trudno a to z 2 powodów. Zespoly z 2 stron słabo serwowały... A 2 powodem jest Zagumny i Masny którzy bez wiekszych problemow posyłali kolejne pilki na pojedynczy blok rywali. Mimo tego co powiedziałem wydaje mi sie ze pojawiło sie całkiem sporo wybloków...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Dee-Jay
Posty: 487
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: Dee-Jay »

To jeśli Skra wygra LM to będziemy mieli 3 zespoły w LM?
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: Antos »

Nie.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
lolo1234
Posty: 80
Rejestracja: 21 lut 2009, o 20:08
Płeć: M

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: lolo1234 »

Dee-Jay pisze:To jeśli Skra wygra LM to będziemy mieli 3 zespoły w LM?
Nie!
Bedą dwie mamy za mało pkt w rankingu.
Tylko ruskie i włosi mogą mieć 3
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: Guilder »

Kurde ludzie, czy Wy w ogóle czytacie to co jest tu pisane? Dwa albo nawet trzy razy już jest napisane, a i tak kolejny "świetnie" rozgarnięty koleś pyta o to samo.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: Guilder »

Kurde ludzie, czy Wy w ogóle czytacie to co jest tu pisane? Dwa albo nawet trzy razy już jest napisane, a i tak kolejny "świetnie" rozgarnięty koleś pyta o to samo.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: maksik »

GUMA i MARIOUSHEK RULEZ !!!! 8-)
EDIT: Andrzejewski też na wypasie.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Bollo
Posty: 366
Rejestracja: 11 maja 2008, o 07:27
Płeć: M

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: Bollo »

skra bełchatów vs błędy azs olsztyn 2:0 co to ma być prowadzimy jest hit i seria skry. w morde jeża no tak być nie może chamstwo z państwie. Gdyby nie błędy to 0:2
Zlatan
Awatar użytkownika
beetle
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2008, o 12:12
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: beetle »

Tak słabej Skry dawno nie widziałem, po prostu co się dzieje na tym świecie, od tylu lat (oczywiście wiele świetnych meczów) mieć takiego farta, po prostu farta, bo dzisiaj wygrywają poprzez błędy Olsztyna i to nawet nie błędy wymuszone, wygrali do 20, 21, a byli słabsi w obu setach, siatkówka to niesprawiedliwy sport...
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: Kay »

Nie no kolejnego pucharu Skry to ja nie zniese.... Ile można ?! Czy ci siatkarze nie mają jaj ?! Nawet jeśli nie, to choćby zasada "bij mistrza" powinna swoje robić. Ale nie oni spokojnie dostają w dupę 0:2, bo po co... Nie oglądam meczu, ponieważ nie mam możliwości. Jednak ile kroć słyszę, że Resovia, Olsztyn, czy Jastrzębie dostają od Skry bez walki, to ch.j mnie strzela !
AZS Częstochowa
Awatar użytkownika
beetle
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2008, o 12:12
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: beetle »

i jeszcze jedno- porównajcie grę Gacka i Andrzejewskiego, Osiołek deklasuje placuszka....
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: Nagor »

Po meczu, frajersko przegrane końcówki w dwóch setach i brak zaangażowania w trzecim i skra wygrywa stojąc. Są wybierani poszczególni najlepsi zawodnicy na pozycjach? Jak tak to mamy szansę na libero i na bank rozgrywającego.
...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: maksik »

Kay a co to znaczy bez walki?? że do zera w setach?? Obejrzysz powtórkę to zobaczysz że AZS nie gra z opuszczonymi głowami, ale z tak grającym przede wszystkim Wlazłym po drugiej stronie siatki to można się podłamać. Poza tym Skra po prostu nie robi błędów seriami.
Przed chwilą ręce się osiołkowi wygięły od zagrywki Mariusza 115 km/h i w ogóle Andrzejewski gra bardzo dobrze dzisiaj choć kilka maleńkich wpadek w przyjęciu ale fakt...Gacek blaaaaaaaaaaaadziutkooo.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: Nagor »

Faktycznie Gacek gra dziś na moim poziomie :]
...
Awatar użytkownika
Bollo
Posty: 366
Rejestracja: 11 maja 2008, o 07:27
Płeć: M

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: Bollo »

Pocieszenie to to że azs mecz przegrał a nie skra wygrała. Błędy kiedy mamy 4-5 ptk przewagi głupota. Ale i tak daleko zaszliśmy brawo azs skra cieszy się tylko do czwartku bo dostanie 3:0 ligii też nie wygra.

Ale azs i tak ma najwięcej pucharów polski !!!!
Ostatnio zmieniony 8 mar 2009, o 16:22 przez Bollo, łącznie zmieniany 1 raz.
Zlatan
Solaris
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:03
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: Solaris »

Stało się to co było do przewidzenia. Szkoda frajersko oddanego pierwszego seta bo ten mecz wcale nie musiał się skończyć tak jak się skończył. Ogólnie trzeba podziękować chłopakom z Olsztyna za wczorajszy mecz no i za chęć walki w dniu dzisiejszym. ZAGRALI TO CO MOGLI !
Ostatnio zmieniony 8 mar 2009, o 16:20 przez Solaris, łącznie zmieniany 1 raz.
JAKA LIGA TAKI MISTRZ !!
"Jak jest mocna zagrywka to przyjmujcie nad siebie, nie próbujcie dogrywać do siatki" M. Sordyl
Awatar użytkownika
beetle
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2008, o 12:12
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: beetle »

Szkoda, fart, fart, fart...Brawa dla AZS za dobrą grę, szkoda kontuzji (oby lekkich) Szymańskiego i Cipka, a swoją drogą brakowało mi Kułagi, bo publiczność była słabiutka, no i gwizdała przy serwie AZS, myślałem, że w Polsce bezstronni kibicują słabszym, ale żółta zaraza z publicznych pieniędzy ogarnia cały kraj...
revis
Posty: 411
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 16:24
Płeć: M

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: revis »

Podliczając statystyki to niemal wszyscy dziś w obu drużynach przeciętnie :] , a Gacek słabiutko, Osiołek końcówką - sobie ,,procenty zwalił" - na ostatnie 8 przyjęć 7 negatywnych (w tym 3 pomyłki )
AZS szkoli inni biorą...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: maksik »

Pfffffffffff a te nagrody indywidualne to już jakaś profanacja.. Falasca najlepszy z zagrywki?? Gacek najlepszy w przyjęciu??? Falasca dostał nagrodę za zagrywkę bo za rozegranie przy Gumie na pewno byłoby to podejrzane a ja widziałem paru innych lepiej zagrywających. Gackowi dali chyba żeby się odbudował na LM bo grał kichę w przyjęciu. Z pozostałymi nagrodami się zgodzę.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3859
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Puchar Polski 2009 w Kielcach

Post autor: tomasol »

revis pisze:Podliczając statystyki to niemal wszyscy dziś w obu drużynach przeciętnie :] , a Gacek słabiutko, Osiołek końcówką - sobie ,,procenty zwalił" - na ostatnie 8 przyjęć 7 negatywnych (w tym 3 pomyłki )
A mógłbyś podać staty ??? Bo jestem ich ciekaw.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”