Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: evija »

Statsy dam jutro, mam z półfinałów i finału, set po secie. Mam nadzieję, że "wytrzymacie" ;)
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
przemek16
Posty: 279
Rejestracja: 16 lip 2008, o 07:09
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: przemek16 »

Brawo dla jastrzębian za walke ten ostatni blok na Oivanenie coś wspaniałego. Dobrze, że nikomu się nic się nie stało. Znowu kapitalny mecz rozegrał Lomacz, oby tak dalej !
Jastrzębski zapewnił już sobie awans do przyszłorocznej LM teraz czas na PlusLigę :)
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: todus »

evija pisze:Statsy dam jutro, mam z półfinałów i finału, set po secie. Mam nadzieję, że "wytrzymacie" ;)
Dzięki - czekamy z niecierpliwością :)
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
Awatar użytkownika
dante_azs
Posty: 572
Rejestracja: 21 gru 2009, o 16:30
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: dante_azs »

Ja widziałem jak chłopakom z Trientino Cuneo ostatnio siatkówke z głowy wybiło... Swoją droga Trientino droge do FF miało łatwiejszą niż Skra w tym roku. Odbiłem od tematu... Wiem że to Trientino jest zdecydowanym faworytem dwumeczu i rozumiem jak to piszą forumowicze. Ale nie rozumiem dlaczego połowa z nich zabrała szanse ogrania Trientino Resoviakom?
Po pierwsze nikt nie odbiera szans tylko stwierdza, że są one niewielkie, to różnica. Wszyscy byśmy chcieli żeby w Łodzi zagrała nie tylko Skra, ale i Resovia.
Po drugie, czemu służy przykład Cuneo? W naszej lidze siatkówkę z głowy Resovii wybiły Delecta i Skra, które wygrały w Rzeszowie 3:0. I co z tego wynika, że Bled, Paris Volley i Belediyesi miały z nią większe szanse?
A na koniec: Trentino nie Trientino.
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Kuba_JW »

dreamer pisze: Blagam... nieeeeeeeeee... Nie atakujcie "slodziutkich" kibiców Jastrzębia. Nie róbcie mi tego. Jeszcze dojdzie do tego, że ktoś w rozpędzie zacznie mnie przepraszać i tlumaczyć się, że nieslusznie atakowano mnie za ich ostrą ocenę. A tego bym, po prostu nie przeżyl... - zabilby mnie śmiech.
Oj dziadzia dziadzia... Malo Ci bylo kompromitacji i wstydu po wczesniejszych wypowiedziach na temat kibicow? Dalej chcesz sie pograzac?
Tematu LM i "kompromitacji" nawet nie bede podejmowal bo wystarczy spojrzec jakich rywali mial JW a jakich Skra czy Sovia... Najslabszy rywal Jastrzebia byl mocniejszy od najmocniejszego w grupach Skry i Sovii.
Gratulacje dla obu teamow za super widowisko... Czy to sie podoba czy nie Jastrzebie bedzie mialo znowu LM... Jakim skladem zagraja to sie okarze ale najwazniejsze ze sobie WYWALCZYLI ten awans...
Brawo chlopaki!
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
Diego

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Diego »

Gratuluję Jastrząbkom PP i LM. Super turniej im wyszedł. Recepta na Reskę-lać ich zagrywką. A to dzisiaj pokazał Czarnowski i Łomacz. Widać, że Bełchatów pije strasznie na forum i nie mogą znieść, że ich tam nie było. Ciekaw jestem jakby przez 2, 3 lata łapali by się w drugiej części tabeli ligi, ile osób by kochało Skrę.
A do gościa z Bydgoszczy co licytuje się liczbą miejsc-lecz się na nogi bo na głowę za późno. Ustawiałbyś krzesełka na płycie hali żeby mieć twoje wydumane 8 patyków ???
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: evija »

8 patyków to jakiś marny żart ;)

Poszłam po rozum do głowy, przepisywanie tego (12 kartek) to śmieszność, poza tym łatwiej się czyta tak jak są - w oryginalnej formie.
Plik jest w formacie pdf, 2 MB, 12 stron, każdy mecz, set po secie
http://www.sendspace.com/file/jnxmtv

Miłej lektury, mam nadzieję. Jeśli byłby jakiś problem z download'em to piszcie - wrzucę na inny, pasujący Wam serwer.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
klouczers
Posty: 151
Rejestracja: 2 sty 2010, o 21:02
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: klouczers »

Dobra robota! dziekuje:)
Od razu rzuca sie w oczy 79 i 50 % Abramova w ataku.
W druzynie Resovii na pochwale zasluguja Akhrem i Oivanenn, ktorzy zdobyli odpowiednio 26 i 23 pkt ze skutecznoscia oboje ponad 50%. In minus Marcin Wika, 5 skonczonych atakow, zero blokow, zero punktow zagrywka, z przyjeciem takim se. Krzysiek Gierczynski pewnie nie zagralby gorzej, a moze warto bylo go wyprobowac? Na szczescie to nie moje zmartwienie, tylko Ljubo :)
Ostatnio zmieniony 25 sty 2010, o 00:42 przez klouczers, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Guilder »

todus pisze:
mewa pisze:
blaise pisze:to Resovia będzie musiała liczyć na dziką kartę czy jest szans, że z punktów zdobywanych w ostatnich dwóch sezonach (włącznie z tym, bo tak to się liczy?) dostaniemy 3 miejsca w LM jak Włosi czy Rosjanie..?
Resovia przecież zdobędzie mistrzostwo Polski :)
Oby ten uśmieszek nie zblakł za kilka miesięcy...
Prędzej Trentino przejdziecie. Z taką grą jak dzisiaj to macie problem z wejściem do półfinału. Niemniej jednak powodzenia życzę. Mnie na rękę emocjonujący finał MP.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: mily66 »

(ingerencja moderatora)... oczywiście nie usprawiedliwiam zachowania kk JW w Atenach ,ale na finale zabawa była przednia, sam z przyjemnośćią dołączyłem do KK JW i śpiewałem z nimi przez cały mecz.
Z takimi wiernymi kibicami zawsze do LM.

Odnośnie meczu moim prywatnym mvp został Hardy- człowiek miażdżył na zagrywce i kończył sytuacyjne piłki- mistrz. :o

A hala była napewno zapełniona w min. 75% więc jak na Bydzie to nie było tak źle. 8-)


p.s.
8 tys......to się uśmiałem
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Nagor »

(ingerencja moderatora)... oczywiście nie usprawiedliwiam zachowania kk JW w Atenach ,ale na finale zabawa była przednia, sam z przyjemnośćią dołączyłem do KK JW i śpiewałem z nimi przez cały mecz.
Z takimi wiernymi kibicami zawsze do LM.
Głupi to jest ten co świecił przeciwnikom w Atenach (Agamezowi i Zagumnemu) po oczach jakimś laserem. Przez to kibice JW stracili w moich oczach wszystko. Niegdyś podobało mi się ich kibicowanie, ale teraz są dla mnie zerem. Co z tego, że była przednia zabawa w Bydgoszczy, jak w Atenach było takie... szkoda słów.
...
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Kuba_JW »

O tak jak znajdzie sie 2-3 oszolomow ktorzy zrobia cos glupiego to trzeba skreslic grupe ktora liczy setki/tysiace ludzi... :] :] :]
To dopiero swiadczy o uposledzeniu autora takiej wypowiedzi. W ogole Grecy myslac w taki sposob jak ten zabawny uzytkownik powinni traktowac Polakow (bo malo kto bedzie pamietal ze to JW...) jak jakis chuliganow/pseudokibicow/bydlo (cytat dreamer :] :] :] :] ) itd itp..
Smiac sie czy plakac?
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: mily66 »

Nagor pisze:
(ingerencja moderatora)... oczywiście nie usprawiedliwiam zachowania kk JW w Atenach ,ale na finale zabawa była przednia, sam z przyjemnośćią dołączyłem do KK JW i śpiewałem z nimi przez cały mecz.
Z takimi wiernymi kibicami zawsze do LM.
Głupi to jest ten co świecił przeciwnikom w Atenach (Agamezowi i Zagumnemu) po oczach jakimś laserem. Przez to kibice JW stracili w moich oczach wszystko. Niegdyś podobało mi się ich kibicowanie, ale teraz są dla mnie zerem. Co z tego, że była przednia zabawa w Bydgoszczy, jak w Atenach było takie... szkoda słów.
Mam nadzieję ,że prezesunio tam zadziałał i postraszył tych 'snajperów' w Atenach- niby mają swój kodeks etyczny :D
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: KChudz »

evija pisze:8 patyków to jakiś marny żart ;)

Poszłam po rozum do głowy, przepisywanie tego (12 kartek) to śmieszność, poza tym łatwiej się czyta tak jak są - w oryginalnej formie.
Plik jest w formacie pdf, 2 MB, 12 stron, każdy mecz, set po secie
http://www.sendspace.com/file/jnxmtv

Miłej lektury, mam nadzieję. Jeśli byłby jakiś problem z download'em to piszcie - wrzucę na inny, pasujący Wam serwer.
Dzięki za staty. Wygląda z nich że w finale Wika powinien zejść już w pierwszym secie, a w jego miejsce należało wpuścić Gierczyńskiego. Takiej zmiany Travica na ogół nie robił :D .
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Pele »

Jastrzębie zasłużenie wygrało ten puchar. Zakse zmietli, a Resovię pokonali, bo wykorzystali to co trzeba czyli słabości przeciwników.
A co będzie w lidze mistrzów zobaczymy. Może węgiel zdrożeje ( :D ) i będzie więcej kasy na siatkę!
A tak powaznie to JW wywalczyło awans do przyszłorocznej ligi mistrzów, a przecież nie wiadomo kto, z kim będzie grać więc spokojnie!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: todus »

KChudz pisze:
evija pisze:8 patyków to jakiś marny żart ;)

Poszłam po rozum do głowy, przepisywanie tego (12 kartek) to śmieszność, poza tym łatwiej się czyta tak jak są - w oryginalnej formie.
Plik jest w formacie pdf, 2 MB, 12 stron, każdy mecz, set po secie
http://www.sendspace.com/file/jnxmtv

Miłej lektury, mam nadzieję. Jeśli byłby jakiś problem z download'em to piszcie - wrzucę na inny, pasujący Wam serwer.
Dzięki za staty. Wygląda z nich że w finale Wika powinien zejść już w pierwszym secie, a w jego miejsce należało wpuścić Gierczyńskiego. Takiej zmiany Travica na ogół nie robił :D .
Tak - statystyki po meczu potwierdzają następującą tezę:
JSW powinno zafundować Travicy jakiś ekstra upominek za trzymanie Wiki na boisku, co
bezpośredni umożliwiło JSW zdobycie Pucharu Polski.
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: KChudz »

Znalazłem coś ciekawego z regulaminu rozgrywania pucharów CEV:
Jeśli zdobywca pucharu krajowego nie będzie w pierwszej piątce Mistrzostw kraju to nie zagra w LM tylko w pucharze Challenge :o . W tym przypadku do LM awansują 2 pierwsze drużyny z Mistrzostw kraju :D

Szczegóły
http://www.cev.lu/mmp/online/website/ma ... h_logo.pdf
strona 57 Chart “Men’s Competitions”
Polska jest w grupie 2-7

:D Rozwiązanie dla Resovi ??? Trafić na JW w pierwszej fazie PlayOff, Wysłać ich do strefy 5-8, Czekać na ich potknięcie i miejsce poza 5, Zbobyć conajmniej wicemistrzostwo :D
Awatar użytkownika
spark
Posty: 177
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 23:05
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: spark »

ojjj w Resovii jednak widac panika sie zaczela. Bez LM moze byc bieda....
Jastrzebie Zdroj
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: KChudz »

spark pisze:ojjj w Resovii jednak widac panika sie zaczela. Bez LM moze byc bieda....
Jak nie będzie LM to trudno. Mój post pokazuje jednak aby dobrze zaznajomić się z regulaminami, bo czasem może być niespodzianka :D
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Pele »

mily66 pisze:...

A hala była napewno zapełniona w min. 75% więc jak na Bydzie to nie było tak źle. 8-)
p.s.
8 tys......to się uśmiałem
Ciekawe jak ty te 75 procent zapełnienia hali widziałeś?? No chyba że liczyłeś wszystkich kibiców z trzech meczów razem. Na pierwszym półfinale było może pół hali na kolejnym jeszcze mniej
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: przeemekk90 »

No ale szukanie takich haczyków w regulaminie doskonale odzwierciedla obecną sytuację Reski, która nie jest kolorowa.
Personalnie skład maja b. dobry, oceny transferów-doskonałe, zawodnicy zdobywają po 20 pktów- czego chcieć więcej? Są zawodnicy ale nie ma zespołu który mógłby wygrywać, i to efektownie.
W sumie nie ma sensu robić tragedii z przegranego PP, ale ich gra i postawa nie napawają optymizmem, a tych z zarządu i kibiców zmuszają do refleksji. W sumie mogą jeszcze wygrać dużo więcej niż do tej pory przegrali, ale szczerze w to wątpię.
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: KChudz »

Tych haczyków nie szukają działacze czy trenerzy. :D
Przeglądając regulamin, szukając innych rzeczy (rankingi) natknąłem się na taki zapis i chciałem się podzielić wieścią. Zapewne w reulaminie jest więcej takich "haczyków" :D
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: przeemekk90 »

Rozumiem rozumiem :) ale to nie zmienia faktu że w Resovii mimo mrozów robi się gorąco.

A co do zapisów to czekam na ten o obowiązkowym monitorowaniu meczów i weryfikacji decyzji sędziów:)
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Pele »

No i zobaczymy jak sobie poradzą z presją panowie działacze z resovi??
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: KadrO »

KChudz pisze: :D Rozwiązanie dla Resovi ??? Trafić na JW w pierwszej fazie PlayOff, Wysłać ich do strefy 5-8, Czekać na ich potknięcie i miejsce poza 5, Zbobyć conajmniej wicemistrzostwo :D
Zero szans.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: KChudz »

KadrO pisze:
KChudz pisze: :D Rozwiązanie dla Resovi ??? Trafić na JW w pierwszej fazie PlayOff, Wysłać ich do strefy 5-8, Czekać na ich potknięcie i miejsce poza 5, Zbobyć conajmniej wicemistrzostwo :D
Zero szans.
Wiem. :D Nawet na to nie liczę :)
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Vaud »

KChudz pisze:
KadrO pisze:
KChudz pisze: :D Rozwiązanie dla Resovi ??? Trafić na JW w pierwszej fazie PlayOff, Wysłać ich do strefy 5-8, Czekać na ich potknięcie i miejsce poza 5, Zbobyć conajmniej wicemistrzostwo :D
Zero szans.
Wiem. :D Nawet na to nie liczę :)
To pozostaje zdobyć drugie ewentualnie trzecie miejsce ( za Skrą i Jastrzębiem ) i na "dziką kartę"liczyć... ;)
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”