Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Mate »

Nagor pisze:
Właściwie to chyba najlepszy mecz naszej ligi jaki widziałem.
To nie był ligowy mecz :D
Się Nagor czepiasz :) . Abramov MVP :D !!!
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3859
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: tomasol »

MVP dla Abramova zasłużone - sądzę, że ten transfer już w tej chwili się spłacił. A Czarnowski na bloku zagrał turniej życia, jeszcze nie widziałem żeby miał tyle bloków co w meczach z ZAKSĄ i Resovią.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: kevinpsb »

Nagor pisze:
kevinpsb pisze:
spark pisze: dobrze, ze Skra kupila final. Przynajmniej nie ma "kabaretu"
Skra w zeszłym roku ograła Dynamo Moskwa...
WOW! Szkoda, że nie potrafili ograć Iskry. :]
Potrafili... Iskre ograli 2 razy!!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: dreamer »

Nagor pisze:
spark pisze:JEST :) tak druzyna, ktorej kazdy wystep w LM(mimo tego, ze nie grali z kelnerami jak inni), komentowany tutaj byl jako blamaz, zdobywa PUCHAR POLSKI !!!!!!!!!!!
Blamażem dla Polski były występy kibiców JW w LM.
Blagam... nieeeeeeeeee... Nie atakujcie "slodziutkich" kibiców Jastrzębia. Nie róbcie mi tego. Jeszcze dojdzie do tego, że ktoś w rozpędzie zacznie mnie przepraszać i tlumaczyć się, że nieslusznie atakowano mnie za ich ostrą ocenę. A tego bym, po prostu nie przeżyl... - zabilby mnie śmiech.

dreamer

PS
Przy okazji...
Przyszla mi na myśl refleksja dotycząca zdecydowanie najlepszego zawodnika calego turnieju -= Pawla Abramowa.
W różnych tematach zaczynala się na tym forum w przeszlości dyskusja o tym kto jest, kogo można zaliczyć, a komu jeszcze wypada czekać na zaliczenie do grupy najlepszych zawodników na świecie (choćby tylko na przyjęciu).
Wydaje mi się, że wszystkim tym, którzy od jakiegoś (dluższego) czasu, w gronie wybitnych przyjmujących już teraz, bez chwili zastanowienia, wymieniają np. Michala Wioniarskiego, warto obrazowo powiedzieć tak:
jak w swojej karierze zagra jeszcze kilka takich meczów jak Pawl Abramow wczoraj i dzisiaj, to na zaliczenie do grona najlepszych z pewnością sobie zasluży.
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: przeemekk90 »

(post skasowany)
Ostatnio zmieniony 24 sty 2010, o 23:44 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Autor nie miał nic do powiedzenia...
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Guilder »

Nagor pisze:
kevinpsb pisze:
spark pisze: dobrze, ze Skra kupila final. Przynajmniej nie ma "kabaretu"
Skra w zeszłym roku ograła Dynamo Moskwa...
WOW! Szkoda, że nie potrafili ograć Iskry. :]
Pogadamy jak Olsztyn zagra w pucharach i z rosyjską drużyną chociaż seta ugra. Zwłaszcza na wyjeździe.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
PGE
Posty: 164
Rejestracja: 6 maja 2009, o 19:14

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: PGE »

Za tydzień Skra walczyć będzie ze zdobywcą pucharu Polski. Zobaczymy ...
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: mbor3k »

Nagor pisze:
Właściwie to chyba najlepszy mecz naszej ligi jaki widziałem.
To nie był ligowy mecz :D
PP to turniej ligowy, więc nie sądzę żebym popełnił błąd ;) Poza tym przyczepiasz się szczegółów :D
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: blaise »

to Resovia będzie musiała liczyć na dziką kartę czy jest szans, że z punktów zdobywanych w ostatnich dwóch sezonach (włącznie z tym, bo tak to się liczy?) dostaniemy 3 miejsca w LM jak Włosi czy Rosjanie..?
.
Awatar użytkownika
spark
Posty: 177
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 23:05
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: spark »

Za tydzień Skra walczyć będzie ze zdobywcą pucharu Polski. Zobaczymy ...
przypomnij mi, na jakim etapie odpadla Skra z Pucharu Polski?
Blagam... nieeeeeeeeee... Nie atakujcie "slodziutkich" kibiców Jastrzębia. Nie róbcie mi tego. Jeszcze dojdzie do tego, że ktoś w rozpędzie zacznie mnie przepraszać i tlumaczyć się, że nieslusznie atakowano mnie za ich ostrą ocenę. A tego bym, po prostu nie przeżyl... - zabilby mnie śmiech.

dreamer
co boli, ze Jastrzebie ma puchar nie? :-D
Ostatnio zmieniony 24 sty 2010, o 17:49 przez spark, łącznie zmieniany 1 raz.
Jastrzebie Zdroj
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Grembi »

Panowie Mazur i Jarosz się ośmieszają... Według nich najlepszego rozgrywającego powinien dostać Łomacz... Tylko pytanie: Za co ??? Za to, że Hardy i Abramov ratowali zespół na podwójnym i potrójnym bloku? To, że Oivanen gra fatalnie i nie potrafi kończyć na pojedynczych blokach to chyba nie Redwitza wina..
PGE
Posty: 164
Rejestracja: 6 maja 2009, o 19:14

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: PGE »

Przypomnij mi ile meczów oni rozgrywali i jak mocno gracze byli przeciążeni ...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Nagor »

Dennis Guilder pisze: Pogadamy jak Olsztyn zagra w pucharach i z rosyjską drużyną chociaż seta ugra. Zwłaszcza na wyjeździe.
Przecież skra to najlepsza drużyna na świecie, jak mogła przegrać z przetrzebioną kontuzjami Iskrą, z którą przecież wcześniej wygrali?
...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Mate »

spark pisze:
co boli, ze Jastrzebie ma puchar nie? :-D
Boli głupota Jastrzębian, tzn. niektórych kibiców :D .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
spark
Posty: 177
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 23:05
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: spark »

Przypomnij mi ile meczów oni rozgrywali i jak mocno gracze byli przeciążeni ...
a to juz pretensje to swojego prezesa, za to, ze ich wysylal na jakies nic nie znaczace turnieje i sprowadzil do zespolu niesprawnych zawodnikow.
Boli głupota Jastrzębian, tzn. niektórych kibiców :D .
:D JASTRZEBIE !!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 24 sty 2010, o 17:53 przez spark, łącznie zmieniany 1 raz.
Jastrzebie Zdroj
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3859
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: tomasol »

blaise pisze:to Resovia będzie musiała liczyć na dziką kartę czy jest szans, że z punktów zdobywanych w ostatnich dwóch sezonach (włącznie z tym, bo tak to się liczy?) dostaniemy 3 miejsca w LM jak Włosi czy Rosjanie..?
Musielibyśmy wyprzedzić którąś z tych lig w rankingu - po tym sezonie i tak to się nie stanie bo do rankingu na następny rok obecne rozgrywki się nie liczą. Na następny rok jeśli dobrze pamiętam to będziemy na 4 pozycji, za Grekami.
Awatar użytkownika
Shatan
Posty: 149
Rejestracja: 24 lut 2008, o 18:17
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Shatan »

cóż wielki mecz i na szczęście wygrała moja drużyna ! :]

w punktach :
109-108 dla Jastrzębia
:] :]
JW !
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: przeemekk90 »

punkty i wynik nie odzwierciedla znaczącej przewagi Jastrzebia :)
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Awatar użytkownika
dante_azs
Posty: 573
Rejestracja: 21 gru 2009, o 16:30
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: dante_azs »

Gratulacje dla Jastrzębskiego Węgla. W pełni zasłużenie wygrali turniej, wygrywając z dwoma najmocniejszymi tam zespołami: ZAKSĄ i Resovią.
Finał na rewelacyjnym poziomie i można sobie mówić, co by było gdyby Skra w nim zagrała. Ale nie zagrała, bo w dwumeczu okazała się słabsza od Resovii. I podważanie sukcesu Jastrzębia, które się za chwilę rozpocznie zapewne, będzie nie na miejscu.
Jeszcze raz gratulacje dla Jastrzębia.
nat_1989
Posty: 28
Rejestracja: 23 gru 2009, o 21:03
Płeć: K

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: nat_1989 »

spark pisze:

a to juz pretensje to swojego prezesa, za to, ze ich wysylal na jakies nic nie znaczace turnieje i sprowadzil do zespolu niesprawnych zawodnikow.




Każdy turniej jest ważny. Teraz wszyscy są juz praktycznie w formie więc zobaczymy kto będzie górą;)
Piotrek Zdunski
Posty: 2
Rejestracja: 5 gru 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Piotrek Zdunski »

Są gdzieś może statystyki z tego spotkania ?
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: mewa »

blaise pisze:to Resovia będzie musiała liczyć na dziką kartę czy jest szans, że z punktów zdobywanych w ostatnich dwóch sezonach (włącznie z tym, bo tak to się liczy?) dostaniemy 3 miejsca w LM jak Włosi czy Rosjanie..?
Resovia przecież zdobędzie mistrzostwo Polski :)
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Klugenhammer »

Wczoraj rzeszowscy kibice w Łuczniczce podczas meczu ZAKSA-JW wspomagali w dopingu kibiców Jastrzębia,
bo uznali, że JW będzie dla Resovii wygodniejszym przeciwnikiem w finale niż Kędzierzyn.
Tymczasem dziś Jastrzębski utarł nosa rzeszowianom i przy okazji udanie zrewanżował się za gładką porażkę w +L.
Brawa dla Jastrzębia! Zasłużyliście na ten puchar!
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: pk+ »

Gratulacje dla Jastrzębia.
Jastrzębie zagrało równo cały mecz, Resovia raz fajerwerki, a raz słabo.

Jastrzębie w +Lidze będzie grało już bez presji i dzięki temu (i oczywiście dobrej grze) może sporo ugrać. Dla Resovii presja urosła o kilkadziesiąt procent.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: pk+ »

Klugenhammer pisze:Wczoraj rzeszowscy kibice w Łuczniczce podczas meczu ZAKSA-JW wspomagali w dopingu kibiców Jastrzębia,
bo uznali, że JW będzie dla Resovii wygodniejszym przeciwnikiem w finale niż Kędzierzyn.
Tymczasem dziś Jastrzębski utarł nosa rzeszowianom i przy okazji udanie zrewanżował się za gładką porażkę w +L.
Od jakiegoś czasu podobno jest patent na Jastrzębie, dostaliśmy to co chcieliśmy... nawet bez wdawania się w to kto komu bardziej leży przed turniejem jednak zdecydowanie stawiałem na ZAKSĘ w finale, jak chyba większość.

Dodać można jeszcze klątwę Wawrycha który przed pojedynkiem z Delektą stawiał na Bydgoszczan, za to przed pojedynkiem z Jastrzębiem na Rzeszowian ;)
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Klugenhammer »

pk+ pisze: Jastrzębie w +Lidze będzie grało już bez presji i dzięki temu (i oczywiście dobrej grze) może sporo ugrać. Dla Resovii presja urosła o kilkadziesiąt procent.
Poza czynnikiem uwolnienia od presji sukcesu dodałbym jeszcze sprawę obciążenia grą w europejskich pucharach.
Resovię czeka jeszcze co najmniej kilka ciężkich meczów w LM, co może przełożyć się na "wpadki" w Pluslidze,
a tymczasem JW może spokojnie koncentrować się na walce o dobre rozstawienie przed play-offami.
W efekcie Resovia może już ćwierćfinale +L trafić na np ZAKSę, w półfinale na Skrę, a w finale na ...JW :D
hajer
Posty: 6
Rejestracja: 14 mar 2008, o 21:32
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: hajer »

kevinpsb pisze:
PGE pisze:Jak drużyna Jastrzębskiego wygra to będę zniesmaczony. Oni będą w LM występować i znowu nas skompromitują !

Wady :

- 4 miejsce w grupie LM
- mecz z PANA odpuścili
- co roku nowy skład i zanim się zgrają po LM
- grają nierówno, raz dobrze raz źle

JW dajcie sobie na luz, wygracie i co ? Paweł odejdzie, ściągniecie nowych i znowu w LM klęska.
to samo miałem napisać!
Jak czytam takie komentarzze to mi się śmiać chce - wielcy kibicy bełchatowscy się odezwali.

Było piękne widowsko siatkarskie ale wy oczywiście jak pies ogrodnika musicie swoje 2 groszę dorzucić - bo wasz wielki team nie wygrał.
Tacy wspaniali jesteście a grupę mieliście z samych ogórków, teraz się podniecać będziecie FF LM, który kupujecie - ciekawe jakbyście się zaprezentowali w sportowej walce.

Dziwi mnie ta postawa - JW wygrywa z Coprą, Sisley to zawsze jakieś dogaduszki mające na celu pomniejszyć sukces ale jak dremteam wygrywa z ogórkiem z hiszpanii albo z serbii to mega sukces.

Dajcie się cieszyć z wygranej innym i przynajmniej doceńcie klasę widowska - tym razem i oby częściej dla siatkówki bez udziału waszego zespołu.

Brawo Jastrzębski, Brawo Resovia.
---------------------------------
pozdrawiam, Michał
>>>JASTRZĘBSKI WĘGIEL<<<
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: pk+ »

Klugenhammer pisze: W efekcie Resovia może już ćwierćfinale +L trafić na np ZAKSę, w półfinale na Skrę, a w finale na ...JW :D
i to by było optymalne rozwiązanie :D a niech się zmęczą co mi tam :D
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: kevinpsb »

hajer pisze:
kevinpsb pisze:
PGE pisze:Jak drużyna Jastrzębskiego wygra to będę zniesmaczony. Oni będą w LM występować i znowu nas skompromitują !

Wady :

- 4 miejsce w grupie LM
- mecz z PANA odpuścili
- co roku nowy skład i zanim się zgrają po LM
- grają nierówno, raz dobrze raz źle

JW dajcie sobie na luz, wygracie i co ? Paweł odejdzie, ściągniecie nowych i znowu w LM klęska.
to samo miałem napisać!
Jak czytam takie komentarzze to mi się śmiać chce...
.
No bo Polityka Jastrzębia jest taka a nie inna... Mam nadzieje że Abramov zostanie na przyszły sezon w Jastrzębiu i do tego Grodecki siegnie po jakieś wzmocnienia! Oby tak było... Powiem Ci że kibicowanie(w jakimś stopniu zaangażowanie emocjonalne), życzenie jak najlepiej,bycie sercem za drużyną która ostatni(czyt. najważniejszy) mecz w LM odpuszcza jakos mnie nie bawi...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: KChudz »

Wspaniały mecz, na bardzo wysokim poziomie.
Gratulacje dla Jastrzębia za wygraną.
Jedyne pocieszające wnioski z tego meczu są takie, że Jastrzębie wzniosło się na swój maksymalny poziom gry, natomiast Resovia ma jeszcze duże rezerwy. Jeśli zaczną grać na swoim maksymalnym poziomie to kto wie jak będzie w +L i LM :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”