Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Awatar użytkownika
Shatan
Posty: 149
Rejestracja: 24 lut 2008, o 18:17
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Shatan »

PGE pisze:Jak drużyna Jastrzębskiego wygra to będę zniesmaczony. Oni będą w LM występować i znowu nas skompromitują !

Wady :

- 4 miejsce w grupie LM
- mecz z PANA odpuścili
- co roku nowy skład i zanim się zgrają po LM
- grają nierówno, raz dobrze raz źle

JW dajcie sobie na luz, wygracie i co ? Paweł odejdzie, ściągniecie nowych i znowu w LM klęska.
Z tego co pamiętam Wielka Skra przegrała w LM oba mecze do zera z VfB FRIEDRICHSHAFEN. Skra pewnie też by nie dała rady w tej grupie
Ostatnio zmieniony 24 sty 2010, o 19:15 przez Shatan, łącznie zmieniany 1 raz.
JW !
Awatar użytkownika
spark
Posty: 177
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 23:05
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: spark »

Powiem Ci że kibicowanie(w jakimś stopniu zaangażowanie emocjonalne), życzenie jak najlepiej,bycie sercem za drużyną która ostatni(czyt. najważniejszy) mecz w LM odpuszcza jakos mnie nie bawi...
Nikt Wam nie kaze kibicowac Jastrzebiu. Druzyna wszystkich Polakow jest Skra i Jastrzebie nie ma zamiaru jej tego miana odbierac.
Jastrzebie Zdroj
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Klugenhammer »

KChudz pisze: Jedyne pocieszające wnioski z tego meczu są takie, że Jastrzębie wzniosło się na swój maksymalny poziom gry, natomiast Resovia ma jeszcze duże rezerwy.
Wcale nie powiedziałbym, że JW nie może grać jeszcze lepiej. Np Yudin potrafi znacznie więcej niż to co pokazał dzisiaj,
więc i u nich są spore rezerwy.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: KChudz »

spark pisze: Druzyna wszystkich Polakow jest Skra i Jastrzebie nie ma zamiaru jej tego miana odbierac.
Hola, hola :| Moją jest Resovia.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Nagor »

KChudz pisze:
spark pisze: Druzyna wszystkich Polakow jest Skra i Jastrzebie nie ma zamiaru jej tego miana odbierac.
Hola, hola :| Moją jest Resovia.
Ja też na mecze skry przychodziłbym kibicować ich przeciwnikom, niezależnie czy to tacy kelnerzy jakich mieli w tym roku w grupie LM czy ktoś lepszy.
...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: kevinpsb »

Nagor pisze:
KChudz pisze:
spark pisze: Druzyna wszystkich Polakow jest Skra i Jastrzebie nie ma zamiaru jej tego miana odbierac.
Hola, hola :| Moją jest Resovia.
Ja też na mecze skry przychodziłbym kibicować ich przeciwnikom, niezależnie czy to tacy kelnerzy jakich mieli w tym roku w grupie LM czy ktoś lepszy.
a ja kibicuje wszystkim Polskim drużynom w Pucharach... No i jak mam ocenic mecz Jastrzębia w Grecji?
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Pele »

A ja się ciesze, że ZAKSA przegrała ze zdobywcą PP
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
dante_azs
Posty: 573
Rejestracja: 21 gru 2009, o 16:30
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: dante_azs »

Resovia ma jeszcze duże rezerwy. Jeśli zaczną grać na swoim maksymalnym poziomie to kto wie jak będzie w +L i LM
Ja nie bardzo widzę te rezerwy w grze Resovii. Moim zdaniem lepiej już grać nie potrafią. Co, Akhrem zacznie teraz zdobywać po 50 punktów, a Oivanen po 60 i to są te rezerwy?
Co to za zespół, który w finale Pucharu Polski ma rezerwy i ich nie wykorzystuje? Czyli rozumiem, że Resovia nie chciała wygrać dzisiejszego finału. Wolą zagrać na 200% w Lidze Mistrzów i w lidze? No można i tak.
Nie zauważyłem,żeby Rzeszów dzisiaj zostawiał sobie jakieś rezerwy w grze. Rzucili wszystko co mają najlepszego i nie wystarczyło to na Jastrzębski Węgiel. Więc nie wiem skąd ten optymizm. Resovia jest trochę pod ścianą. W LM CSKA Sofia wyeliminuje bo to średniacy, ale z Trentino to już nie ta półka. A jest jeszcze PlusLiga, w któreh Rzeszów na razie nie może wskoczyć do czwórki i jeśli tak pozostanie do play-off, to nie powiedziałbym, że w półfinale poradzą sobie ze swoim rywalem. Mało tego, jak tak dalej pójdzie wpadną na Bełchatów, bo może się okazać, że nie dogonią ani ZAKSY ani JSW, nie wspominając o Częstochowie i Bydgoszczy, które tez nie zamierzają odpuszczać.
Ostatnio zmieniony 24 sty 2010, o 20:20 przez dante_azs, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4616
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: niepoinformowany »

Nagor pisze: Ja też na mecze skry przychodziłbym kibicować ich przeciwnikom, niezależnie czy to tacy kelnerzy jakich mieli w tym roku w grupie LM czy ktoś lepszy.
Serio ci współczuję.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: kevinpsb »

dante_azs pisze: Więc nie wiem skąd ten optymizm. Resovia jest trochę pod ścianą. W LM CSKA Sofia wyeliminuje bo to średniacy, ale z Trentino to już nie ta półka. .
Skąd wiesz... Ja mam nadzieje że granie dwoma ofensywnymi przyjmującymi wyjdzie w tym dwumeczu bokiem Włochom a Resovia wykorzysta swoją bardzo dobrą zagrywke i pokaże że Trientino nie jest nie do ogrania...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: blaise »

kevinpsb pisze:
dante_azs pisze: Więc nie wiem skąd ten optymizm. Resovia jest trochę pod ścianą. W LM CSKA Sofia wyeliminuje bo to średniacy, ale z Trentino to już nie ta półka. .
Skąd wiesz... Ja mam nadzieje że granie dwoma ofensywnymi przyjmującymi wyjdzie w tym dwumeczu bokiem Włochom a Resovia wykorzysta swoją bardzo dobrą zagrywke i pokaże że Trientino nie jest nie do ogrania...
a Resovia kim gra? Ofensywnym Akhremem i [cenzura] i w ataku i w przyjęciu Wiką..
.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Guilder »

Nagor pisze:
Dennis Guilder pisze: Pogadamy jak Olsztyn zagra w pucharach i z rosyjską drużyną chociaż seta ugra. Zwłaszcza na wyjeździe.
Przecież skra to najlepsza drużyna na świecie, jak mogła przegrać z przetrzebioną kontuzjami Iskrą, z którą przecież wcześniej wygrali?
Gwoli ścisłości: druga :P Rosjanie są zawsze groźni, sami się o tym przekonaliście.

Wolałem, by wygrała Sovia, bo wtedy może Asseco sypnęłaby kasą na lepszych graczy, i mielibyśmy dwie mocne drużyny w LM. O występy Jastrzębia w LM się boję, bo oni ostatnimi czasy nie zwykli zachodzić zbyt wysoko.
Ostatnio zmieniony 24 sty 2010, o 20:25 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
dante_azs
Posty: 573
Rejestracja: 21 gru 2009, o 16:30
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: dante_azs »

Ja życzę Resovii awansu do Final Four, ale to nierealne raczej. Trentino trudno czymkolwiek zaskoczyć. A już Wikę i Akhrema będą mieli świetnie rozpracowanych, a ponieważ Rzeszów środkiem albo nie gra albo ten środek nie istnieje, to samymi Akhremem i Wiką oraz Oivanenem się nie wygra. Widzę co tydzień jak grają w Serie A, oglądałem ich w LM i szanse Resovii na ich wyeliminowanie są na dziś niewielkie. Ale są i niech Resovia wykorzysta wszystko co się będzie dało.
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: przeemekk90 »

KChudz pisze: natomiast Resovia ma jeszcze duże rezerwy. Jeśli zaczną grać na swoim maksymalnym poziomie to kto wie jak będzie w +L i LM :D
Z tego co ja dziś widzialem to Resovia kończyła mecz na ostatnich rezerwach sił. A pisanie ze mają jeszcze tam jakies możliwośći i są w stanie się rozwinąć jest conajmniej śmieszne i dlatego się usmiałem :D
Drużyna o której się najwięcej pisało przed tym sezonem, i w tym sezonie że pokona Skrę, że dokonała najlepszych transferów, że w ogóle jest taka dobra to było tworzenie takiej bańki mydlanej która własnie pękła, a Rzeszowscy kibice tłumaczą to jeszcze ukrytymi rezerwami. Brawo, przegrany Puchar Polski, w tabeli 6 miejscie, super, przegrywają mecze których nie powinni przegrywać, poprostu sukces. Jeszcze te wicemistrzostwo Polski, którego nie zdobyli, tylko przegrali w fatalnym stylu bo nawet nie potrafili walczyć. A ugrany jeden set w play offach to naprawde bardzo dużo jak na drużynę która chce wygrać LM.

Cieszę się z takiego rezultatu bo po pierwsze JAstrzębie zasłuzyło, a po drugie mam nadzieje że Resovia troche spokornieje :)

Perspektywy i rezerwy to ma Częstochowa, bo grają młodzi, bądź Wieluń bo zaczynają przygode w +L, ale nie Resovia, która właśnie pokazała swoje maximum. NIe wyobrażam sobie żeby Akherm grał jeszcze lepiej, Oivanen , czy Grzyb.
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: KChudz »

Dzisiaj Resovia grała wyrównany mecz z Jastrzębiem. Jastrzębie trzymali poziom cały czas, natomiast gra Resovii Falowała, tzn. że pułap mozliwości jest wyższy niż Jastrzębskiego. "Wystarczy" podnieść dołek i średnia jest już dużo wyższa niż JW. Stąd moje pisanie o rezerwach.
Awatar użytkownika
dante_azs
Posty: 573
Rejestracja: 21 gru 2009, o 16:30
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: dante_azs »

Dzisiaj Resovia grała wyrównany mecz z Jastrzębiem. Jastrzębie trzymali poziom cały czas, natomiast gra Resovii Falowała, tzn. że pułap mozliwości jest wyższy niż Jastrzębskiego. "Wystarczy" podnieść dołek i średnia jest już dużo wyższa niż JW. Stąd moje pisanie o rezerwach.
Jakby Jastrzębie trzymało poziom cały czas, to by wygrało dzisiaj 3:0. Nie usprawiedliwiaj już Resovii po przegranym finale Pucharu Polski. Zobaczymy te "rezerwy" już niedługo w lidze i w meczach z Trentino. A nie można po prostu powiedzieć, że zawiedli, bo wobec braku w finale Skry Bełchatów, byli faworytem i nie wytrzymali presji? Tak chyba byłoby obiektywniej.
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: przeemekk90 »

To że falowała to się zgodzę ale Resovia nie da rady grać cały czas na takim poziomie. Jak dzis zagrali to sam widziales jak zmeczony był Wika , Akherm czy Oivanen. Owszem fajnie jest grać i wbijać gwoździe na pojedynczym bloku, ale im praktycznie nie wchodzilo nic w boisko, wszystko podijali, meczyli sie i nawet fizycznie nie sa w stanie grać na takim poziomie. W LM plan wykonany ale grupa byla taka jaka była. Byli faworytem i zrobili to co do nich należało, ale z lepszymi przeciwnikami tak kolorowo nie jest. CIekaw jestem jak zagrają w kolejnym meczu....Trento.
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Nagor »

Jastrzębie rezerwy ma jeszcze tylko w atakującym. Yudinowi coś jest, a Azehna nie oszukując się jest za słaby na taki poziom. W Rzeszowie dziś zawiódł trochę Akhrem, środek i coś Wiki mało było.
...
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: KChudz »

To że przegrali to fakt i boleję nad tym. Nie grali tak jak się po nich spodziewałem. Ja ich NIE USPRAWIEDLIWIAM !!! , bo mieli wygrać. :<
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: pk+ »

Dennis Guilder pisze: Wolałem, by wygrała Sovia, bo wtedy może Asseco sypnęłaby kasą na lepszych graczy, i mielibyśmy dwie mocne drużyny w LM. O występy Jastrzębia w LM się boję, bo oni ostatnimi czasy nie zwykli zachodzić zbyt wysoko.
Zima sroga, węgiel drożeje... Jstrzębie też będzie miało kasę ;) Resovia zdobędzie prawo do gry w LM zdobywając MP, a Skra dostanie dziką kartę i będziemy mieli 3 mocne druzyny w LM :D
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: przeemekk90 »

tak na marginesie to Hardy druga młodość, niczym Gruszka na ME
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: todus »

mewa pisze:
blaise pisze:to Resovia będzie musiała liczyć na dziką kartę czy jest szans, że z punktów zdobywanych w ostatnich dwóch sezonach (włącznie z tym, bo tak to się liczy?) dostaniemy 3 miejsca w LM jak Włosi czy Rosjanie..?
Resovia przecież zdobędzie mistrzostwo Polski :)
Oby ten uśmieszek nie zblakł za kilka miesięcy...
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: kevinpsb »

dante_azs pisze:1.Ja życzę Resovii awansu do Final Four, ale to nierealne raczej.
2.Trentino trudno czymkolwiek zaskoczyć.
3. A już Wikę i Akhrema będą mieli świetnie rozpracowanych.
4. niech Resovia wykorzysta wszystko co się będzie dało.
1. Ja też i to jest realne...
2. Na mocną zagrywke (Wika, Oivanen, Akhrem) można nie miec odpowiedzi tym bardziej że tam nie ma geniuszy przyjęcia...
3. Ich może będą mieli rozpracowanych ale Redwitza nie rozpracują
4. bardzo liczę na Rzeszowskich kibiców...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Chal »

PGE pisze:
kevinpsb pisze:
PGE pisze:Jak drużyna Jastrzębskiego wygra to będę zniesmaczony. Oni będą w LM występować i znowu nas skompromitują !

Wady :

- 4 miejsce w grupie LM
- mecz z PANA odpuścili
- co roku nowy skład i zanim się zgrają po LM
- grają nierówno, raz dobrze raz źle

JW dajcie sobie na luz, wygracie i co ? Paweł odejdzie, ściągniecie nowych i znowu w LM klęska.
to samo miałem napisać!
Wygrali. To teraz za rok kolejne ośmieszenie LM "kabaret JW w LM" to będzie. Denerwuje mnie to, tutaj tacy mocni i silni a jadą
do Aten i lanie dostają, zatem niech wybiorą czy są potężni i każdy musi się ich bać, czy są cieniasy którzy są do punktowania przez innych - mecz z Piacenzą we Włoszech.
Mówią to kibice Skry, która 2 lata temu w podobnym stylu dostała z PaO :]
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: todus »

No normalnie jakaś masakra.
Ten Puchar Polski to jakaś kompletna amatorszczyzna.
NIE MA STATYSTYK !!!
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
Awatar użytkownika
MAX
Posty: 604
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:43
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: MAX »

adi_tiger pisze:
MAX pisze:a zwycięzca LM nie ma zapewnionego startu w kolejnej edycji?
nie nie ;p możesz wygrac LM, ale za rok zeby do niej przystąpic musisz byc mistrzem kraju/ bądz zdobyć puchar polski, albo tez liczyc na szczescie i dostac dziką karte ;)
Chyba ze twoja drużyna to Skra to wtedy nie musisz awansować tylko ci sie należy z urzędu od razu Final Four :)
Resovia Rzeszów 1905
* * * * * * *
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: kevinpsb »

Chal pisze: Mówią to kibice Skry, która 2 lata temu w podobnym stylu dostała z PaO :]
Była porażka ale styl był zupelnie inny...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
dante_azs
Posty: 573
Rejestracja: 21 gru 2009, o 16:30
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: dante_azs »

1. Ja też i to jest realne...
2. Na mocną zagrywke (Wika, Oivanen, Akhrem) można nie miec odpowiedzi tym bardziej że tam nie ma geniuszy przyjęcia...
3. Ich może będą mieli rozpracowanych ale Redwitza nie rozpracują
4. bardzo liczę na Rzeszowskich kibiców...
Oj nie wiesz chłopie o czym Ty mówisz... Ale nie będę cię z błogiego stanu wyprowadzał. Trentino nie takim kozakom jak chłopaki z Rzeszowa potrafi wybić siatkówkę z głowy.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: kevinpsb »

dante_azs pisze:
1. Ja też i to jest realne...
2. Na mocną zagrywke (Wika, Oivanen, Akhrem) można nie miec odpowiedzi tym bardziej że tam nie ma geniuszy przyjęcia...
3. Ich może będą mieli rozpracowanych ale Redwitza nie rozpracują
4. bardzo liczę na Rzeszowskich kibiców...
Oj nie wiesz chłopie o czym Ty mówisz... Ale nie będę cię z błogiego stanu wyprowadzał. Trentino nie takim kozakom jak chłopaki z Rzeszowa potrafi wybić siatkówkę z głowy.
Ja widziałem jak chłopakom z Trientino Cuneo ostatnio siatkówke z głowy wybiło... Swoją droga Trientino droge do FF miało łatwiejszą niż Skra w tym roku. Odbiłem od tematu... Wiem że to Trientino jest zdecydowanym faworytem dwumeczu i rozumiem jak to piszą forumowicze. Ale nie rozumiem dlaczego połowa z nich zabrała szanse ogrania Trientino Resoviakom?
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Polski Mężczyzn 2009/10

Post autor: Nagor »

Trentino jest do ogrania, ale gra Rzeszowa nie może wyglądać tak jak dziś ani wczoraj. Musi im WSZYSTKO wychodzić.
...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”