transmisje TV z Pucharu Polski

Re: transmisje TV z Pucharu Polski

Postby Pele » 4 Jan 2010, o 22:15

MAksik - a co Ty ku... wiesz o robieniu filmów i zwiastunów??
:D :D :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Pele

Postby Klugenhammer » 14 Jan 2011, o 19:28

Polszmat nie przewiduje transmisji z żadnego z ćwierćfinałów PP 20 stycznia, mimo iż już w 1/4 będziemy mieli takie hity jak mecze ZAKSA-JW czy Politechnika-Resovia. Co ciekawe w tym dniu na wszystkich antenach będą dawali same powtórki boksu i innych staroci.
meczy to koza
Klugenhammer

Postby 23_Janne » 19 Jan 2011, o 22:38

Łagodnie rzecz ujmując, skandal...
23_Janne

Postby Ted » 19 Jan 2011, o 22:55

Klugenhammer wrote:Polszmat nie przewiduje transmisji z żadnego z ćwierćfinałów PP 20 stycznia, mimo iż już w 1/4 będziemy mieli takie hity jak mecze ZAKSA-JW czy Politechnika-Resovia. Co ciekawe w tym dniu na wszystkich antenach będą dawali same powtórki boksu i innych staroci.

Jeżeli w Legionowie do tego czasu zrobią jakąś lepszą sieć, to mogę pociągnąć live akcja po akcji. Najwyżej będziecie sobie odświeżali forum ;) No chyba, że Piotruś z Radio Park udostępni trochę Internetu ;) Bo zakładam, że Piotrek wystąpiłeś do TPSA o przydział odpowiedniego łącza? :)
Ted
Redaktor naczelny   Redaktor naczelny

Postby niepoinformowany » 20 Jan 2011, o 15:23

Ted wrote:
Klugenhammer wrote:Polszmat nie przewiduje transmisji z żadnego z ćwierćfinałów PP 20 stycznia, mimo iż już w 1/4 będziemy mieli takie hity jak mecze ZAKSA-JW czy Politechnika-Resovia. Co ciekawe w tym dniu na wszystkich antenach będą dawali same powtórki boksu i innych staroci.

Jeżeli w Legionowie do tego czasu zrobią jakąś lepszą sieć, to mogę pociągnąć live akcja po akcji. Najwyżej będziecie sobie odświeżali forum ;) No chyba, że Piotruś z Radio Park udostępni trochę Internetu ;) Bo zakładam, że Piotrek wystąpiłeś do TPSA o przydział odpowiedniego łącza? :)

I jak z tym sprawa wygląda?

Na razie zanosi się na mecz Polski ze Szwecją w TV a na komputerze jakieś radyjko z Pucharem Polski.. :D
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
niepoinformowany

Postby Pele » 20 Jan 2011, o 21:31

Nie było możliwości technicznej a net w Legionowie to...... cos czego prawie nie ma
Pele

Postby Camperiush » 21 Jan 2011, o 02:27

Jak wygląda sytuacja z transmisjami z półfinałów?
Camperiush

Postby Nomi » 21 Jan 2011, o 02:47

Camperiush wrote:Jak wygląda sytuacja z transmisjami z półfinałów?

Tym razem odziwo normalnie :D czyli oba półfinały na kanale polsatu sport, 14:45 Resovia-Skra, 17:30 Czwa-ZAKSA :)
Nomi

Postby Klugenhammer » 21 Jan 2011, o 09:37

Pele wrote:Nie było możliwości technicznej a net w Legionowie to...... cos czego prawie nie ma

Można robić transmisje live w jakości HD z Rajdu Dakar, gdzieś z odciętej od świata pustyni w Chile, a nie można połączyć się z Legionowem? Ludzie, gdzie my żyjemy...
meczy to koza
Klugenhammer

Postby KChudz » 21 Jan 2011, o 10:08

Klugenhammer wrote:
Pele wrote:Nie było możliwości technicznej a net w Legionowie to...... cos czego prawie nie ma

Można robić transmisje live w jakości HD z Rajdu Dakar, gdzieś z odciętej od świata pustyni w Chile, a nie można połączyć się z Legionowem? Ludzie, gdzie my żyjemy...

Kas misiu kasa.
Wszystkie możliwości techniczne zależą od KASY. :o i decyzji czy to się opłaci (lub KTO opłaci) :D
KChudz

Postby Domelinho » 21 Jan 2011, o 14:07

14 45 Skra Resovia TV4 i PS 17 30 Zaksa Czewa PS
Domelinho

Postby Ted » 21 Jan 2011, o 14:49

KChudz wrote:
Klugenhammer wrote:

Kas misiu kasa.
Wszystkie możliwości techniczne zależą od KASY. :o i decyzji czy to się opłaci (lub KTO opłaci) :D

O to bym się akurat nie martwił. Na meczu Polska Urałoczka też Internetu nie było. Przepraszam, skłamałbym. Internet był, ale bardzo, bardzo słabiutki. W mojej ocenie to nie jest problem pieniędzy, a problem organizacyjny. Arena Legionowo to najnowocześniejszy obiekt na Mazowszu, a także drugi pod względem wielkości zaraz po Torwarze. Odpowiednie rozwiązania technologiczne to tylko kwestia czasu na tej hali.
Ted
Redaktor naczelny   Redaktor naczelny

Postby madlark » 21 Jan 2011, o 17:26

Trochę to dziwi narzekanie na neta. Nie wiem jakie pasmo jest wam potrzebne, ale przez gsm powinno wszystko hulać.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
madlark

Postby Pele » 21 Jan 2011, o 18:54

madlark wrote:Trochę to dziwi narzekanie na neta. Nie wiem jakie pasmo jest wam potrzebne, ale przez gsm powinno wszystko hulać.

Problem jest w tym, że jakośc tego połączenia zalezy od zasięgu więc nie zawsze gsm pozwala na szybkie połączenie i przekazywanie danych. Prowadząc transmisje radiową można mieć przerwy więc jednak jest problem
Pele

Postby madlark » 21 Jan 2011, o 20:08

Pele wrote:
madlark wrote:Trochę to dziwi narzekanie na neta. Nie wiem jakie pasmo jest wam potrzebne, ale przez gsm powinno wszystko hulać.

Problem jest w tym, że jakośc tego połączenia zalezy od zasięgu więc nie zawsze gsm pozwala na szybkie połączenie i przekazywanie danych. Prowadząc transmisje radiową można mieć przerwy więc jednak jest problem

Z ciekawości spytam. Czy sami realizujecie takie łącze, czy tez korzystacie z firmy zewnętrznej(specjalistycznej)?
madlark

Postby Pele » 21 Jan 2011, o 23:00

madlark wrote:
Pele wrote:

Z ciekawości spytam. Czy sami realizujecie takie łącze, czy tez korzystacie z firmy zewnętrznej(specjalistycznej)?

A co to znaczy "sami realizujecie takie łącze"??
JA jestem dziennikarzem sportowym który przeprowadza relację z meczu ZAKSY oraz pisze relacje na radiową stronę internetową. Relacja leci łączem inetnetowym do radia, program showcast. Do tego potrzebna jest odpowiednia prędkośc transmisji czyli sygnał wychodzacy odemnie (czyli z miejsca przeprowadania relacji) do radia. A to juz jest problem bo GSM często traci się sygnał i to juz jest problem
Pele

Postby zbyszek_2013 » 21 Jan 2011, o 23:08

To jest temat transmisje TV z Pucharu Polski a nie temat o łączach internetowych lub relacjach radiowych. ;)
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
zbyszek_2013

Postby Nagor » 22 Jan 2011, o 17:41

Jest jakiś stream do drugiego półfinału?
...
Nagor

Postby azsiak88 » 22 Jan 2011, o 18:26

Nie ma bo przeszukałem chyba całego neta :| Skandal, że nie puścili meczu na Iplii, no ale czego można się po Polszmacie spodziewać ostatnio :x
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
azsiak88

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Postby yeti98 » 22 Jan 2011, o 18:53

Gdzie wy ogladacie ten mecz?Jeśli w IPLI to dlaczego nie moge ogladnać meczu(tak mam kupione konto VIP)
yeti98

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Postby KChudz » 22 Jan 2011, o 19:25

yeti98 wrote:Gdzie wy ogladacie ten mecz?Jeśli w IPLI to dlaczego nie moge ogladnać meczu(tak mam kupione konto VIP)

VIP nie daje dostępu, trzeba wykupić transmisję
KChudz

Postby Pele » 22 Jan 2011, o 22:47

azsiak88 wrote:Nie ma bo przeszukałem całego neta :| Skandal, że nie puścili meczu na Iplii, no ale czego można się po Polszmacie spodziewać ostatnio :x

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale organizator turnieju nie potrafił zorganizowac w stolicy łącza internetowego. Na Torwarze nie ma dostępu do netu bo nie spodziewali się takiej ilośći dziennikarzy na turnieju. Ciekawe ale może to dlatego brak transmisji na Ipli??
Bo dla mnie to rzenada z tym netem na torwarze
Pele

Postby Nagor » 22 Jan 2011, o 23:20

Na Torwarze nie ma dostępu do netu bo nie spodziewali się takiej ilośći dziennikarzy na turnieju.

:o Niby Wawa, a tu taka zaściankowa, jestem w szoku a zarazem niestety utwierdzam się w przekonaniu, że z polskiej siatkówki niedługo nic nie zostanie... Ale kto by się spodziewał dziennikarzy na finale PP...
...
Nagor

Postby tclancy22 » 22 Jan 2011, o 23:23

Dziwne, bo ja ogladalem mecz wlasnie na Ipli. A wlasciwie oba polfinaly. Nadmienię, ze mam konto VIP i pakiet sportowy, ale przy Pucharze nie musialem wklepywac kodu wiec chyba bylo za darmo.
tclancy22

Postby Pele » 22 Jan 2011, o 23:41

Nagor wrote:
Na Torwarze nie ma dostępu do netu bo nie spodziewali się takiej ilośći dziennikarzy na turnieju.

:o Niby Wawa, a tu taka zaściankowa, jestem w szoku a zarazem niestety utwierdzam się w przekonaniu, że z polskiej siatkówki niedługo nic nie zostanie... Ale kto by się spodziewał dziennikarzy na finale PP...

Do poniedziałku można było wysyłać wniosek o akredytację a we torek już była znana liczba dziennikarzy którzy przyjazdą na puchar. Więc było wiadmo ilu nas będzie- wystarczy odrobina chęci i można dokładnie określić, potrzeby itp. Sponsorem jest operator bezprzewodowego dostępu do neta a w hali nie ma neta!!!
Pele

Postby madlark » 22 Jan 2011, o 23:49

Pele wrote:
Nagor wrote:

Do poniedziałku można było wysyłać wniosek o akredytację a we torek już była znana liczba dziennikarzy którzy przyjazdą na puchar. Więc było wiadmo ilu nas będzie- wystarczy odrobina chęci i można dokładnie określić, potrzeby itp. Sponsorem jest operator bezprzewodowego dostępu do neta a w hali nie ma neta!!!

Polkomtel trzyma z Polsatem, więc wspiera swojego medialnego partnera. Po co im konkurencja? :o
madlark

Postby KChudz » 23 Jan 2011, o 01:21

Pele wrote:
azsiak88 wrote:Nie ma bo przeszukałem całego neta :| Skandal, że nie puścili meczu na Iplii, no ale czego można się po Polszmacie spodziewać ostatnio :x

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale organizator turnieju nie potrafił zorganizowac w stolicy łącza internetowego. Na Torwarze nie ma dostępu do netu bo nie spodziewali się takiej ilośći dziennikarzy na turnieju. Ciekawe ale może to dlatego brak transmisji na Ipli??
Bo dla mnie to rzenada z tym netem na torwarze

IPLA nadawana jest z innych serwerów i brak net'a na Torwarze nie ma tu żadnego znaczenia, bo sygnał daje wóz transmisyjny Polsatu.
Na IPLI była transmisja bo ja tam oglądałem :D
KChudz

Postby azsiak88 » 23 Jan 2011, o 11:18

No to ja nie wiem dlaczego nie mogłem znaleźć meczu na Iplii :( Gdyby wygrał AZS to teraz powyrywałbym sobie chyba włosy :|
azsiak88

Postby Guilder » 23 Jan 2011, o 15:17

azsiak88 wrote:No to ja nie wiem dlaczego nie mogłem znaleźć meczu na Iplii :( Gdyby wygrał AZS to teraz powyrywałbym sobie chyba włosy :|

A kliknąłeś na stronie głównej na zakładkę "na żywo"? Jest nieco schowana, po lewej stronie u góry pod reklamami.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Guilder
Moderator   Moderator

Postby azsiak88 » 23 Jan 2011, o 20:56

Guilder wrote:
azsiak88 wrote:No to ja nie wiem dlaczego nie mogłem znaleźć meczu na Iplii :( Gdyby wygrał AZS to teraz powyrywałbym sobie chyba włosy :|

A kliknąłeś na stronie głównej na zakładkę "na żywo"? Jest nieco schowana, po lewej stronie u góry pod reklamami.

Faktycznie, jest tam coś takiego. Wszedłem przedtem w zakładkę SPORT i tam nic takiego nie było. Mój błąd.
azsiak88

PreviousNext

Return to Puchar Polski