Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

andrevb
Posty: 112
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 16:29
Płeć: M
Lokalizacja: Krakow/Bialystok

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: andrevb »

Czyli Świderski już w pełni zdrowy?
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Klugenhammer »

andrevb pisze:Czyli Świderski już w pełni zdrowy?
Nie. Więcej informacji znajdziesz w wątku forum Plusliga/ZAKSA.
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Roan »

Aliassy pisze:...
w 4 secie sie przestraszyłam, że Drzyzga doznał jakiejś kontuzji kolana, jak na niego Rucek naskoczył.
z bliska to nie fajnie wyglądało,a miejscówkę miałam za ławką ;)
Nie oglądałem meczu, ale coś mi się wydaje że jak ruciak nie dostanie jakieś porządnej kary od ligi za to niebezpieczne zagrania, to w końcu ktoś mu nogę podłoży i będzie smród... ale u nas jak zwykle póki nic się nie stało wszyscy mają to gdzieś....

Co do celowania w Kurka - to myślę, że Nawrocki tylko na to czeka... raz że bardzo ciężko trudną zagrywką ucelować w punkt, dwa że wszyscy dookoła mają spokój. Żeby walnąć w punkt najlepiej dawać folta na który już czeka Zatorski :). Podsumowując trzeba mieć naprawdę dzień konia w zagrywce by trafiać w punkt z odpowiednią szybkością, a nawet jak już to się uda to tak jak ktoś pisał wejdzie bąku, który z zatorskim odciąży Winiarskiego z przyjęcia, a ten atakuje bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Aliassy »

andrevb pisze:Czyli Świderski już w pełni zdrowy?

może nie w pełni, teraz rehabilitacja, pełną parą, ale jak go tak zobaczyłam to miałam ochotę go wyściskać :)
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Aliassy »

Roan pisze:
Nie oglądałem meczu, ale coś mi się wydaje że jak ruciak nie dostanie jakieś porządnej kary od ligi za to niebezpieczne zagrania, to w końcu ktoś mu nogę podłoży i będzie smród... ale u nas jak zwykle póki nic się nie stało wszyscy mają to gdzieś....
a potem będą krążyły komentarze, jaki to on 'niedobry' :)
ale taka jest polityka wszystkich ludzi z związku, z Solarą i Popko na czele.
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
emi505
Redaktor
Redaktor
Posty: 285
Rejestracja: 2 sty 2010, o 23:35
Płeć: K
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: emi505 »

Roan pisze: Nie oglądałem meczu, ale coś mi się wydaje że jak ruciak nie dostanie jakieś porządnej kary od ligi za to niebezpieczne zagrania, to w końcu ktoś mu nogę podłoży i będzie smród... ale u nas jak zwykle póki nic się nie stało wszyscy mają to gdzieś....
Niestety to prawda. Ruciak stwarza ogromne niebezpieczeństwo dla zawodników po drugiej stronie siatki (przykład: Dawid Murek). Dopóki on nie złapie jakiejś kontuzji przez to jego lądowanie za środkową linią, to nie ma co liczyć na to, że się opamięta. Jest jeden plus dla jego osoby w tej sytuacji: Przeciwnicy mogą bać się skakać do bloku przy jego ataku i robić to nadzwyczaj ostrożnie, dzięki czemu Ruciak będzie swobodniej atakował. :D
---
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Nagor »

Póki przepisy na to pozwalają, Ruciak nie powinien zawracać sobie tym głowy, taka jest prawda. Niech zrobią absolutny zakaz przekraczania linii środkowej bez względu czy stopa trzyma z nią kontakt czy nie, będzie bezpiecznie.
...
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Roan »

Nagor pisze:Póki przepisy na to pozwalają, Ruciak nie powinien zawracać sobie tym głowy, taka jest prawda. Niech zrobią absolutny zakaz przekraczania linii środkowej bez względu czy stopa trzyma z nią kontakt czy nie, będzie bezpiecznie.
No wiesz jak coś nie jest zakazane to wcale nie oznacza że należy tak robić. A myślę, że jak najbardziej powinien zawracać sobie tym głowę, bo i jemu zaczną skakać pod nogi.
PVD90
Posty: 105
Rejestracja: 8 sie 2009, o 21:45
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: PVD90 »

Mam pytanie, jaka była wczoraj najszybsza zagrywka Wlazłego? Bo Swędrowski jeśli dobrze usłyszałem mówił 121km/h, natomiast Iwańczyk z Wójtowiczem gadali coś o 124km/h.
Edyta

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Edyta »

emi505 pisze:
Roan pisze: Nie oglądałem meczu, ale coś mi się wydaje że jak ruciak nie dostanie jakieś porządnej kary od ligi za to niebezpieczne zagrania, to w końcu ktoś mu nogę podłoży i będzie smród... ale u nas jak zwykle póki nic się nie stało wszyscy mają to gdzieś....
Niestety to prawda. Ruciak stwarza ogromne niebezpieczeństwo dla zawodników po drugiej stronie siatki (przykład: Dawid Murek). Dopóki on nie złapie jakiejś kontuzji przez to jego lądowanie za środkową linią, to nie ma co liczyć na to, że się opamięta. Jest jeden plus dla jego osoby w tej sytuacji: Przeciwnicy mogą bać się skakać do bloku przy jego ataku i robić to nadzwyczaj ostrożnie, dzięki czemu Ruciak będzie swobodniej atakował. :D
Uważam, że przesadzacie. Teraz non stop tylko się jeździ po Ruciaku, jakby inni tego nie robili. Np. Kubiak, który tak się na Ruciaka obraził, że mu po meczu ręki nie podał, a sam też ciągle to robi. Wczoraj sytuacja była taka, że obaj nadepnęli linię po równo - I Drzyzga i Ruciak, co jak byk pokazała powtórka, ale to stopa Ruciaka była na wierzchu, więc to on był zagrożony kontuzją a nie Fabian.
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Aliassy »

PVD90 pisze:Mam pytanie, jaka była wczoraj najszybsza zagrywka Wlazłego? Bo Swędrowski jeśli dobrze usłyszałem mówił 121km/h, natomiast Iwańczyk z Wójtowiczem gadali coś o 124km/h.
nie wiem,nie przyglądałam się na hali w prędkościomierz.
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Roan »

Edyta pisze:
emi505 pisze:
Roan pisze: Nie oglądałem meczu, ale coś mi się wydaje że jak ruciak nie dostanie jakieś porządnej kary od ligi za to niebezpieczne zagrania, to w końcu ktoś mu nogę podłoży i będzie smród... ale u nas jak zwykle póki nic się nie stało wszyscy mają to gdzieś....
Niestety to prawda. Ruciak stwarza ogromne niebezpieczeństwo dla zawodników po drugiej stronie siatki (przykład: Dawid Murek). Dopóki on nie złapie jakiejś kontuzji przez to jego lądowanie za środkową linią, to nie ma co liczyć na to, że się opamięta. Jest jeden plus dla jego osoby w tej sytuacji: Przeciwnicy mogą bać się skakać do bloku przy jego ataku i robić to nadzwyczaj ostrożnie, dzięki czemu Ruciak będzie swobodniej atakował. :D
Uważam, że przesadzacie. Teraz non stop tylko się jeździ po Ruciaku, jakby inni tego nie robili. Np. Kubiak, który tak się na Ruciaka obraził, że mu po meczu ręki nie podał, a sam też ciągle to robi. Wczoraj sytuacja była taka, że obaj nadepnęli linię po równo - I Drzyzga i Ruciak, co jak byk pokazała powtórka, ale to stopa Ruciaka była na wierzchu, więc to on był zagrożony kontuzją a nie Fabian.
Chyba w zbyt wielu takich zdarzeniach Michał bierze udział, przypadek...?
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Guilder »

Idi imponująco w obronie. Jarosza już miałem pochwalić, ale zaczyna grać swoje. Ta przechodząca, którą mu Zagumny załatwił to było po prostu 100% jego.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Edyta

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Edyta »

Roan pisze: Chyba w zbyt wielu takich zdarzeniach Michał bierze udział, przypadek...?
Uważam, że po wypadku z Murkiem wszyscy zwracają na niego uwagę bardziej niż na innych. Najlepszy przykład to wczorajsza sytuacja. Spadł na nogę Drzyzgi, który nadepnął linię, a wszyscy tutaj się rzucili na Ruciaka. Nie mowię, że Ruciakowi to się nie zdarza, ale nie przesadzajcie, bo wyolbrzymiacie temat w stosunku do jego osoby.
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Roan »

Edyta pisze:
Roan pisze: Chyba w zbyt wielu takich zdarzeniach Michał bierze udział, przypadek...?
Uważam, że po wypadku z Murkiem wszyscy zwracają na niego uwagę bardziej niż na innych. Najlepszy przykład to wczorajsza sytuacja. Spadł na nogę Drzyzgi, który nadepnął linię, a wszyscy tutaj się rzucili na Ruciaka. Nie mowię, że Ruciakowi to się nie zdarza, ale nie przesadzajcie, bo wyolbrzymiacie temat w stosunku do jego osoby.
Byś może masz rację że to pokłosie zdarzenia z udziałem Murka, ale z pewnością Michał nie jest tu bez winy.

Co do aktualnie toczącego się meczu, to Skra ponownie rozdaje - jak zagra swój przeciętny poziom do końca to Zaksa raczej nie ma na co liczyć.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Guilder »

Z czystym sumieniem można powiedzieć, że gdyby nie Jarosz, byłoby 1-1.

Idi i Urnaut nieźle się dziś uzupełniają. Szkoda, że Kędzierzyn przegrał drugiego seta, bo teraz już się nie podniesie.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Domelinho »

Jarosz najwieksza pomyłka Zaksy !!!!!!! W przyszłym sezonie taki zawodnik nie moze byc pierwszym atakujacym klubu mierzacego tak wysoko!!!!
Awatar użytkownika
KK fan
Posty: 890
Rejestracja: 21 mar 2010, o 20:06
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: KK fan »

Boże Jarosz beznadzieja. Akcja przy po 24 to kompletne nieporozumienie . Jak nie przyjmą to nie skończą, teraz wychodzi słabość w ataku a jak jeszcze przyjęcie się nie klei to... Jest po meczu...
Jak rozpoznać Polaka na wakacjach zagranicą:
http://www.youtube.com/watch?v=NJiFHerf ... re=related
Edyta

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Edyta »

Jarosz prawie nie dostaje sytuacyjnych, a Ruciak i Idi się męczą. Przecież od takich piłek jest atakujący! W końcu Jarosz raz dostał to nie skończył bez bloku i szybka kontra... Przy setowej - pół kilometra otwartej prostej a on bije na pałę po ciasnym skosie gdzie są ręce samotnego Winiarskiego.
Ręce opadają. Szkoda mi Jarosza, bo non stop jest bardzo krytykowany, ale niestety bez choćby jednego kilera na skrzydle Zaksa nic nie ugra w tym sezonie. Co z tego że Jarosz ma jeden mecz dobry skoro następny taki jak dziś.
Awatar użytkownika
KK fan
Posty: 890
Rejestracja: 21 mar 2010, o 20:06
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: KK fan »

Edyta pisze:Jarosz prawie nie dostaje sytuacyjnych, a Ruciak i Idi się męczą. Przecież od takich piłek jest atakujący! W końcu Jarosz raz dostał to nie skończył bez bloku i szybka kontra... Przy setowej - pół kilometra otwartej prostej a on bije na pałę po ciasnym skosie gdzie są ręce samotnego Winiarskiego.
Ręce opadają. Szkoda mi Jarosza, bo non stop jest bardzo krytykowany, ale niestety bez choćby jednego kilera na skrzydle Zaksa nic nie ugra w tym sezonie. Co z tego że Jarosz ma jeden mecz dobry skoro następny taki jak dziś.
Ale Czewą z którą prawdopodobniej będziemy grać o brąz jakoś szło pokonać bez genialnego meczu Kuby...
Ostatnio zmieniony 23 sty 2011, o 16:09 przez KK fan, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak rozpoznać Polaka na wakacjach zagranicą:
http://www.youtube.com/watch?v=NJiFHerf ... re=related
Edyta

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Edyta »

No ok, może mnie poniosło trochę. Brąz to obowiązek. Po prostu jestem sfrustrowana tą dominacją Skry w lidze i końca nie widać.
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Roan »

Stelmach się chyba trochę skompromitował...Skra natomiast pomimo takiej ilości błędów sędziowskich przeciwko nim pokazał, że żeby ją ogać to trzeba mieć zespół a nie zawodników....
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: jinx »

Bedzie zaksa miec takie pieniadze takie jak skra, by utrzymac na kilka sezonow najwieksze gwiazdy Polskiej siatkówki, to bedzie walczyc ze Skarpetami
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Qiub
Posty: 512
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:11
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Qiub »

Dziwne, ze komentatorzy polsatu i sedziowie nie skakali w koleczku z zawodnikami skry.
Podpis.
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Roan »

Qiub pisze:Dziwne, ze komentatorzy polsatu i sedziowie nie skakali w koleczku z zawodnikami skry.
Trochę obiektywizmu by się przydało... mecz nawet wyrównany nie był....
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Klugenhammer »

Qiub pisze:Dziwne, ze komentatorzy polsatu i sedziowie nie skakali w koleczku z zawodnikami skry.
Poskaczą sobie na bankiecie organizowanym przez PGE.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: lucass90 »

Qiub pisze:Dziwne, ze komentatorzy polsatu i sedziowie nie skakali w koleczku z zawodnikami skry.
Dobre, uśmiałem się :D


Ale prawda jest taka, że Kędzierzyn w ogóle się Skrze nie postawił, szkoda...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
KK fan
Posty: 890
Rejestracja: 21 mar 2010, o 20:06
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: KK fan »

Mecz bez walki oddany, a Stelmach przed końcówką seta mówi że się poddaje i zawodnicy mają dograć mecz do końca. Oj panie Stelmach tak się nie prowadzi drużyny. Czasu na płakanie nie ma bo w środe znowu trzeba zapieprzać bo ciągle waży się kto awansuje do czwórki. Oby się udało.
Jak rozpoznać Polaka na wakacjach zagranicą:
http://www.youtube.com/watch?v=NJiFHerf ... re=related
Awatar użytkownika
marcinbvb
Posty: 274
Rejestracja: 16 gru 2007, o 17:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kedzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: marcinbvb »

Akurat moim zdaniem Swędrowski i Drzyzga komentowali obiektywnie. Sędziowie też mylili się w obydwie strony.
Niestety z takim podejściem trenera to my daleko nie zajdziemy.
Poza tym Skra gra obecnie bardzo dobrze i żadne ekipa +ligi nie jest w stanie im zagrozić. Liczę że dopiero Zenit utrze im nosa.
dedkam
Posty: 105
Rejestracja: 25 wrz 2009, o 14:46
Płeć: M
Lokalizacja: Łańcut k/Rzeszowa

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: dedkam »

Przez tą Skrę to cały ten Puchar Polski był bez emocji i bez prawdziwego widowiska sportowego jak rok temu.
Na zawsze Resovia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”