Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: todus »

Klugenhammer pisze:Statystyki z ćwierćfinału ZAKSA-JW:
http://www.zaksa.pl/sites/default/files ... s_5472.pdf
Niestety potwierdzają, że mecz nie stał na najwyższym poziomie.
To co jest bardzo fajne w ZAKSIE to pełna dostępność statystyk,
które to udogodnienie zapewnia klub.

Ciekawe kiedy klub Resovii pójdzie krok dalej i wzorem ZAKSY zacznie
na bieżąco udostępniać statystyki bo po meczu wczorajszym z Politechniką
statystyk ani widu ani słychu...
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: d12343 »

todus pisze:Komentator z Radio Rzeszów tworzy nową, własną
platformę komentowania i terminologii siatkarskiej ;)
Raz mamy pajpa, raz fajfa,
raz Kreek jest z Holandii za chwilę z Estonii,
raz mamy na boisku Kubiaka za chwilę gra Kubacki.
Może to komentował Jan Such ??? :D
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: KadrO »

d12343 pisze:
todus pisze:Komentator z Radio Rzeszów tworzy nową, własną
platformę komentowania i terminologii siatkarskiej ;)
Raz mamy pajpa, raz fajfa,
raz Kreek jest z Holandii za chwilę z Estonii,
raz mamy na boisku Kubiaka za chwilę gra Kubacki.
Może to komentował Jan Such ??? :D
A tam. Według komentatorki z Radio Polska Siatkówka, we wczorajszym meczu JW-ZAKSA, na parkiecie po stronie Jastrzębian z krótkiej atakował kilkakrotnie Łukasz Pawliński. :D Co jednak nie zmienia faktu że bardzo fajnie relacjonowała mecz. ;)

EDIT: Rusek 7% przyjęcia perfekcyjnego. Trzyma poziom.
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: azsiak88 »

Gacek też za bardzo swojego kolegi po fachu nie przyćmił bo miał 19% a pozytywnego 41% ( Rusek 50% poz).
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Domelinho »

statystyki meczow resovii od pewnego czasu sa na ich stronie zawsze na czerwono pod tekstem o meczu.
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: todus »

No i mamy statystyki z meczu Resovia vs Politechnika:
http://www.assecoresovia.pl/download/Z2 ... es-waw.pdf

To co najbardziej cieszy to fakt, iż jednak Resovia przestała zagrywać na libero,
jeśli w meczu ze Skrą uda się to utrzymać i Zatorski przyjmie maks. 25% wszystkich piłek to
może być ciekawe i wyrównane spotkanie.

Martwi postawa Cernica - póki co nowy nabytek Resovii najbardziej zawodzi
i nie stanowi o sile zespołu. Jak się nie obudzi lub Travica nie dokona zmiany
w trakcie meczu to będzie bardzo trudno wygrać w sobotnim półfinale ze Skrą.
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Domelinho »

Cernic to taki gracz ktory w meczu o wszystko nie peknie i moze zagrac bardzo dobrze takze poczekajmy do jutra.
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Asta »

Statystyki z meczu z Politechniką Warszawską.
http://www.assecoresovia.pl/pl/wydarzen ... lski-.html
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Mateusz1993 »

Grozer już wrócił do normalności. W Politechnice dobrze Bartman- przy nim dużo się działo dobrego- z tego co suchałem w relacji- 53% w przyjęciu- przyzwoicie, ale nie rewelacja. Słabiej za to Kubiak, zarówno w przyjęciu jak i ataku, no i tylo 1 as, za to Grozer 4. Słaba skuteczność środkowych w Resovii, nie licząc Millara.
Ze Skrą, trzeba będzie próbować wyeliminować Kurka i w niego celować, tylko dokładnie, no poza Grozerem, bo u niego ważne żeby trafił mocno w boisko i to wystarczy, choć jak będzie jeszcze trafiał w Kurka, to tym dla Resovii lepiej. A jakby, wszedł Antiga ustawiać blok na prostą i blokować piłkę, przekładać bo on raczej do siatki dostaje, no ale to już głębsza sprawa, liczymy na ciekawy mecz. W końcu to starcie gigantów jak na naszą ligę. ;)
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: weary_skier »

Po statch ocena Cercnicia nie może byc taka zła, jest to jednak zawodnik defensywny i ma inne zadania na boisku. Jeśli jednak patrzec przez pryzmat, że to najdroższy zawodnik, kóry miał byc to wartoscia dodaną, to faktycznie oczekiwan nie spełnia.

Ja tu przedewszystkim widzę słabe przyjęcie i niską(łączną) skutecznosc srodkowych. Co pewnie powodowało ciągłe wysyłanie Cernicia na dwublok, mimo to Włoch oddał nie tak dużo punktów bezpośrednio rywalom. Trudno ocenic czy obijał blok i powtarzał akcje czy też plasował na drugą stronę, to tylko statystyki.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: lucass90 »

Ciekaw jestem, jak to jutro będzie z frekwencją na trybunach... :) Wiadomo, że na MaRiUsHkA i BhArTuSiA przyjdą wszystkie groupies w promieniu 100km, ale czy podczas drugiego półfinału Torwar będzie świecił pustkami...? Mam nadzieję, że nie...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Domelinho »

ma ktos jakies foty z meczy PP??
PS. Ja narazie znalazlem tylko to: http://www.mosir-legionowo.pl/?id=rel2&ido=115
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Aliassy »

lucass90 pisze:Ciekaw jestem, jak to jutro będzie z frekwencją na trybunach... :) Wiadomo, że na MaRiUsHkA i BhArTuSiA przyjdą wszystkie groupies w promieniu 100km, ale czy podczas drugiego półfinału Torwar będzie świecił pustkami...? Mam nadzieję, że nie...
ja przyjeżdżam z miejscowości oddalonej od wwy o 100km, a nie mam najmniejszego zamiaru wzdychac do jakiegokolwiek siatkarza :D przyjeżdżam obejrzeć świetne widowisko ;)
ale wiesz.. hotki muszą być, to one swoimi piskami podbudowują niektórych 8-)
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Domelinho »

Po fotach widac ze hala w legionowie prezentowala sie wysmienicie.Jestem ciekaw jak to wygladalo w tym kurniku w Nowym Dworze....
PS. Tak jak myslalem w porownaniu z Legionowem niebo a ziemia....... http://www.nowydwormaz.pl/index.php?wie ... cej_news=1
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: madlark »

lucass90 pisze:Ciekaw jestem, jak to jutro będzie z frekwencją na trybunach... :) Wiadomo, że na MaRiUsHkA i BhArTuSiA przyjdą wszystkie groupies w promieniu 100km, ale czy podczas drugiego półfinału Torwar będzie świecił pustkami...? Mam nadzieję, że nie...
No gdyby Politechnika awansowała to były by też Bartmanfanki ;)


Jeśli Resovia wyeliminuje błędy na zagrywce, to gra powinna wyglądać lepiej.
Zwłaszcza dotyczy to Cernica. Ocenę Akhrema myślę, że wypacza info że został ojcem.
Do soboty powinien ochłonąć :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: KChudz »

Alek był dzisiaj w Rzeszowie odwiedzić żonę i dzieci. Dostał przepustkę od Ljubo aby rozładować psychikę, która blokowała go we czwartek :D
W sobotę zagra ze Skrą i myślę, że będzie to jego mecz :)
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: pk+ »

lucass90 pisze:Ciekaw jestem, jak to jutro będzie z frekwencją na trybunach... :) Wiadomo, że na MaRiUsHkA i BhArTuSiA przyjdą wszystkie groupies w promieniu 100km, ale czy podczas drugiego półfinału Torwar będzie świecił pustkami...?
i na finał też* :D


*mam nadzieję ;)
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Pele »

KChudz pisze:Alek był dzisiaj w Rzeszowie odwiedzić żonę i dzieci. Dostał przepustkę od Ljubo aby rozładować psychikę, która blokowała go we czwartek :D
W sobotę zagra ze Skrą i myślę, że będzie to jego mecz :)
Oby tak!!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Z czwórki półfinalistów Pucharu Polski najdłużej na to trofem czeka Resovia Rzeszów która ostatni raz puchar kraju zdobyła w 1987 roku. Pozostała trójka pólfinalistów dzieliła między sobą wygrane w 9-ciu z 13-nastu ostatnich edycji Pucharu Polski ( 4 razy Bełchatów, 3 razy Kędzierzyn-Koźle, 2 razy Częstochowa).
Ogólem najwiecej triumfów w Pucharze Polski z tym czterech druzyn ma Skra ( 4 puchary wygrane w latach 2005-2007 i 2009), po 3 puchary mają na koncie Resovia ( 1975,1983,1987) i ZAKSA (2000-2002) a dwa razy to trofeum zdobywała Częstochowa (1998 i 2008). Poza tym AZS Czestochowa najczęsciej z tych klubów przegrywał w finale bo aż siedmiokrotnie, poza tym w finale trzy razy poległa Resovia a Skra i Kedzierzyn mają po jednej finałowej porażce. Ciekawostką jest to że w ostatnich siedemnastu latach tylko dwa razy ( w 1995 i 2003) w finale nie zagrał żaden z obecnych półfinalistów.
Jeśli zaś chodzi o zawodników którzy wygrywali Puchar Polski to w składzie Resovii jest tylko jeden taki zawodnik, jest nim K.Ignaczak który trzy razy zdobył puchar grając w Skrze Bełchatów (2005-2007). Poza tym jest dosyć liczna grupa zawodników który przegrywali w finale PP, są to: A.Ahrem,I.Ilić,M.Mika,Ł.Perłowski ( w poprzednim sezonie grając w Resovii) a także W.Grzyb ( z Resovią a także wczesniej trzy razy z Olsztynem) i K.Ignaczak ( przegrał finał rok temu z Resovia a takze wcześniej z Częstochową i Bełchatowem).
Z obecnego składu AZS-u Częstochowy PP mają na koncie: K.Gierczyński,P.Nowakowski,B.Janeczek,W.Gradowski ( z ich obecnym klubem wygrali PP w 2008) a także D.Murek ( także z AZS-em tyle że w 1998 roku).
Natomiast w składzie ZAKSY puchar mają na koncie: J.Jarosz ( ze Skrą w 2009),P.Czarnowski ( z Jastrzebiem w zeszłym sezonie),S.Świderski ( dwa puchary z dawnym Mostostalem i jeden ze Stilonem Gorzów),P.Gacek ( z Częstochową w 2008 i rok pozniej ze Skrą). Poza tym w finale trzykrotnie przegrywał M.Ruciak ( z Bełchatowem i Olsztynem).
Największa ilośc zawodników mających na koncie Puchar Polski jest w Skrze, najwiecej go aż 4 puchary mają M.Wlazły i R.Wnuk(wszystkie ze Skrą oczywiście), 3 puchary ma na koncie D.Plinski (ale tylko jeden ze Skra a dwa pozostałe z Sosnowcem), a po jednym: B.Kurek.M.Falasca,S.Antiga,M.Możdzonek (wszyscy ze Skrą w 2009 roku),P.Woicki ( z Częstochową w 2008), M.Winiarski (ze Skrą w 2006 r.), także jeden PP ma na koncie M.Bąkiewicz ale ma na koncie też doyć sporo finałowych porażek bo przegrywał w finale PP najpierw dwa razy grając w Czestochowie(2001,2002), potem podczas pierwszej swojej przygodzie ze Skrą(2004), potem dwa razy z Olsztynem(2005 i 2007) aby wreszcie wygrać Puchar Polski grając w Skrze w 2009 roku.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Chal »

No i cóż, tegoroczny PP to kolejna kompromitacja PZPS-u, patrząc na frekwencję na Torwarze i dodając brak transmisji z ćwierćfinałów oraz rozgrywanie dwóch z nich w jakimś hangarze w Nowym Dworze Maz.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Mario
Posty: 314
Rejestracja: 4 mar 2009, o 18:23
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Mario »

Domelinho pisze:ma ktos jakies foty z meczy PP??
PS. Ja narazie znalazlem tylko to: http://www.mosir-legionowo.pl/?id=rel2&ido=115
Na półfinal PP sugeruję zmianę hasła na tym transparencie:
http://www.mosir-legionowo.pl/admin/new ... iatka5.jpg
Zamiast "Mistrzowie podwójnej krótkiej" wpisać "Mistrzowie podwójnego obywatelstwa". :D
Włosko-białoruscy Polacy, węgierski Niemiec i słoweński Włoch poczuliby się dodatkowo wyróżnieni.
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: adi_tiger »

Dziś jako kibic bezstronny mam nadzieję że Assecco Resovia przypomni sobie iż gra o PUCHAR POLSKI a nie trening...
na teraz nie podoba mi się mecz strasznie
Awatar użytkownika
KK fan
Posty: 890
Rejestracja: 21 mar 2010, o 20:06
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: KK fan »

Boże 16:11 to też za mało by wygrać seta, a Resovia do tego momentu grała dobrze. Skra niestety jak chce to rozstawia po kątach każdy zespół Plusligi. Oby Rzeszów jeszcze powalczył...
Jak rozpoznać Polaka na wakacjach zagranicą:
http://www.youtube.com/watch?v=NJiFHerf ... re=related
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Klugenhammer »

Cóż, wnioski są raczej smutne. Można nakupować cały wagon obcokrajowców i pozałatwaić im polskie paszporty,
ale na Skrę nawet to nie wystarczy. W tym sezonie w Polsce Bełchatowowi znowu nikt nie podskoczy. Szkoda.
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Grembi »

KK fan pisze:Boże 16:11 to też za mało by wygrać seta, a Resovia do tego momentu grała dobrze. Skra niestety jak chce to rozstawia po kątach każdy zespół Plusligi. Oby Rzeszów jeszcze powalczył...
To jest frajerstwo. Już nie pierwszy raz. W Bełchatowie bodaj przy stanie 18:13 po czasie Baranek zepsuł zagrywkę. Dziś przy stanie 16:11 po przerwie Baranek zepsuł zagrywkę. Oba sety skończyły się tak samo czyli w pałkę...
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: azsiak88 »

Oby Częstochowa i ZAKSA nie oglądały tego meczu bo stracą ochotę na finał :|
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Adrian
Posty: 73
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:39
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Adrian »

[cenzura] po co są powtórki, jak nawet po nich sędziowie pomagają Skrze? Andrzej Lemek i reszta wypie....
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3859
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: tomasol »

Ludzie kochani co zrobił przed chwilą pan oglądający powtórki ??? Po prostu brak słów...
Edyta

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Edyta »

Decyzja Lemka SKANDALICZNA!
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: tclancy22 »

hehe... parodia. jest challenge, Skra go bezczelnie bierze (bo fajnie ze zawoddnik zrywajac siatke tego nie czul) i sedziowie mimo powtorki daja punkt nieslusznie Skrze. Skandal... i to w takim momencie. Chyba, ze chodzilo o przekroczenie linii 3 metra przez Buszka.

ps. no i set dla Resovii, ale skandaliczna decyzja Lemka mogla wypaczyc wynik bo blad mial miejsce juz w koncowce. Nie dosc, ze kiedy Lemek jeszcze sedziowal robil straszne bledy to jeszzcze teraz przy stoliku "czaruje". Koles powienien poleciec...
Ostatnio zmieniony 22 sty 2011, o 16:39 przez tclancy22, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”