Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: mAiZkSe »

Brak słów żeby przegrać mecz przez wtopienie w końcówkach setów... Ja pier....niczę...
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: KChudz »

Jutro będzie szybkie 3:0 dl Skry. ;)
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Klugenhammer »

KChudz pisze:Jutro będzie szybkie 3:0 dl Skry. ;)
Mam nadzieję że bełchatowianie też tak pomyślą...
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: tclancy22 »

Mecz w wykonaniu Janeczka po prostu zalosny. Mysle, ze ten zawodnik juz na tyle dlugo gra regularnie, ze juz nie przystoi grac na takim poziomie. Hebda nie zagralby gorzej, bo musialby naprawde nic nie skonczyc. a jesli chodzi o dsowiadczenie, to nie wiem czy bylaby jakas roznica. Janeczek zachowywal sie jak junior, w co drugiej pilce. zadnej zmiany tempa ataku, zadnej madrej kiwki. Przewazaly spektakularne plasy prosto na rece przyjmujacych Mosto. Wystarczy czasem chcociaz minimum inteligencji boiskowej, ale ten chlopak jej po prostu nie ma. W tym sezonie 4 miejsce to jest maks jaki wyciagniemy, a mocno wierze w to, ze z innym atakujacym sprawy moglyby wygladac lepiej. Kinice Mosto narzekaja na Jarosza, a ten zagral dzisiaj trzy klasy lepiej od wiecznej nadziei polskiej siatkowki - Janeczka. Oj chlopie, ogarnij sie w koncu.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2011, o 20:03 przez tclancy22, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: hardy »

a mi się nie wydaje żeby Janeczek słabo dzisiaj zagrał
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: tclancy22 »

Jesli to ma byc zart, no to calkiem smieszny.

Jezeli mowisz powaznie, to chyba dlatego ze skupiles sie na grze swojego zespolu. Co calkiem normalne. a uwierz mi, ze Janeczek podawal wam pilke non stop. No ale jesli jest dobry, to mozemy sie zamienic na przyszly rok, bo wy tez narzekacie na swojego bombardiera ;)
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1047
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: mitam »

patrząc na ten mecz miałem wrażenie że starszyzna AZS-u pilnuje żeby czasami Czewa nie wygrała meczu......
Murek z Gierczyńskim w odpowiednich momentach robili proste błędy
co do szans Zaksy w finale....
Skra dzisiaj w pierwszym secie pokazała cały swój potencjał i choć nie jestem ich wielbicielem to patrzyłem z podziwem
Jeżeli jutro Skra zagra na tym samym poziomie to będzie nie ciekawie
Chociaż puchar rządzi się swoimi prawami!!!!
Awatar użytkownika
emi505
Redaktor
Redaktor
Posty: 285
Rejestracja: 2 sty 2010, o 23:35
Płeć: K
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: emi505 »

Zacznijmy od tego, że w tym sezonie Janeczek nie rozegrał ani jednego dobrego spotkania. Generalnie gra tego zawodnika zależy tylko i wyłącznie od rozegrania. Jeżeli ma piłkę na pojedynczym bloku to kończy bez problemu, jeżeli na potrójnym wali prosto w mur, a piłka wraca mu pod nogi szybciej niż wyląduje. Dzisiaj jednak rzeczywiście grał w ataku tragicznie i nic go nie usprawiedliwi. Jeśli chodzi o Hebdę to ten zawodnik powinien grać na pozycji środkowego. Miłosz jest zbyt wolny na boisku, żeby dynamicznie atakować ze skrzydeł.
---
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: hardy »

Pele, mógłbyś podać statystyki, bo zapewne masz
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: mAiZkSe »

Oczekuję od Pakosza następujących rzeczy :

1. Żeby w końcu nie szukał sponsorów "za minutę 12" - to już za 1 minutę a nie za 5 jest to co on robi... Może by porozmawiał z FORTUM że warto postawić tyle samo co daje TYTAN... I spytać Klimasa czy już skończył budować swoją bazę czy może buduje następną? A jeśli skończył 1 i nie myślei o drugiej - wiadomo...Bo prościej ponarzekać, jacy to prezesi firm niedobrzy, jakie to wszystko złośliwe i nie sprzyjające AZSowi... Bo jak to usłyszę 3 raz to zejdę na zawał...

2. Nowego podstawowego atakującego - ale nie typu "wzięliśmy co było, bo nic nie było" tylko takiego z najwyższej półki, któy się nie zagotuje, jak trzeba to kiwnie, jak trzeba to pier....dyknie i z lepszą zagrywką - tzn bardziej regularną...

3. W związku z w/w - > Janeczek na ławę a Hebdę za ziobro i odesłać do Ula z pozdrowieniem...Ewentualnie - na 3 w kolejce do pola w kolorze pomarańczy.

4. Zatrzymać środek - pana W i pana N... i zapewnić porządnych ludzi na zmianę, A nie jakiegoś pana Hydraulika, co nie daje sobie rady z "kolankiem" przez parę miesięcy, czy Pana "Wojciecha Perspektywicznego" S.

5. Pożegnać się szybko z "nowym nabytkiem" na przyjęciu - niech idzie tam gdzie większość Ż. żyje sobie... Za to ściągnąć 2 klasowych przyjmujących (w stylu jak w punkcie 2. + przynajmniej jeden z dobrym czuciem w obronie...obaj żeby mieli dobre parametry) a Pana W.G. zostawić na "5 koło w przyjęciu". Pan z numerem 6 na koszulce zapewne nie przedłuży kontraktu. Wtedy zatrudnić go na 2 trenera, a Mieszko będzie statystykiem tylko...

6. Zostawić Fabiana i jak starczy monet to pomyśleć o kimś lepszym na zmianę niż pan "Mały narząd wzroku"

I jakby się udało - będzie naprawdę dobrze
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: jinx »

Mimo, ze wszyscy juz skazuja Zakse na pozarcie, to chce napisac jedno. Ty ZAKSA JEST W FINALE i prosze sie nie zachowywac jak zazdrosni:D:D:D
Moze nas zleja, ale przypominam, ze ostatnio SKRE z Gumą bilismy 2:0, pozniej było gorzej. Dopoki piłka w grze...
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
KK fan
Posty: 890
Rejestracja: 21 mar 2010, o 20:06
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: KK fan »

Cel spełniony jest finał i nawet jak nie wygramy jutro to jestem zadowolony. Wreszcie jakiś finał wreszcie wygraliśmy ważne spotkanie o coś. Dzisiaj Skrze siedziała strasznie zagrywka oby jutro było z tym gorzej wtedy KK powalczy, bo inaczej rozstrzelają nas... Aha no i wzmocnić zagrywkę bo dziś stała ona po stronie ZAKSY na żałosnym poziomie.
Jak rozpoznać Polaka na wakacjach zagranicą:
http://www.youtube.com/watch?v=NJiFHerf ... re=related
AsurBaniPal
Posty: 373
Rejestracja: 26 paź 2010, o 07:14

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: AsurBaniPal »

Mam nadzieje ze Zaksa wygra puchar chciałbym tą drużynę zobaczyć w LM
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: KChudz »

KK fan pisze:Cel spełniony jest finał i nawet jak nie wygramy jutro to jestem zadowolony. Wreszcie jakiś finał wreszcie wygraliśmy ważne spotkanie o coś. Dzisiaj Skrze siedziała strasznie zagrywka oby jutro było z tym gorzej wtedy KK powalczy, bo inaczej rozstrzelają nas... Aha no i wzmocnić zagrywkę bo dziś stała ona po stronie ZAKSY na żałosnym poziomie.
Jeśli jutro Maryjusz i spółka będą tak samo strzelać to będzie łomot, jeśli trochę zwolnią to będzie ciekawy meczyk
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: jinx »

Jesli Zaksa zagra zagrywką tak jak nie grał Babel, na Kurka... będzie przyjmować FLOTY i Jarski bedzie miał 40% w ataku to mamy szanse poralczyc
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: todus »

jinx pisze:Jesli Zaksa zagra zagrywką tak jak nie grał Babel, na Kurka... będzie przyjmować FLOTY i Jarski bedzie miał 40% w ataku to mamy szanse poralczyc
Właśnie, ZAKSA na BOGA zagrywajcie WSZYSTKO na Kurka a Puchar Polski będzie wasz !

Jest na to banalny sposób: ustawiamy się zawsze w linii prostej do Kurka
i zagrywamy na wprost w jego strefę aby Zatorski lub Winiarski
nie zdołali wyjąć tej piłki w przyjęciu.
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: jinx »

todus pisze:
jinx pisze:Jesli Zaksa zagra zagrywką tak jak nie grał Babel, na Kurka... będzie przyjmować FLOTY i Jarski bedzie miał 40% w ataku to mamy szanse poralczyc
Właśnie, ZAKSA na BOGA zagrywajcie WSZYSTKO na Kurka a Puchar Polski będzie wasz !

No własnie, ale jak pomyslisz, jak szybko sciagna Kurka to nie bedzie na kim punktów zbierac:D
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Mateusz1993 »

Dziś w zasadzie tylko Grozer trafił w Kurka- przyjął wtedy dobrze i jeszcze Cernic też kilka razy tam celował reszta w Winiara, gratulacje dla Ljubo lub zawodników, którzy nie wykonują taktyki trenera.
Będzie duużo łatwiej na bloku.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Klugenhammer »

jinx pisze:
todus pisze:
jinx pisze:Jesli Zaksa zagra zagrywką tak jak nie grał Babel, na Kurka... będzie przyjmować FLOTY i Jarski bedzie miał 40% w ataku to mamy szanse poralczyc
Właśnie, ZAKSA na BOGA zagrywajcie WSZYSTKO na Kurka a Puchar Polski będzie wasz !
No własnie, ale jak pomyslisz, jak szybko sciagna Kurka to nie bedzie na kim punktów zbierac:D
Tyle że Antiga jest kontuzjowany więc za Kurka mógłby wejść tylko Bąku, który w tym sezonie nie zachwyca.
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: jinx »

No to trzeba sie Kurka jednak szybko pozbyc i walczyc ze skarpetą
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: todus »

jinx pisze:
todus pisze:
jinx pisze:Jesli Zaksa zagra zagrywką tak jak nie grał Babel, na Kurka... będzie przyjmować FLOTY i Jarski bedzie miał 40% w ataku to mamy szanse poralczyc
Właśnie, ZAKSA na BOGA zagrywajcie WSZYSTKO na Kurka a Puchar Polski będzie wasz !

No własnie, ale jak pomyslisz, jak szybko sciagna Kurka to nie bedzie na kim punktów zbierac:D
Za Kurka wchodzi Bąkiewicz i to on nadal zostaje pod ostrzałem.
Zostaje tylko pilnowanie Skarpetki a on sam meczu nie jest w stanie wygrać.
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: BadTrue »

jinx pisze:Zostaje tylko pilnowanie Skarpetki a on sam meczu nie jest w stanie wygrać.
nie jest z Trentino....ale na Zakse moze wystarczyc :D
Maczo
Posty: 114
Rejestracja: 17 paź 2010, o 16:27
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Maczo »

Ma ktoś staty z półfinałów? Szukałem na stronie Zaksy ale póki co chyba jeszcze nie ma, ale mogłem coś przeoczyć.
A co do spotkań wszystko przewidywalnie, tu i tu równy pojazd:)
Awatar użytkownika
keep_the_ball_flying
Posty: 94
Rejestracja: 20 maja 2010, o 12:29
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: keep_the_ball_flying »

emi505 pisze:Jeśli chodzi o Hebdę to ten zawodnik powinien grać na pozycji środkowego. Miłosz jest zbyt wolny na boisku, żeby dynamicznie atakować ze skrzydeł.
Kurcze mam podobne odczucia. Jak wchodzi na boisko wygląda jak gorsza wersja Wnuka ze Skry. Trochę tak drętwo i bez dynamiki, jedyne co to ma warunki świetne, ale to nie jest materiał na bombardiera PlusLigowego.
kuchcik77
Posty: 2327
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: kuchcik77 »

jak ktos lubi cukrowanie i9 wymioty to polsatma fajniasta transmisje... ciekawe czy gracze skry musza tam byc/ogladac to..
Awatar użytkownika
emi505
Redaktor
Redaktor
Posty: 285
Rejestracja: 2 sty 2010, o 23:35
Płeć: K
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: emi505 »

mAiZkSe pisze: ... 4. Zatrzymać środek - pana W i pana N... i zapewnić porządnych ludzi na zmianę, A nie jakiegoś pana Hydraulika, co nie daje sobie rady z "kolankiem" przez parę miesięcy, czy Pana "Wojciecha Perspektywicznego" S. ...
Zgadzam się prawie ze wszystkim. Wojtek Sobala jest moim zdaniem jednak bardzo dobrym materiałem na świetnego środkowego. Dobra w miarę stabilna zagrywka, skuteczne ataki, niezły blok.. Brakuje mu tylko obycia na boisku, ale to da się załatwić tylko regularnym wchodzeniem na pomarańczowe pole. Jestem jak najbardziej za zostawieniem Wojtka w AZS-ie i częstszymi zmianami np. z Nowakowskim, który w irytujący sposób od początku sezonu posyła 3/4 serwisów w aut lub siatkę.
---
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: kevinpsb »

todus pisze:Zostaje tylko pilnowanie Skarpetki a on sam meczu nie jest w stanie wygrać.
Zostaje pilnowanie jeszcze Winiarskiego i środkowych a przy równym rozkładzie ataku, zakładając dobre przyjęcie w Skrze(a takie powinni dać Winiarski, Bąkiewicz, Zatorski) to i Bąku się z kłika włączy do ofensywy. A czy Wlazły nie jest wstanie sam meczu wygrać... No ja na miejscu kibiców Zaksy wolałbym że kapitan Skry jednak dnia nie miał.

Do mAiZkSe odnosząc się do posta z 20:38: A pieniądze to z nieba spadają?
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Pele »

Przykro mi al enie mam statystyk z meczu ZAKSY bo poleciałem na konferencję prasową
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Aliassy »

heh byłam na tych półfinałach.
mecz Skra - Sovia to bez polotu był. chociaż nie zabrakło fajnych akcji ;)
co do meczu Zaksa - Czewa, tutaj poziom nawet, chociaż błędy jakie popełniali Częstochowianie to takie typowo juniorskie ;) a i te przyjęcię zagrywki na palce Urnauta;) miał dobrego zmiennika - Idi dobrze grał, a jak krzyczał! aż sędzia go uciszał :D
w 4 secie sie przestraszyłam, że Drzyzga doznał jakiejś kontuzji kolana, jak na niego Rucek naskoczył.
z bliska to nie fajnie wyglądało,a miejscówkę miałam za ławką ;)

a co do atmosfery na meczu: Bardzo się ucieszyłam jak zobaczyłam Świdra bez kul:) gdy jeszcze rozgrywany był pierwszy mecz wyszli zawodnicy Zaksy i Czewy popatrzeć, chorda hotek rzuciła się na nich, większość w barwach żółtych ;)
Świder w pewnym momencie spojrzał na Pilarza i już nie zwracał uwagi na nich :D to był piękny widok, jak te małolaty odchodziły zawiedzione :) ptem tylko wołały Kurka, który uchachany udzielał wywiadów olał ich i poszedł do szatni ;)
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski mężczyzn 2010/2011

Post autor: Klugenhammer »

Statystyki z półfinału ZAKSA-AZS:
http://www.zaksa.pl/sites/default/files ... s_5508.pdf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”