Puchar Polski 2007/08 (kobiet i mężczyzn) - II runda

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Puchar Polski 2007/08 (kobiet i mężczyzn) - II runda

Post autor: Jacek »

Jak podaje http://www.moderatorvolley.eu mecz II rundy Pucharu Polski pomiędzy UKS Orion Bielsk Podlaski i Pronar Parkiet Hajnówka został na prośbę gości przełożony na 22 września. W tym terminie prawdopodobnie (niech sędziowie się wypowiedzą) zaplanowana jest jednak kurso - potańcówka sędziów szczebla centralnego i data meczu może ulec zmianie.

edit: no i wyjaśniło się, mecz będzie 15 września. Sześciu zawodników zagra w PP a sześciu w tym samym czasie w Ostrołęce na turnieju.
Awatar użytkownika
therion
Moderator
Moderator
Posty: 251
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:03
Płeć: M
Lokalizacja: już Łódź
Kontakt:

Re: II runda

Post autor: therion »

Jacku,ale nie widzę problemu żeby się mecz odbył 22 września... Jedyny warunek to taki, że musi się odbyć w Miliczu :D Wtedy nawet w każdej akcji mógłby sędziować inny skład arbitrów :D

A poważnie to myślę, że rozwiązanie jest rozsądne, choć szkoda, że nie dało się tego pogodzić inaczej. A powiedz mi kto pojedzie na puchar i czy trener Blomberg pojedzie do Bielska czy do Ostrołęki? A może w Bielsku drużynę poprowadzi trener Wesołowski bo ma blisko?:D :D :D
Dodo nie tuman! Nie da się wytępić!
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: II runda

Post autor: Jacek »

therion pisze:A poważnie to myślę, że rozwiązanie jest rozsądne, choć szkoda, że nie dało się tego pogodzić inaczej. A powiedz mi kto pojedzie na puchar i czy trener Blomberg pojedzie do Bielska czy do Ostrołęki? A może w Bielsku drużynę poprowadzi trener Wesołowski bo ma blisko?:D :D :D
Trener Wesołowski nawyżej poprowadzi konferansjerkę ;-P
Pojęcia nie mam jak podzielą skład i gdzie będzie trener. Szkoda, że tak wyszło. Tu sześciu i tam sześciu, w jednym składzie libero jako przyjmujący a w drugiem tylko jeden środkowy. Pewnie i tu i tu widowiska ucierpią.
Matt
Posty: 22
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: II runda

Post autor: Matt »

W II rundzie Pucharu Polski MKS Andrychów niespodziewanie pokonał faworytki I ligi - Wisłę Kraków 3:2 (22:25, 25:22, 25:21, 21:25, 15:11). Andrychowianki "zawaliły" I i IV seta, na szczęście jednak, zdołały pokonać rywalki w II, IV i, najważniejsze, w V secie. Sędziowie też nie ustrzegli się paru błędów. Następny mecz panie zagrają 3.10 z Sokołem Chorzów, który pokonał PLKS Pszczynę 3:1. Mecz odbędzie się na wyjeździe.
MKS ANDRYCHÓW
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: II runda

Post autor: Jacek »

W Bielsku Podlaskim Orion w II rundzie PP przegrał z Pronarem 0:3 (-8, -17, -16). Tymczasem w Ostrołęce w turnieju towarzyskim 5 zawodników Pronaru + kierownik drużyny przegrało ze Ślepskiem Augustów 1:3.
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: II runda

Post autor: jasson »

Matt a napisz czy Wisła była w pełnym składzie (oczywiście poza Śliwą). Grała Kosek, Mróz? Jeśli Wisła grała Puchar na poważnie i przegrała to jest to sensacja...
Awatar użytkownika
Vision
Posty: 36
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:31
Płeć: K

Re: II runda

Post autor: Vision »

Nie było Kosek, wystąpiła za to Mróz...
"Wszystko jest trudne nim stanie się proste..."
"Aby dotrzeć do celu trzeba najpierw wyruszyć w drogę..."
Matt
Posty: 22
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: II runda

Post autor: Matt »

Zagrała na wysokim poziomie sety I-IV natomiast V jakby "odpuściły".


MKS Andrychów: Targosz, Koziołek, Świerczyńska, Sarlej, Świerczyńska, Książek, Szostok (libero) oraz Byrska, Jabłońska, Hawryła, Dorcz

Wisła Kraków: Mróz, Przybyła, Opalińska, Surma, Żochowska, Kunc, Targosz M. (libero) oraz Grot, Hatala
MKS ANDRYCHÓW
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: II runda

Post autor: gonzales »

jaki wynik chrobry poznań - chemik police?
Matt
Posty: 22
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: II runda

Post autor: Matt »

Jak sie dzisiaj dowiedzialem mecz MKS Andrychów - Sokół Chorzów odbędzie się jednak w Andrychowie.
MKS ANDRYCHÓW
Awatar użytkownika
Dytryk
Posty: 29
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:32
Płeć: M
Lokalizacja: Rząśnia
Kontakt:

Re: II runda

Post autor: Dytryk »

Jeśli to kogoś interesuje to podam wynik meczu II rundy Czarni "Wirex" Rząśnia - MKS MOS Będzin 2 : 3 (25:21, 22:25, 20?:25, 29:27, 13:15). Wysyłałem wynik Administracji sms-em - ale może mam nieaktualny nr ;)

Mecz dośc interesujący i chwilami dramatyczny, gdyby Czarni lepiej radzili sobie w bloku (chyba tylko raz poprawnie zablokowali) mecz zostałby przez nich wygrany - mimo to pozytywnie zaskoczyli ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”