Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: adi_tiger »

compact pisze:
adi_tiger pisze:Wczorajsze półfinały były na większym poziomie niż dzisniejszy finał.

Moim zdaniem 2 druzyny słabo dziś.
Kto niby w Skrze slabo?
Chodzi mi o porówanie z wczorajszym meczem . Poziom jak jednej i drugiej druzyny słabszy.
W węglu widać brak na lewym skrzydle Bożko to padaka przy siatce kubiak dziś nie gra nic brakuje bartmana
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: ksjw90 »

Finał niestety raczej już rozstrzygnięty. Mecz na słabym poziomie. Wczorajsze półfinały dużo lepsze i bardziej emocjonujące. Jastrzębie dużo błędów własnych, szczególnie na zagrywce dużo psują. Atak też nieciekawy, Łasko nie tak dobrze jak wczoraj, brak Bartmana w formie daje się we znaki, a Kubiak i Bożko blokowani. Ogólnie Jastrzębie słabo, a Skra bezlitośnie wykorzystuje błędy na kontrach.
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: nicram »

Sadurek w wyiadzie wspomniała coś o złamaniu kości strzałkowej Zbyszka Bartmana :(
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
Edyta

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: Edyta »

ksjw90 pisze: Mówiłem od dawna, że Zaksa wystrzela się na początku sezonu i potem będzie zbierać porażki lub grać słabsze mecze. Wtedy mnie większość tutaj wyśmiała. Teraz macie już dowody, że tak jest jak mówiłem. (...) Problem Zaksy leży w tym, że oni nie mają ławki rezerwowych. (...) Nie mówię, że Witczak jest słaby, ale to nie jest zawodnik pokroju Rouziera czy Łasko, grający na wysokim poziomie w bardzo ważnych meczach. Zatrudnienie obcokrajowca Popelki za Świderskiego miało sens tylko wtedy, gdy Czarnowski jest zdrowy i gra w pierwszym składzie. Wtedy zaksa mogłaby wczoraj zmienić słabego Ruciaka na Popelkę.
Heh, a gdzie widziałeś klub, w którym na ławce siedzi zawodnik pokroju Rouziera lub Łaski? :) Witczak nie jest ani lepszy ani gorszy niż inni zmiennicy, poza zmiennikiem w Jastrzębiu :D
Natomiast co do Popelki to ZAKSA nie mogła wybrzydzać, więc po co to gadanie. Pietrzyk chciał Polaka, ale się nie udało wyciągnąć Żalińskiego lub Gierczyńskiego.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: Pele »

ŁAsko w 1 secie 8 ataków 3 pkt w drugim secie 12 ataków 1 pkt - i JW nie ma szans na powalczenia bo dodatkowo nie ma Bartmana a w ataku radzi se tylko Holmes.
I na nieiel się zdaje skuteczność Wlazłego na poziomie 33 %
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: Klugenhammer »

nicram pisze:Sadurek w wyiadzie wspomniała coś o złamaniu kości strzałkowej Zbyszka Bartmana :(
Jeśli to prawda to JW ma wieeelki problem do końca sezonu. Okno transferowe już zamknięte, a obecna ławka cieniutka.
Co gorsza Łasko jest od miesięcy potwornie eksploatowany i prędzej czy później czeka go spadek formy.
wlazly107
Posty: 212
Rejestracja: 26 maja 2009, o 16:21
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: wlazly107 »

adi_tiger pisze:Oglądam sobie wczorajszy mecz i coraz mniej rozumiem i obawiam się iż sędziowe też mogą nie rozumieć tego wszystkiego. A wiec zauważyłem dwie sprzeczne rzeczy w 1 meczu!

Zaksa bierze challenge i mówi ze było dotknięcie siatki - na kamerach widocznie nie było , ale był błąd przejscia dołem. Po sprawdzeniu ptk dla Zaksy bo faktycznie bylo przejście spoko (choć zaksa mowiła wyraźnie o dotknięciu siatki)

2 akcja - Zaksa bierze dokladnie taki sam rodzaj challenge - proszą o weryfikacje dotknięcia siatki a był bład przejscia dołem - sędzia 2 dyktuje ptk dla ZAKSY bo ewidentnie bylo przejscie, sędzia 1 prosi na rozmowe drugiego i zmienia decyzję, ponieważ zaksa prosiła o sprawdzenie siatki a bylo cos innego ...

Dwie sprzeczne decyzje sędziów w jednym meczu... o co tu chodzi !?
Ponawiam pytanie, jak to w końcu jest z tym challengem. Bo tam sprawdzano siatkę, zauważono przejście i punkt dla ZAKSy. A później komentatorzy w innej sytuacji twierdzą, że ważne jest tylko to co jest obiektem sprawdzania.
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: ksjw90 »

I już jest po meczu. Słabe w każdym elemencie w tym meczu Jastrzębie nie miało szans z solidnie grającą Skrą. Brak Bartmana daje się we znaki, Łasko obniżył swoje loty, skrzydłowi blokowani, błędy własne. No niestety...nie tym razem. W tym momencie Skra jest pewnym zespołem do Mistrzostwa Polski. Nikt nie jest w stanie powalczyć z Bełchatowem. Ani Jastrzębie, ani Zaksa, ani Resovia.
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: adi_tiger »

Wczoraj jednak michał łasko dostawał piłki nawet mozna powiedziec rozegrane dziś to wystawy na 2-3 blok bardzo dobrze ułożony. Wiec skutecznosc spada.
martin19
Posty: 76
Rejestracja: 8 lip 2011, o 20:53
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdroj

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: martin19 »

Klugenhammer pisze:
nicram pisze:Sadurek w wyiadzie wspomniała coś o złamaniu kości strzałkowej Zbyszka Bartmana :(
Jeśli to prawda to JW ma wieeelki problem do końca sezonu. Okno transferowe już zamknięte, a obecna ławka cieniutka.
Co gorsza Łasko jest od miesięcy potwornie eksploatowany i prędzej czy później czeka go spadek formy.
Prawda, prawda, przed meczem o tym wspominali, że ma pękniętą kość strzałkową.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: Pele »

martin19 pisze:
Klugenhammer pisze:
nicram pisze:Sadurek w wyiadzie wspomniała coś o złamaniu kości strzałkowej Zbyszka Bartmana :(
Jeśli to prawda to JW ma wieeelki problem do końca sezonu. Okno transferowe już zamknięte, a obecna ławka cieniutka.
Co gorsza Łasko jest od miesięcy potwornie eksploatowany i prędzej czy później czeka go spadek formy.
Prawda, prawda, przed meczem o tym wspominali, że ma pękniętą kość strzałkową.
Bartman dziś zakońćzył sezon, w przyszłym tygodniu operacja żeby na reprezentację mógł zdążyć
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
miedziak
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2011, o 08:35
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: miedziak »

Wyłączyłem transmisje z finału po pokazaniu miny Piechockiego. Ten jego uśmieszek i pewność siebie zepsuła mi humor. Nie mogę się doczekać kiedy ktoś utrze im nosa na naszym podwórku. Obojętne kto to będzie, czy to moja Resovia, Jastrzębie, Zaksa lub ktokolwiek inny. Nie mogę znieść tej ich pewności siebie...
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: Aliassy »

martin19 pisze:Prawda, prawda, przed meczem o tym wspominali, że ma pękniętą kość strzałkową.
no to mnie zastanawia kto był taki chojrak i wystawił Bartmana z takim urazem do meczu. Sam chciał? nie moge tego pojąć..
mecz ważniejszy niż zdrowie.
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Qiub
Posty: 512
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:11
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: Qiub »

Bąkiewicz jaki zadowolony, że kolejny puchar ma w CV :]
No ale Jastrzębie nie miało od początku żadnych szans, niestety z nimi Skrze zawsze się gra najłatwiej...
Podpis.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: Nagor »

No trudno, w zasadzie wynik tego meczu był znany już wczoraj. Szkoda Bartmana, bez niego JW gra tylko jednym przyjmującym.


Mam nadzieję, że Grodecki za rok postara się o jakiegoś rozgrywającego.
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: ksjw90 »

Nagor pisze:No trudno, w zasadzie wynik tego meczu był znany już wczoraj. Szkoda Bartmana, bez niego JW gra tylko jednym przyjmującym.


Mam nadzieję, że Grodecki za rok postara się o jakiegoś rozgrywającego.

Violas musi zostać choćby na drugiego a na pierwszego ściągnąć kogoś lepszego, Vinhedo i Thornton wyjazd z Jastrzębia, można sięgnąć po Łomacza w ostateczności bo jest na wypożyczeniu.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3859
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: tomasol »

Jastrzębianie byli dziś bezradni, ale prawdę powiedziawszy przy kontuzji Bartmana i słabej postawy Łasko z Kubiakiem nie mieli po prostu argumentów. Zmiana Thornthona na Vinedho nic nie dała bo i nie mogła, nie w rozegraniu leżał problem. Słabe przyjęcie, brak dobrego, mocnego ataku na skrzydłach, błędy na zagrywce to wszystko złożyło się na słabą grę Jastrzębian i chyba najbardziej jednostronny finał PP w ostatnich latach, bo Ptoki tylko na początku trzeciego seta zawalczyli ze Skrą. A Bełchatowianie nie musieli nawet wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, wystarczyła solidna i konsekwentna gra każdego zawodnika z osobna.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: OlaMleko »

No szkoda, ale nie powiem, żeby to była jakaś wielka niespodzianka. Wczoraj kibicowałam Zaksie nie tylko dlatego, że to mój ulubiony zespół,ale także dlatego, że wiedziałam,że mają większe szanse na pokonanie Skry niż JW.
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: figol »

Jeżeli dla Bartmana sezon się już zakończył to dla mnie w tym momencie Delecta Bydgoszcz wyrasta na tego czwartego do brydża w półfinałach
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: Klugenhammer »

OlaMleko pisze:Wczoraj kibicowałam Zaksie nie tylko dlatego, że to mój ulubiony zespół,ale także dlatego, że wiedziałam,że mają większe szanse na pokonanie Skry niż JW.
Tylko gdyby ZAKSA grała w pełnym składzie z Czarnowskim i Samicą. W przeciwnym wypadku nawet gdyby wczoraj wygrali z JW to dzisiaj też zebraliby lanie od Skry.
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: ksjw90 »

OlaMleko pisze:No szkoda, ale nie powiem, żeby to była jakaś wielka niespodzianka. Wczoraj kibicowałam Zaksie nie tylko dlatego, że to mój ulubiony zespół,ale także dlatego, że wiedziałam,że mają większe szanse na pokonanie Skry niż JW.

Takie same szanse jak w ostatniej kolejce u siebie? Nie bądź śmieszna, Zaksa nie miałaby żadnych szans, tym bardziej bez Samiki i Czarnowskiego. Maksymalnie zdołaliby ugrać jednego seta.
Edyta

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: Edyta »

Nawet jakby ZAKSA dziś przegrała to na pewno bardziej by się postawiła Skrze. Ich mecze zwykle są bardzo wyrównane. Ale nie ma co gdybać, zadanie przed ZAKSĄ jest teraz jasne - zlać pszczoły w finale +ligi :P

PS. Gwizdy na Papke żenujące. Zresztą wybór Łasko na atakującego turnieju też dziwny. Wlazły wypadł dużo lepiej.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: OlaMleko »

ksjw90 pisze:
OlaMleko pisze:No szkoda, ale nie powiem, żeby to była jakaś wielka niespodzianka. Wczoraj kibicowałam Zaksie nie tylko dlatego, że to mój ulubiony zespół,ale także dlatego, że wiedziałam,że mają większe szanse na pokonanie Skry niż JW.

Takie same szanse jak w ostatniej kolejce u siebie? Nie bądź śmieszna, Zaksa nie miałaby żadnych szans, tym bardziej bez Samiki i Czarnowskiego. Maksymalnie zdołaliby ugrać jednego seta.
napisałam WIĘKSZE szanse, uważam, że byłby to lepszy mecz niż z JW
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: ksjw90 »

OlaMleko

Większe szanse na co bo napewno nie na zwycięstwo? Na ugranie jednego seta? Może i tak i możliwe, że byłby to lepszy mecz niż z JW.
iki
Posty: 12
Rejestracja: 30 mar 2011, o 16:03
Płeć: K

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: iki »

I co się z tym JW stało :o :(
Żałuje,że nie wygrali
A właściwie dlaczego Kooistra nie gra? Napewno jest lepszy od Kłosa i od Możdzonka
...................
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: Roan »

Chyba Skra w niezłej formie, nawet się za bardzo nie spocili. Wczoraj też było dobrze i gdyby nie zarąbista forma Grozera było by podobnie.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: madlark »

No i PP sfinansował Skrze F4 LM.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: compact »

iki pisze:I co się z tym JW stało :o :(
Żałuje,że nie wygrali
A właściwie dlaczego Kooistra nie gra? Napewno jest lepszy od Kłosa i od Możdzonka
JW nie mialo nic do powiedzenia dzisiaj, zadnych podkreslam zadnych argumentow. A Kooistra za kogo by miał grać za Możdzonka (najlepiej blokujacego PP) czy Plińskiego?
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: arbas »

Edyta pisze:PS. Gwizdy na Papke żenujące. Zresztą wybór Łasko na atakującego turnieju też dziwny. Wlazły wypadł dużo lepiej.
Pytanie czy nagrody dotyczą tylko samego finału czy całego turnieju - ale wybieranie tylu nagród na przestrzeni 2ch meczy + zaledwie jednego meczu wśród innych drużyn jest zdecydowanie nad wyrost IMO..
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2011/2012

Post autor: ksjw90 »

iki pisze:I co się z tym JW stało :o :(
Żałuje,że nie wygrali
A właściwie dlaczego Kooistra nie gra? Napewno jest lepszy od Kłosa i od Możdzonka

Tylko z nazwiska i wyrobionej we Włoszech marki jest lepszy. Został sprowadzony po to by grać i wzmocnić konkurencję na środku Skry. To że przegrywa z Możdżonkiem można zrozumieć, bo jest w dobrej formie, ale nie mogę pojąć jak może być gorszy od turysty Kłosa. Bądź co bądź Kooistra raczej odejdzie po sezonie, bo nie zdąży przebić się do składu. Chyba, że ma kontrakt na 2 lata lub ma baaaardzo ładne zarobki to zostanie, ale wtedy będzie tak bezambicjonalny jak Bąkiewicz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”