Puchar Polski mężczyzn 2015

Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Murilo0 »

Takich merytorycznych postów chciałoby się czytać więcej. Widać, że jeśli chcesz to potrafisz ;)
grzegorzg pisze: 1. Sęk w tym, ze Ty nie podałeś jednego argumentu,a jedziesz personalnie i piszesz,ze jestem męczacy. Skoro tak jest, nie odnoś się do moich subiektywnych postów, bo o swoim czytaniu ze zrozumieniem wydajesz złe swiadectwo.
2. Pozostań zatem we własnym przekonaniu o wyjątkowej obiektywności.
1. W tym momencie miałem podać argument na co, bo się pogubiłem? Napisałem co zauważyłem w trakcie kilku lat śledzenia tego forum, moim celem nie było obrażanie Cię, a tylko zwrócenie uwagi na pewną prawidłowość, schemat dyskusji. Ostatnie posty jedynie sprawiły, że znalazłem energię do napisania tego co chodziło mi po głowie w trakcie czytania forum.
2. Udowodnij to, że mam przekonanie o "własnej wyjątkowej obiektywności". Nie stosuj więcej tego typu prowokacji ;) Pozdrowienia!
Ewentualny ciąg dalszy na PW, żeby nie zaśmiecać tematu.
All work and no play makes Jack a dull boy...
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: PJ_volleyball »

StanLee pisze:Ciekawsza jest już ta kibolska napinka na forum.
Zdecydowanie.

Dzisiejsze mecze nie zachwyciły, a szkoda.
Schops profesor. To jeden z tych zawodników, na których grę po prostu chce się patrzeć. Świetny sezon Niemca i tutaj też brawa dla Kowala. Swoje też dokłada Fabian, bo widać, że świetnie się rozumieją.


Co jutro?
Według mnie Resovia, chociaż nie spodziewam się jakiegoś porywającego spotkania (i mam nadzieję, że się pomylę).

W Resovii widać, że drużyna wie czego chce i cała zmierza w tym samym kierunku. Czy Tichacek, Buszek, Lotman i inni nie chcieliby więcej grać? Na pewno by chcieli, ale tu widać profesjonalne podejście na każdym kroku. Jeszcze raz brawa dla Kowala, bo posiadanie takiego szerokiego składu i umiejętne korzystanie z niego to nie jest taka prosta sprawa.
Fajną grupę chłopaków się Andrzejowi udało zebrać i widać tą "chemię".

W Treflu również jest ta "chemia", ale argumenty czysto siatkarskie po stronie Resovii. Chociaż widać po Resovii lekkie wahania. Dzisiaj pierwszy set mega przeciętny.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: grzegorzg »

Murilo0 pisze:Takich merytorycznych postów chciałoby się czytać więcej. Widać, że jeśli chcesz to potrafisz ;)
grzegorzg pisze: 1. Sęk w tym, ze Ty nie podałeś jednego argumentu,a jedziesz personalnie i piszesz,ze jestem męczacy. Skoro tak jest, nie odnoś się do moich subiektywnych postów, bo o swoim czytaniu ze zrozumieniem wydajesz złe swiadectwo.
2. Pozostań zatem we własnym przekonaniu o wyjątkowej obiektywności.
1. W tym momencie miałem podać argument na co, bo się pogubiłem? Napisałem co zauważyłem w trakcie kilku lat śledzenia tego forum, moim celem nie było obrażanie Cię, a tylko zwrócenie uwagi na pewną prawidłowość, schemat dyskusji. Ostatnie posty jedynie sprawiły, że znalazłem energię do napisania tego co chodziło mi po głowie w trakcie czytania forum.
2. Udowodnij to, że mam przekonanie o "własnej wyjątkowej obiektywności". Nie stosuj więcej tego typu prowokacji ;) Pozdrowienia!
Ewentualny ciąg dalszy na PW, żeby nie zaśmiecać tematu.
:D Nie, naprawdę uwazasz, ze możesz tak ot sobie oceniac innego uzytkownika forum? Co daje ci takie prawo?
Przekonanie o zmniejszeniu "pierwiastka subiektywnego"?
Sorry, schemat si,e wypełnił - bez odbioru. :D
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Noworoczny »

1. Nie udało się przepchnąć Skry do finału, mimo podarowanie jej przez sędziów seta. Cieszy.
2. Kibic Skry mógłby się nauczyć nazwiska zawodnika, który jest w drużynie od paru lat.
3. Pizza mógłby wiązać buty Wawrzkowi. Reska odjeżdżała Ptokom w każdym secie na P1. Michał nie potrafi atakować z lewego. Bernardinho w takiej sytuacji zdejmował Łaskę, wprowadzał Jamroca na lewe na przyjęcie, a rolę atakiera przejmował Bartman z prawego. Dzisiaj nawet tego nie można było zrobić, bo Zibi z prawego nie atakował, tylko Gierek.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: reeman »

Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4616
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: niepoinformowany »

Patrząc na statystyki, to wizualnie nie wyglądało, a Serb znowu 60% w ataku. ;) Chociaż Łasko parę razy przetrzymał blokiem, łącznie miał ich 6.

Oby jutro finał na lepszym poziomie, bo drugi półfinał strasznie wolny i nużący. Resovia skutecznie ale mało kombinacyjnie i widowiskowo.

Jastrzębie bez atutów na ten poziom. Ale pomyśleć, co by grali z parą Kaliberda - Kubiak przy Piazzie. Nigdy się nie dowiemy.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: PJ_volleyball »

Penchev trochę jednak dołek złapał.
Mógł trener Kowal z Lotmanem spróbować dzisiaj, bo gorzej od Bułgara by nie grał. Chociaż Niko całkiem, całkiem na zagrywce sobie radził. Trochę zepsuł, ale dwie serie dobre miał.

Nowakowski świetny sezon. Naprawdę.


Brawa dla Gierka, bo naprawdę mocno obciążony w kolejnym sezonie, ale daje rade.
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: MaciejJoker »

Czy aktualnie lepsza para to Buszek-Holmes czy Penczev-Dryja?
Penczev minimalny dołek formy, Dryja natomiast robi duże postępy, zwłaszcza w bloku, atak solidnie.

Mimo wszystko, wolałbym finał Resovia - Skra, z Gdańskiem będą jeszcze mecze finałowe, tak jak w sezonie mogło być 9 pojedynków (2 RZ, 5 PO, 1 LM, 1 PP), będzie tylko 3.

Jak to powiedział przed chwilą Z. Bartman: "Lotos wyżej d*** nie podskoczy". Zgadzam się, urwanie meczu z Resovią będzie sukcesem drużyny z Gdańska.

Fabian - Jochen -> ta para jeszcze przez 2 lata pogra razem, można już tylko zacierać ręce. Marko praktycznie w każdym meczu około 60% w ataku, niesamowita winda, z przyjemnością się patrzy na jego ataki.
2012, 2013, 2015
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: pk+ »

MaciejJoker pisze:
Jak to powiedział przed chwilą Z. Bartman: "Lotos wyżej d*** nie podskoczy". Zgadzam się, urwanie meczu z Resovią będzie sukcesem drużyny z Gdańska.
Urwanie meczu dzisiaj to zdobycie Pucharu Polski :) Ja bym nie świętował jeszcze ani PP, ani złota +L. Spokojnie :) Jesteśmy faworytem, ale trzeba to udowodnić na boisku.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Przemyslaw
Posty: 790
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Przemyslaw »

Ma ktoś dobrego streama?
Bo ja oglądam na http://frikotv.tk/poisat-sport-online-tv/
Ale kurcze tnie:/
Jakby ktoś zapodał dobry link byłbym bardzo wdzięczny.
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: luk_m5 »

Mika narazie 100%[SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]
rocky
Posty: 1178
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: rocky »

Ivovic coraz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że Rosjanie słono za niego przepłacili.
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: MaciejJoker »

Schwarz świetnie. Grzyb 2 razy skoczył do środka a piłka 6 metrów dalej na prawe skrzydło :]
2012, 2013, 2015
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: luk_m5 »

Schwarz i Mika świetnie i jest 1:0. Mateusz chyba na 100% w ataku.
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: MaciejJoker »

luk_m5 pisze:Schwarz i Mika świetnie i jest 1:0. Mateusz chyba na 100% w ataku.
Mika 6/6 po 1 secie
2012, 2013, 2015
Przemyslaw
Posty: 790
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Przemyslaw »

Ivovic wygląda jak z kreskówki, skacze sobie nad blokiem jak mu się podoba.
Swoją drogą Igła wygląda na prawdę solidnie w przyjęciu.

A Schwarz w ataku nad wyraz niecodziennie, takiej skuteczności to się u niego nie spodziewałem.
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Pawel_RZ »

rocky pisze:Ivovic coraz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że Rosjanie słono za niego przepłacili.
Zapomniałeś dodać kto wygra mecz.
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: MaciejJoker »

Buszek za Ivovica na boisko

Andrea OMG :D
2012, 2013, 2015
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: luk_m5 »

Lotos gonił ale bardzo ważnego ataku nie skończył Mateusz. Mogło być 22:21 i jeszcze wszystko byłoby możliwe.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: sb.slav »

Dobry mecz.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Pawel_RZ »

Dobry mecz to prawda.
Komentatorzy oglądają powtórki na kalkulatorze? :D
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: luk_m5 »

Buszek póki co nie pokazuje nic wielkiego. W Resovii najlepsi Jochen i Piotrek.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Murilo0 »

Nowakowski w tej formie to dla mnie ścisły top środkowych. Ma świetną zagrywkę, blok i atak.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Przemyslaw
Posty: 790
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Przemyslaw »

Hmmm...
Jeśli Lotos to wygra będę w niemałym szoku.
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: betkrzys »

a może Lotos po prostu nie jest taki słaby ?
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: luk_m5 »

No i póki co mamy niespodziankę. Czy będzie sensacja? Jeśli Reska nie wzmocni lewego to może być sensacja.
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Pawel_RZ »

Murilo0 pisze:Nowakowski w tej formie to dla mnie ścisły top środkowych. Ma świetną zagrywkę, blok i atak.
Nie sądzisz jednak, że mógłby być wykorzystywany więcej?
Mi jest ciągle mało...
Awatar użytkownika
Mr. Chow
Posty: 164
Rejestracja: 24 lut 2015, o 19:59
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Mr. Chow »

Straszną mizerie dziś gra RR... tylko Jochen i Pit coś ciułają, Niko kompletnie sobie nie radzi o ile wczoraj chociaż zagrywał to teraz nic... Marko myślami gdzie indziej. A Lotos gra swoje ;)
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: VernonRoche »

Lotman na boisko.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: sb.slav »

betkrzys pisze:a może Lotos po prostu nie jest taki słaby ?
Finalista PlusLigi nie jest słaby, dwa to gra u siebie wyraźnie lepiej, trzy Mika i Czarny wreszcie dokładają coś od siebie. Resovia już nie ma gdzie się cofnąć.
edit: Jeszcze Falaski nie przeszkadza i jak zwykle świetnie grają w obronie. Dlatego mecz jest dobry.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”