Puchar Polski mężczyzn 2015

biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: biker74 »

ksjw90 pisze:Pozwolisz Adi, że edytuję Twoją wypowiedź na poprawną :)
"Czarnowski jest ch*****m siatkarzem"
Drużyna po sezonie wymaga poważnej reorganizacji. Powinno się podziękować takim wynalazkom jak ten Kańczok i Filipov. Obaj nie nadają się do tego zespołu. Bezwzględnie do odstrzału Czarnowski, który robi więcej pożytku dla drużyny jak jest kontuzjowany. Formela do Młodej Ligi bo ewidentnie to jeszcze nie jego czas na PlusLigę. Z wielkimi podziękowaniami za zasługi powinni też podziękować Gierczyńskiemu, ale Krzysiek lepszy już nie będzie a tylko słabszy i chyba sam zdecyduje się zakończyć piękną i bogatą karierę. Reszta mogłaby zostać, z tym, że taki Kosok czy Malinowski wyłącznie na rezerwę.
Ja bym się tak nie zapędzał w wymianie zawodników, wszystko jest uzależnione od tego w jakiej sytuacji będzie JSW.
Jeśli będzie w tak kiepskiej jak teraz to się skończy że będziemy grać w szóstką z której występować będą: Malinowski, Popiwczak, Kańczok, Formella a trenerem będzie Dejewski.
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: adi_tiger »

astronauta pisze:Nie przesadzajcie z tym Czarnowskim: w ataku jest niezły, czasem zrobi asa z zagrywki- dziś też :D W bloku też szybko chodzi, lepszy od Kosoka.
Z tym się zgadzam. To właśnie pasuje do mojej opinii, którą napisałem wyżej.
W ataku (szczególnie z masnym) i w bloku jest moim zdaniem dobrze. Ale jeśli chodzi o inne sytuacje boiskowe, wystawa, obrona to jest gorzej. Jeśli chodzi o zagrywkę uważam, że jest to ułomność siatkarska. I jeśli zawodnik na poziomie PlusLigi nie potrafi wytrenować jakiegoś elementu bardzo źle o nim znaczy.
PustynnaBurza
Posty: 214
Rejestracja: 28 lut 2014, o 11:13
Płeć: K

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: PustynnaBurza »

no Resovia się nie popisała ... Gdyby w Krakowie był atakujacy grajacy na przynajmniej 40 % i drugi przyjmujacy na poziomie wynik mogłby być w 2 strone.
Środkowi i libero Krakowa rewelacja zostawili w tyle swoich doświadczonych rywali zza siatki
A ten ciemnoskóry z Krakowa?! rewelacja gość nadawał by się co najmniej do Olsztyna czy Radomia musi iść do Plus Ligi dobry blok i atak .
Pavello
Posty: 50
Rejestracja: 23 kwie 2008, o 11:06
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Pavello »

Jeszcze króciutko odnośnie meczu w Jastrzębiu:
ludzie zarządzający klubem (KK) wyglądali na trybunach - delikatnie mówiąc - na bardzo zirytowanych, a skoro Świderski nie zauważa, że trzyma na parkiecie 4 obcokrajowców (gdyby doliczyć jeszcze Gladyra, to piątka by była ;) ), to niedługo po prostu wyleci. Siatkarze ZAKsy też na bardzo zdziwionych/zdenerwowanych/zaskoczonych (nie wiem, jakiego określenia użyć, bo nie wiem, co można wtedy czuć) tą pomyłką trenera nie wyglądali, raczej na ich minach gościły normalne miny, więc koniec Sebastiana chyba coraz blizej. A szkoda.

ed. Ciekawe, co z Bartmanem. Sam poprosił o zmianę, a później okładał łokieć lodem, także nie jest z nim najlepiej.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3237
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Kicu »

Pavello pisze: ludzie zarządzający klubem (KK) wyglądali na trybunach - delikatnie mówiąc - na bardzo zirytowanych, a skoro Świderski nie zauważa, że trzyma na parkiecie 4 obcokrajowców (gdyby doliczyć jeszcze Gladyra, to piątka by była ;) ), to niedługo po prostu wyleci. Siatkarze ZAKsy też na bardzo zdziwionych/zdenerwowanych/zaskoczonych (nie wiem, jakiego określenia użyć, bo nie wiem, co można wtedy czuć) tą pomyłką trenera nie wyglądali, raczej na ich minach gościły normalne miny, więc koniec Sebastiana chyba coraz blizej. A szkoda.
Czy szkoda? Świder sam niszczy swoje dobre imię tym, co wyprawia w ZAKSIE. Obecny zespół ma dużo większy potencjał niż 7-me miejsce i baty po 3:0 z prawie każdym z miejsc 1-6. Do tego dochodzą TRAGICZNE, a wręcz IDIOTYCZNE tłumaczenia Sebastiana po porażkach. Ponoć w Radio Opole dziś mówili, że na konferencji prasowej Świder tłumaczył porażkę z Jastrzębiem chorobami, kontuzjami i brakiem formy. No to ja się kur*a pytam, kto za tą formę odpowiada?
ZAKSA dostaje 2-gi raz w sezonie baty od Jastrzębia, który non-stop gra dość przeciętnym Bartmanem oraz emerytem Gierkiem (bez urazy). Do tego dochodzi fakt, że JW dopiero co grało mecz w Nowosybirsku, gdzie droga jest co najmniej 2 razy dłuższa niż do Finlandii oraz męczący mecz ze SKRĄ.
Pavello pisze:ed. Ciekawe, co z Bartmanem. Sam poprosił o zmianę, a później okładał łokieć lodem, także nie jest z nim najlepiej.
Bartman chyba w meczu ze SKRĄ nabawił się jakiejś kontuzji łokcia. Przynajmniej tak wynika z jego Facebooka: https://www.facebook.com/354094487713/p ... 14/?type=1
qtp
Posty: 2275
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: qtp »

PustynnaBurza pisze:no Resovia się nie popisała ...
No tak, powinni wygrać 4-0 :] radze zejść na ziemie.
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Jolly »

PustynnaBurza pisze:no Resovia się nie popisała ... Gdyby w Krakowie był atakujacy grajacy na przynajmniej 40 % i drugi przyjmujacy na poziomie wynik mogłby być w 2 strone.
Środkowi i libero Krakowa rewelacja zostawili w tyle swoich doświadczonych rywali zza siatki
A ten ciemnoskóry z Krakowa?! rewelacja gość nadawał by się co najmniej do Olsztyna czy Radomia musi iść do Plus Ligi dobry blok i atak .
Moltenami grali w klaustrofobicznej hali więc i tak dobrze poszło :]
astronauta
Posty: 2895
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: astronauta »

Bartman po jednym z bloków w Bełchatowie trzymał się za łokieć z niewyraźną miną i dziś też to robił, zresztą dlatego zszedł. Oby wigilijny karp mu pomógł ;)
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Chal »

W Bełchatowie w starciu pierwszej z trzecią najlepszą drużyną w historii rozgrywek sensacyjnie AZS Olsztyn prowadzi 1:0. Bednorz show: Obrazek
Ostatnio zmieniony 4 sty 2015, o 15:33 przez Chal, łącznie zmieniany 1 raz.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
ciorny17
Posty: 8518
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: ciorny17 »

No i się AZS na dzisiaj zmobilizował i wygrywa pierwszego seta do 22.
Kłamca.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Kamil92 »

Wczoraj pisałem o tym, żeby dali se spokój z Cabralem i grali Bednorzem i się posłuchali. W przyjęciu nic, ale atak, blok i zagrywka super.
Edyta

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Edyta »

Od 2:5 do 8:5 w drugim secie dla Skry :x Chyba koniec rumakowania...
ciorny17
Posty: 8518
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: ciorny17 »

Kamil92 pisze:Wczoraj pisałem o tym, żeby dali se spokój z Cabralem i grali Bednorzem i się posłuchali. W przyjęciu nic, ale atak, blok i zagrywka super.
Z relacji wynika, że źle nie przyjmuje miał kilka razy kłopot, ale błędu chyba nie popełnił w tym elemencie żadnego.
Kłamca.
Edyta

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Edyta »

Ja dalej twierdzę, że słabszym ogniwem niż Cabral jest Ogurcak, no ale teoretycznie lepiej przyjmuje, więc musi tkwić na boisku.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Kamil92 »

ciorny17 pisze:Z relacji wynika, że źle nie przyjmuje miał kilka razy kłopot, ale błędu chyba nie popełnił w tym elemencie żadnego.
W statach ma dwa "myślniki" w miejscach przyjęcia pozytywnego i perfekcyjnego, a przyjmował 5 razy, więc pomyślałem, że przyjmował wszystkie te piłki "nad siebie", bo błędu nie popełnił chyba, że źle to interpretuję?

Gdzie masz relację ? :)
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Chal »

Cabrala to by mogli na prawym wypróbować, tak jak grał niemal całą karierę młodzieżową. Nawet jeśli nie będzie kończył, to niczym nie będzie się różnił od dwóch królów ataku, a przynajmniej zagrywkę dołoży.

Relacja: https://www.facebook.com/PodSiatka/phot ... permPage=1
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
ciorny17
Posty: 8518
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: ciorny17 »

Kamil92 pisze: W statach ma dwa "myślniki" w miejscach przyjęcia pozytywnego i perfekcyjnego, a przyjmował 5 razy, więc pomyślałem, że przyjmował wszystkie te piłki "nad siebie", bo błędu nie popełnił, chyba że źle to interpretuję?
Jakby przyjmował nad siebie by miał pod dwa zera w obu tabelkach.
Gdzie masz relację ?
Tekstowa ale na bieżąco https://www.facebook.com/PodSiatka/phot ... 20/?type=1 w komentarzach
Kłamca.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Chal »

ciorny17 pisze:Jakby przyjmował nad siebie by miał pod dwa zera w obu tabelkach.
Nie.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
ciorny17
Posty: 8518
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: ciorny17 »

Chal pisze:
ciorny17 pisze:Jakby przyjmował nad siebie by miał pod dwa zera w obu tabelkach.
Nie.
Ano chyba, że tak ;)
Kłamca.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Kamil92 »

Obrazek
Obrazek
Jakby ktoś szukał statów z 2 seta i po 2 setach.

PS.
Lisiniac masakruje.
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Ewa6 »

Staty z całego meczu?
ciorny17
Posty: 8518
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: ciorny17 »

Kłamca.
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Ewa6 »

ciorny17 pisze:
Ewa6 pisze:Staty z całego meczu?
https://www.facebook.com/PodSiatka/phot ... =1&theater
Dzięki :)
Edyta

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Edyta »

Żółtodziób kończy mecz ze skutecznością 61%, a stary wyga 38. I przyjmuje o 10 piłek więcej, więc nie ma tłumaczenia, że Ogurcak obciążony przyjęciem. Może czas zacząć grać Bednorzem i Łuką. Przyjmie dobrze, a w ataku już gorzej nie będzie. I zagrywkę Łuka ma lepszą od Słowaka, i jakieś życie wykazuje na boisku, w przeciwieństwie do Ogurcaka, który ma zawsze dobry humor, nawet po 5 błędach z rzędu.
ciorny17
Posty: 8518
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: ciorny17 »

Edyta pisze: I zagrywkę Łuka ma lepszą od Słowaka, i jakieś życie wykazuje na boisku, w przeciwieństwie do Ogurcaka, który ma zawsze dobry humor, nawet po 5 błędach z rzędu.
W mojej opinii to jest jeden z tych poważnych argumentów uzasadniających grę olsztynian w tym sezonie. W ustanieniach z Ogurcakiem, Cabralem, Zaktko, Szymańskim, Zajderem i Hainem tam nie ma kto krzyknąć. Niby Szymański jest tutaj weteranem i zawodnikiem, którego koledzy powinni się słuchać, ale osobowość Grześka nie jest taka. Łuki jako "cojones" drużyny też bym nie uwzględniał, bardziej jako tego charakternego i motywatora uznałbym Dobrowolskiego, który jest takim wewnętrznym spokojem i zarazem dobrym duchem. Co poukłada Gardini zobaczymy, ale na pewno nie w Pucharze Polski. Kolejny mecz z Resovią i tutaj o odkucie się też nie będzie łatwo.
Kłamca.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Kamil92 »

Jest gdzieś dostępna jakaś relacja tekstowa, bądź radiowa z meczu Resovia - PW?
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 603
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: rzr »

nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Kamil92 »

rzr pisze:W radiu nie ma ale jest tu:
http://www.lajfy.com/match/index/date/2 ... /id/133302
Dziękuję! :)
PW widać nie chce się przemęczać i gra rezerwowymi.

EDIT
Skra przegrywa pierwszego seta 23-25.
vad955
Posty: 42
Rejestracja: 8 maja 2014, o 18:39
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: vad955 »

Posiada ktoś relacje z meczu skra - cuprum?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”