Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Artek »

Pary I rundy:
MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - SMS PZPS II Spała
SPS Słupca - SMS PZPS III Spała

Wolny los:
ASPS Avia Świdnik, MKS Andrychów, TKS Tychy, KS Lechia Tomaszów Mazowiecki, KS Stal Grudziądz, GKS Stoczniowiec
arur
Posty: 55
Rejestracja: 26 maja 2012, o 22:26
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: arur »

Druzyny z 1 ligi wchodza od 3 rundy i jest wtedy 15 druzyn i jedna ma wolny los czy jak to ma byc?
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Artek »

Właściwie to chyba nikt nie wie jak będzie wyglądała formuła. Z I ligi 11 drużyn + 2 z II ligi.

Mogli zostawić te 16 drużyn z niższych lig i rywalizować bezpośrednio z Plusligowymi. Byłoby jak dawniej, promocja siatkówki i ewentualne niespodzianki jak ktoś oleje z faworytów taki mecz.
kubas1441
Posty: 24
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 13:46
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: kubas1441 »

V Runda :
Lechia Tomaszów Mazowiecki vs. SMS PZPS Spała 3:0 (25:18, 25:16, 25:19)
TSV Sanok vs. KPS Siedlce 3:1 (25:22, 20:25, 25:17, 25:20)
SKS Hajnówka vs. Krispol Września 0:3 (19:25, 18:25, 16:25)
AZS PWSZ Stal Nysa vs. Ślepsk Suwałki 3:2 (20:25, 25:13, 21:25, 25:22, 15:8)

Co do meczu Tomaszowa to moim zdaniem bardzo miła niespodzianka że zespół z niższej ligi potrafi w pucharze pokazać pazur i pokonać Pierwszoligowca .
TVS pod wodzą trenera Frączka pokazuje że jako beniaminek może namieszać nie tylko w pierwszej lidze ale także w PP . Pokonują faworyzowany zespół z Siedlc a do zwycięstwa prowadzi ich para przyjmujących Łaba-Rusin . Szczególnie ten drugi zasługuje na uwagę .
SKS oraz Krispol to dwie drużyny z podobnym potencjałem oraz bardzo wyrównanym poziomem . Dziwi tylko wynik 3:0 .
To był chyba hit tej Rundy ponieważ spotkały się dwie drużyny z czuba tabeli pierwszej ligi . Wygrała drużyna lepsza która za atut miała własną hale .

VI Runda :

Lechia Tomaszów Mazowiecki vs. TSV Sanok 1:3 (25:27, 25:22, 19:25, 22:25)
AZS PWSZ Stal Nysa vs. Krispol Września 3:0 (25:23, 25:22, 25:20)

TVS pokazał że ma ambicje by zagrać przeciwko zespołowi z Plus Ligi i to we własnej hali . Pokonując na wyjeździe Lechie otworzył sobie drogę by sprawdzić na jakim etapie są . Beniaminek pierwszej ligi który będzie miał możliwość sprawdzić się w oficjalnym meczy z zespołem z PLS to rzadkość. Tym bardziej trzymam za nich kciuki .
Stal Nysa pokazuje w tym sezonie wysoką formę i widać ze chcą awansować do PLS . nie mieli problemów pokonać
Krispol a teraz czeka ich znacznie cięższy przeciwnik .

Życzę zespołom z Sanoka i Nysy aby trafili na zespoły z dołu tabeli i sprawili miłą niespodziankę pokonując ich .
Mój typ :
Stal Nysa vs. MKS Będzin
TSV Sanok vs. Łuczniczka Bydgoszcz
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Artek »

Myślę, że zespoły z I ligi wolą trafić na kogoś z góry. Dla takiego Sanoka oficjalny mecz z Resovią to spore wydarzenie. Nysa trafi pewnie na Cuprum albo Będzin lub Bielsko.
eleles
Posty: 205
Rejestracja: 2 wrz 2014, o 13:56
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: eleles »

Może naiwne pytanie ale kiedy będą bilety na turniej finałowy we Wrocławiu?
kubas1441
Posty: 24
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 13:46
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: kubas1441 »

Artek pisze:Myślę, że zespoły z I ligi wolą trafić na kogoś z góry. Dla takiego Sanoka oficjalny mecz z Resovią to spore wydarzenie. Nysa trafi pewnie na Cuprum albo Będzin lub Bielsko.
Resovia zajmuje miejsce 1-4 czyli w tej rundzie nie bierze udziału . Lepiej jakby trafili na zespół z którym mogą powalczyć o wejdzie do ćwietćfinału a poziom dołu tabeli PlusLigi a czubem pierwszej nie jest zbyt wielki także Sanok miałby szanse w dodatku Puchar rządzi się swoimi prawami
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Chal »

Asseco Resovia - Indykpol AZS
ZAKSA - MKS Będzin
PGE Skra - GKS Katowice
Jastrzębski Węgiel - BBTS
ONICO AZS - Effector
TSV Sanok - Cerrad Czarni
Stal Nysa - Lotos Trefl
Cuprum - Espadon

Czyli jeden hit i jeden mecz, w którym faworyt nie jest jakiś bardzo wyraźny (choć po tym, co ostatnio Effector pokazał z Treflem...).
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: weary_skier »

Czy pary, które podałeś wystepują jako drabinka czy po tej rundzie jest jakieś losowanie?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
b^free
Posty: 315
Rejestracja: 21 sty 2014, o 14:50
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: b^free »

Drabinka.

Obrazek
kubas1441
Posty: 24
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 13:46
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: kubas1441 »

Faworyci ? Puchar Polski rządzi się swoimi prawami .

1 mecz :
ZAKSA vs. Będzin - Myślę ze Mistrzowie Polski spokojnie przeprawią się przez tą fazę rozgrywek .
Mój typ : 3-0 ZAKSA

2 mecz :
Politechnika vs. Efektor - Stawiam na atut własnej hali czyli zespół z Warszawy . Efektor faluje . Teraz mają spadek formy , więc myślę ze AZS to wykorzysta .
Mój typ : 3-1 Politechnika

3 mecz :
TVS Sanok vs. Czarni Radom - Mimo dobrej formy Czarnych ... Chciałbym niespodzianki ze strony Sanoczan , tym bardziej że grają u siebie a znamy kibiców z Podkarpacia i oni potrafią ponieść swój zespół . Czekam na dobry mecz .
Mój typ : 3-2 TVS

4 mecz :
Jastrzębski Węgiel vs. BBTS Bielsko-Biała -Faworyt ? Mimo porażki z Olsztynem w ostatniej kolejce to po świętach wrócą do zdrowia Touzinsky oraz Muzaj . BBTS jest to zespół który jest w obecnej sytuacji po prostu słabszy .
Mój typ : 3-0 Jastrzębie

5 mecz :
Resovia Rzeszów vs. Iglopol Olsztyn - Mecz na szczycie . Faworyt ? Można powiedzieć że brak . Asseco jest w dobrej formie ale umie przegrywać mecze w których jest faworytem . Olsztyn ? Pokazał nam że jest drużyną młodą , ambitną , która potrafi się postawić każdemu . Atutem Resovii są na pewno kibicie i własna hala .
Mój typ : 3-1 Asseco

6 mecz :
Stal Nysa vs. Lotos Trefl Gdańsk
Lotos wraca na właściwe tory , niestety w ostatniej kolejce kontuzja Miki oraz problemy kilku zawodników powoduje pewne komplikacje . Wiadomo że mecz odbędzie sie dopiero po nowym roku ale jeżeli zawodnicy nie wrócą do zdrowia będzie im ciężko rywalizować z czołowym zespołem 1 Ligi .
Mój typ : 3-2 Stal Nysa

7 mecz :
Cuprum Lubin vs. Espadon Szczecin
Mecz jednego z zespołów który pokazał że takie zespoły jak Asseco , Lotos czy Jastrzębie nie jest im straszne , kontra "Weterani" ze Szczecina . Jezeli Espadon zagra mecz na max swoich możliwości to mogą się pokusić o niespodziankę jednak faworytem bez wątpienia jest Cuprum .
Mój typ : 3-1 Cuprum

8 mecz :
PGE Skra vs. GKS Katowice
Skra w lidze gra na wysokim poziomie i zajmuje miejsce w czołówce , jednak w LM prezentuje sie poniżej oczekiwań. GKS to chyba rewelacja rozgrywek bo nikt nie sądził że beniaminek będzie po pierwszej rundzie na 9 miejscu w tabeli . Pokazali walkę wygrywając z Asseco . Dlaczego nie mieli by pokonać Skry ? Liczę na dobry pojedynek i mimo wszystko na niespodziankę chodź znam klasę zawodników z Bełchatowa dlatego też ich stawiam w roli faworyta .
Mój Typ : 3-2 Skra
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: mmb »

Ostatnio Leman-Bieno 1:0, teraz czekamy na Leman-Kochan :D
kubas1441
Posty: 24
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 13:46
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: kubas1441 »

Bardziej liczę na pojedynki ... Drzyzga-Woicki , Wojtaszek - Żurek a szczególnie pojedynek na przyjęciu Wojtaszek/Śliwka vs. Perrin/Rossard/Ivovic
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: qtp »

kubas1441 pisze:Resovia Rzeszów vs. Iglopol Olsztyn - Mecz na szczycie . Faworyt ? Można powiedzieć że brak
Nie no, nie żartujmy, faworyt jest zdecydowany i potknięcie będzie trzeba rozpatrywać jako sensacje i kompromitacje faworyta.
kubas1441
Posty: 24
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 13:46
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: kubas1441 »

Olsztyn gra bdb siatkówkę a Resovia jeszcze nie ustabilizowała formy . Nie będzie to wielką sensacją tylko najwyżej małą niespodzianką . Chodź Rzeszów w tym sezonie ma jasno określone cele :FF LM,PP,Mistrzostwo Polski .
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: pewniak »

kubas1441 pisze:3 mecz :
TVS Sanok vs. Czarni Radom - Mimo dobrej formy Czarnych ... Chciałbym niespodzianki ze strony Sanoczan , tym bardziej że grają u siebie a znamy kibiców z Podkarpacia i oni potrafią ponieść swój zespół . Czekam na dobry mecz .
Mój typ : 3-2 TVS
Czy ktoś wie, dlaczego Sanok nie gra na Arenie?
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Jolly »

pewniak pisze:
kubas1441 pisze:3 mecz :
TVS Sanok vs. Czarni Radom - Mimo dobrej formy Czarnych ... Chciałbym niespodzianki ze strony Sanoczan , tym bardziej że grają u siebie a znamy kibiców z Podkarpacia i oni potrafią ponieść swój zespół . Czekam na dobry mecz .
Mój typ : 3-2 TVS
Czy ktoś wie, dlaczego Sanok nie gra na Arenie?
Kiedyś był tam mecz siatkówki i lód się topił w trakcie i było ślisko. To było kilka lat temu i teraz pewnie dało by się to lepiej zrobić ale mają za mało czasu, żeby zorganizować tam ten mecz.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: pewniak »

Jolly pisze:Kiedyś był tam mecz siatkówki i lód się topił w trakcie i było ślisko. To było kilka lat temu i teraz pewnie dało by się to lepiej zrobić ale mają za mało czasu, żeby zorganizować tam ten mecz.
No tak, chociaż skoro nie ma drużyny ligowej w hokeju może warto byłoby rozmrozić lodowisko na kilka dni. Short-trackowcy jakoś daliby radę, a mecz pucharu Polski obejrzałoby z 5 tys. :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Chal »

Jolly pisze:
pewniak pisze:
kubas1441 pisze:3 mecz :
TVS Sanok vs. Czarni Radom - Mimo dobrej formy Czarnych ... Chciałbym niespodzianki ze strony Sanoczan , tym bardziej że grają u siebie a znamy kibiców z Podkarpacia i oni potrafią ponieść swój zespół . Czekam na dobry mecz .
Mój typ : 3-2 TVS
Czy ktoś wie, dlaczego Sanok nie gra na Arenie?
Kiedyś był tam mecz siatkówki i lód się topił w trakcie i było ślisko. To było kilka lat temu i teraz pewnie dało by się to lepiej zrobić ale mają za mało czasu, żeby zorganizować tam ten mecz.
Ostatnio ten sam problem mieli w meczu NBA, więc jak widać nie jest to wcale takie banalnie proste do rozwiązania ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
iti
Posty: 916
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: iti »

Znajde gdzies live na puchar podobny do tego na stronie Plusligi?
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Michal5 »

Na grę Rossarda mogę patrzeć bez końca. Dawno żaden zawodnik aż tak mi się nie podobał w Resovii. I do tego ta zagrywka.
No i świetna gra Śliwki, jakieś dwa poziomy wyżej od reszty kolegów. Szkoda, że sam to musiał ciągnąć.
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: szatow »

Śliwka zagrywał z wyskoku?
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Michal5 »

szatow pisze:Śliwka zagrywał z wyskoku?
Wszystko z wyskoku i mocno. Na 13 zagrywek żadnego błędu i 3 asy, do tego kilka razy mocno odrzucał.
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: qtp »

W Rzeszowie wielkie strzelanie do indyków, Resovia zagrała dobry mecz, zwłaszcza w zagrywce była moc, AZS rozbijany raz za razem potężnymi bombami nie miał żadnego punktu zaczepienia. W 3 secie przy bardzo dużej przewadze, Kowal dał pograć rezerwowym, co niespodziewanie wykorzystali goście, i w końcówce o mało nie doszli na punkt. Swoją drogą Jaeshke pokazał dla czego Winters został do końca sezonu...
Dobry mecz Śliwki, bardzo regularny, mocny serwis, zrobił chyba ze 3/4asy, do tego dobrze w ataku, zdecydowanie najlepszy po stronie Olsztyna.
Bazinga
Posty: 602
Rejestracja: 4 maja 2012, o 16:39
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Bazinga »

cuprum pieknie oddany mecz :]

zglaszam to do prokuratury
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Aranger »

Istotną informacją jest to, że Muzaj wreszcie rozegrał cały mecz w barwach JW.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Kamil92 »

15/17 w ataku Ziobrowskiego :o :o

Wojtaszek 2 przyjęcia przez cały mecz. Masłowski 4 przyjęcia w samym tiebreaku w tym 2 błędy.
Po raz kolejny, bardzo ładne statystyki Śliwki.
@qtp
To był pierwszy mecz Thomasa w tym sezonie, daj mu trochę czasu.

Cuprum chyba trochę odpuściło ten mecz, bo nie zagrał w nim Łomacz, Pupart, Hain, a Rusek i Kaczmarek zagrali po około 2 sety.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: madlark »

Bazinga pisze:cuprum pieknie oddany mecz :]

zglaszam to do prokuratury
bez sensu, to jest spółka SP :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2016/2017

Post autor: Michal5 »

Kamil92 pisze: Wojtaszek 2 przyjęcia przez cały mecz. Masłowski 4 przyjęcia w samym tiebreaku w tym 2 błędy.
Po raz kolejny, bardzo ładne statystyki Śliwki.
@qtp
To był pierwszy mecz Thomasa w tym sezonie, daj mu trochę czasu.
W tiebreaku to nie, ale wszedł gdzieś przy stanie 16:9 w trzecim ;) Te przyjęcie to głównie floty.
Jaeschke chyba za bardzo chciał się dobrze pokazać i był zbyt spięty. Wszedł i od razu przyjęcie na 6 metr i atak w aut, po chwili znowu nie skończył, później puścił asa w przyjęciu. Wszedł chyba przy 20:12, a zrobiło się 23:21. Ogólnie to mi się wydaje, że jakoś tak 'zmarniał' fizycznie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”