[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Jak się bardziej pokazać!

Jak się bardziej pokazać!

Postby DobryTix » 4 Jul 2016, o 19:39

Cześć,mam 14 lat 181 cm ,zasięg w ataku 335 ,dobrzę zbudowane ciało i umieśnione! Gram w drużynie młodzieżowej i zastanawiam się ,dlaczego nikt mnie nie szuka do lepszego klubu,lub kadry! Mój kolega o rok młodszy odrazu został zabrany do kadry wiekowo dla mnie też ,a jest tak powiem ,,słabszy"
I chciałbym poradzić się was co zrobić żeby ktoś mnie wypatrzył...;c
DobryTix

Re: Jak się bardziej pokazać!

Postby Tomaszek » 5 Jul 2016, o 23:34

hej,
albo ogłoś się w zakładce szukam klubu, albo się zgłoś na testy do dobrego klubu młodzieżowego. A skąd jesteś?
Tomaszek

Re: Jak się bardziej pokazać!

Postby NIEMAMLANCII » 6 Jul 2016, o 13:09

Hej, głowa do góry. Nie Ty pierwszy i ostatni pewnie.
NIEMAMLANCII

Return to Rozgrywki młodzieżowe