Juniorzy 2016/2017

Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Juniorzy 2016/2017

Post autor: Elgarten »

Myślę, że najwyższy czas założyć ten temat. Jutro w Mławie rozpoczynają się zawody o Mistrzostwo Mazowsza juniorów.
Harmonogram turnieju:
piątek, 3 lutego
16:30 UKS MKS MDK Warszawa - KS Metro Warszawa
18:30 UMKS MOS Wola Warszawa - RCS Czarni Radom

sobota, 4 lutego
15:00 UMKS MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa
17:00 RCS Czarni Radom - UKS MKS MDK Warszawa

niedziela, 5 lutego
11:00 RCS Czarni Radom - KS Metro Warszawa
13:00 UKS MKS MDK Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa

Wyniki fazy zasadniczej: http://mazowieckasiatkowka.pl/rozgrywki ... /juniorzy/
MDK zrobił coś fantastycznego i nieprawdopodobnego. Przy tak wysokim poziomie na Mazowszu "zrobić" bilans 14 - 0, sety: 42:0?
Po prostu brak słów :o

Wszystkie mecze będą transmitowane na żywo pod tym linkiem: http://www.iproart.com/mmjmlawa2017
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
zyrafa_180
Posty: 112
Rejestracja: 21 lut 2016, o 16:23
Płeć: M

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: zyrafa_180 »

MDK-METRO 3:1
Pierwszy stracony set przez MDK w tym sezonie.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: Elgarten »

MOS WOLA Warszawa - Czarni Radom 3:0 (25:13, 25:13, 25:19) - ogromna różnica w poziomie gry. MOS bardzo mocno zmotywowany od samego początku.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
kanimo

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: kanimo »

Sklady oparte na kadeckich z poprzedniego sezonu czy byly jakies istotne transfery?
Napiszcie cos wiecej, szczegolnie jesli ogladaliscie na zywo.
To, ze nilt prawie nie pisze, nie znaczy, ze nie czytaja.
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: ark »

Finał Mistrzostw Małopolski Juniorów
Nowy Sącz 2-4 lutego 2017 r.

Grupa I: SKPS Dunajec Nowy Sącz, MKS Andrychów, Iskierka Krzyż Tarnów
Grupa II: UMKS Kęczanin, GKPS Gorlice, Gryf Brzesko

Program zawodów:
02.02.2017 – czwartek
SKPS Dunajec Nowy Sącz – Iskierka Krzyż Tarnów 3:0 (25:13, 25:22, 25:15)
UMKS Kęczanin – Gryf Brzesko 3:0 (25:15, 25:18, 25:14)
MKS Andrychów – Iskierka Krzyż Tarnów 3:0 (25:21, 25:11, 25:18)
GKPS Gorlice – GRYF Brzesko 3:0 (25:22, 25:22, 25:17)

03.02.2017 – piątek
SKPS Dunajec Nowy Sącz – MKS Andrychów 3:1 (25:22, 23:25, 25:16, 32:30)
UMKS Kęczanin – GKPS Gorlice 3:0 (25:21, 25:19, 25:13)

Mecz o V miejsce: Gryf Brzesko - Iskierka Krzyż Tarnów 3:0
Półfinał I: SKPS Dunajec Nowy Sącz - GKPS Gorlice 3:0 (25:15, 25:17, 25:17)
Półfinał II: UMKS Kęczanin - MKS Andrychów 3:1 (18:25, 27:25, 27:25, 25:20)

04.02.2017 – sobota
Mecz o III miejsce: GKPS Gorlice - MKS Andrychów 0:3
FINAŁ: SKPS Dunajec Nowy Sącz - UMKS Kęczanin 3:0 (25:22, 25:18, 26:24)

Klasyfikacja końcowa:
1. SKPS Dunajec Nowy Sącz
2. UMKS Kęczanin Kęty
3. MKS Andrychów

4. GKPS Gorlice
5. Gryf Brzesko
6. Iskierka Krzyż Tarnów

Najlepszy atakujący: Dawid Banaś - UMKS Kęczanin Kęty
Najlepszy libero: Mateusz Gutt - UMKS Kęczanin Kęty
Najlepszy środkowy: Jakub Bochenek – MKS Andrychów
Najlepszy przyjmujący: Adrian Potoniec – SKPS Dunajec Nowy Sącz
Najlepszy rozgrywający: Mateusz Gawron – SKPS Dunajec Nowy Sącz
MVP turnieju: Kamil Zaręba – SKPS Dunajec Nowy Sącz

http://www.keczanin.info
kanimo

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: kanimo »

MDK:MOS naprawde swietne meczycho.
MOS niesiony entuzjazmem. Trzymam kciuki. No i Kondrad Cop w roli pierwszego trenera;)
Kto gra z 16 w MOSie?
zyrafa_180
Posty: 112
Rejestracja: 21 lut 2016, o 16:23
Płeć: M

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: zyrafa_180 »

16- Szymański
kanimo

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: kanimo »

Czy mi sie tak wydaje, bo kamera skosem stoi, czy Prokopczuk nie dociaga przy wystawach na prawe?
Podobal mi sie w kadecie ale poza wzrostem nie widze postepow. Nawet chyba bardziej niechlujnie gra.
Moze sie czepiam, oczekiwalam wiecej po tym zawodniku.
zyrafa_180
Posty: 112
Rejestracja: 21 lut 2016, o 16:23
Płeć: M

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: zyrafa_180 »

A jak Wam się podobały wyróżnienia? Czy zgadzacie się z organizatorami?
dia30
Posty: 257
Rejestracja: 28 kwie 2010, o 11:27
Płeć: M

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: dia30 »

MOS-MDK faktycznie kawałek meczu. 3 i 4 drużyna w Polsce z tamtego roku. I poziom faktycznie ścisłej czołówki kraju. Może znowu zagrają o medale. Jak dla mnie poziom bardzo wysoki jak na juniorskie granie.

Co do wyróżnień jak to zwykle bywa troche kontrowersji. Wg mnie najlepszy środkowy z MDKu (Abramowicz). Dziwne, że dwie nagrody zbiera Borkowski, mógł dostać jedną a drugą ktoś z pary Kacperkiewicz/Szymański. Libero zdecydowanie Jaskuła. Rozgrywający wg mnie wybór ok. Walasek troche dokładniejszy od Prokopczuka, z tym, że dużo piłek wystawia dołem ( i to takie w 3 metrach), nie pogra z tym na wyższym poziomie.
kanimo

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: kanimo »

Mi tez podobala sie para przyjmujacych MOSu. Szymanski mial lepszy I set, potem siadl troche w ataku.
Nic o nim nie wiem ale wyglada na dosyc wysokiego a fajnie w przyjeciu.
Prokopczuka widzialam w zeszlym roku ciut na poziomie Mazowsza i w finalach i mialam naprawde duze oczekiwania. Stad moja, moze nadmiernie, krytyczna ocena. Mam nadzieje, ze mu to niechlujstwo przejdzie ale nawet na rozgrzewce bylo widac. Chyba, ze to celowo ;)

Fajnie by bylo, jakby Mazowsze mocno powalczylo w finalach.
dia30
Posty: 257
Rejestracja: 28 kwie 2010, o 11:27
Płeć: M

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: dia30 »

Szymański to zawodnik SMS Spała, grał w 1 lidze, dopóki go nie zawiesili po meczu z Hajnówką ;)
zyrafa_180
Posty: 112
Rejestracja: 21 lut 2016, o 16:23
Płeć: M

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: zyrafa_180 »

dia30 pisze:Szymański to zawodnik SMS Spała, grał w 1 lidze, dopóki go nie zawiesili po meczu z Hajnówką ;)
Znowu gra w I

Spałowicze to chyba ok zaprezentowali się na tym turnieju?
Tomaszek
Posty: 10
Rejestracja: 22 mar 2016, o 21:44
Płeć: M

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: Tomaszek »

Oto moje uwagi o mistrzostwach juniorów na Mazowszu.
1/ Wszyscy klną na czym świat stoi na wywiezienie trzech zespołów warszawskich do Mławy, mimo że Mława tam nie gra. Jakaś paranoja, wokół sie mówiło, że to prezent Mazowieckiego Związku za poparcie wyborcze obecnych prezesów i taki rewanż dla Mławy. Znowu k.... polityka! A kluby warszawskie musiały wydać grube tysiące na długi weekend w Mławie he he
2/ Organizatorzy się starali i organizacja turnieju OK!
3/ Poziom wysoki, a mecz MOS z MDK to naprawdę kawał meczyska. Widać było, że to czołówka krajowa. Myślę, że Metro z 4 miejsca się załapie do 1/4 jeśli gdzieś się ktoś wycofa w słabszych województwach. MOS Wola miał już wicemistrza w tym roczniku w młodzikach, potem w kadetach, potem brąz w juniorach w zeszłym roku i teraz chyba też powalczy w finałach MP.
4/ Wyróżnienia indywidualne? W większości OK, poza skrzywdzeniem Szymańskiego z MOS-u, bo trzymał pół boiska na przyjęciu, kończył w decydujących momentach ataki, nieźle serwował i był na 100% MVP turnieju. Dlaczego nie dostał? Chyba kara za to, że pobił kogoś z Hajnówki na I lidze w meczu Spały i takiego "Łobuza" nie chcieli nagradzać. Innego powodu nie widzę... bo tylko kretyn mógł tego nie zauważyć.
5/ mecze przy pustych trybunach nie były fajne ( miejscowych może było z 10-20 osób). Zawsze w Warszawie finał juniorów to była IMPREZA przy pełnych trybunach. Dopiero na sobotę i niedzielę przyjechali kibice warszawskich zespołów i przeklinali (co za ku... to wymyśliła), że muszą taki kawał jechać, ale był doping i atmosfera.
6/ powodzenia dla wszystkich ekip w rozgrywkach ogólnopolskich.
Tomaszek
Posty: 10
Rejestracja: 22 mar 2016, o 21:44
Płeć: M

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: Tomaszek »

A do Elgarten mam taką uwagę. W tym roku MDK rzeczywiście grał w rundzie zasadniczej bardzo dobrze. Zanotował taki wspaniały bilans, że warto pochwalić, ale..... rozgrywki w tym roku MWZPS postawił na głowie. Zawsze silne kluby młodzieżowe Mazowsza rywalizowały o pierwsze miejsce w rundzie zasadniczej aby organizować w nagrodę turniej finałowy. W tym roku wygrała polityka, a nie sport i finał przyznano Mławie, Mrozom, Halinowowi i Bóg wie w jakiej jeszcze wsi :D
Dlatego rywalizacja częściowo upadła i zdarzały się mecze śmieszne, bo wielu drużynom już się nie opłacało grać, trenerzy eksperymentowali itd. MDK tak wspaniale grał, ale i tak musiał jechać do Mławy i tam już tak łatwo nie miał, chociaż pokazał klasę.
kanimo

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: kanimo »

dia30 pisze:Szymański to zawodnik SMS Spała, grał w 1 lidze, dopóki go nie zawiesili po meczu z Hajnówką ;)
A nie poznalam sylwetki, chyba sie obcial, wczesniej (tzn w I klasie)mial spora czupryne z takim czubem.
Myslalam, ze to jakis nowy, mlody i przypadkowa zbieznosc nazwisk. Naprawde ladnie przymuje.
W Spale to na przyjeciu rotacja jak nie przymierzajac w Resovii.

A jak juz o Spale i MOSIe to powiedzdzcie cos o Wachowiczu. W zeszlym roku widzialam jakies jego mecze i jakos mnie nie powalilo.
Myslalam, ze do Spaly trafi wlasnie Prokopczuk.
dia30
Posty: 257
Rejestracja: 28 kwie 2010, o 11:27
Płeć: M

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: dia30 »

podsumowując Mazowsze MOS bardzo mocny, po dojściu dwojki ze Spały trzymali ten MDK na dystans i gdyby nie jedna słabsza końcówka seta mogło być 3-0. wygrane sety do 21, 20, 18 z zespołem który miał sety 42-0 w lidze to robi wrazenie.

ktos ma info z innych regionów? kto mocny? jsw? resovia?trefl?
szulim
Posty: 2
Rejestracja: 7 lut 2017, o 17:42
Płeć: M

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: szulim »

dia-30, piszesz: "podsumowując Mazowsze MOS bardzo mocny, po dojściu dwójki ze Spały trzymali ten MDK na dystans i gdyby nie jedna słabsza końcówka seta mogło być 3-0. wygrane sety do 21, 20, 18 z zespołem który miał sety 42-0 w lidze to robi wrażenie"........

Jak mówią słowa piosenki: "Pisać każdy może, trochę lepiej, lub trochę gorzej ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi ..." Piszesz więc i ty.
MDK grał bardzo słabo w dwóch pierwszych meczach i z trudem walczył o awans. Wiem (jestem ich dobrym znajomym) dlaczego. Mieli w składzie 3 zawodników, z których dwóch w ogóle grać nie powinno, a trzeci miał się oszczędzać - bo był tylko na 4 treningach po ponad 2 tygodniach przerwy spowodowanej ciężką grypą. Dodatkowo nie nie mogło grać jeszcze 2 innych zawodników, z których jeden był na widowni, a drugi jest po operacji i nie przyjechał. Zresztą, ostatnie mecze w III Lidze Mężczyzn grali w 8-9 osób z tego właśnie powodu.Tak więc dobrze nie grali. bo nie mogli. Po uzyskaniu awansu i zdobyciu pewnego II miejsca w tych MM-J, mieli już nie grać ci trzej kontuzjowani. To właśnie oni, żeby nie było że odpuszczają MOS-owi walkę o pierwsze miejsce grali w tym ostatnim meczu - chociaż ich trener tego nie chciał i była o to podobno "awantura".
Dlatego nie mówmy o dystansie i nie umniejszajmy umiejętności chłopaków z MDK (otrzymane wyróżnienia też o czymś świadczą). Zagrali to, co aktualnie mogli, a w porównaniu z dwoma pierwszymi meczami było bardzo fajnie.
Zresztą nawet sami ludzie z MOS na swojej oficjalnej stronie napisali: "Po zaciętym boju siatkarskim, obfitującym w wyśmienite akcje z najwyższej półki wygrywamy z MDK Warszawa 3:1..... Bardzo interesujący pojedynek o złoty medal stoczyły zespoły UMKS MOS Wola i MKS MDK Warszawa. Mecz stał na wysokim poziomie i obfitował w wiele długich, dobrych siatkarsko akcji. Niemal o każdy punkt toczyła się zażarta walka. Kibicie obydwu drużyn, którzy przyjechali do Mławy głośnym dopingiem zagrzewali swoich zawodników do boju". Nic dziwnego, że po wygraniu tego meczu cieszyli się jak ze zdobycia medalu MP-J. Pomniejszając klasę MDK zabierasz przyjemność ze zwycięstwa MOS-owi. Ograli słabych - i to ma być sukces ?
Życzył bym sobie i wszystkim kibicom żeby w meczu o złoty medal też zagrały obie te drużyny. Niech wygra lepsza. WIDOWISKO powinno być wspaniałe. :)
dia30
Posty: 257
Rejestracja: 28 kwie 2010, o 11:27
Płeć: M

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: dia30 »

smieszne rzeczy piszesz wiec nie bede sie do wszystkiego odnosil :) ogladalem transmisje w necie i napisalem na podstawie tego co widzialem.

a twoim znajomym z MDKu zycze w takim razie duzo zdrowia, a moze to nie zdrowie tylko taka ich przypadlosc: rok temu przegrali final mazowsza w taki sam sposób, z MOSem i to u siebie, tez wygrywajac wczesniej lige. I z tego co pamietam, tez sie usprawiedliwiali...
szulim
Posty: 2
Rejestracja: 7 lut 2017, o 17:42
Płeć: M

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: szulim »

1) Śmieszny to jesteś ty.
2) Nie możesz się odnieść do niczego co napisałem, bo nie masz żadnej wiedzy i żadnych argumentów.
3) Ty oglądałeś "transmisję", a ja i moi koledzy tam byliśmy i wiemy jak było na prawdę.
4) Twoja przypadłością jest to, że lubisz "słuchać" samego siebie i to cię nakręca. To typowe u niektórych osób, ale można się z tego wyleczyć. Życzę zdrowia.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: Elgarten »

Dopiero dzisiaj znalazłem czas i obejrzałem finałowy pojedynek. Zgadzam się z przedmówcami, że bardzo dobry mecz. Chociaż nie przepadam za Szymańskim, to według mnie był najlepszym zawodnikiem spotkania. Moim zdaniem obie mazowieckie drużyny powinny liczyć się w walce o medale. Liczę też na dobry wynik Czarnych oraz ewentualnie Metra.
Tomaszek pisze:A do Elgarten mam taką uwagę. W tym roku MDK rzeczywiście grał w rundzie zasadniczej bardzo dobrze. Zanotował taki wspaniały bilans, że warto pochwalić, ale..... rozgrywki w tym roku MWZPS postawił na głowie. Zawsze silne kluby młodzieżowe Mazowsza rywalizowały o pierwsze miejsce w rundzie zasadniczej aby organizować w nagrodę turniej finałowy. W tym roku wygrała polityka, a nie sport i finał przyznano Mławie, Mrozom, Halinowowi i Bóg wie w jakiej jeszcze wsi :D
Dlatego rywalizacja częściowo upadła i zdarzały się mecze śmieszne, bo wielu drużynom już się nie opłacało grać, trenerzy eksperymentowali itd. MDK tak wspaniale grał, ale i tak musiał jechać do Mławy i tam już tak łatwo nie miał, chociaż pokazał klasę.
Na pewno masz wiele racji. Również nie rozumiem po co finał został zorganizowany w Mławie. Można wymyślać jakieś frazesy typu: "promocja siatkówki w mniejszych ośrodkach", ale frekwencja w piątkowych pojedynkach obaliła tę tezę. Rok temu na Polnej ludzie nie mieścili się na hali - tak wielkie było zainteresowanie rozgrywkami. Jedynie tekst o wsiach mogłeś sobie darować, bo jednak taka Mława to ponad 30 - tysięczne miasto ;) .
dia30 pisze: Rozgrywający wg mnie wybór ok. Walasek troche dokładniejszy od Prokopczuka, z tym, że dużo piłek wystawia dołem ( i to takie w 3 metrach), nie pogra z tym na wyższym poziomie.
Już jakiś czas temu zwróciłem na to uwagę, taka jest jego maniera ;). Natomiast warto podkreślić, że te jego wystawy dołem są najczęściej bardzo dokładne.

Dokładnie za dwa tygodnie startują ćwierćfinały. Jeden z turniejów odbędzie się na Rogalińskiej.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
zyrafa_180
Posty: 112
Rejestracja: 21 lut 2016, o 16:23
Płeć: M

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: zyrafa_180 »

Metro otrzymało dziką kartę i będzie grało w ćwiartkach
dia30
Posty: 257
Rejestracja: 28 kwie 2010, o 11:27
Płeć: M

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: dia30 »

To moze w Warszawie bo nie przyjada Monki i jest miejsce.
bogdan
Posty: 11
Rejestracja: 10 lut 2017, o 09:40
Płeć: M

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: bogdan »

Witam wszystkich pasjonatów siatkówki młodzieżowej.
Mazowsze i Górny Śląsk to dwa mocne ośrodki , w tych regionach występuje dużo drużyn i sporo bardzo dobrych zawodników.
Działania wydziału młodzieżowego PZPS powinny dążyć do przydzielenia w tych województwach 4 miejsc gwarantujących udział w dalszych rozgrywkach.
Rozgrywki na Mazowszu jak zawsze były na dobrym poziomie. Bardzo mocna drużyna MOS i MDK , ale CZARNI I METRO też nieźle.
( Metro osłabione brakiem Janikowskiego - poważna kontuzja , Witka- który nie wiem dlaczego nie wystąpił i środkowego nie pamiętam jak się nazywa , ale też niezły zawodnik).
Czarni też z kłopotami wielu zawodników po grypie i po innych urazach.

Życzę zespołom z Mazowsza finału.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: Elgarten »

dia30 pisze:To moze w Warszawie bo nie przyjada Monki i jest miejsce.
Oby nie, bo wtedy jeden mocny zespół z Mazowsza będzie musiał odpaść.
bogdan pisze:Witam wszystkich pasjonatów siatkówki młodzieżowej.
Mazowsze i Górny Śląsk to dwa mocne ośrodki , w tych regionach występuje dużo drużyn i sporo bardzo dobrych zawodników.
Działania wydziału młodzieżowego PZPS powinny dążyć do przydzielenia w tych województwach 4 miejsc gwarantujących udział w dalszych rozgrywkach.
Rozgrywki na Mazowszu jak zawsze były na dobrym poziomie. Bardzo mocna drużyna MOS i MDK , ale CZARNI I METRO też nieźle.
( Metro osłabione brakiem Janikowskiego - poważna kontuzja , Witka- który nie wiem dlaczego nie wystąpił i środkowego nie pamiętam jak się nazywa , ale też niezły zawodnik).
Czarni też z kłopotami wielu zawodników po grypie i po innych urazach.

Życzę zespołom z Mazowsza finału.
Z tego co słyszałem, Witek również kontuzjowany. Co do gwarantowanego czwartego miejsca dla najlepszych ośrodków, takie głosy w środowisku pojawiają się od dawna. Co z tego, że takie Mońki co roku się wycofują? Niestety PZPS i tak wychodzi z bzdurnego założenia: "każdemu po równo".
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
dia30
Posty: 257
Rejestracja: 28 kwie 2010, o 11:27
Płeć: M

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: dia30 »

w 1/4 MP maja nie grać Mońki, Grudziadz i Chemik Olsztyn, wszystkie 3 ekipy miały byc w Warszawie. Ciekawe ile druzyn poza Metrem zglosilo sie po dzika karte. Moze byc krotszy turniej. losowanie jutro.
dia30
Posty: 257
Rejestracja: 28 kwie 2010, o 11:27
Płeć: M

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: dia30 »

no i Mtero w Augustowie, z MDKiem. Rybnik w Warszawie.
Amca
Posty: 25
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 06:23
Płeć: M

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: Amca »

Czy znane są już pełne składy poszczególnych grup?
bogdan
Posty: 11
Rejestracja: 10 lut 2017, o 09:40
Płeć: M

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: bogdan »

Niesamowite , że zespól AZS Częstochowa zajął drugie miejsce na Śląsku. Widać wszystkich najlepszych z tego województwa ma AT. Znowu będą się chwalić super szkoleniem. Z tego co wiem Metro od długiego czasu ma problemy zdrowotne z zawodnikami. Rybnik natomiast ma ekipę na następny rok. Mimo to mają szanse bo AZS Olsztyn to nie jest mocna ekipa sklecona z kilku klubów coś gra , ale czy to wystarczy ?zobaczymy.
bogdan
Posty: 11
Rejestracja: 10 lut 2017, o 09:40
Płeć: M

Re: Juniorzy 2016/2017

Post autor: bogdan »

Niech wydział młodzieżowej siatkówki pomyśli o reorganizacji rozgrywek bo obecna formuła się przedawniła. Ale czy ich to obchodzi ? Odznaczą że rozgrywki się odbyły dadzą marne nagrody zwycięzcom i będzie super.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki młodzieżowe”