[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez BosSs » 8 sty 2017, o 15:13

I LIGA
9.01 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team 1:3
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

II LIGA
9.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka 1:3
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:0
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice 3:0
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki 1:3
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 440
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez ursinio » 8 sty 2017, o 20:24

I LIGA
9.01 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team 0:3
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

II LIGA
9.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka 0:3
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:0
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice 3:0
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki 0:3
Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posty: 181
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez szrama » 8 sty 2017, o 22:29

I LIGA
9.01 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team 1:3
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

II LIGA
9.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka 0:3
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:0
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice 3:0
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki 1:3
Avatar użytkownika
szrama
 
Posty: 166
Dołączył(a): 21 wrz 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez wrona » 9 sty 2017, o 13:49

I LIGA
9.01 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team 1:3
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

II LIGA
9.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka 1:3
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:0
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice 3:1
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki 1:3
wrona
 
Posty: 202
Dołączył(a): 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 9 sty 2017, o 18:53

Ave !!!

XIV TERMIN

I LIGA
9.01 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team 0 : 3
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0 : 3
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 1
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3

II LIGA
9.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka 1 : 3
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0 : 3
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3 : 0
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice 3 : 0
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
amator85
 
Posty: 184
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez damian albion » 9 sty 2017, o 18:56

I LIGA
9.01 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team 1:3
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3

II LIGA
9.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka 1:3
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:0
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:2
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice 3:0
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki 0:3
damian albion
 
Posty: 323
Dołączył(a): 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez DADA1979 » 9 sty 2017, o 21:49

XIV TERMIN

I LIGA

10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team 0:3
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

II LIGA
11.01 sroda 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka 1:3
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:0
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice 3:0
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki 0:3
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 196
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 15 sty 2017, o 00:15

Ave !!!

O ile z I ligą typerzy sobie poradzili, o tyle w II lidze zapadło kilka zaskakujących rozstrzygnięć..
Teoretycznie rozstajemy się z typerem na 2 tygodnie ale pamiętajcie, że II liga rozegra zaległe mecze w trakcie ferii !!


Wyniki XIV TERMINU

1 - rafcio....................19(5)
1 - wrona....................19(5)
3 - paXinatoR...............17(5)
4 - Swierq...................17(4)
5 - damian albion..........16(4)
5 - pepe_volley.............16(4)
5 - ursinio....................16(4)
8 - BosSs......................15(3)
9 - amator85.................14(3)
10 - szrama...................14(3)
11 - DADA1979...............13(3)


Klasyfikacja po XIV TERMINIE

1 - rafcio.................262(66)
2 - amator85.............254(64)
3 - Swierq................254(63) +1
4 - DADA1979............253(63) -1
5 - wrona.................248(62) +1
6 - ursinio................245(62) -1
7 - BosSs..................239(60)
8 - pepe_volley..........230(63)
9 - damian albion.......221(58)
10 - szrama..............209(52)
11 - paXinatoR...........189(46)
12 - Kamiljan............119(28)
13 - pawel.m.............81(21)
14 - zarowa...............73(18)
Ostatnio edytowano 15 sty 2017, o 00:33 przez amator85, łącznie edytowano 1 raz
amator85
 
Posty: 184
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 15 sty 2017, o 00:32

XV TERMIN

I LIGA
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III

II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team
amator85
 
Posty: 184
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez rafcio » 15 sty 2017, o 00:48

XV TERMIN

I LIGA
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1:3
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3:1
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1

II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:1
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0:3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 1:3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
rafcio
 
Posty: 18
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez paXinatoR » 15 sty 2017, o 10:43

I LIGA
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 0:3
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:1
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3:0
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 1:3

II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:1
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 2:3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0:3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 3:0
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
paXinatoR
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 paź 2016, o 11:26

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez pepe_volley » 15 sty 2017, o 11:24

XV TERMIN

I LIGA
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1:3
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3:0
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:2

II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:2
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:2
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0:3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
pepe_volley
 
Posty: 40
Dołączył(a): 22 lut 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez BosSs » 15 sty 2017, o 20:49

XV TERMIN

I LIGA
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1:3
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3;0
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 1:3

II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 2:3
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0:3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 1:3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 440
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez szrama » 15 sty 2017, o 21:58

I LIGA
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1:3
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3;0
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 1:3

II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 1:3
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0:3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 1:3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
Avatar użytkownika
szrama
 
Posty: 166
Dołączył(a): 21 wrz 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez ursinio » 17 sty 2017, o 17:03

I liga
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 0:3
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3;0
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1

II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 1:3
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:0
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0:3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posty: 181
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez ursinio » 17 sty 2017, o 17:04

Proxeo - Dwójka 0:3 :D
ursinio
 
Posty: 181
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez Swierq » 19 sty 2017, o 20:09

I liga
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans ------------
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1:3
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:1
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3:1
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 2:3

II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:2
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0:3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 1:3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 117
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Poprzednia strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość