[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 2 gru 2017, o 23:57

Ave !!!

To była bardzo ciekawa kolejka.
W I lidze zestaw par - chociażby ze względu na miejsca przeciwników w tabeli - był szlagierowy. I nie było wcale łatwo wskazać zwycięzców.
Nie mniej ciekawa była rywalizacja w II lidze. A za wielką niespodziankę trzeba uznać gładkie zwycięstwo Albionów nad Beerami !

W tej kolejce najlepiej z zadaniem poradził sobie knysza- gratuluję.


Wyniki IX TERMINU

1. knysza.........................36(8) +10pkt bonus !!
2. Swierq.........................23(6)
3. jacek17........................21(6)
4. Gregor89.......................20(6)
5. rafcio...............,...........20(5)
5. ursinio..........................20(5)
7. dancio..........................18(4)
7. odbijacz........,...............18(4)
9. artista..........................17(4)
9. BosSs............................17(4)
9. DADA1979......................17(4)
12. Ebulka.........................16(4)
12. jumbo..........................16(4)
14. amator85......................15(4)
15. damian albion.................12(3)


Klasyfikacja ogólna

1. jacek17.....................198(50)
2. artista.......................189(46)
3. knysza.......................188(46) +2
4. amator85...................177(43) -1
5. jumbo.......................175(42) -1
6. rafcio........................168(41)
7. Gregor89....................166(44)
8. Swierq.......................165(39) +1
9. DADA1979...................163(39) -1
10. Ebulka......................157(37)
11. ursinio......................157(35)
12. BosSs........................151(33)
13. dancio.......................146(34) +1
14. damian albion..............141(36) -1
15. odbijacz.....................135(32)
16. zarowa.......................83(17)
17. kevin..........................68(16)
18. Lukasz_Catering.............43(12)
19. PiotrekJ.......................35(7)
20. pepe_volley...................13(1)


Odniosę się jeszcze do wypowiedzi knyszy : to dobrze, że nie zaatakowałeś nikogo personalnie na forum bo tym razem nie miałbyś racji. Zapewniam wszystkich, że zwracam uwagę na godzinę przesłania typów. Co prawda wynik nie był wykreskowany ale w kolejce VIII (o której mówisz) wychwyciłem typ po godzinie rozpoczęcia meczu i przepadły komuś 3pkt. Możesz podliczyć i sprawdzić w podsumowaniu kolejki (jeśli mówimy o tym samym przypadku). Co zaś tyczy się aktualnej kolejki to również wiem o kogo chodzi i zdążyłem już przekazać wiadomość.
Dzięki za czujność - ja też mogę coś przeoczyć !
Na przyszłość jeśli ktoś ma jakieś uwagi i niekoniecznie chce je wygłaszać na forum to zawsze może napisać na prive'a :)


TERMIN X

LIGA I
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team


TERMIN X

LIGA I
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3 : 1
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3 : 0
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3 : 0
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 1
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3 : 0
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 3 : 1
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 1 : 3

pozDro
amator85
 
Posty: 267
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Swierq » 3 gru 2017, o 08:52

TERMIN X

LIGA I
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3 : 1
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3 : 1
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3 : 1
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3 : 0
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 2:3
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 1 : 3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 143
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez ursinio » 3 gru 2017, o 10:16

Witka
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3 : 1
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 2 : 3
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 3 : 2
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3 : 0
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3 : 0
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 1 : 3
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0 : 3
Ursinio
ursinio
 
Posty: 212
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez rafcio » 3 gru 2017, o 10:46

TERMIN X

LIGA I
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3:1
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3:1
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:1
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3:0
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 3:2
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0:3
rafcio
 
Posty: 50
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez DADA1979 » 3 gru 2017, o 16:52

LIGA I
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3:2
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3:2
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:1
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3:0
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 1:3
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 3:2
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 230
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez dancio » 3 gru 2017, o 18:58

LIGA I
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3:0
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3:1
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 2:3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 1:3
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3:0
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 3:2
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 1:3
Albion Team
dancio
 
Posty: 154
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez BosSs » 4 gru 2017, o 06:13

LIGA I
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3-0
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski3:1
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 1-3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3:1
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:1
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3-1
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3:0
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 1:3
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 1:3
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 473
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jacek17 » 4 gru 2017, o 11:39

LIGA I
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3-0
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski3:0
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 0-3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3:1
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 2:3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:1
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0-3
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3:0
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 1:3
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0:3
jacek17
 
Posty: 17
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez knysza » 4 gru 2017, o 12:55

LIGA I
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3-1
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski3:0
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 0-3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3:1
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:2
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0-3
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3:0
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 1:3
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0:3
knysza
 
Posty: 17
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez damian albion » 4 gru 2017, o 20:05

LIGA I
7.12 czwartek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3-1
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski3:0
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 0-3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3:2
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team xxx
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1-3
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3:0
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 3:2
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0:3
damian albion
 
Posty: 339
Dołączył(a): 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez artista » 5 gru 2017, o 12:34

LIGA I

5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3 : 1
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
7.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3 : 0
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3

LIGA II

6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2:3
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3 : 0
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 1:3
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 1 : 3
artista
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6 paź 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez odbijacz » 5 gru 2017, o 12:40

LIGA I
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3 : 0
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
7.12 czwartek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3 : 2
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team ---
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3 : 0
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 3:1
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0 : 3
odbijacz
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 kwi 2016, o 13:06
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jumbo » 5 gru 2017, o 15:59

TERMIN X

LIGA I
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3 : 0
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3 : 0
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team - : -
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3 : 1
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 3 : 1
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0 : 3
jumbo
 
Posty: 34
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Gregor89 » 6 gru 2017, o 19:38

LIGA I
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III ---
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski ---
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik ---
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3 : 1
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team ---
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 1
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 2 : 3
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 3 : 0
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 1 : 3
Gregor89
 
Posty: 15
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 21:50
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Ebulka » 6 gru 2017, o 19:40

LIGA I
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III ---
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski ---
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik ---
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3 : 1
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team ---
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1: 3
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3 : 1
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 3 : 0
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0 : 3
Ebulka
 
Posty: 16
Dołączył(a): 25 wrz 2017, o 10:24
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 10 gru 2017, o 23:14

Ave !!!

Już już :P
Przypominam, że podobnie jak w ubiegłym sezonie, mecze oddane walkowerem nie są uwzględniane w punktacji.
Możecie mi wierzyć albo nie ale przez te wszystkie roszady i przełożenia fatalnie liczyło mi się tę kolejkę..


Wyniki X TERMINU

1. dancio.........................14(4)
2. damian albion................13(4)
3. jacek17........................12(3)
3. knysza.........................12(3)
3. Swierq.........................12(3)
6. amator85......................11(3)
7. artista..........................10(2)
7. BosSs............................10(2)
7. DADA1979......................10(2)
7. ursinio..........................10(2)
11. jumbo..........................9(2)
11. odbijacz........,...............9(2)
11. rafcio...............,...........9(2)
14. Ebulka..........................5(1)
15. Gregor89.......................4(1)



Klasyfikacja ogólna

1. jacek17.....................210(53)
2. knysza.......................200(49) +1
3. artista.......................199(48) -1
4. amator85...................188(46)
5. jumbo.......................184(44)
6. rafcio........................177(43)
7. Swierq.......................177(42) +1
8. DADA1979...................173(41) +1
9. Gregor89....................170(44) -1
10. ursinio......................167(37) +1
11. Ebulka......................162(38) -1
12. BosSs........................161(35)
13. dancio.......................160(38)
14. damian albion..............154(40)
15. odbijacz.....................144(34)
16. zarowa.......................83(17)
17. kevin..........................68(16)
18. Lukasz_Catering.............43(12)
19. PiotrekJ.......................35(7)
20. pepe_volley...................13(1)


TERMIN XI

LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team
amator85
 
Posty: 267
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 10 gru 2017, o 23:22

TERMIN XI

LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3 : 1
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 1 : 3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 0
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3 : 0
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3 : 0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 1 : 3
amator85
 
Posty: 267
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez knysza » 11 gru 2017, o 09:09

TERMIN XI

LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3 : 1
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 0 : 3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 0
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3 : 1
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3 : 0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0 : 3
knysza
 
Posty: 17
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez BosSs » 11 gru 2017, o 09:57

11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3:0
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:0
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa2:3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 3:1
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3:1
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3:0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 1:3
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 473
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jacek17 » 11 gru 2017, o 10:09

TERMIN XI

LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3 : 1
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 0 : 3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 0
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3 : 1
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3 : 0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0 : 3
jacek17
 
Posty: 17
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez rafcio » 11 gru 2017, o 11:37

LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3:0
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:1
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:2

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:2
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 1:3
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3:1
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3:0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 3:1
rafcio
 
Posty: 50
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Swierq » 11 gru 2017, o 14:22

LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3:0
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:1
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:2

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 0:3
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3:0
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3:0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 1:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 143
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jumbo » 11 gru 2017, o 16:53

TERMIN XI

LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3:0
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:1
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 0:3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX 1:3
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 0:3
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3:0
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3:0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 1:3
jumbo
 
Posty: 34
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez dancio » 11 gru 2017, o 16:56

LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3:0
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:1
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 1:3
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3:1
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3:0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 2:3
Albion Team
dancio
 
Posty: 154
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez artista » 11 gru 2017, o 17:37

TERMIN XI

LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3 : 0
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 1 : 3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 :0

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 0
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3 : 1
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3 : 0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0 : 3
artista
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6 paź 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Ebulka » 11 gru 2017, o 18:13

LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3 : 1
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 0 : 3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 0
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3 : 0
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3 : 0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0 : 3
Ebulka
 
Posty: 16
Dołączył(a): 25 wrz 2017, o 10:24
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Gregor89 » 11 gru 2017, o 18:32

LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3 : 0
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 1 : 3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 0
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3 : 0
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 2
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3 : 0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 1 : 3
Gregor89
 
Posty: 15
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 21:50
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez ursinio » 11 gru 2017, o 19:14

Witam
LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 2 : 3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 2 : 3
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 0 : 3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 0
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3 : 1
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3 : 0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0 : 3
Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posty: 212
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez DADA1979 » 11 gru 2017, o 20:46

LIGA I
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3 : 0
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 1 : 3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1

LIGA II

12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3 : 0
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3 : 0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 1 : 3
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 230
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez odbijacz » 13 gru 2017, o 00:10

LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki ---
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team ---
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:1
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 3:2
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX ---
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II ---
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice ---
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3:1
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3:0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 2:3
odbijacz
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 kwi 2016, o 13:06
Płeć: M

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość