[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez DADA1979 » 4 lut 2018, o 18:04

TERMIN XVII
LIGA I

12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3:1
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II

7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2:3
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:0
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 3:2
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 3:1
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 238
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez BosSs » 6 lut 2018, o 12:55

12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3:1
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik
0:3

LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:2
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:1
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 1:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 3:1
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 3:1
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 495
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez ursinio » 13 lut 2018, o 10:01

Witka
I liga
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 1:3
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik
0:3

II liga
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:2
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 0:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 3:0

Pozdro
Ursus
ursinio
 
Posty: 231
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez odbijacz » 13 lut 2018, o 20:47

I liga
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik
0:3

II liga
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:1
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 2:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 3:1
odbijacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 23 kwi 2016, o 13:06
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 17 lut 2018, o 00:56

Ave !!!

To była baaardzo długa kolejka.. Grania było dużo i nawet jeden mecz umknął typerom :D
W pierwszej lidze zdarzyło się kilka niespodziewanych rozstrzygnięć. Okazuje się, że nawet zdecydowanym faworytom "na papierze" można urwać seta. A jak pokazują wyniki z II ligi z faworytem można nawet wygrać !!!

Wyniki XVII TERMINU

1. jacek17.........................28(7)
1. rafcio................,...........28(7)
3. ursinio...........................24(5)
4. knysza...........................23(5)
4. Vivson...........................23(5)
6. amator85.......................20(4)
7. jumbo...........................18(3)
7. kevin............................18(3)
9. BosSs............................17(4)
10. DADA1979.....................16(3)
11. artista..........................15(3)
12. odbijacz..........,.............13(3)


Klasyfikacja ogólna

1. jacek17.....................332(84)
2. knysza.......................318(78)
3. artista.......................309(74)
4. amator85...................299(72)
5. jumbo.......................295(71)
6. rafcio........................290(70)
7. ursinio.......................284(67)
8. DADA1979...................272(65)
9. odbijacz.....................263(62)
10. BosSs.......................255(56) +1
11. Ebulka......................242(58) -1
12. Gregor89...................236(58)
13. Swierq......................207(49)
14. dancio......................201(49)
15. damian albion.............196(51)
16. Vivson........................99(24) +2
17. kevin.........................96(22)
18. zarowa.......................83(17) -2
19. Lukasz_Catering............43(12)
20. PiotrekJ.......................35(7)
21. pepe_volley..................13(1)


TERMIN XVIII

LIGA I
19.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik
19.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki
20.02 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice
21.02 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team
22.02 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa
23.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO
23.02 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II

LIGA II
19.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
20.02 wtorek 18.30 Albion Team : AKS Marklowice
20.02 wtorek 19.00 Artus Żory : GAPa Rybnik
20.02 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice
20.02 wtorek 19.45 Beer Team : Strzelec Gorzyczki
22.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice
23.02 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik
23.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle





TERMIN XVIII

LIGA I
19.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
19.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
20.02 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1
21.02 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
22.02 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
23.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 0 : 3
23.02 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0 : 3

LIGA II
19.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
20.02 wtorek 18.30 Albion Team : AKS Marklowice 3 : 0
20.02 wtorek 19.00 Artus Żory : GAPa Rybnik 3 : 0
20.02 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0 : 3
20.02 wtorek 19.45 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
22.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3 : 1
23.02 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
23.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0

pozDro
amator85
 
Posty: 313
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez rafcio » 17 lut 2018, o 16:35

TERMIN XVIII

LIGA I
19.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 1
19.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
20.02 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0 : 3
21.02 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
22.02 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 2
23.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 0 : 3
23.02 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0 : 3

LIGA II
19.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
20.02 wtorek 18.30 Albion Team : AKS Marklowice 3 : 0
20.02 wtorek 19.00 Artus Żory : GAPa Rybnik 3 : 0
20.02 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
20.02 wtorek 19.45 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
22.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3 : 1
23.02 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
23.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
rafcio
 
Posty: 75
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Vivson » 18 lut 2018, o 09:21

19.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 1
19.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
20.02 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0 : 3
21.02 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
22.02 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
23.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 0 : 3
23.02 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0 : 3

LIGA II
19.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
20.02 wtorek 18.30 Albion Team : AKS Marklowice 3 : 0
20.02 wtorek 19.00 Artus Żory : GAPa Rybnik 2: 3
20.02 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0 : 3
20.02 wtorek 19.45 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
22.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3 : 1
23.02 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
23.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2 : 3
Vivson
 
Posty: 20
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez ursinio » 18 lut 2018, o 20:39

Witka
19.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
19.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
20.02 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
21.02 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
22.02 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
23.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 0 : 3
23.02 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0 : 3

LIGA II
19.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 0
20.02 wtorek 18.30 Albion Team : AKS Marklowice 3 : 0
20.02 wtorek 19.00 Artus Żory : GAPa Rybnik 1: 3
20.02 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0 : 3
20.02 wtorek 19.45 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 3 : 2
22.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3 : 0
23.02 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
23.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3

Pozdro
Ursus
ursinio
 
Posty: 231
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez odbijacz » 18 lut 2018, o 23:18

LIGA I
19.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 2:3
19.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0:3
20.02 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 1:3
21.02 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
22.02 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
23.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO
2:3
23.02 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3

LIGA II
19.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
20.02 wtorek 18.30 Albion Team : AKS Marklowice 3 : 0
20.02 wtorek 19.00 Artus Żory : GAPa Rybnik 3 : 0
20.02 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
20.02 wtorek 19.45 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
22.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3 : 1
23.02 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
23.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
odbijacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 23 kwi 2016, o 13:06
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jacek17 » 19 lut 2018, o 12:25

LIGA I
19.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 2:3
19.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 1:3
20.02 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0:3
21.02 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
22.02 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
23.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 1:3
23.02 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3

LIGA II
19.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
20.02 wtorek 18.30 Albion Team : AKS Marklowice 3 : 0
20.02 wtorek 19.00 Artus Żory : GAPa Rybnik 3 : 0
20.02 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
20.02 wtorek 19.45 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
22.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3 : 0
23.02 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
23.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
jacek17
 
Posty: 39
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez knysza » 19 lut 2018, o 12:54

LIGA I
19.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
19.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 1:3
20.02 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 1:3
21.02 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
22.02 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
23.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 1:3
23.02 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0:3

LIGA II
19.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
20.02 wtorek 18.30 Albion Team : AKS Marklowice 3 : 0
20.02 wtorek 19.00 Artus Żory : GAPa Rybnik 3 : 0
20.02 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
20.02 wtorek 19.45 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
22.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3 : 1
23.02 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
23.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
knysza
 
Posty: 39
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jumbo » 19 lut 2018, o 20:03

LIGA I
19.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
19.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 1:3
20.02 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 1:3
21.02 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
22.02 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
23.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 1:3
23.02 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0:3

LIGA II
19.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II ----
20.02 wtorek 18.30 Albion Team : AKS Marklowice 3 : 0
20.02 wtorek 19.00 Artus Żory : GAPa Rybnik 3 : 0
20.02 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
20.02 wtorek 19.45 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
22.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3 : 1
23.02 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
23.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
jumbo
 
Posty: 53
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez DADA1979 » 19 lut 2018, o 20:05

LIGA I
19.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 2
19.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 3 : 2
20.02 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 0 : 3
21.02 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
22.02 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
23.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 0 : 3
23.02 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0 : 3

LIGA II
19.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 0
20.02 wtorek 18.30 Albion Team : AKS Marklowice 3 : 0
20.02 wtorek 19.00 Artus Żory : GAPa Rybnik 3 : 0
20.02 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
20.02 wtorek 19.45 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
22.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 2 : 3
23.02 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
23.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2 : 3
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 238
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez artista » 20 lut 2018, o 16:16

LIGA I
19.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik
19.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki
20.02 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 1:3
21.02 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
22.02 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
23.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 1:3
23.02 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0:3

LIGA II
20.02 wtorek 18.30 Albion Team : AKS Marklowice 3 : 0
20.02 wtorek 19.00 Artus Żory : GAPa Rybnik 3 : 0
20.02 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 2 : 3
20.02 wtorek 19.45 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 2 : 3
22.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3 : 0
23.02 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
23.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
artista
 
Posty: 40
Dołączył(a): 6 paź 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez BosSs » 21 lut 2018, o 08:42

LIGA I
19.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik
19.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki
20.02 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice
21.02 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team
22.02 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa
23.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO
23.02 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II

LIGA II
19.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
20.02 wtorek 18.30 Albion Team : AKS Marklowice
20.02 wtorek 19.00 Artus Żory : GAPa Rybnik
20.02 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędzi




TERMIN XVIII

LIGA I
19.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik
19.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki
20.02 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice
21.02 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
22.02 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
23.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 0 : 3
23.02 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0 : 3

LIGA II
19.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
20.02 wtorek 18.30 Albion Team : AKS Marklowice
20.02 wtorek 19.00 Artus Żory : GAPa Rybnik 3
20.02 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II: Victoria Pilchowice
20.02 wtorek 19.45 Beer Team : Strzelec Gorzyczki
22.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3 : 1
23.02 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
23.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0

pozDro
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 495
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 25 lut 2018, o 19:25

Ave !!!

Znowu nie udało się typerom zdobyć za dużo punktów. Bo o ile I liga była dość łatwa do wytypowania to w lidze II kilka pojedynków zakończyło się niespodziewanymi wynikami. Również niektórzy faworyci "niespodziewanie" stracili sety..



Wyniki XVIII TERMINU

1. knysza...........................20(5)
2. rafcio................,...........19(4)
3. jacek17..........................18(4)
3. odbijacz..........,..............18(4)
3. Vivson............................18(4)
6. DADA1979.......................15(3)
7. amator85........................14(3)
7. artista............................14(3)
7. ursinio............................14(3)
10. jumbo...........................13(3)
11. BosSs.............................8(2)


Klasyfikacja ogólna

1. jacek17.....................350(88)
2. knysza.......................338(83)
3. artista.......................323(77)
4. amator85...................313(75)
5. jumbo.......................308(74)
6. rafcio........................309(74)
7. ursinio.......................298(70)
8. DADA1979...................287(68)
9. odbijacz.....................281(66)
10. BosSs.......................263(58)
11. Ebulka......................242(58)
12. Gregor89...................236(58)
13. Swierq......................207(49)
14. dancio......................201(49)
15. damian albion.............196(51)
16. Vivson.......................117(28)
17. kevin.........................96(22)
18. zarowa.......................83(17)
19. Lukasz_Catering............43(12)
20. PiotrekJ......................35(7)
21. pepe_volley..................13(1)


TERMIN XIX

LIGA I
27.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : InoWino Jar-Trans Fox Pszów
27.02 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik
28.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Impacto LKS Chałupki
1.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik
1.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans
2.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III
2.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice

LIGA II
26.02 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
27.02 wtorek 19.00 Artus Żory : Beer Team
28.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik
1.03 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Albion Team
2.03 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : AKS Marklowice
2.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice

pozDro
amator85
 
Posty: 313
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez rafcio » 25 lut 2018, o 20:05

TERMIN XIX

LIGA I
27.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 2:3
27.02 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
28.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Impacto LKS Chałupki 3:1
1.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
1.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
2.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:0
2.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 3:1

LIGA II
26.02 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
27.02 wtorek 19.00 Artus Żory : Beer Team 1:3
28.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
1.03 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Albion Team 1:3
2.03 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : AKS Marklowice 3:0
2.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3
rafcio
 
Posty: 75
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez DADA1979 » 25 lut 2018, o 20:50

LIGA I
27.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
27.02 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Impacto LKS Chałupki 3:1
1.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
1.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
2.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:0
2.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 2:3

LIGA II
26.02 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
27.02 wtorek 19.00 Artus Żory : Beer Team 3:0
28.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
1.03 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Albion Team 1:3
2.03 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : AKS Marklowice 3:0
2.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 0:3
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 238
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez BosSs » 26 lut 2018, o 09:46

LIGA I
27.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
27.02 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Impacto LKS Chałupki 3:1
1.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0;3
1.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
2.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:0
2.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 0:3

LIGA II
26.02 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
27.02 wtorek 19.00 Artus Żory : Beer Team3:1
28.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
1.03 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Albion Team 1:3
2.03 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : AKS Marklowice3:0
2.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 495
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jacek17 » 26 lut 2018, o 10:27

LIGA I
27.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
27.02 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Impacto LKS Chałupki 3:1
1.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
1.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
2.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:0
2.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 0:3

LIGA II
26.02 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
27.02 wtorek 19.00 Artus Żory : Beer Team 3:1
28.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
1.03 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Albion Team 1:3
2.03 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : AKS Marklowice 3:0
2.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3
jacek17
 
Posty: 39
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez odbijacz » 26 lut 2018, o 14:12

LIGA I
27.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
27.02 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
28.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Impacto LKS Chałupki 3:2
1.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
1.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
2.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:1
2.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 1:3

LIGA II
26.02 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
27.02 wtorek 19.00 Artus Żory : Beer Team 3:2
28.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
1.03 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Albion Team 0:3
2.03 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : AKS Marklowice 3:0
2.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3
odbijacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 23 kwi 2016, o 13:06
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez knysza » 26 lut 2018, o 15:37

LIGA I
27.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
27.02 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Impacto LKS Chałupki 3:2
1.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
1.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
2.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:0
2.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 1:3

LIGA II
26.02 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
27.02 wtorek 19.00 Artus Żory : Beer Team 3:1
28.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
1.03 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Albion Team 2:3
2.03 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : AKS Marklowice 3:1
2.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3
knysza
 
Posty: 39
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 26 lut 2018, o 16:39

Ave !!!

TERMIN XIX

LIGA I
27.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
27.02 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
28.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
1.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
1.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
2.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3 : 0
2.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3

LIGA II
26.02 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
27.02 wtorek 19.00 Artus Żory : Beer Team 3 : 1
28.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
1.03 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Albion Team 1 : 3
2.03 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : AKS Marklowice 3 : 0
2.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1 : 3
amator85
 
Posty: 313
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jumbo » 26 lut 2018, o 17:08

TERMIN XIX

LIGA I
27.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
27.02 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Impacto LKS Chałupki 3:1
1.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
1.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
2.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:0
2.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 1:3

LIGA II
26.02 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
27.02 wtorek 19.00 Artus Żory : Beer Team 3:1
28.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
1.03 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Albion Team 1:3
2.03 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : AKS Marklowice 3:0
2.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 3:1
jumbo
 
Posty: 53
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez ursinio » 26 lut 2018, o 18:17

Witka
LIGA I
27.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
27.02 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Impacto LKS Chałupki 3:0
1.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
1.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
2.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:0
2.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 3:1

LIGA II
26.02 poniedziałek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
27.02 wtorek 19.00 Artus Żory : Beer Team 2:3
28.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:0
1.03 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Albion Team 1:3
2.03 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : AKS Marklowice 3:0
2.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 1:3

Pozdro
Ursus
ursinio
 
Posty: 231
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Vivson » 26 lut 2018, o 21:42

LIGA I
27.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:2
27.02 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Impacto LKS Chałupki 2:3
1.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
1.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
2.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:0
2.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 1:3

LIGA II
27.02 wtorek 19.00 Artus Żory : Beer Team 3:1
28.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
1.03 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Albion Team 3:2
2.03 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : AKS Marklowice 3:0
2.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 0:3
Vivson
 
Posty: 20
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez artista » 27 lut 2018, o 17:33

LIGA I
27.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
27.02 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Impacto LKS Chałupki 3:2
1.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
1.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
2.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:0
2.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 3:1
LIGA II
27.02 wtorek 19.00 Artus Żory : Beer Team 3:0
28.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Top Ten ZST Rybnik 3:0
1.03 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Albion Team 3:1
2.03 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : AKS Marklowice 3:1
2.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Victoria Pilchowice 0:3
artista
 
Posty: 40
Dołączył(a): 6 paź 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez ursinio » 4 mar 2018, o 21:57

Moderator na urlopie ? Czy jaki ch.... :]
Jutro poniedziałek a tu ni ma co ustawiać he he .
Pozdro 4all
ursinio
 
Posty: 231
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 5 mar 2018, o 00:35

Ave !!!

Po intensywnym weekendzie mam chwilę żeby ogarnąć naszego typera :)
Ursinio - chociaż wstaję o 4.25 to zarwę nockę specjalnie dla ciebie :D :D

W I lidze punkty pogubili liderzy. Najwięcej straciła ich Jedynka II w wewnętrznych derbach.. komu tym razem bardziej kibicował Włodziu??? :P Odbyło się również kilka spotkań ważnych pod kątem utrzymania się.
W II lidze odbyły się derby Lędzin. Poza tym grały same ciekawe pary ;p


WYNIKI XIX TERMINU

1. odbijacz..........,..............22(6)
2. rafcio................,...........19(4)
3. amator85........................18(4)
3. knysza...........................18(4)
5. BosSs.............................17(4)
6. ursinio............................17(3)
7. DADA1979........................16(3)
7. jacek17...........................16(3)
9. jumbo.............................15(3)
10. Vivson............................11(2)
11. artista.............................9(1)


Klasyfikacja ogólna

1. jacek17.....................366(91)
2. knysza.......................356(87)
3. artista.......................332(78)
4. amator85...................331(79)
5. rafcio........................328(78) +1
6. jumbo.......................323(77) -1
7. ursinio.......................315(73)
8. odbijacz.....................303(72) +1
9. DADA1979...................303(71) -1
10. BosSs.......................280(62)
11. Ebulka......................242(58)
12. Gregor89...................236(58)
13. Swierq......................207(49)
14. dancio......................201(49)
15. damian albion.............196(51)
16. Vivson.......................128(30)
17. kevin.........................96(22)
18. zarowa.......................83(17)
19. Lukasz_Catering............43(12)
20. PiotrekJ......................35(7)
21. pepe_volley..................13(1)



TERMIN XX

LIGA I
5.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO
7.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : NORD Świerklany RO-JO Team
7.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III
8.03 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
9.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice
9.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Tawerna Pub Rybnik
9.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa

LIGA II
6.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Top Ten ZST Rybnik
6.03 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki
6.03 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : GAPa Rybnik
6.03 wtorek 19.45 Beer Team : Albion Team
8.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : AKS Marklowice
9.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I


pozDro
amator85
 
Posty: 313
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez ursinio » 5 mar 2018, o 07:05

LIGA I
5.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
7.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
7.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
8.03 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
9.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0
9.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
9.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0

LIGA II
6.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Top Ten ZST Rybnik 3:2
6.03 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 1:3
6.03 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : GAPa Rybnik 3:1
6.03 wtorek 19.45 Beer Team : Albion Team 3:1
8.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : AKS Marklowice 3:0
9.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
Pozdro
Ursus
ursinio
 
Posty: 231
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości