[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez rafcio » 5 mar 2018, o 10:03

LIGA I
5.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 1:3
7.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
7.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
8.03 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
9.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:1
9.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Tawerna Pub Rybnik 2:3
9.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:2

LIGA II
6.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Top Ten ZST Rybnik 3:1
6.03 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 1:3
6.03 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : GAPa Rybnik 3:1
6.03 wtorek 19.45 Beer Team : Albion Team 3:0
8.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : AKS Marklowice 3:0
9.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
rafcio
 
Posty: 67
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez DADA1979 » 5 mar 2018, o 10:37

LIGA I
5.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
7.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
7.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
8.03 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
9.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:2
9.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
9.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:2

LIGA II
6.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Top Ten ZST Rybnik 3:1
6.03 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 0:3
6.03 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : GAPa Rybnik 3:2
6.03 wtorek 19.45 Beer Team : Albion Team 3:0
8.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : AKS Marklowice 3:0
9.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 238
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez kevin » 5 mar 2018, o 12:27

LIGA I
5.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 1:3
7.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
7.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
8.03 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
9.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:2
9.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
9.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1

LIGA II
6.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Top Ten ZST Rybnik 3:1
6.03 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 2:3
6.03 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : GAPa Rybnik 2:3
6.03 wtorek 19.45 Beer Team : Albion Team 3:1
8.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : AKS Marklowice 3:0
9.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
NORD Świerklany RO-JO Team
kevin
 
Posty: 86
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 09:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Vivson » 5 mar 2018, o 13:01

I
5.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
7.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
7.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
8.03 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
9.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:1
9.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
9.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1

LIGA II
6.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Top Ten ZST Rybnik 2:3
6.03 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 0:3
6.03 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : GAPa Rybnik 2:3
6.03 wtorek 19.45 Beer Team : Albion Team 3:1
8.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : AKS Marklowice 3:0
9.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
Vivson
 
Posty: 13
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez knysza » 5 mar 2018, o 14:17

LIGA I
5.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 1:3
7.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
7.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
8.03 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
9.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:2
9.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
9.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1

LIGA II
6.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Top Ten ZST Rybnik 3:2
6.03 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 1:3
6.03 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : GAPa Rybnik 3:1
6.03 wtorek 19.45 Beer Team : Albion Team 3:0
8.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : AKS Marklowice 3:0
9.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
knysza
 
Posty: 31
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jacek17 » 5 mar 2018, o 14:20

LIGA I
5.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 1:3
7.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
7.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
8.03 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
9.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:1
9.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
9.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1

LIGA II
6.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Top Ten ZST Rybnik 3:0
6.03 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 1:3
6.03 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : GAPa Rybnik 3:1
6.03 wtorek 19.45 Beer Team : Albion Team 3:1
8.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : AKS Marklowice 3:0
9.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
jacek17
 
Posty: 32
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez BosSs » 5 mar 2018, o 16:36

XX

LIGA I
5.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 0:3
7.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
7.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
8.03 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
9.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:1
9.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
9.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa
3:1
LIGA II
6.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Top Ten ZST Rybnik 3:2
6.03 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 1:3
6.03 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : GAPa Rybnik 3:1
6.03 wtorek 19.45 Beer Team : Albion Team 3:0
8.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : AKS Marklowice 3:0
9.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 483
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez artista » 5 mar 2018, o 17:02

LIGA I
5.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 1:3
7.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
7.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
8.03 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
9.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:1
9.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Tawerna Pub Rybnik 2:3
9.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0

LIGA II
6.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Top Ten ZST Rybnik 1:3
6.03 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 2:3
6.03 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : GAPa Rybnik 3:0
6.03 wtorek 19.45 Beer Team : Albion Team 3:1
8.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : AKS Marklowice 3:0
9.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
artista
 
Posty: 32
Dołączył(a): 6 paź 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jumbo » 5 mar 2018, o 17:57

liga I
5.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO 1:3
7.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
7.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
8.03 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
9.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0
9.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
9.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1

LIGA II
6.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Top Ten ZST Rybnik 3:1
6.03 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 1:3
6.03 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : GAPa Rybnik 3:1
6.03 wtorek 19.45 Beer Team : Albion Team 3:0
8.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : AKS Marklowice 3:0
9.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
jumbo
 
Posty: 46
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez odbijacz » 6 mar 2018, o 17:57

LIGA I
5.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO ---
7.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
7.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
8.03 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
9.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:1
9.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
9.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1

LIGA II
6.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Top Ten ZST Rybnik 3:1
6.03 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 1:3
6.03 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : GAPa Rybnik 3:1
6.03 wtorek 19.45 Beer Team : Albion Team 3:1
8.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : AKS Marklowice 3:0
9.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
odbijacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 23 kwi 2016, o 13:06
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 6 mar 2018, o 18:48

Ave !!!

Ursus bądź tak uprzejmy i pisz w jakim składzie zagracie kolejny mecz żeby nie było zaskoczenia ok ? :D :D

TERMIN XX

LIGA I
5.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : INK-OGNITO -----
7.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
7.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3 : 0
8.03 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
9.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1
9.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
9.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1

LIGA II
6.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
6.03 wtorek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
6.03 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : GAPa Rybnik 3 : 0
6.03 wtorek 19.45 Beer Team : Albion Team 3 : 1
8.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : AKS Marklowice 3 : 0
9.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3


pozDro
amator85
 
Posty: 296
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 10 mar 2018, o 23:02

Ave !!!

I liga miała odrobić jakieś zaległości ale kolejne mecze znowu poszły do zmiany terminu :D
Ciężki tydzień ma za sobą Zespół R, który odniósł dwie porażki, w tym jedną bolesną z NORD'ami. Pozostałe mecze zakończyły się po myśli faworytów.
W II lidze zacięte mecze odbyły się na salach Artusów i Beerów. W walce o miejsce pierwsze nie odpuszczają ani Bissell I ani Strzelce


WYNIKI XX TERMIN

1. knysza............................35(7) +10pkt bonus !!
2. jacek17...........................34(7) +10pkt bonus !!
3. BosSs..............................23(6)
4. amator85.........................22(6)
4. kevin..............................22(6)
6. artista.............................21(6)
7. jumbo.............................21(5)
8. odbijacz..........,...............19(5)
8. Vivson.............................19(5)
10. DADA1979.......................18(4)
10. rafcio................,............18(4)
10. ursinio............................18(4)


Klasyfikacja ogólna

1. jacek17.....................400(98)
2. knysza.......................391(94)
3. amator85...................353(85) +1
4. artista.......................353(84) -1
5. rafcio........................346(82)
6. jumbo.......................344(82)
7. ursinio.......................333(77)
8. odbijacz.....................322(77)
9. DADA1979...................321(75)
10. BosSs.......................303(68)
11. Ebulka......................242(58)
12. Gregor89...................236(58)
13. Swierq......................207(49)
14. dancio......................201(49)
15. damian albion.............196(51)
16. Vivson.......................147(35)
17. kevin........................118(28)
18. zarowa.......................83(17)
19. Lukasz_Catering............43(12)
20. PiotrekJ......................35(7)
21. pepe_volley..................13(1)



TERMIN XXI

LIGA I
12.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans
13.03 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice
14.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II
14.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO
14.03 środa 20.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Tawerna Pub Rybnik
15.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team
16.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : InoWino Jar-Trans Fox Pszów
16.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki

LIGA II
13.03 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik
13.03 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
13.03 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
15.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki
15.03 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice
16.03 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Beer Team
16.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : AKS Marklowice


pozDro
amator85
 
Posty: 296
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez rafcio » 11 mar 2018, o 10:03

TERMIN XXI

LIGA I
12.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
13.03 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 1:3
14.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:2
14.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3:1
14.03 środa 20.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
15.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
16.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 1:3
16.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:1

LIGA II
13.03 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 1:3
13.03 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
13.03 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
15.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 3:1
15.03 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 0:3
16.03 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Beer Team 0:3
16.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : AKS Marklowice 3:1
rafcio
 
Posty: 67
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jacek17 » 12 mar 2018, o 07:32

TERMIN XXI

LIGA I
12.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
13.03 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 1:3
14.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
14.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3:2
14.03 środa 20.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
15.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
16.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 1:3
16.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0

LIGA II
13.03 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 1:3
13.03 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
13.03 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
15.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 3:1
15.03 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 0:3
16.03 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Beer Team 0:3
16.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : AKS Marklowice 3:0
jacek17
 
Posty: 32
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez ursinio » 12 mar 2018, o 08:50

I liga
12.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
13.03 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 3:1
14.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 2:3
14.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 1:3
14.03 środa 20.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
15.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
16.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
16.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0

LIGA II
13.03 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 0:3
13.03 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
13.03 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
15.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 1:3
15.03 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 0:3
16.03 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Beer Team 0:3
16.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : AKS Marklowice 3:0
Pozdro
Ursus
ursinio
 
Posty: 227
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez odbijacz » 12 mar 2018, o 09:56

LIGA I
12.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
13.03 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 1:3
14.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
14.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 2:3
14.03 środa 20.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
15.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
16.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
16.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:1

LIGA II
13.03 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 1:3
13.03 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
13.03 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
15.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 3:1
15.03 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 0:3
16.03 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Beer Team 1:3
16.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : AKS Marklowice 3:0
odbijacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 23 kwi 2016, o 13:06
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez knysza » 12 mar 2018, o 14:53

TERMIN XXI

LIGA I
12.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
13.03 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 1:3
14.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
14.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 2:3
14.03 środa 20.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
15.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
16.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 1:3
16.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0

LIGA II
13.03 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 2:3
13.03 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
13.03 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
15.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 3:1
15.03 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 0:3
16.03 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Beer Team 1:3
16.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : AKS Marklowice 3:0
knysza
 
Posty: 31
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jumbo » 12 mar 2018, o 15:48

TERMIN XXI

LIGA I
12.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
13.03 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 1:3
14.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
14.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3:2
14.03 środa 20.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
15.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
16.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 1:3
16.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0

LIGA II
13.03 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 1:3
13.03 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
13.03 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
15.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 3:1
15.03 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 0:3
16.03 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Beer Team 0:3
16.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : AKS Marklowice 3:0
jumbo
 
Posty: 46
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez DADA1979 » 12 mar 2018, o 19:25

LIGA I
12.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
13.03 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 1:3
14.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
14.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 1:3
14.03 środa 20.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
15.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
16.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
16.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:1

LIGA II
13.03 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 3:2
13.03 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
13.03 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
15.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 1:3
15.03 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 0:3
16.03 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Beer Team 2:3
16.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : AKS Marklowice 3:0
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 238
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 12 mar 2018, o 20:18

Ave !!!

TERMIN XXI

LIGA I
12.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
13.03 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1
14.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3 : 1
14.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 1 : 3
14.03 środa 20.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
15.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
16.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
16.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3 : 1

LIGA II
13.03 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
13.03 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 0
13.03 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
15.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
15.03 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 0 : 3
16.03 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Beer Team 1 : 3
16.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : AKS Marklowice 3 : 0


pozDro
amator85
 
Posty: 296
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Vivson » 12 mar 2018, o 22:52

LIGA I
13.03 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 0:3
14.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
14.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3:2
14.03 środa 20.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
15.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
16.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 1:3
16.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:1

LIGA II
13.03 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 1:3
13.03 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
13.03 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
15.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 3:1
15.03 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 3:2
16.03 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Beer Team 1:3
16.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : AKS Marklowice 3:0
Vivson
 
Posty: 13
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez BosSs » 13 mar 2018, o 07:09

12.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans
13.03 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 0:3
14.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
14.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 1-3
14.03 środa 20.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
15.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
16.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:2
16.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3:0

LIGA II
13.03 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 1-3
13.03 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
13.03 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
15.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 1-3
15.03 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 1-3
16.03 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Beer Team 1:3
16.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : AKS Marklowice 3:0
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 483
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez artista » 13 mar 2018, o 17:23

LIGA I
13.03 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1
14.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3 : 0
14.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3 : 2
14.03 środa 20.00 Impacto LKS Chałupki : AKS Tawerna Pub Rybnik 2 : 3
15.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
16.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
16.03 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Impacto LKS Chałupki 3 : 0

LIGA II
13.03 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 2
13.03 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 0
13.03 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
15.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
15.03 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Victoria Pilchowice 1 : 3
16.03 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Beer Team 1 : 3
16.03 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : AKS Marklowice 3 : 1
artista
 
Posty: 32
Dołączył(a): 6 paź 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 17 mar 2018, o 23:15

Ave !!!

Nie dość, że w tej kolejce meczy było dużo to i pięciosetówek co niemiara :)
W I lidze Dwójka wygrała w Pawłowicach, dzień później Ortony przegrywają w Piaskach. Szlagier kolejki zwycięski dla Damonsów. Jedynka III choć znowu zwycięska to nie potrafi zniwelować dystansu do rywali z wyższych miejsc - ci biją się między sobą o 8-me miejsce.
Na zapleczu ligi również jest walka na całego, każdy chce poprawić swoje miejsce w tabeli. AlbionTeam vs Top Ten po tie-breaku dla gości. Także w pięciu setach Artusy ogrywają Bissell II na przewagi. Rozpędzona Fundacja ogrywa OKiS a trzy dni później gromi "weteranów". W szlagierze Bissell I potwierdza, że zasługuje na pierwsze miejsce w tabeli. O trzecie miejsce walczy jeszcze Victoria Pilchowice. NIestety swojego dorobku punktowego nie potrafi powiększyć ekipa z Marklowic..



WYNIKI XXI TERMIN

1. odbijacz..........,..............24(6)
2. amator85........................21(5)
2. knysza............................21(5)
4. artista............................20(5)
5. DADA1979........................18(4)
5. rafcio................,............18(4)
7. ursinio............................17(3)
8. jacek17...........................16(3)
8. jumbo.............................16(3)
10. Vivson...........................13(3)
11. BosSs.............................11(1)


Klasyfikacja ogólna

1. jacek17.....................416(101)
2. knysza.......................412(99)
3. amator85...................374(90)
4. artista.......................373(89)
5. rafcio........................364(86)
6. jumbo.......................360(85)
7. ursinio.......................350(80)
8. odbijacz.....................346(83)
9. DADA1979...................339(79)
10. BosSs.......................314(69)
11. Ebulka......................242(58)
12. Gregor89...................236(58)
13. Swierq......................207(49)
14. dancio......................201(49)
15. damian albion.............196(51)
16. Vivson.......................160(38)
17. kevin........................118(28)
18. zarowa.......................83(17)
19. Lukasz_Catering............43(12)
20. PiotrekJ......................35(7)
21. pepe_volley..................13(1)


TERMIN XXII

LIGA I
19.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik
20.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO
20.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
21.03 środa 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice
21.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III
22.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO
23.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans
23.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice

LIGA II
19.03 poniedziałek 19.15 Fundacja PGE SET-MIX : Top Ten ZST Rybnik
20.03 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik
20.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki
22.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team
22.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team
23.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I

pozDro
amator85
 
Posty: 296
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez rafcio » 18 mar 2018, o 09:37

TERMIN XXII

LIGA I
19.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
20.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 3:1
20.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
21.03 środa 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:1
21.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 3:0
22.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:1
23.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
23.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 1:3

LIGA II
19.03 poniedziałek 19.15 Fundacja PGE SET-MIX : Top Ten ZST Rybnik 3:1
20.03 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1
20.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 3:2
22.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team 1:3
22.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 1:3
23.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
rafcio
 
Posty: 67
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez BosSs » 18 mar 2018, o 11:48

LIGA I
19.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
20.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 0:3
20.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
21.03 środa 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:1
21.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:1
23.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
23.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 0:3

LIGA II
19.03 poniedziałek 19.15 Fundacja PGE SET-MIX : Top Ten ZST Rybnik 3:1
20.03 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:0
20.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 1:3
22.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:1
22.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 3:1
23.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 483
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez DADA1979 » 18 mar 2018, o 19:35

LIGA I
19.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
20.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 2:3
20.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
21.03 środa 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:1
21.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:1
23.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
23.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 1:3

LIGA II
19.03 poniedziałek 19.15 Fundacja PGE SET-MIX : Top Ten ZST Rybnik 3:1
20.03 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1
20.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 1:3
22.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
22.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 3:1
23.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 238
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez ursinio » 18 mar 2018, o 21:07

Witka
LIGA I
19.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
20.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 3:1
20.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
21.03 środa 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0
21.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 1:3
22.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:2
23.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 3:0
23.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 1:3

LIGA II
19.03 poniedziałek 19.15 Fundacja PGE SET-MIX : Top Ten ZST Rybnik 1:3
20.03 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:0
20.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 3:2
22.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team 1:3
22.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 3:1
23.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3

Pozdro
Ursus
ursinio
 
Posty: 227
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jacek17 » 19 mar 2018, o 12:48

LIGA I
19.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
20.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 1:3
20.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
21.03 środa 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0
21.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:1
23.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
23.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 1:3

LIGA II
19.03 poniedziałek 19.15 Fundacja PGE SET-MIX : Top Ten ZST Rybnik 1:3
20.03 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1
20.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 3:1
22.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
22.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 3:1
23.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
jacek17
 
Posty: 32
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez artista » 19 mar 2018, o 17:35

LIGA I
19.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
20.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 2:3
20.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
21.03 środa 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:1
21.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:0
23.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
23.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 0:3

LIGA II
19.03 poniedziałek 19.15 Fundacja PGE SET-MIX : Top Ten ZST Rybnik 3:1
20.03 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:2
20.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 3:2
22.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:1
22.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 3:2
23.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
artista
 
Posty: 32
Dołączył(a): 6 paź 2009, o 20:47
Płeć: M

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości