[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez BosSs » 16 kwi 2018, o 08:17

16.04 poniedziałek 19.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 482
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jumbo » 16 kwi 2018, o 16:06

16.04 poniedziałek 19.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 1
jumbo
 
Posty: 45
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez ursinio » 16 kwi 2018, o 16:14

16.04 poniedziałek 19.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3

Pozdro
Ursus
ursinio
 
Posty: 227
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 18 kwi 2018, o 21:26

Ave !!!

jacek17 - sam sobie odpowiedziałeś na pytanie swoim typem :D

Jak to się stało, że przeoczyliśmy ligowy klasyk na poziomie półfinału ??? ??? ???


I TERMIN II RUNDY PLAY-OFF

25.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik
23.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team
27.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO
26.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki
26.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów
24.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Impacto LKS Chałupki
27.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa
24.04 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik
24.04 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX
27.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
27.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik
amator85
 
Posty: 293
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez rafcio » 19 kwi 2018, o 20:44

I TERMIN II RUNDY PLAY-OFF

25.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
23.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
27.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1
26.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 3:1
26.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 1:3
27.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
24.04 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 2:3
24.04 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 3:2
27.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
27.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:2
rafcio
 
Posty: 65
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez BosSs » 23 kwi 2018, o 06:52

25.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
23.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
27.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1
26.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 1:3
26.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 0:3
24.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 1;3
27.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 0;3
24.04 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 1;3
24.04 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 3:1
27.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
27.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 482
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jacek17 » 23 kwi 2018, o 09:49

I TERMIN II RUNDY PLAY-OFF

25.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
23.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
27.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1
26.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 3:0
26.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
24.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:1
27.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
24.04 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 1:3
24.04 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 3:1
27.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
27.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:2
jacek17
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez knysza » 23 kwi 2018, o 13:11

I TERMIN II RUNDY PLAY-OFF

25.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
23.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
27.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:2
26.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 3:0
26.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
24.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:1
27.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
24.04 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 1:3
24.04 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 3:2
27.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
27.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 1:3
knysza
 
Posty: 30
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jumbo » 23 kwi 2018, o 14:41

czolem

25.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
23.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
27.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 1:3
26.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 3:0
26.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
24.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:1
27.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
24.04 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 1:3
24.04 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 3:1
27.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
27.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 1:3

na ra
jumbo
 
Posty: 45
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez ursinio » 23 kwi 2018, o 15:35

Witka
25.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
23.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
27.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1
26.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 3:0
26.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 0:3
27.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
24.04 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 2:3
24.04 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 3:2
27.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
27.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1
Pozdro
Ursus
ursinio
 
Posty: 227
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez artista » 23 kwi 2018, o 17:21

25.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
23.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
27.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:0
26.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 3:0
26.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
24.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:1
27.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
24.04 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 2:3
24.04 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 3:1
27.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
27.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1
artista
 
Posty: 32
Dołączył(a): 6 paź 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 24 kwi 2018, o 10:12

I TERMIN II RUNDY PLAY-OFF

25.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 0
23.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team - - - -
27.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 1 : 3
26.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
26.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
24.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
27.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
24.04 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
24.04 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 1 : 3
27.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3
27.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3 : 1
amator85
 
Posty: 293
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 6 maja 2018, o 21:39

Ave !!!

Sorki za zaległości ale wiecie że weekend majowy rządzi się własnymi prawami.. :D
Za dużo grania w tej rundzie nie było, chociaż były takie dwie pary narwańców :) Jedną z nich jest Dwójka Świerklany vs Jedynka Jankowice II, którzy wymieniają ciosy jak za dawnych lat. Druga para to Artus Żory vs Impacto Chałupki, w której rywalizację na swoją korzyść rozstrzygnęli już zawodnicy spod czeskiej granicy.


WYNIKI III TERMINU I RUNDY oraz I TERMINU II RUNDY FAZY PLAY-OFF

1. BosSs..............................15(4)
2. ursinio............................13(3)
3. jacek17...........................12(3)
4. jumbo.............................10(3)
5. rafcio................,.............10(2)
6. artista..............................9(2)
6. knysza..............................9(2)
8. amator85..........................6(2)



Klasyfikacja ogólna

1. jacek17.....................495(126)
2. knysza.......................476(119)
3. artista.......................450(113)
4. amator85...................433(408)
5. rafcio........................432(107)
6. ursinio.......................429(105) +1
7. jumbo.......................427(108) -1
8. DADA1979...................401(100)
9. BosSs.........................368(88) +1
10. odbijacz....................359(88) -1
11. Ebulka......................246(62)
12. Gregor89...................242(64)
13. Swierq......................213(55)
14. dancio......................201(49)
15. damian albion.............206(61)
16. Vivson.......................186(44)
17. kevin........................124(34)
18. zarowa.......................92(26)
19. Lukasz_Catering............43(12)
20. PiotrekJ......................35(7)
21. pepe_volley..................13(1)




II TERMIN II RUNDY FAZY PLA-OFF

8.05 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik
10.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II
8.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice
10.05 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
9.05 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice
9.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III
7.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team
8.05 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : Beer Team
10.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice
8.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik
amator85
 
Posty: 293
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jacek17 » 7 maja 2018, o 06:33

8.05 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
10.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:1
8.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3:2
10.05 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
9.05 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice 1:3
9.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 3:1
7.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:1
8.05 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : Beer Team 1:3
10.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
8.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1
jacek17
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez knysza » 7 maja 2018, o 09:11

8.05 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
10.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 2:3
8.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
10.05 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
9.05 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice 3:2
9.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 3:1
7.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:0
8.05 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : Beer Team 1:3
10.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
8.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:2
knysza
 
Posty: 30
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez rafcio » 7 maja 2018, o 18:33

8.05 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
10.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 1:3
8.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
10.05 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
9.05 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice 1:3
9.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 3:1
7.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 1:3
8.05 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : Beer Team 1:3
10.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:1
8.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:2
rafcio
 
Posty: 65
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez ursinio » 7 maja 2018, o 19:26

Witka
8.05 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
10.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 1:3
8.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
10.05 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
9.05 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice 3:1
9.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 3:0
7.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:2
8.05 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : Beer Team 0:3
10.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
8.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1

Pozdro
Ursus
ursinio
 
Posty: 227
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jumbo » 8 maja 2018, o 16:24

Witka
8.05 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
10.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 1:3
8.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3:0
10.05 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
9.05 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice 3:1
9.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 3:0
7.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:2
8.05 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : Beer Team 1:3
10.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
8.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1
jumbo
 
Posty: 45
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez artista » 9 maja 2018, o 17:23

10.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:0
10.05 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
9.05 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2:3
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice 3:1
9.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 3:1
10.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:1
artista
 
Posty: 32
Dołączył(a): 6 paź 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 14 maja 2018, o 11:43

Ave !!!

Poprzedni tydzień rozliczę wieczorem a tym czasem zestaw na najbliższe dni. To już ostatni dzwonek żeby podreperować swój stan punktów :)

II i III TERMIN II RUNDY PLAY-OFF

14.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team
14.05 poniedziałek 19.30 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice
15.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
15.05 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO
15.05 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX
15.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik
amator85
 
Posty: 293
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez rafcio » 14 maja 2018, o 11:45

14.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:1
14.05 poniedziałek 19.30 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 0:3
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice 1:3
15.05 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1
15.05 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 1:3
15.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:0
rafcio
 
Posty: 65
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez artista » 14 maja 2018, o 11:59

14.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:1
14.05 poniedziałek 19.30 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 0:3
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice 3:2
15.05 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:0
15.05 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 3:1
15.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:0
artista
 
Posty: 32
Dołączył(a): 6 paź 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jacek17 » 14 maja 2018, o 16:12

14.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:1
14.05 poniedziałek 19.30 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice 3:1
15.05 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:0
15.05 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 3:1
15.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1
jacek17
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez knysza » 14 maja 2018, o 17:05

14.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:1
14.05 poniedziałek 19.30 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 0:3
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice 3:2
15.05 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1
15.05 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 3:2
15.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:0
knysza
 
Posty: 30
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 14 maja 2018, o 18:29

II i III TERMIN II RUNDY PLAY-OFF

14.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team ---
14.05 poniedziałek 19.30 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice 3 : 1
15.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
15.05 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 1 : 3
15.05 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 1
15.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3 : 0
amator85
 
Posty: 293
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez ursinio » 14 maja 2018, o 18:56

14.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:2
14.05 poniedziałek 19.30 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 0 : 3
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice 3 : 0
15.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3
15.05 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3: 1
15.05 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 2
15.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3 : 0
Pozdro
URSUS
ursinio
 
Posty: 227
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez ursinio » 18 maja 2018, o 07:34

Witka
18.05. Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1
Ursus
ursinio
 
Posty: 227
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez rafcio » 18 maja 2018, o 10:17

18.05. Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1
rafcio
 
Posty: 65
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez artista » 18 maja 2018, o 11:08

18.05. Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:0
artista
 
Posty: 32
Dołączył(a): 6 paź 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jacek17 » 18 maja 2018, o 13:48

18.05. Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1
jacek17
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości