Amatorska Liga Siatkówki we Wrocławiu

Awatar użytkownika
przemas
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:37
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław ongiś Częstochowa
Kontakt:

Amatorska Liga Siatkówki we Wrocławiu

Post autor: przemas »

Czy istnieje taka wogóle?? ;)
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Amatorska Liga Siatkówki we Wrocławiu

Post autor: dreamer »

Sorry

dość pożno dostaniesz jakąkolwiek odpowiedż na Twoje pytanie, ale może lepiej teraz niż wcale.

Z tego co ja wiem, to we wrocławiu dość dobrze radzi sobie od lat środowisko nauczycielskie z prowadzeniem własnej ligi. W tym roku ruszyła już VIII edycja Wrocławskiej Nauczycielskiej Ligi Siatkwki. Tutaj jest link do strony, na ktorej można nieco informacji o tych rozgrywkach wyczytać:
http://www.wnls.webpark.pl/

Także MOSiR przy ul Wejherowskiej (choć nie jestem pewien, czy to inicjatywa MOSiR-u, czy raczej TKKF - ale z wykorzystaniem obiektow MOSiR-u) prowadzone były rozgrywki ligi amatorskiej w minionych sezonach (do 2006 włącznie. Znalazłem link do fragmentarycznych informacji na ten temat:
http://www.siatkowka.neostrada.pl/body_index.htm

Na ślady ligowej aktywności w tym sezonie we Wrocławiu jeszcze nie trafiłem, ale sądzę, że to nie jest możliwe, aby w mającym takie siatkarskie tradycje mieście przerwano rozgrywki ligowe dla amatorow.
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
hefalump
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 12:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Re: Amatorska Liga Siatkówki we Wrocławiu

Post autor: hefalump »

Razem z kolegą chcielibyśmy pograć w siatkówkę we Wrocławiu. Niestety we dwóch to raczej się nie da. Czy nie organizuję ktoś jakiejś sali czy drużyny, gdzie można by przyjść i pograć w tygodniu?
yuliam
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 13:09
Płeć: K

Re: Amatorska Liga Siatkówki we Wrocławiu

Post autor: yuliam »

chciałabym wznowić ten wątek... konkretniej chodzi mi o amatorską siatkówkę kobiet na terenie wrocławia. niezwykle trudno znaleźć w sieci jakąś konkretną informację, nie wiem, czy taka liga w ogóle istnieje, a jeśli tak, to na ile jest "amatorska":)
Uwielbiam grać w siatkówkę i byłabym ogromnie zainteresowana taką formą rekreacji (z podkreśleniem słowa rekreacja:)) Może ktoś posiada informacje na temat istniejących we Wrocławiu klubów, albo byłby chętny do wzięcia udziału w stworzeniu takiej drużyny? Pozdrawiam
taxman
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2008, o 21:56
Płeć: M

Re: Amatorska Liga Siatkówki we Wrocławiu

Post autor: taxman »

jest amatorska liga siatki we wrocławiu w ramach OMW czyli otwartych mistrzostw wrocławia.
OMW.wroc.pl (chyba)
Awatar użytkownika
hefalump
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 12:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Re: Amatorska Liga Siatkówki we Wrocławiu

Post autor: hefalump »

chętni do pogrania w siatkówkę we wrocu zapraszamy: http://aktywni.pl/druzyny/pokaz/siatkowka-wroclaw/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siatkówka amatorska”