Amatorska PlusLiga

siatkarz2009
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2009, o 14:27
Płeć: M

Amatorska PlusLiga

Post autor: siatkarz2009 »

Hej! Rusza Amatorska PlusLiga - pierwsze amatorskie rozgrywki siatkarskie organizowane na skalę ogólnopolską. Rekrutacja trwa od 12 kwietnia do 10 maja. Dla pierwszych 3 drużyn, które zgłoszą się do turnieju oraz dla 3 osób, które jako pierwsze zgłoszą się indywidualnie, przygotowane są piłki do siatkówki! Ponad to wygrani zagrają w spodku przed meczem mistrzowskim. Szczegóły: http://www.plusliga.pl/amatorska ZGŁASZAJCIE SIĘ!!!!
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Amatorska PlusLiga

Post autor: mewa »

Wyłącz CapsLock przy tytułowaniu wątków. W twojej wypowiedzi zabrakło jeszcze gromkiego okrzyku: Kupujcie wszyscy telefony w Plusie! Bo wszakże to jest warunkiem udziału w tej akcji marketingowej, jaką są rozgrywki amatorskiej plusligi, nieprawdaż? :)

Siatkówka amatorska ma to do siebie, że jest amatorska i świetnie rozwija się na szczeblu lokalnym. Moim zdaniem gdy do organizacji siatkówki amatorskiej zabiera się profesjonalna firma (Polkomtel rękami PLPS) i próbuje zrobić to na poziomie ogólnokrajowy, to szanse powodzenia są mizerne. Ale może... :)
mazi
Posty: 40
Rejestracja: 4 wrz 2007, o 19:05
Płeć: M

Re: Amatorska PlusLiga

Post autor: mazi »

Mam dużo szacunku do komentarzy pisanych przez mewa i pewnie nie tylko ja;) więc wręcz błagam o to, aby zanim coś napiszesz trochę więcej pomyślał.Nie ma znaczenia dla amatorów, że jest to akcja marketingowa tylko mozliwosci jakie przed nimi otwiera i masę dobrych stron jakie ze sobą niesie. Z informacji na dziś wiem, że w eliminacjach weżmie ok 3000 zawodników amatorów (przynajmniej)-to już olbrzymi sukces całej imprezy i rewelacyjny pomysł na promowanie siatkówki bo to właśnie amatorzy najbardziej są w stanie docenić zawodowców, przez pryzmat swoich mniejszych lub większych doświadczeń z boiska.Myślę że to jeden z najbardziej trafionych pomysłów Plusa i tylko patrzeć jak inni z niego wezmą przykaład.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Amatorska PlusLiga

Post autor: Pele »

Zakończyły się już rozgrywki, wygrali nasi czyli zespół z Kędzierzyna-Koźła. A na koniec rozgrywek zgrzyt choć ja uwazam że to WSTYD dla organizatorów i sponsorów.
Zespół który wygrał finał otrzymał tylko 7 medali mimo iż grał całe rozgryuwki w składzie 9 osobowym jak mówi regulamin. Dwóch graczy nie otrzymało urlopu i na mecz finałowy nie przyjechało no i nie dostali medali. Niestety widać amatorstwo ni etylko w nazwie lecz i organizacji. Wstyd!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siatkówka amatorska”