II edycja Amatorskiej PlusLigi

II edycja Amatorskiej PlusLigi

Postby Amator2010 » 11 Feb 2011, o 14:00

Podejmij wyzwanie! - pod takim hasłem odbywa się II edycja Amatorskiej PlusLigi, ogólnopolskich zawodów w siatkówkę halową. Jeszcze tylko przez nieco ponad tydzień fani siatkówki halowej mogą zgłaszać się do turnieju. Listę zakwalifikowanych drużyn poznamy 14 marca.
Amatorska PlusLiga obejmuje swoim zasięgiem największe miasta Polski. Mecze w ramach eliminacji i ligi odbędą się w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Bydgoszczy, Szczecinie oraz Rzeszowie. Zapowiadają się emocjonujące rozgrywki bo w tym roku jest o co walczyć. Zwycięska drużyna zostanie wyłoniona 9 lipca w Ergo Arenie w Gdańsku podczas Finału Ligii Światowej. Oznacza to, że finaliści Amatorskiej PlusLigi zagrają niemalże w tym samym czasie co najlepsi siatkarze świata.
Rozgrywki odbywają się w dwóch kategoriach wiekowych: Młodzieżowej i Open w zespołach męskich, kobiecych oraz mieszanych. Aby wziąć udział w rozgrywkach wystarczy wejść na stronę http://www.amatorskaplusliga.pl i wypełnić formularz on-line. Formularze zgłoszeniowe można również złożyć w jednym ze stu sześciu wyznaczonych punktów sprzedaży sieci Plus, w rejonie miast, w których odbywać się będą rozgrywki. Drużyny, które zgłoszą się przez punkty sprzedaży, otrzymają koszulki siatkarskie z nazwą zespołu, do rozgrywek eliminacyjnych! Sponsorem Amatorskiej PlusLigi jest operator sieci Plus, dzięki czemu udział w rozgrywkach dla wszystkich zawodników, na każdym etapie jest bezpłatny.
Zapraszamy wszystkich pasjonatów siatkówki do wzięcia udziału w rozgrywkach. Amatorska PlusLiga to przykład na to, jak w prosty sposób z kibica można stać się zawodnikiem, spełnić swoje marzenia i zagrać przed meczem Ligi Światowej! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 21 lutego!

Zapraszamy
http://www.amatorskaplusliga.pl
Amator2010
 
Posts: 1
Joined: 11 Feb 2011, o 13:52


Re: II edycja Amatorskiej PlusLigi

Postby mewa » 11 Feb 2011, o 17:38

Nie dopisałes, że zapraszasz tylko abonentów jednej sieci komórkowej. Ja np. już nie zagram z tego powodu, ale jakoś nie jest mi przykro, że zostałem wykluczony :)
User avatar
mewa
Redaktor   Redaktor
 
Posts: 2123
Joined: 21 Aug 2007, o 07:40
Location: Łódź
Płeć: M

Re: II edycja Amatorskiej PlusLigi

Postby stoker » 11 Feb 2011, o 20:39

Nie zagram z tego samego powodu.
User avatar
stoker
 
Posts: 22
Joined: 24 Nov 2010, o 11:54
Location: Knurów
Płeć: M


Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests