druzyna z Czech

razym
Posty: 7
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 18:03
Płeć: M

druzyna z Czech

Post autor: razym »

Czesc, nazywam sie Radim, jestem z Czech, ze Slaska, a poniewaz uczeszczalem do szkoly podstawowej z polskim jezykiem nauczania i mam rodzine w Polsce, pare slow jeszcze pamietam w tym jezyku. Mam "dzika druzyne 4+2" siatkarska i uczestniczymy w roznych turniejach w zasiegu naszego powiatu. Jezeli ktos wie o jakims turnieju w siatkowce w zasiegu powiecmy 100 kilometrow od Cieszyna, chetnie bysmy zkorzystali z mozliwosci uczestniczenia i zmierzenia sil z polskimi siatkarzami amatorskimi.
Radim
Awatar użytkownika
DawcioKMPS
Posty: 140
Rejestracja: 6 paź 2007, o 12:28
Płeć: M
Kontakt:

Re: druzyna z Czech

Post autor: DawcioKMPS »

Zapraszam na sparing do Chałupek :P
..Impacto LKS Chałupki..
razym
Posty: 7
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 18:03
Płeć: M

Re: druzyna z Czech

Post autor: razym »

A konkretnie o co chodzi? W jakim terminie? Chcecie zagrac przeciwko nam? Tylko tvoja i moja druzyna?
Awatar użytkownika
DawcioKMPS
Posty: 140
Rejestracja: 6 paź 2007, o 12:28
Płeć: M
Kontakt:

Re: druzyna z Czech

Post autor: DawcioKMPS »

my mamy sale wynajetą w każdą środe i piątek na godzine 18 wiec jak niemamy wtedy meczu to spokonie mozemy zagrac ;) mieszakmy zaraz pod czechami wiec nie wiem ile km macie do nas
..Impacto LKS Chałupki..
razym
Posty: 7
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 18:03
Płeć: M

Re: druzyna z Czech

Post autor: razym »

Ogladalem wasze strony internetowe. Odleglosc jest taka, iz mozna na rowerze podjechac. Tylko ze nie w skladzie w jakim jezdzimy na turnieje. Nie jestesmy druzyna w takim sensie slowa. Wiekszasc z zawodnikow i zawodniczek ma swoj klub w ktorym gra lige,niektorzy sa na studiach w dugiej czesci kraju,ale czas od czasu zaplanujemy jakis turniej i spotkamy sie w weekend. Ale to cud, kiedy uda nam sie znalesc sobote, ktora pasuje wszystkim, dlatego wlasnie szukam jakies mozliwosci turiniejow w okolicy, poniewaz kiedy jest mozliwosc, ze nasza druzyna sie spotka, nie zawsze w tym czasie jest u nas turniej.Ale mam w Karwinie rowniez wynajeta sale i chodzimy grac w piatki z innymi siatkarzami.To mozna sie kiedys umowic, pozbieram pare graczy i prziyjedziemy do Was a moze kiedys na rewanz wy do nas.
Awatar użytkownika
stoker
Posty: 22
Rejestracja: 24 lis 2010, o 11:54
Płeć: M
Lokalizacja: Knurów

Re: druzyna z Czech

Post autor: stoker »

Myślę że Deckery też by mogły przyjechać po starej znajomości:) 3 drużyny to już prawie jak turniej;)
razym
Posty: 7
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 18:03
Płeć: M

Re: druzyna z Czech

Post autor: razym »

Czesc. U nas w Karwinie mamy 28.10. turniej na dwie sale max 12 dryzyn od 8 rano do ....17-18. Wplata okolo 25zl na osobe.

Jest to turniej dzikich druzyn, takze dwie dzieczyny i reszta chlopaki (4+2). Ale mozna grac i 4+1 lub 3+3.
Serdecznie zapraszam jezeli macie ochote pograc z "pepikami" czyli Czechami
remic76
Posty: 4
Rejestracja: 3 paź 2010, o 11:50
Płeć: M

Re: druzyna z Czech

Post autor: remic76 »

Witaj Radim jeśli jesteś zainteresowany turniejem to zapraszam na turniej Tylko dla orłów :) Będzie on 5 listopada 2011 roku w Mikołowie . Jeśli jesteś zainteresowany to wejdź na http://www.eaco.pl tam są informacje kontakt i takie tam . Pozdrawiam Remik
razym
Posty: 7
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 18:03
Płeć: M

Re: druzyna z Czech

Post autor: razym »

Czesc. Z Orlami mam problem, poniewaz wzgledem jakie turnieje gramy w Czechach,jest nas czworo chlopakow. Nastepni dwaj czlonkowie druzyny to jaskolki. Gramy 4+2 a wydaje mi sie, ze turniej dla orlow nie jest turniejem dzikich druzyn, prawda?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Siatkówka amatorska”