RALS - Typer 2012/2013
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory 3-1
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3-1
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 0-3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 2-3
II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3-1
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 0-3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 3-1
II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Catering Parys Rydułtowy 3-0
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 3-1
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory 3-1
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3-1
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 0-3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 2-3
II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3-1
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 0-3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 3-1
II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Catering Parys Rydułtowy 3-0
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 3-1
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
Re: RALS - Typer 2012/2013
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3-0
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 0-3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga gr. A
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 0-3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 1-3
II liga gr. B
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 2-3
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 0-3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga gr. A
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 0-3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 1-3
II liga gr. B
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 2-3
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
Re: RALS - Typer 2012/2013
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3-0
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 0-3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga gr. A
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 0-3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 1-3
II liga gr. B
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 2-3
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 0-3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga gr. A
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 0-3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 1-3
II liga gr. B
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 2-3
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
Re: RALS - Typer 2012/2013
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 2-3
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 3-1
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga gr. A
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 0-3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 1-3
II liga gr. B
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 1-3
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-1
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 2-3
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 3-1
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga gr. A
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 0-3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 1-3
II liga gr. B
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 1-3
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-1
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 2-3
- jedynkowicz
- Posty: 82
- Rejestracja: 2 paź 2008, o 19:57
- Płeć: M
- Kontakt:
Re: RALS - Typer 2012/2013
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3-0
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1-3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga gr. A
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 3-1
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 1-3
II liga gr. B
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 3-0
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-1
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 2-3
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1-3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga gr. A
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 3-1
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 1-3
II liga gr. B
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 3-0
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-1
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 2-3
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
Wyniki 7 kolejki typera i klasyfikacja generalna.
7 kolejka
1. fubus007 22(6)
dancio 22(6)
3. BosSs 22(5)
4. ursinio 21(6)
rkmarcin 21(6)
kevin 21(6)
7. coolfon 20(5)
Lukasz_Catering 20(5)
wrona 20(5)
10. Gasior23 19(5)
maqu 19(5)
szrama 19(5)
PiotrekJ 19(5)
14. Zorro 18(5)
15. janek 18(4)
16. CaMeLoTh 17(5)
wiesx 17(5)
18. novotny 17(4)
drwalu 17(4)
20. x_Mario_x 15(3)
Gunther 15(3)
damian albion 15(3)
23. amator85 14(3)
24. ptak 14(2)
25. Kamiljan 13(2)
26. WICEK 12(3)
27. jedynkowicz 11(2)
28. pampel 10(2)
29. Wiacek83 6(2)
Klasyfikacja generalna
1. dancio 137(31)
2. kevin 126(31)
3. Gunther 124(29)
4. rkmarcin 121(30)
5. Zorro 116(29)
6. PiotrekJ 116(28)
7. szrama 116(25)
8. Gasior23 114(26)
damian albion 114(26)
10. fubus007 114(25)
11. wiesx 112(30)
12. coolfon 110(23)
13. CaMeLoTh 108(24)
14. maqu 105(23)
15. wrona 104(22)
16. Lukasz_Catering 104(21)
17. ursinio 103(24)
18. Kamiljan 103(21)
19. BosSs 102(20)
20. ptak 102(19)
21. novotny 99(22)
22. pampel 98(21)
23. WICEK 95(19)
24. x_Mario_x 93(19)
25. drwalu 90(19)
26. jedynkowicz 85(18)
27. janek 77(14)
28. plutek21 65(12)
29. amator85 40(9)
30. Wiacek83 19(5)
7 kolejka
1. fubus007 22(6)
dancio 22(6)
3. BosSs 22(5)
4. ursinio 21(6)
rkmarcin 21(6)
kevin 21(6)
7. coolfon 20(5)
Lukasz_Catering 20(5)
wrona 20(5)
10. Gasior23 19(5)
maqu 19(5)
szrama 19(5)
PiotrekJ 19(5)
14. Zorro 18(5)
15. janek 18(4)
16. CaMeLoTh 17(5)
wiesx 17(5)
18. novotny 17(4)
drwalu 17(4)
20. x_Mario_x 15(3)
Gunther 15(3)
damian albion 15(3)
23. amator85 14(3)
24. ptak 14(2)
25. Kamiljan 13(2)
26. WICEK 12(3)
27. jedynkowicz 11(2)
28. pampel 10(2)
29. Wiacek83 6(2)
Klasyfikacja generalna
1. dancio 137(31)
2. kevin 126(31)
3. Gunther 124(29)
4. rkmarcin 121(30)
5. Zorro 116(29)
6. PiotrekJ 116(28)
7. szrama 116(25)
8. Gasior23 114(26)
damian albion 114(26)
10. fubus007 114(25)
11. wiesx 112(30)
12. coolfon 110(23)
13. CaMeLoTh 108(24)
14. maqu 105(23)
15. wrona 104(22)
16. Lukasz_Catering 104(21)
17. ursinio 103(24)
18. Kamiljan 103(21)
19. BosSs 102(20)
20. ptak 102(19)
21. novotny 99(22)
22. pampel 98(21)
23. WICEK 95(19)
24. x_Mario_x 93(19)
25. drwalu 90(19)
26. jedynkowicz 85(18)
27. janek 77(14)
28. plutek21 65(12)
29. amator85 40(9)
30. Wiacek83 19(5)
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
8 kolejka
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: RALS - Typer 2012/2013
8 kolejka
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 2:3
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3:0
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3:1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:2
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3:2
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1:3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3:1
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1:3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 2:3
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 2:3
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3:0
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3:1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:2
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3:2
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1:3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3:1
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1:3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 2:3
Re: RALS - Typer 2012/2013
Witam
8 kolejka
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3:1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3:1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3:1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 0:3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3:0
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3:1
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 1:3
Pozdro
ursinio
8 kolejka
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3:1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3:1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3:1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 0:3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3:0
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3:1
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 1:3
Pozdro
ursinio
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
8 kolejka
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 1:3
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3:1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 0:3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3:1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3:1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 0:3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3:0
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1:3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3:2
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 1:3
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3:1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 0:3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3:1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3:1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 0:3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3:0
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1:3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3:2
Re: RALS - Typer 2012/2013
post do wykasowania
Ostatnio zmieniony 12 lis 2012, o 17:49 przez Gasior23, łącznie zmieniany 1 raz.
MARAT Rybnik
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-2
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik1-3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 2-3
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-2
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-0
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-0
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-2
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik1-3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 2-3
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-2
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-0
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-0
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-0
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-0
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 2-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-1
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3-2
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-1
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 1-3
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-0
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-0
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 2-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-1
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3-2
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-1
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 1-3
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 2-3
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-0
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 2:3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3-2
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-1
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-2
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 2-3
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-0
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 2:3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3-2
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-1
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-2
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3;1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 0-3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-0
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-1
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3;1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 0-3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-0
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-1
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3;0
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 0-3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 0-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-0
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-2
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3;0
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 0-3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 0-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-0
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-2
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 1:3
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3:2
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3:1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3:1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1:3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3:1
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1:3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3:1
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 1:3
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3:2
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3:1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3:1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1:3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3:1
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1:3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3:1
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3;1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 2-3
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-0
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 0-3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 0-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-0
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-2
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3;1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 2-3
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-0
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 0-3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 0-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-0
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-2
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-2
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
15.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Edytor Suszec 1-3
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-0
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 1-3
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-2
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
15.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Edytor Suszec 1-3
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-0
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 1-3
Ostatnio zmieniony 13 lis 2012, o 10:33 przez dancio, łącznie zmieniany 2 razy.
Albion Team
Re: RALS - Typer 2012/2013
8 kolejka
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 1:3
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 1:3
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 0:3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3:1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3:1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 0:3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3:0
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3:1
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3:2
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 1:3
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 1:3
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 0:3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3:1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3:1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 0:3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3:0
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3:1
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3:2
Re: RALS - Typer 2012/2013
8 kolejka
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3 : 2
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3 : 1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1 : 3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 0
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3 : 0
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 1
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 1
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 0 : 3
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3 : 1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3 : 0
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0 : 3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3 : 0
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3 : 2
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3 : 1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1 : 3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 0
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3 : 0
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 1
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 1
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 0 : 3
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3 : 1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3 : 0
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0 : 3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3 : 0
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 1:3
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3:1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:1
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3:0
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1:3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3:1
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1:3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3:1
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 1:3
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3:1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:1
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3:0
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1:3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3:1
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1:3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3:1
- jedynkowicz
- Posty: 82
- Rejestracja: 2 paź 2008, o 19:57
- Płeć: M
- Kontakt:
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 2-3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-2
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-1
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 2-3
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 2-3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-2
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-1
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 2-3
Re: RALS - Typer 2012/2013
8 kolejka
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 1-3
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 1-3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 2-3
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-0
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3-2
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-0
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 1-3
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 1-3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 2-3
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-0
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3-2
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-0
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-0
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-1
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-1
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-2
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-0
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-1
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-1
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-2
T.S.EUROSKOK
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-2
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 1-3
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 2-3
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-2
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 1-3
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 2-3
Re: RALS - Typer 2012/2013
Z uwagi na to że nie obstawiłęm meczów zaległych i z II ligi B to sie poprawiam
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 2-3
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 3-1
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-1
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-0
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3-1
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-0
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-0
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 2-3
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 3-1
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-1
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-0
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3-1
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-0
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-0
MARAT Rybnik
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 2-3
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 2-3
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 2-3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-0
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
16.11 piątek 19:45 Kredyty Chwilówki Rybnik - Edytor Suszec - 2-3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-1
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-2
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 2-3
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 2-3
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 2-3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-0
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
16.11 piątek 19:45 Kredyty Chwilówki Rybnik - Edytor Suszec - 2-3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-1
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-2
Ostatnio zmieniony 13 lis 2012, o 21:58 przez Kamiljan, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...
Pozdrawiam
Mały
Pozdrawiam
Mały
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-2
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-2
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-0
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 0-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-1
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-1
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-2
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-2
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-0
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 0-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-1
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-1
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
zmiana gospodarza, proszę o uwzględnienie to w swoich typach
II liga gr. A
15.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Edytor Suszec
II liga gr. A
15.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Edytor Suszec
Jar-Trans Fox Pszów!