RALS - Typer 2012/2013
Re: RALS - Typer 2012/2013
4.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 1-3
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3-0
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3-2
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3-1
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 2-3
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1-3
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 0-3
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 3-1
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 1-3
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3-0
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3-2
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3-1
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 2-3
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1-3
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 0-3
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 3-1
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 1-3
MARAT Rybnik
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
4.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:2
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:2
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3:1
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:1
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:1
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1:3
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 1:3
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 1:3
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 3:2
4.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:2
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:2
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3:1
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:1
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:1
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1:3
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 1:3
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 1:3
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 3:2
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
4.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:0
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3:1
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:1
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 3:2
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 3:2
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 1:3
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 1:3
4.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:0
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3:1
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:1
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 3:2
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 3:2
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 1:3
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 1:3
Albion Team
Re: RALS - Typer 2012/2013
Witka
I liga
4.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3:0
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:1
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:1
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1:213
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 1:3
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 1:3
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 3:1
Pozdro
ursinio
I liga
4.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3:0
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:1
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:1
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1:213
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 1:3
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 1:3
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 3:1
Pozdro
ursinio
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
4.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3-2
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3-1
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3-0
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3-1
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-1
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1-3
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 0-3
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 3-2
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 1-3
4.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3-2
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3-1
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3-0
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3-1
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-1
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1-3
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 0-3
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 3-2
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 1-3
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
4.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:0
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3:0
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:2
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:1
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 2:3
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 2:3
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 0:3
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 1:3
4.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:0
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3:0
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:2
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:1
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 2:3
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 2:3
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 0:3
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 1:3
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
4.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3:0
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:2
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:1
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1:3
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 2:3
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 1:3
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 1:3
4.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3:0
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:2
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:1
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1:3
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 2:3
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 1:3
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 1:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
4.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:0
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3:0
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:0
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1:3
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 1:3
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 1:3
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 0:3
4.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:0
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3:0
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:0
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1:3
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 1:3
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 1:3
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 0:3
Re: RALS - Typer 2012/2013
4.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3:2
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:1
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:1
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1:3
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 1:3
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 3:2
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 3:2
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3:2
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:1
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:1
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1:3
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 1:3
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 3:2
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 3:2
Re: RALS - Typer 2012/2013
4.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:2
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3:1
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
II liga o awans
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:1
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:1
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 2:3
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 3:2
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 3:1
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 2:3
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3:1
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
II liga o awans
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:1
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:1
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 2:3
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 3:2
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 3:1
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 2:3
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
4.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3:1
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
II liga 1-8
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:1
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:1
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1:3
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
II liga 9-17
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 0:3
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 3:1
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 0:3
4.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3:1
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
II liga 1-8
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:1
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:1
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1:3
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
II liga 9-17
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 0:3
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 3:1
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 0:3
T.S.EUROSKOK
- jedynkowicz
- Posty: 82
- Rejestracja: 2 paź 2008, o 19:57
- Płeć: M
- Kontakt:
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
4.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3:1
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:1
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:1
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 2:3
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 2:3
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 0:3
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 2:3
Pozdrawiam Remo
4.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3:1
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:1
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:1
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 2:3
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 2:3
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 0:3
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 2:3
Pozdrawiam Remo
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
4.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:0
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3:0
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 2:3
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 3:2
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 1:3
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 1:3
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 1:3
4.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:0
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3:1
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3:0
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 2:3
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 3:2
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 1:3
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 1:3
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 1:3
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
4.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3 : 0
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3 : 0
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3 : 0
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1 : 3
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3 : 1
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 1 : 3
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1 : 3
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 :0
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 1 : 3
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 2 : 3
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 0 : 3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 3 : 2
4.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3 : 0
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3 : 0
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3 : 0
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1 : 3
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3 : 1
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 1 : 3
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1 : 3
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 :0
II liga HONOROWA
4.03 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 1 : 3
4.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Jedynka Jankowice 2 : 3
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 0 : 3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 3 : 2
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
6.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3-1
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3-1
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3-0
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-1
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1-3
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
II liga HONOROWA
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 0-3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 1-3
6.03 środa 19:00 Beer Team Rybnik - Artus Atlas Tours Żory 3-1
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Beer Team Rybnik 3-1
8.03 piątek 18:30 VT Nędza - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
8.03 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
8.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
II liga O AWANS
4.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3-0
5.03 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-1
7.03 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1-3
7.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
II liga HONOROWA
7.03 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Fundacja Elektrowni Rybnik 0-3
8.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Catering Parys Rydułtowy 1-3
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
Rozkład jazdy 22 kolejki
I liga
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec
I liga
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: RALS - Typer 2012/2013
Witka
I liga
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 0:3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3:0
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 3:1
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 2:3
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 3:1
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 3:1
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 3:1
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 0:3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 1:3
Pozdro
ursinio
I liga
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 0:3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3:0
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 3:1
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 2:3
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 3:1
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 3:1
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 3:1
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 0:3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 1:3
Pozdro
ursinio
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 1:3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3:0
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 1:3
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 3:2
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 3:1
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 3:0
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 3:1
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 0:3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 2:3
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:1
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 1:3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3:0
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 1:3
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 3:2
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 3:1
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 3:0
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 3:1
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 0:3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 2:3
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:1
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 1:3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3:0
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 2:3
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 1:3
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 3:1
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 3:1
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 3:1
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 0:3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:2
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3:2
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:1
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 1:3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3:0
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 2:3
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 1:3
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 3:1
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 3:1
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 3:1
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 0:3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:2
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3:2
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:1
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 1:3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3:0
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 1:3
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 3:1
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 3:1
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 3:1
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 1:3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:2
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3:2
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:1
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 1:3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3:0
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 1:3
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 3:1
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 3:1
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 3:1
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 1:3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:2
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3:2
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:1
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 3:1
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3:0
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 3:1
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 1:3
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 1:3
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 3:1
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 3:2
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 3:0
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 0:3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 1:3
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 3:1
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3:0
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 3:1
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 1:3
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 1:3
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 3:1
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 3:2
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 3:0
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 0:3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 1:3
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 1:3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3:0
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0:3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 3:2
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 1:3
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 1:3
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 1:3
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 0:3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:1
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 1:3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3:0
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0:3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 3:2
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 1:3
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 1:3
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 1:3
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 0:3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:1
T.S.EUROSKOK
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 2:3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3:1
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 2:3
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 2:3
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 3:2
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 1:3
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 2:3
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 3:1
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 1:3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3:2
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:1
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 2:3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3:1
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 2:3
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 2:3
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 3:2
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 1:3
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 2:3
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 3:1
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 1:3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3:2
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:1
Re: RALS - Typer 2012/2013
Rozkład jazdy 22 kolejki
I liga
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 1 : 3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3 : 0
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1 : 3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 1 : 3
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 3 : 1
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 3 : 1
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 3 : 0
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 3 : 0
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 0
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 1 : 3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 1 : 3
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3 : 2
I liga
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 1 : 3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3 : 0
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1 : 3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 1 : 3
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 3 : 1
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 3 : 1
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 3 : 0
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 3 : 0
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 0
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 1 : 3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 1 : 3
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3 : 2
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 2 : 3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3 : 1
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 2
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 2
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1 : 3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 3 : 2
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 2:3
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 3 : 1
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 1:3
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 3 : 1
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 0: 3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3 : 1
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 2 : 3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3 : 1
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 2
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 2
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1 : 3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 3 : 2
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 2:3
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 3 : 1
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 1:3
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 3 : 1
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 0: 3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3 : 1
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 2 : 3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3 : 1
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 2
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1 : 3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 3 : 2
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 1:3
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 3 : 1
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 1:3
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 1:3
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 1: 3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3:2
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3 : 1
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 2 : 3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3 : 1
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 2
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1 : 3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 3 : 2
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 1:3
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 3 : 1
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 1:3
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 1:3
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 1: 3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3:2
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3 : 1
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 2 : 3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3 : 0
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0 : 3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 3 : 2
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 3 : 1
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 1 : 3
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 1:3
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 2:3
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 0 : 3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3 : 0
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 2 : 3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3 : 0
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0 : 3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 3 : 2
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 3 : 1
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 1 : 3
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 1:3
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 2:3
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 0 : 3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3 : 0
MARAT Rybnik
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 2 : 3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3 : 0
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1 : 3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 3 : 1
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 1 : 3
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 1 : 3
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 3 : 1
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 3 ; 1
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 0 : 3
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 1 : 3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3 : 0
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 2
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3 : 0
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 2 : 3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3 : 0
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1 : 3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 3 : 1
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 1 : 3
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 1 : 3
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 3 : 1
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 3 ; 1
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 0 : 3
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 1 : 3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3 : 0
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 2
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3 : 0
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 1 : 3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3 : 2
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1 : 3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 2 : 3
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 2 : 3
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 3 : 1
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 3 : 1
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 3 ; 1
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 1 : 3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3 : 0
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3 : 2
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 1 : 3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3 : 2
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1 : 3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 2 : 3
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 2 : 3
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 3 : 1
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 3 : 1
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 3 ; 1
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 1 : 3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3 : 0
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3 : 2
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 1-3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3-0
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3-2
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1-3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 2-3
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 2-3
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 3-0
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 1-3
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 1-3
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 3-1
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 1-3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-1
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 1-3
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3-1
11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 1-3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3-0
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3-2
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1-3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 2-3
II liga O AWANS
11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 2-3
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 3-0
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 1-3
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 1-3
II liga HONOROWA
11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 3-1
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 1-3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-1
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 1-3
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3-1
Albion Team