[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

RALS - Typer 2012/2013

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby pampel » 14 Oct 2012, o 09:40

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 2;3
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II 1-3
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza 3-1
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik 3-1
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team 2-3
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III 1-3
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik 0-3
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki 3-1
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy 1-3
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik 1-3
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia 3-1
pampel
 
Posts: 24
Joined: 25 Sep 2012, o 17:25
Płeć: M


Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby coolfon » 14 Oct 2012, o 10:25

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 3-2
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II 1-3
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza 3-1
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik 3-1
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team 3-1
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III 3-1
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik 0-3
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki 2-3
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy 1-3
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik 3-1
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia 3-2
coolfon
 
Posts: 211
Joined: 14 Feb 2010, o 17:53
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby ptak » 14 Oct 2012, o 14:52

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 3-2
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II 0-3
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza 2-3
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik 1-3
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team 3-1
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III 3-0
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik 1-3
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki 1-3
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy 1-3
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik 3-1
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik3-0
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia 3-0
ptak
 
Posts: 61
Joined: 6 May 2010, o 01:33
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby BosSs » 14 Oct 2012, o 15:49

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 3-2
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II 1-3
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza 3:2
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik 2-3
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-2
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team 3-1
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III 3-1
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik 0-3
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki 2-3
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy 3-2
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik 3-0
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik3-0
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia 3-2
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Kamiljan » 14 Oct 2012, o 16:30

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 3-2
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II 0-3
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza 3-2
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik 2:3
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team 3-1
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III 3-0
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik 1-3
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki 1-3
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy 1-3
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik 3-1
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik3-0
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia 3-1
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Kamiljan
 
Posts: 283
Joined: 25 Sep 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby damian albion » 14 Oct 2012, o 18:17

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 3-1
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II 1-3
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza 3:1
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik 2-3
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0

II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team 3-0
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III 3-2
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik 0-3
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki 3-1

II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy 3-1
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik 3-1
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik3-0
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia 2-3
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby maqu » 14 Oct 2012, o 19:08

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 2 KS Volley Katowice
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory 0 : 3 Jedynka Jankowice II
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów 1 : 3 VT Nędza
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice 1 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1 Leon Internet Rybnik
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik 3 : 0 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 1 Eks Żernica II Team
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice 3 : 1 Jedynka Jankowice III
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska 0 : 3 Kredyty Chwilówki Rybnik
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec 0 : 3 Strzelec Gorzyczki
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars 0 : 3 Catering Parys Rydułtowy
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice 1 : 3 Top Ten ZST Rybnik
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory 3 : 0 Fundacja Elektrowni Rybnik
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 3 : 2 Silesia Lubomia
maqu
 
Posts: 150
Joined: 9 Nov 2009, o 17:46
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby rajchu » 14 Oct 2012, o 19:31

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II 1:3
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza 3:2
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik 3:2
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team 3:1
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III 3:1
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki 1:3
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy 3:2
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik 3:2
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia 1:3
rajchu
 
Posts: 33
Joined: 28 Jan 2012, o 09:26
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Gunther » 14 Oct 2012, o 20:21

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 2-3
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II 0-3
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza 1-3
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik 2-3
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team 3-1
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III 3-1
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik 1-3
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki 2-3
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy 1-3
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik 3-1
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik3-0
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia 3-2
Gunther
 
Posts: 118
Joined: 20 Sep 2007, o 20:05
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby janek » 14 Oct 2012, o 20:35

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 0:3
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II 1:3
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza 3:2
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik 3:1
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team 1:3
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III 3:2
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki 3:1
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy 1:3
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik 2:3
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia 3:1
janek
 
Posts: 8
Joined: 23 Sep 2012, o 11:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby plutek21 » 14 Oct 2012, o 20:50

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 2:3
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II 1:3
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza 3:1
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik 3:2
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team 3:1
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III 3:2
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki 3:1
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy 1:3
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik 1:3
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia 3:1
plutek21
 
Posts: 45
Joined: 21 Sep 2011, o 21:52
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby ursinio » 14 Oct 2012, o 20:59

Witka
I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1-3
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II 0-3
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza 3-0
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik 3-1
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team 3-1
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III 3-1
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik 0-3
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki 1-3
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy 3-0
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik 3-1
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia 3-1
Pozdro
ursinio ;)
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby rkmarcin » 14 Oct 2012, o 23:53

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II 0:3
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza 1:3
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik 3:1
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team 3:1
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III 3:0
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki 1:3
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy 3:1
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik 3:1
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia 1:3
T.S.EUROSKOK
rkmarcin
 
Posts: 134
Joined: 19 Mar 2009, o 23:28
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby wrona » 15 Oct 2012, o 09:43

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 2 KS Volley Katowice
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory 0 : 3 Jedynka Jankowice II
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów 1 : 3 VT Nędza
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice 1 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski 3 : 2 Leon Internet Rybnik
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik 3 : 0 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 1 Eks Żernica II Team
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice 3 : 1 Jedynka Jankowice III
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska 1 : 3 Kredyty Chwilówki Rybnik
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec 2 : 3 Strzelec Gorzyczki
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars 1 : 3 Catering Parys Rydułtowy
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice 2 : 3 Top Ten ZST Rybnik
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory 3 : 0 Fundacja Elektrowni Rybnik
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 2 : 3 Silesia Lubomia
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby kevin » 15 Oct 2012, o 10:28

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2 : 3 KS Volley Katowice
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory 0 : 3 Jedynka Jankowice II
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów 2 : 3 VT Nędza
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice 0 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1 Leon Internet Rybnik
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik 3 : 0 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 1 Eks Żernica II Team
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice 3 : 1 Jedynka Jankowice III
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska 0 : 3 Kredyty Chwilówki Rybnik
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec 3 : 1 Strzelec Gorzyczki
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars 1 : 3 Catering Parys Rydułtowy
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice 3 : 1 Top Ten ZST Rybnik
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory 3 : 0 Fundacja Elektrowni Rybnik
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 3 :1 Silesia Lubomia
NORD Świerklany RO-JO Team
kevin
 
Posts: 87
Joined: 1 Nov 2009, o 09:57
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 15 Oct 2012, o 11:40

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1 : 3 KS Volley Katowice
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory 0 : 3 Jedynka Jankowice II
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów 3 : 2 VT Nędza
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice 0 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1 Leon Internet Rybnik
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik 3 : 0 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 2 Eks Żernica II Team
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice 3 : 1 Jedynka Jankowice III
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska 0 : 3 Kredyty Chwilówki Rybnik
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec 3 : 2 Strzelec Gorzyczki
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars 0 : 3 Catering Parys Rydułtowy
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice 3 : 1 Top Ten ZST Rybnik
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory 3 : 0 Fundacja Elektrowni Rybnik
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 3 :1 Silesia Lubomia
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby drwalu » 15 Oct 2012, o 13:13

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 2:3
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II 0:3
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza 3:2
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik 3:0
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team 3:1
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III 3:0
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki 1:3
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy 3:1
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik 3:1
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia 3:2
drwalu
 
Posts: 23
Joined: 4 Mar 2010, o 10:24
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby jedynkowicz » 15 Oct 2012, o 13:44

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 2-3
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II 1-3
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza 3-1
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik 3-2
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team 3-1
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III 3-1
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik 1-3
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki 2-3
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy 3-2
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik 3-2
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia 3-1
User avatar
jedynkowicz
 
Posts: 82
Joined: 2 Oct 2008, o 19:57
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby dancio » 15 Oct 2012, o 14:17

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1-3
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II 1-3
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza 2-3
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik 3-2
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team 3-0
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III 3-1
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik 0-3
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki 3-1
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy 1-3
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik 2-3
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia 3-2
Albion Team
dancio
 
Posts: 190
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby wiesx » 15 Oct 2012, o 14:27

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 2 : 3
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II 1 : 3
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza 1 : 3
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik 3 : 1
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team 3 : 0
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III 3 : 1
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik 0 : 3
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki 3 : 1
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy 1 : 3
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik 3 : 2
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 2
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia 3 : 1
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby CaMeLoTh » 15 Oct 2012, o 14:43

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II 0:3
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza 3:1
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik 0:3
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team 3:1
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III 3:0
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki 1:3
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy 1:3
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik 1:3
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia 3:0
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
CaMeLoTh
 
Posts: 423
Joined: 11 Sep 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby PiotrekJ » 15 Oct 2012, o 16:54

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 2:3
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II 0:3
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza 3:1
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik 3:1
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team 1:3
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III 3-1
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki 3:1
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy 0-3
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik 1-3
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia 3-1
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
User avatar
PiotrekJ
 
Posts: 255
Joined: 20 Sep 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby WICEK » 15 Oct 2012, o 17:51

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 3:1
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II 0:3
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza 3:2
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik 3:1
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team 0:3
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III 3-1
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki 1:3
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy 1-3
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik 2-3
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia 3-1
WICEK
 
Posts: 170
Joined: 3 Sep 2007, o 13:12
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Zorro » 15 Oct 2012, o 18:39

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice ---
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II 1:3
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza 3:1
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik 3:2
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team ---
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III 3-1
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki 2:3
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy ---
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik 1-3
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia 3-0
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby CaMeLoTh » 16 Oct 2012, o 09:46

Nie żebym się czepiał ale kiedy znajdzie się podsumowanie 2 kolejki??
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
CaMeLoTh
 
Posts: 423
Joined: 11 Sep 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 16 Oct 2012, o 14:51

Wybaczcie, trochę ostatnio byłem zagoniony. Podaję wyniki typera 3 kolejki i klasyfikcję generalną.

Wyniki 3 kolejki
1. coolfon 21(6)
2. dancio 19(6)
3. Gunther 19(5)
4. maqu 18(5)
kevin 18(5)
Zorro 18(5)
7. Kamiljan 17(5)
8. drwalu 17(4)
wrona 17(4)
10. Dada1979 16(5)
11. rkmarcin 16(3)
12. szrama 15(3)
13. novotny 14(3)
damian albion 14(3)
15. CaMeLoTh 13(3)
pampel 13(3)
jedynkowicz 13(3)
Lukasz_Catering 13(3)
WICEK 13(3)
20. Gasior23 13(2)
ptak 13(2)
BosSs 13(2)
23. PiotrekJ 12(3)
wiesx 12(3)
ursinio 12(3)
26. plutek21 9(2)
27. Simon_Says 9(1)
28. x_Mario_x 9(0)
fubus007 9(0)
30. janek 8(1)
31. Wiacek83 5(1)

Klasyfikcja generalna:

1. dancio 63(14)
2. Gunther 59(15)
3. rkmarcin 52(13)
4. Zorro 50(13)
5. Kevin 50(12)
damian albion 50(12)
7. pampel 48(12)
8. coolfon 47(11)
9. wiesx 46(13)
10. maqu 44(11)
11. novotny 44(10)
12. PiotrekJ 43(11)
13. wrona 43(10)
CaMeLoTh 43(10)
15. Kamiljan 43(9)
Gasior23 43(9)
17. Simon_Says 42(11)
18. Lukasz_Catering 40(8)
19. ptak 40(7)
20. szrama 39(7)
21. BosSs 38(7)
22. WICEK 37(7)
23. fubus007 37(5)
24. Dada1979 35(8)
25. ursinio 34(7)
26. plutek21 33(6)
27. x_Mario_x 31(5)
28. jedynkowicz 24(5)
29. janek 24(3)
30. drwalu 23(5)
31. rajchu 16(4)
32. Wiacek83 13(3)
33. Adas 12(2)
34. jaro84 11(2)
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 20 Oct 2012, o 21:24

Wyniki 4 kolejki typera w poniedziałek, tymczasem rozkład jazdy 5 kolejki
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby x_Mario_x » 20 Oct 2012, o 22:22

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:0
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 2:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0:3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:2
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 2:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:1
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:2
Impacto LKS Chałupki - Mario "7"
x_Mario_x
 
Posts: 160
Joined: 16 Oct 2010, o 09:49
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Gasior23 » 21 Oct 2012, o 14:02

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 0:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0:3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:0
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 0:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:0
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posts: 99
Joined: 22 Sep 2012, o 10:59

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Gasior23 » 21 Oct 2012, o 14:02

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 0:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0:3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:0
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 0:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:0
Gasior23
 
Posts: 99
Joined: 22 Sep 2012, o 10:59

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests