Page 6 of 26

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 21 Oct 2012, o 14:06
by ursinio
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:0
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3:2
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 0:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 0:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:1
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:1
Pozdro
ursinio 8-)

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 21 Oct 2012, o 14:07
by ursinio
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:0
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3:2
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 0:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 0:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:1
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:1
Pozdro
ursinio 8-)

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 21 Oct 2012, o 15:15
by kevin
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:0
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0:3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 1:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:0

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 21 Oct 2012, o 15:49
by fubus007
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3-1
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2-3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-0
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3-2
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 3-2
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0-3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3-1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 0-3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 0-3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3-0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3-1

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 21 Oct 2012, o 17:10
by maqu
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 0 Jar-Trans Fox Pszów
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice 3 : 0 Artus Atlas Tours Żory
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice 2 : 3 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II 3 : 1 Leon Internet Rybnik
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3 Jarbud Rybnik Piaski

II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 1 Albion Team-gramy dla Kuby
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska 1 : 3 Jedynka Jankowice
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team 0 : 3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 3 : 1 Edytor Suszec

II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice 3 : 1 Catering Parys Rydułtowy
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik 0 : 3 Top Tens ZST Rybnik
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia 1 : 3 No Pain Żory
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 3 : 1 Old Stars
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki 3 : 1 Jedynka Jankowice III

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 21 Oct 2012, o 17:35
by coolfon
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3-1
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2-3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0-3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3-1
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1-3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0-3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3-1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 1-3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1-3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3-1
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3-0

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 21 Oct 2012, o 19:47
by plutek21
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:2
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 3:1
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0:3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 1:3
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 1:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:0

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 21 Oct 2012, o 20:06
by damian albion
liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 0 Jar-Trans Fox Pszów
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice 3 : 0 Artus Atlas Tours Żory
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice 3: 2 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II 3 : 0 Leon Internet Rybnik
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3 Jarbud Rybnik Piaski

II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik 1 : 3 Albion Team-gramy dla Kuby
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska 2 : 3 Jedynka Jankowice
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team 1 : 3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 0 : 3 Edytor Suszec

II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice 3 : 1 Catering Parys Rydułtowy
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik 0 : 3 Top Tens ZST Rybnik
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia 1 : 3 No Pain Żory
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 3 : 0 Old Stars
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki 3 : 0 Jedynka Jankowice III

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 21 Oct 2012, o 21:07
by Gunther
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 2:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3:2
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 0:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:1
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:1

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 21 Oct 2012, o 22:42
by rkmarcin
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:0
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0:3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 0:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:0

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 22 Oct 2012, o 08:24
by szrama
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 1;3
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 0:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3:2
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:0
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 1:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 2:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:1

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 22 Oct 2012, o 09:33
by pampel
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 2;3
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 0;3
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0:3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 1:3
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 0:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:1

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 22 Oct 2012, o 11:23
by jedynkowicz
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3:2
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 0:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:1
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:2

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 22 Oct 2012, o 11:29
by drwalu
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 3:2
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3:2
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 1:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:1
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:2

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 22 Oct 2012, o 13:31
by CaMeLoTh
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:2
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 2:3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 0:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 0:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:1
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:1

PostPosted: 22 Oct 2012, o 14:37
by wiesx
Mam pytanie.
Czy mecz zaległy 24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III trzeba, można typować jeszcze raz. jest to mecz z I kolejki który już typowałem.

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 22 Oct 2012, o 15:07
by PiotrekJ
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 0;3
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0:3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:2
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 0:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:1

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 22 Oct 2012, o 15:35
by Lukasz_Catering
wiesx, nie musisz typować tego meczu na nowo, jeśli nie chcesz zmieniać typu :) pozdrawiam :)

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 22 Oct 2012, o 15:52
by wiesx
Ok. dzięki wielkie

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 22 Oct 2012, o 16:04
by Kamiljan
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 3:2
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0:3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:2
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 1:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:1
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:0

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 22 Oct 2012, o 16:22
by wrona
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1 Jar-Trans Fox Pszów
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice 3 : 1 Artus Atlas Tours Żory
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice 2 : 3 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II 3 : 1 Leon Internet Rybnik
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3 Jarbud Rybnik Piaski

II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 1 Albion Team-gramy dla Kuby
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska 1 : 3 Jedynka Jankowice
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team 0 : 3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 3 : 2 Edytor Suszec

II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice 3 : 1 Catering Parys Rydułtowy
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3 Top Tens ZST Rybnik
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia 2 : 3 No Pain Żory
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 3 : 0 Old Stars
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki 3 : 2 Jedynka Jankowice III

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 22 Oct 2012, o 16:48
by Lukasz_Catering
Wyniki 4 kolejki typera i klasyfikacja generalna

Wyniki 4 kolejki:
1. Gunther 22(6)
2. drwalu 21(5)
jedynkowicz 21(5)
4. wiesx 20(5)
5. szrama 20(4)
pampel 20(4)
plutek21 20(4)
8. janek 19(4)
Lukasz_Catering 19(4)
PiotrekJ 19(4)
ursinio 19(4)
WICEK 19(4)
13. novotny 18(4)
Kamiljan 18(4)
kevin 18(4)
16. CaMeLoTh 18(3)
17. ptak 17(4)
18. fubus007 17(3)
coolfon 17(3)
20. Gasior23 16(3)
wrona 16(3)
Zorro 16(3)
23. x_Mario_x 15(3)
BosSs 15(3)
rkmarcin 15(3)
26. maqu 15(2)
dancio 15(2)
28. rajchu 14(2)
29. damian albion 11(2)

Klasyfikacja generalna:
1. Gunther 81(21)
2. dancio 78(16)
3. pampel 68(16)
kevin 68(16)
5. rkmarcin 67(16)
6. wiesx 66(18)
7. Zorro 66(16)
8. coolfon 64(14)
9. PiotrekJ 62(15)
10. novotny 62(14)
11. damian albion 61(14)
12. Kamiljan 61(13)
CaMeLoTh 61(13)
14. wrona 59(13)
maqu 59(13)
16. Gasior23 59(12)
Lukasz_Catering 59(12)
18. szrama 59(11)
19. ptak 57(11)
20. WICEK 56(11)
21. fubus007 54(8)
22. ursinio 53(11)
23. plutek21 53(10)
BosSs 53(10)
25. x_Mario_x 46(8)
26. jedynkowicz 45(10)
27. drwalu 44(10)
28. janek 43(7)
29. Simon_Says 42(11)
30. Dada1979 35(8)
31. rajchu 30(6)
32. Wiacek83 13(3)

udział w zabawie kończą Adas i jaro84 jako, że nie typowali wyników w 3 z rzędu kolejkach ;/

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 22 Oct 2012, o 17:54
by janek
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1:3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 2:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:1

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 22 Oct 2012, o 18:25
by BosSs
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:2
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 0:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0:3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 1:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:1

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 22 Oct 2012, o 22:09
by dancio
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1:3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:2
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 0:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:0

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 23 Oct 2012, o 11:34
by ptak
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:2
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1:3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:2
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 1:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 2:3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:1
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:0

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 23 Oct 2012, o 13:48
by wiesx
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3 : 0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1 : 3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3 : 0
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0 : 3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 0
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1 : 3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0 : 3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1 : 3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3 : 0
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 3 : 2
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1 : 3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3 : 0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3 : 0

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 23 Oct 2012, o 14:26
by Lukasz_Catering
I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3 : 1
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1 : 3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3 : 1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0 : 3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 1
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1 : 3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0 : 3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1 : 3
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3 : 1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 0 : 3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1 : 3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3 : 0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3 : 1

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 23 Oct 2012, o 16:42
by amator85
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 3:2
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3:1
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 2:3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:1
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III

Re: RALS - Typer 2012/2013

PostPosted: 23 Oct 2012, o 20:29
by amator85
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 2:3