RALS - Typer 2012/2013

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby novotny » 23 Oct 2012, o 22:44

I liga
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3:0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:0
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 0:3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 2:3
II liga gr. B
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 3:2
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:1
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3:2
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3:0
novotny
 
Posts: 30
Joined: 16 Dec 2011, o 12:49


Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Zorro » 24 Oct 2012, o 14:43

Ciekawe gdzie są moje typy ,które wczoraj po Ptaku wysyłałem???

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów ---
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3-0
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2-3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-0
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3-2
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1-3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3-2
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3-2
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 1-3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1-3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3-0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3-1
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby WICEK » 24 Oct 2012, o 16:04

I liga
23.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Jar-Trans Fox Pszów ---
24.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Artus Atlas Tours Żory 3-1
25.10 czwartek 18:30 Dach Decher Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-1
26.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
II liga gr. A
25.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3-2
25.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1-3
25.10 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
26.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3-2
II liga gr. B
23.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Catering Parys Rydułtowy 3-2
25.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Top Tens ZST Rybnik 1-3
25.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1-3
26.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Old Stars 3-0
zaległy
24.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice III 3-1
WICEK
 
Posts: 170
Joined: 3 Sep 2007, o 13:12
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 28 Oct 2012, o 10:38

Wyniki 5 kolejki typera i klasyfikcja generalna

Wyniki 5 kolejki:
1. damian albion 24(6)
2. fubus007 23(7)
3. kevin 23(6)
4. Gasior23 21(5)
5. ursinio 20(5)
rkmarcin 20(5)
7. wiesx 19(5)
8. szrama 19(4)
PiotrekJ 19(4)
dancio 19(4)
11. x_Mario_x 17(4)
12. amator85 16(4)
Zorro 16(4)
13. jedynkowicz 16(3)
CaMeLoTh 16(3)
janek 16(3)
BosSs 16(3)
ptak 16(3)
WICEK 16(3)
20. Kamiljan 15(3)
21. pampel 15(2)
drwalu 15(2)
23. maqu 14(2)
Gunther 14(2)
Lukasz_Catering 14(2)
26. novotny 12(3)
27. plutek21 12(2)
28. coolfon 12(1)
wrona 12(1)

Klasyfikacja generalna:
1. dancio 97(20)
2. Gunther 95(23)
3. kevin 91(22)
4. rkmarcin 87(21)
5. wiesx 85(23)
6. damian albion 85(20)
7. pampel 83(18)
8. Zorro 82(20)
9. PiotrekJ 81(19)
10. Gasior23 80(17)
11. szrama 78(15)
12. CaMeLoTh 77(16)
13. fubus007 77(15)
14. Kamiljan 76(16)
15. coolfon 76(15)
16. novotny 74(17)
17. ursinio 73(16)
18. maqu 73(15)
19. ptak 73(14)
Lukasz_Catering 73(14)
21. WICEK 72(14)
22. wrona 71(14)
23. BosSs 69(13)
24. plutek21 65(12)
25. x_Mario_x 63(12)
26. jedynkowicz 61(13)
27. drwalu 59(12)
28. janek 59(10)
29. Simon_Says 42(11)
30. Dada1979 35(8)
31. amator85 16(4)

udział w zabawie kończą rajchu i Wiacek83
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 28 Oct 2012, o 10:49

6 kolejka typera

I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby x_Mario_x » 28 Oct 2012, o 11:26

I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:1
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:1
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:2
Impacto LKS Chałupki - Mario "7"
x_Mario_x
 
Posts: 160
Joined: 16 Oct 2010, o 09:49
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Gasior23 » 28 Oct 2012, o 11:41

I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:2
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 1:3
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posts: 99
Joined: 22 Sep 2012, o 10:59

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby kevin » 28 Oct 2012, o 13:10

I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:1
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:2
NORD Świerklany RO-JO Team
kevin
 
Posts: 87
Joined: 1 Nov 2009, o 09:57
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby drwalu » 28 Oct 2012, o 14:00

I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:0
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 2:3
drwalu
 
Posts: 23
Joined: 4 Mar 2010, o 10:24
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby BosSs » 28 Oct 2012, o 15:45

I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 2:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:1
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:2
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby maqu » 28 Oct 2012, o 16:30

I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory 1 : 3 Dach Decker Victoria Pilchowice
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3 Jedynka Jankowice II
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski 3 : 2 VT Nędza
2.11 piątek 19:00 Beer Team Rybnik 3 : 1 Jar-Trans Fox Pszów

II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby 1 : 3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice 1 : 3 Kredyty Chwilówki Rybnik
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki 3 : 0 Eks Żernica II Team
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec 3 : 0 Kuźnia Raciborska

zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik 1 : 3 VT Nędza
maqu
 
Posts: 150
Joined: 9 Nov 2009, o 17:46
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby coolfon » 28 Oct 2012, o 16:31

I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:1
coolfon
 
Posts: 211
Joined: 14 Feb 2010, o 17:53
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby szrama » 28 Oct 2012, o 17:55

I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0;3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1;3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0;3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3;0
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3;1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3;1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 0;3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3;0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3;0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 2;3
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby fubus007 » 28 Oct 2012, o 18:59

I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0-3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3-0
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3-2
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-2
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3-0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3-0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3-1
NORD Świerklany RO-JO Team
User avatar
fubus007
 
Posts: 52
Joined: 27 Feb 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby ptak » 28 Oct 2012, o 19:21

I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:2
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 2:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:1
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 2:3
ptak
 
Posts: 61
Joined: 6 May 2010, o 01:33
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Gunther » 28 Oct 2012, o 22:37

I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:1
2.11 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 2:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:2
Gunther
 
Posts: 118
Joined: 20 Sep 2007, o 20:05
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby damian albion » 28 Oct 2012, o 22:46

I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 2:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:0
2.11 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:1
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby dancio » 28 Oct 2012, o 23:16

I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:0
2.11 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:1
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby wrona » 28 Oct 2012, o 23:56

I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0 : 3 Dwójka Świerklany Projtrans
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory 2 : 3 Dach Decker Victoria Pilchowice
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3 Jedynka Jankowice II
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski 2 : 3 VT Nędza
2.11 piątek 19:00 Beer Team Rybnik 3 : 2 Jar-Trans Fox Pszów

II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby 1 : 3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice 1 : 3 Kredyty Chwilówki Rybnik
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki 3 : 0 Eks Żernica II Team
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec 3 : 0 Kuźnia Raciborska

zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik 1 : 3 VT Nędza
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby rkmarcin » 28 Oct 2012, o 23:57

I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:0
2.11 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:1
T.S.EUROSKOK
rkmarcin
 
Posts: 134
Joined: 19 Mar 2009, o 23:28
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby novotny » 29 Oct 2012, o 12:45

I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:2
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:2
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:2
novotny
 
Posts: 30
Joined: 16 Dec 2011, o 12:49

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Kamiljan » 29 Oct 2012, o 13:02

I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 2:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:1
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Kamiljan
 
Posts: 283
Joined: 25 Sep 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby jedynkowicz » 29 Oct 2012, o 15:21

I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:0
2.11 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:1
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:2
pzdr.
User avatar
jedynkowicz
 
Posts: 82
Joined: 2 Oct 2008, o 19:57
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Zorro » 29 Oct 2012, o 15:27

I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-2
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0-3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3-1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 2-3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3-0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3-0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3-1
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby WICEK » 29 Oct 2012, o 15:41

I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 2-3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0-3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3-1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1-3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3-0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3-0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3-1
WICEK
 
Posts: 170
Joined: 3 Sep 2007, o 13:12
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 29 Oct 2012, o 16:01

I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 2-3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0-3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3-1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 2-3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3-0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3-0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3-1
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby CaMeLoTh » 29 Oct 2012, o 16:18

I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-2
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0-3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3-0
2.11 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3-2
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1-3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3-0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3-0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3-0
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
CaMeLoTh
 
Posts: 423
Joined: 11 Sep 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby PiotrekJ » 29 Oct 2012, o 17:17

I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:1
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
User avatar
PiotrekJ
 
Posts: 255
Joined: 20 Sep 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby wiesx » 29 Oct 2012, o 19:30

I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans - : -
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 2 : 3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0 : 3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3 : 1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - : -
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1 : 3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3 : 0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3 : 0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3 : 1
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby amator85 » 30 Oct 2012, o 15:32

31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1 : 3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0 : 3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3 : 1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 1
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik 1 : 3
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3 : 1
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3 : 0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza : 3 : 1
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests