[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

RALS - Typer 2012/2013

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby ursinio » 30 Oct 2012, o 20:41

Witka
I liga
29.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dwójka Świerklany Projtrans ----------
31.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:0
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
II liga gr. A
29.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej ----------
30.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Kredyty Chwilówki Rybnik -----------
31.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Eks Żernica II Team 3:0
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
zaległy
31.10 środa 19:00 Beer Team Rybnik - VT Nędza 3:0
Pozdro
ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M


Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby pampel » 1 Nov 2012, o 22:35

I liga
2.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - VT Nędza 3:1
2.11 pitek 19:00 Beer Team Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
II liga gr. A
2.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kuźnia Raciborska 3:0
pampel
 
Posts: 24
Joined: 25 Sep 2012, o 17:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby maqu » 2 Nov 2012, o 17:52

Nie ma ryzyka nie ma zabawy! Chcę zmienić swój typ meczu Jarbud Rybnik Piaski : VT Nędza z 3:2 na 1:3 :P
maqu
 
Posts: 150
Joined: 9 Nov 2009, o 17:46
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 2 Nov 2012, o 18:35

7 kolejka typera

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II
II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III
II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Catering Parys Rydułtowy
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia
zaległy
5.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby coolfon » 2 Nov 2012, o 18:59

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3:0
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1:3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 2:3
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 1:3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 1:3
II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Catering Parys Rydułtowy 3:0
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 3:1
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3:0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 1:3
zaległy
5.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 3:2
coolfon
 
Posts: 211
Joined: 14 Feb 2010, o 17:53
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby x_Mario_x » 2 Nov 2012, o 20:23

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3:0
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 2:3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3:2
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 1:3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 3:1
II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Catering Parys Rydułtowy 3:2
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 0:3
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3:2
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 2:3
zaległy
5.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1:3
Impacto LKS Chałupki - Mario "7"
x_Mario_x
 
Posts: 160
Joined: 16 Oct 2010, o 09:49
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby fubus007 » 2 Nov 2012, o 22:09

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory 3-1
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik3-0
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 2-3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 2-3
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 0-3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 3-1
II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Catering Parys Rydułtowy 3-0
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 0-3
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
zaległy
5.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 3-2
NORD Świerklany RO-JO Team
User avatar
fubus007
 
Posts: 52
Joined: 27 Feb 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Gasior23 » 3 Nov 2012, o 09:30

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory 3-1
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3-0
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1-3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 2-3
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 1-3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 1-3
II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Catering Parys Rydułtowy 3-0
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 1-3
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 2-3
zaległy
5.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 3-1
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posts: 99
Joined: 22 Sep 2012, o 10:59

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby maqu » 3 Nov 2012, o 16:36

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0 Artus Atlas Tours Żory
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1 Beer Team Rybnik
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów 1 : 3 Jarbud Rybnik Piaski
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice 3 : 0 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice 1 : 3 Leon Internet Rybnik
9.11 piątek 18:30 VT Nędza : Jedynka Jankowice II

II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 2 Strzelec Gorzyczki
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice 1 : 3 Edytor Suszec
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 1 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team 1 : 3 Jedynka Jankowice III

II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik 3 : 1 Catering Parys Rydułtowy
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice 2 : 3 Impacto LKS Chałupki
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory 3 : 0 Old Stars
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik 0 : 3 Silesia Lubomia

zaległy
5.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik 3 : 2 KS Volley Katowice
maqu
 
Posts: 150
Joined: 9 Nov 2009, o 17:46
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby CaMeLoTh » 3 Nov 2012, o 16:47

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3:1
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 0:3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 3:2
II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3:1
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 1:3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 1:3
II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Catering Parys Rydułtowy 3:1
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 0:3
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3:1
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 3:1
zaległy
5.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 2:3
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
CaMeLoTh
 
Posts: 423
Joined: 11 Sep 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby szrama » 3 Nov 2012, o 23:45

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3:1
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1:3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3:0
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 1:3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 1:3
II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Catering Parys Rydułtowy 3:0
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 1:3
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3:0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 1:3
zaległy
5.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 3:1
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Wiacek83 » 4 Nov 2012, o 11:00

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory 2:3
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 2:3
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 2:3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 2:3
Wiacek83
 
Posts: 120
Joined: 16 Dec 2007, o 11:55
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby wiesx » 4 Nov 2012, o 11:10

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory 3 : 1
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3 : 0
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0 : 3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1 : 3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 1 : 3
II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3 : 1
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 1 : 3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 1
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 2 : 3
II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Catering Parys Rydułtowy 3 : 0
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 1 : 3
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3 : 0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 3 : 0
zaległy
5.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1 : 3
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby ursinio » 4 Nov 2012, o 12:58

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory 3 : 0
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3 : 0
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 2 : 3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 0 : 3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 1 : 3
II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 1 : 3
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 1 : 3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 0
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 1 : 3
II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Catering Parys Rydułtowy 3 : 0
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 3 : 1
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3 : 0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 3 : 1
zaległy
5.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 3 : 2

Pozdro
ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby dancio » 4 Nov 2012, o 19:26

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory 3-1
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3-1
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1-3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3-1
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 1-3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 3-2
II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Catering Parys Rydułtowy 3-1
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 3-1
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
zaległy
5.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 3-2
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby janek » 4 Nov 2012, o 19:50

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory 3-1
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3-0
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1-3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3-1
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 1-3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 3-2
II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Catering Parys Rydułtowy 3-0
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 3-1
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 2-3
zaległy
5.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 3-2
janek
 
Posts: 8
Joined: 23 Sep 2012, o 11:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby BosSs » 4 Nov 2012, o 20:18

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory 3-1
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3-1
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 0-3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 1:3
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 3:2
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 3-2
II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Catering Parys Rydułtowy 3-1
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 2:3
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 2-3
zaległy
5.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 3-1
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 4 Nov 2012, o 21:20

Wyniki 6 kolejki typera i klasyfikacja generalna

6 kolejka
1. szrama 19(5)
2 dancio 18(5)
3. Zorro 16(4)
PiotrekJ 16(4)
5. x_Mario_x 15(4)
Gasior23 15(4)
fubus007 15(4)
8. ptak 15(3)
9. kevin 14(3)
drwalu 14(3)
coolfon 14(3)
Gunther 14(3)
damian albion 14(3)
Kamiljan 14(3)
CaMeLoTh 14(3)
16. maqu 13(3)
wrona 13(3)
rkmarcin 13(3)
jedynkowicz 13(3)
20. BosSs 11(2)
WICEK 11(2)
Lukasz_Catering 11(2)
23. wiesx 10(2)
amator85 10(2)
25. ursinio 9(2)
26. novotny 8(1)
27. pampel 5(1)

Klasyfikacja generalna po 6 kolejkach
1. dancio 115(25)
2. Gunther 109(26)
3. kevin 105(25)
4. rkmarcin 100(24)
5. damian albion 99(23)
6. Zorro 98(24)
7. PiotrekJ 97(23)
8. szrama 97(20)
9. wiesx 95(25)
10. Gasior23 95(21)
11. fubus007 92(19)
12. CaMeLoTh 91(19)
13. Kamiljan 90(19)
14. coolfon 90(18)
15. pampel 88(19)
16. ptak 88(17)
17. maqu 86(18)
18. wrona 84(17)
19. Lukasz_Catering 84(16)
20. WICEK 83(16)
21. ursinio 82(18)
novotny 82(18)
23. BosSs 80(15)
24. x_Mario_x 78(16)
25. jedynkowicz 74(16)
26. drwalu 73(15)
27. plutek21 65(12)
28. janek 59(10)
29. amator85 26(6)

Udział w zabawie kończą Simon_Says i Dada1979
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby ptak » 4 Nov 2012, o 21:49

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory 3-2
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3-0
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1-3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 2-3
II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3-2
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 1-3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 3-2
II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Catering Parys Rydułtowy 3-1
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 3-1
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 2-3
zaległy
5.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 3-1
ptak
 
Posts: 61
Joined: 6 May 2010, o 01:33
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Gunther » 4 Nov 2012, o 22:19

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory 3-1
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3-0
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1-3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3-2
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 1-3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 2-3
II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Catering Parys Rydułtowy 3-1
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 3-1
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
zaległy
5.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 3-1
Gunther
 
Posts: 118
Joined: 20 Sep 2007, o 20:05
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby rkmarcin » 4 Nov 2012, o 23:13

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory 1-3
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3-0
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1-3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 1-3
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 1-3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 3-1
II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Catering Parys Rydułtowy 3-0
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 3-2
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 0-3
zaległy
5.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 3-1
T.S.EUROSKOK
rkmarcin
 
Posts: 134
Joined: 19 Mar 2009, o 23:28
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby damian albion » 5 Nov 2012, o 09:09

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory 3-1
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3-0
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1-3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3-0
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 1-3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2-3
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 3-1
II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Catering Parys Rydułtowy 3-0
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 3-2
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-1
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 2-3
zaległy
5.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 3-1
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby amator85 » 5 Nov 2012, o 11:03

Ave 8-)

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory 3 : 0
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3 : 0
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 1 : 3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1 : 3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 1 : 3
II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3 : 1
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 2 : 3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 1
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 0 : 3
II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Catering Parys Rydułtowy 3 : 0
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 1 : 3
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3 : 0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 1 : 3
zaległy
5.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 2 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby kevin » 5 Nov 2012, o 12:27

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory 3-1
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3-0
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1-3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3-1
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 0-3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 3-1
II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Catering Parys Rydułtowy 3-0
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 2:3
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 3-2
zaległy
5.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 3-1
NORD Świerklany RO-JO Team
kevin
 
Posts: 87
Joined: 1 Nov 2009, o 09:57
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 5 Nov 2012, o 14:59

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory 3-2
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3-0
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1-3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 2-3
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 1-3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 1-3
II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Catering Parys Rydułtowy 3-0
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 3:1
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
zaległy
5.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 3-2
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby novotny » 5 Nov 2012, o 15:18

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory 3-0
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3-0
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 2-3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 1-3
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 0-3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 1-3
II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Catering Parys Rydułtowy 3-1
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 3-0
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 0-3
zaległy
5.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 3-1
novotny
 
Posts: 30
Joined: 16 Dec 2011, o 12:49

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Zorro » 5 Nov 2012, o 15:22

7 kolejka typera

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory 3-1
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3-1
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 3-2
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3-1
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 2-3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 2-3
II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Catering Parys Rydułtowy 3-0
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 1-3
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 3-1
zaległy
5.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Kamiljan » 5 Nov 2012, o 16:06

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory 3:1
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 2:3
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1:3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 2:3
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 2:3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 2:3
II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Catering Parys Rydułtowy 3:1
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 3:1
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3:1
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 2:3
zaległy
5.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 3:1
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Kamiljan
 
Posts: 283
Joined: 25 Sep 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby wrona » 5 Nov 2012, o 16:24

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1 Artus Atlas Tours Żory
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1 Beer Team Rybnik
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów 2 : 3 Jarbud Rybnik Piaski
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice 3 : 0 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice 1 : 3 Leon Internet Rybnik
9.11 piątek 18:30 VT Nędza : Jedynka Jankowice II

II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby 2 : 3 Strzelec Gorzyczki
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice 1 : 3 Edytor Suszec
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 2 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team 1 : 3 Jedynka Jankowice III

II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik 3 : 1 Catering Parys Rydułtowy
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice 2 : 3 Impacto LKS Chałupki
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory 3 : 0 Old Stars
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3 Silesia Lubomia

zaległy
5.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik 3 : 2 KS Volley Katowice
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby drwalu » 5 Nov 2012, o 16:57

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0 Artus Atlas Tours Żory
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 0 Beer Team Rybnik
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów 0 : 3 Jarbud Rybnik Piaski
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice 3 : 1 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice 2 : 3 Leon Internet Rybnik
9.11 piątek 18:30 VT Nędza 1 : 3 Jedynka Jankowice II

II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 1 Strzelec Gorzyczki
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice 1 : 3 Edytor Suszec
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 1 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team 1 : 3 Jedynka Jankowice III

II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik 3 : 1 Catering Parys Rydułtowy
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice 2 : 3 Impacto LKS Chałupki
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory 3 : 0 Old Stars
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik 0 : 3 Silesia Lubomia

zaległy
5.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik 3 : 2 KS Volley Katowice
drwalu
 
Posts: 23
Joined: 4 Mar 2010, o 10:24
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests