[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

RALS - Typer 2012/2013

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby PiotrekJ » 5 Nov 2012, o 18:13

I liga
5.11 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Atlas Tours Żory 3-1
6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3-1
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 0-3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 2-3
II liga gr. A
5.11 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3-1
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 0-3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 3-1
II liga gr. B
5.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Catering Parys Rydułtowy 3-0
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 3-1
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
User avatar
PiotrekJ
 
Posts: 255
Joined: 20 Sep 2011, o 16:46
Płeć: M


Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby pampel » 6 Nov 2012, o 10:54

6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3-0
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 0-3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga gr. A
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 0-3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 1-3
II liga gr. B
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 2-3
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
pampel
 
Posts: 24
Joined: 25 Sep 2012, o 17:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby pampel » 6 Nov 2012, o 10:54

6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3-0
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 0-3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga gr. A
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 0-3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 1-3
II liga gr. B
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 2-3
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-0
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
pampel
 
Posts: 24
Joined: 25 Sep 2012, o 17:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby WICEK » 6 Nov 2012, o 14:27

6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 2-3
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 3-1
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga gr. A
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 0-3
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 1-3
II liga gr. B
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 1-3
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-1
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 2-3
WICEK
 
Posts: 170
Joined: 3 Sep 2007, o 13:12
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby jedynkowicz » 6 Nov 2012, o 14:43

6.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Beer Team Rybnik 3-0
7.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
7.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
8.11 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Leon Internet Rybnik 1-3
9.11 piątek 18:30 VT Nędza - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga gr. A
6.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Edytor Suszec 3-1
8.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
8.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Jedynka Jankowice III 1-3
II liga gr. B
6.11 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Impacto LKS Chałupki 3-0
6.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Old Stars 3-1
8.11 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Silesia Lubomia 2-3
User avatar
jedynkowicz
 
Posts: 82
Joined: 2 Oct 2008, o 19:57
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 11 Nov 2012, o 10:30

Wyniki 7 kolejki typera i klasyfikacja generalna.

7 kolejka
1. fubus007 22(6)
dancio 22(6)
3. BosSs 22(5)
4. ursinio 21(6)
rkmarcin 21(6)
kevin 21(6)
7. coolfon 20(5)
Lukasz_Catering 20(5)
wrona 20(5)
10. Gasior23 19(5)
maqu 19(5)
szrama 19(5)
PiotrekJ 19(5)
14. Zorro 18(5)
15. janek 18(4)
16. CaMeLoTh 17(5)
wiesx 17(5)
18. novotny 17(4)
drwalu 17(4)
20. x_Mario_x 15(3)
Gunther 15(3)
damian albion 15(3)
23. amator85 14(3)
24. ptak 14(2)
25. Kamiljan 13(2)
26. WICEK 12(3)
27. jedynkowicz 11(2)
28. pampel 10(2)
29. Wiacek83 6(2)

Klasyfikacja generalna
1. dancio 137(31)
2. kevin 126(31)
3. Gunther 124(29)
4. rkmarcin 121(30)
5. Zorro 116(29)
6. PiotrekJ 116(28)
7. szrama 116(25)
8. Gasior23 114(26)
damian albion 114(26)
10. fubus007 114(25)
11. wiesx 112(30)
12. coolfon 110(23)
13. CaMeLoTh 108(24)
14. maqu 105(23)
15. wrona 104(22)
16. Lukasz_Catering 104(21)
17. ursinio 103(24)
18. Kamiljan 103(21)
19. BosSs 102(20)
20. ptak 102(19)
21. novotny 99(22)
22. pampel 98(21)
23. WICEK 95(19)
24. x_Mario_x 93(19)
25. drwalu 90(19)
26. jedynkowicz 85(18)
27. janek 77(14)
28. plutek21 65(12)
29. amator85 40(9)
30. Wiacek83 19(5)
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 11 Nov 2012, o 10:43

8 kolejka

I liga

12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice

II liga gr. A

14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik

II liga gr. B

12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy

zaległe

13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby coolfon » 11 Nov 2012, o 12:02

8 kolejka

I liga

12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 2:3
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3:0
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3

II liga gr. A

14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3:1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:2

II liga gr. B

12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3:2
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1:3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3:1

zaległe

13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1:3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 2:3
coolfon
 
Posts: 211
Joined: 14 Feb 2010, o 17:53
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby ursinio » 11 Nov 2012, o 12:10

Witam ;)
8 kolejka

I liga

12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3:1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3

II liga gr. A

14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3:1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3

II liga gr. B

12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3:1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 0:3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3:0

zaległe

13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3:1
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 1:3


Pozdro
ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby damian albion » 11 Nov 2012, o 14:26

8 kolejka

I liga

12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 1:3
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3:1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 0:3

II liga gr. A

14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3:1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3

II liga gr. B

12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3:1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 0:3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3:0

zaległe

13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1:3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3:2
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Gasior23 » 11 Nov 2012, o 14:46

post do wykasowania
Last edited by Gasior23 on 12 Nov 2012, o 17:49, edited 1 time in total.
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posts: 99
Joined: 22 Sep 2012, o 10:59

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby fubus007 » 11 Nov 2012, o 17:15

I liga

12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3

II liga gr. A

14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-2
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik1-3

II liga gr. B

12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 2-3
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-2
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-0

zaległe

13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-0
NORD Świerklany RO-JO Team
User avatar
fubus007
 
Posts: 52
Joined: 27 Feb 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby novotny » 11 Nov 2012, o 19:11

I liga

12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-0
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3

II liga gr. A

14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-0
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 2-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-1

II liga gr. B

12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3-2
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-1

zaległe

13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 1-3
novotny
 
Posts: 30
Joined: 16 Dec 2011, o 12:49

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby BosSs » 11 Nov 2012, o 20:27

I liga

12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 2-3
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3

II liga gr. A

14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-0
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 2:3

II liga gr. B

12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3-2
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-1

zaległe

13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-2
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby szrama » 11 Nov 2012, o 20:31

I liga

12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3;1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3

II liga gr. A

14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 0-3

II liga gr. B

12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-0

zaległe

13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-1
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Gunther » 11 Nov 2012, o 20:58

I liga

12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3;0
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3

II liga gr. A

14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 0-3

II liga gr. B

12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 0-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-0

zaległe

13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-2
Gunther
 
Posts: 118
Joined: 20 Sep 2007, o 20:05
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby wrona » 11 Nov 2012, o 23:24

I liga

12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 1:3
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3:2
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3

II liga gr. A

14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3:1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3

II liga gr. B

12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3:1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1:3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3:1

zaległe

13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1:3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3:1
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby drwalu » 12 Nov 2012, o 13:35

I liga

12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3;1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 2-3
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-0
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3

II liga gr. A

14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 0-3

II liga gr. B

12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 0-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-0

zaległe

13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-2
drwalu
 
Posts: 23
Joined: 4 Mar 2010, o 10:24
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby dancio » 12 Nov 2012, o 14:00

I liga

12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-2

II liga gr. A

14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
15.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Edytor Suszec 1-3
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3


II liga gr. B

12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-0

zaległe

13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 1-3
Last edited by dancio on 13 Nov 2012, o 10:33, edited 2 times in total.
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby WICEK » 12 Nov 2012, o 14:31

8 kolejka

I liga

12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 1:3
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 1:3
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 0:3

II liga gr. A

14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3:1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3

II liga gr. B

12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3:1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 0:3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3:0

zaległe

13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3:1
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3:2
WICEK
 
Posts: 170
Joined: 3 Sep 2007, o 13:12
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby wiesx » 12 Nov 2012, o 16:40

8 kolejka

I liga

12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3 : 2
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3 : 1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1 : 3

II liga gr. A

14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 0
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3 : 0
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 1
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 1

II liga gr. B

12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 0 : 3
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3 : 1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3 : 0

zaległe

13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0 : 3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3 : 0
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby janek » 12 Nov 2012, o 16:59

I liga

12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 1:3
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1

II liga gr. A

14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3:1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:1

II liga gr. B

12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3:0
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1:3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3:1

zaległe

13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1:3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3:1
janek
 
Posts: 8
Joined: 23 Sep 2012, o 11:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby jedynkowicz » 12 Nov 2012, o 17:06

I liga

12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 2-3

II liga gr. A

14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-2

II liga gr. B

12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-1

zaległe

13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 2-3
User avatar
jedynkowicz
 
Posts: 82
Joined: 2 Oct 2008, o 19:57
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Zorro » 12 Nov 2012, o 17:09

8 kolejka
I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 1-3
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 1-3
II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 2-3
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-0
zaległe
13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 3-2
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-0
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby rkmarcin » 12 Nov 2012, o 17:40

I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3

II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-0
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-1

II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-1

zaległe

13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-2
T.S.EUROSKOK
rkmarcin
 
Posts: 134
Joined: 19 Mar 2009, o 23:28
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Wiacek83 » 12 Nov 2012, o 17:42

I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-2
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 1-3
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 2-3
Wiacek83
 
Posts: 120
Joined: 16 Dec 2007, o 11:55
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Gasior23 » 12 Nov 2012, o 17:47

Z uwagi na to że nie obstawiłęm meczów zaległych i z II ligi B to sie poprawiam :D

I liga

12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 2-3
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-1
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3

II liga gr. A

14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 3-1
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-1

II liga gr. B

12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-0
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3-1
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-0

zaległe

13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 0-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-0
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posts: 99
Joined: 22 Sep 2012, o 10:59

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Kamiljan » 12 Nov 2012, o 17:51

I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 2-3
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 2-3
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 2-3

II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-0
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
16.11 piątek 19:45 Kredyty Chwilówki Rybnik - Edytor Suszec - 2-3

II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-1
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-1

zaległe

13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-2
Last edited by Kamiljan on 13 Nov 2012, o 21:58, edited 1 time in total.
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Kamiljan
 
Posts: 283
Joined: 25 Sep 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby CaMeLoTh » 12 Nov 2012, o 18:30

I liga
12.11 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
14.11 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
14.11 środa 18:30 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-2
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
16.11 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Beer Team Rybnik 3-2
16.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3

II liga gr. A
14.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
15.11 czwartek 19:30 Eks Żernica II Team - Kuźnia Raciborska 3-1
16.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
16.11 piątek 19:45 Edytor Suszec - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3

II liga gr. B
12.11 poniedziałek 19:00 Old Stars - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
13.11 wtorek 19:00 No Pain Żory - Volleyball Marklowice 3-0
15.11 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 0-3
16.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Catering Parys Rydułtowy 3-1

zaległe

13.11 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Edytor Suszec 1-3
14.11 środa 18:30 Impacto LKS Chałupki - Volleyball Marklowice 3-1
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
CaMeLoTh
 
Posts: 423
Joined: 11 Sep 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 12 Nov 2012, o 19:13

zmiana gospodarza, proszę o uwzględnienie to w swoich typach

II liga gr. A

15.11 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Edytor Suszec
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests