[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

RALS - Typer 2012/2013

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby BosSs » 24 Sep 2012, o 12:39

24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:0
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:0
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:2
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:1
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:0
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 1:3
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M


Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Zorro » 24 Sep 2012, o 13:41

I liga
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:0
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 0:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 2:3
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:0
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby wrona » 24 Sep 2012, o 14:58

I liga
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik 3 : 2 VT Nędza
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1 : 3 Beer Team Rybnik
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory 1 : 3 Jar-Trans Fox Pszów
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II 3 : 1 KS Volley Katowice
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1 Dach Decker Victoria Pilchowice
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice 3 : 0 Albion Team – gramy dla Kuby
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki 3 : 1 Jedynka Jankowice III
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 0 Kuźnia Raciborska
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec 3 : 2 Eks Żernica II Team
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy 3 : 2 Fundacja Elektrowni Rybnik
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby x_Mario_x » 24 Sep 2012, o 15:30

I liga
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:0
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:1
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 1:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:2
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 2:3
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:1
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 1:3
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 1:3
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
Impacto LKS Chałupki - Mario "7"
x_Mario_x
 
Posts: 160
Joined: 16 Oct 2010, o 09:49
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby rkmarcin » 24 Sep 2012, o 16:22

24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:0
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:1
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:1
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:0
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 1:3
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
T.S.EUROSKOK
rkmarcin
 
Posts: 134
Joined: 19 Mar 2009, o 23:28
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Simon_says » 25 Sep 2012, o 07:54

24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza -----------------
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik --------------
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:2
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:0
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:0
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
Czas na kobiecą siatkówkę! - http://www.mkszorza.pl
User avatar
Simon_says
 
Posts: 302
Joined: 23 Sep 2007, o 19:19
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby pampel » 25 Sep 2012, o 17:26

25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:0
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:0
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
pampel
 
Posts: 24
Joined: 25 Sep 2012, o 17:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Zorro » 28 Sep 2012, o 15:24

Witam , zawiadamiam,że typera w tym sezonie będzie prowadził Łukasz z Cateringu , po konsultacji stwierdzam,ze ma lepsze papiery i lepsze umiejętności,ja oczywiście będę mu pomagał i służył radą , powodzenia Łukaszu.
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby BosSs » 28 Sep 2012, o 19:19

Śmierdzi przekrętem :P Coś czuję, że w tym roku wygra Zorro :)
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 29 Sep 2012, o 14:58

Typer podliczony, krótko i na temat: rozegranych zostało 9 spotkań (nie wliczałem do klasyfikacji meczu Catering-FER-bedzie brany pod uwage podczas 2 kolejki). Bonus 10 pkt za 6 trafnych spotkań w tej kolejce. 32 typujących, każdy z graczy trafił przynajmniej 1 wynik, brawo. Wielki podziw dla użytkownika dancio, który zgarnia bonus!!!

1. dancio 33 (7)
2. Zorro 18 (5)
3. wiesx 16 (5)
Simon_says 16 (5)
5. Gunther 16 (4)
6. damian albion 15 (4)
wrona 15 (4)
8. novotny 14 (4)
rkmarcin 14 (4)
10. kevin 14 (3)
11. Gasior23 13 (3)
coolfon 13 (3)
13. PiotrekJ 12 (3)
szrama 12 (3)
BosSs 12 (3)
16. fubus007 12 (2)
plutek21 12 (2)
ptak 12 (2)
19. pampel 11 (3)
20. Kamiljan 11 (2)
Adas 11 (2)
22. jedynkowicz 10 (2)
maqu 10 (2)
Dada1979 10 (2)
Jaro84 10 (2)
CaMeLoTh 10 (2)
27. ursinio 9 (1)
28. Wiacek83 8 (2)
29. Lukasz_Catering 8 (1)
janek 8 (1)
31. WICEK 7 (1)
x_Mario_x 7 (1)
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 29 Sep 2012, o 19:21

Zapraszam do typowania spotkań 2 kolejki
I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby szrama » 29 Sep 2012, o 19:28

I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski 3;1
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik 3;1
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik 1;3
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0;3
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0;3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3;1
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec 3;1
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3;0
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 1;3
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 0;3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars 3;1
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 1;3
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 3;0
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby ptak » 29 Sep 2012, o 19:39

I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski 3:2
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik 2:3
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik 3:2
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 1:3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3:0
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec 3:2
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars 3:1
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 3:2
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 3:0
ptak
 
Posts: 61
Joined: 6 May 2010, o 01:33
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby novotny » 29 Sep 2012, o 23:14

I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski 2:3
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik 0:3
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik 1:3
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0:3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3:0
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec 1:3
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars 2:3
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 3:2
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 3:1
novotny
 
Posts: 30
Joined: 16 Dec 2011, o 12:49

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby CaMeLoTh » 30 Sep 2012, o 01:33

I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski 3:2
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik 2:3
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik 3:1
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0:3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3:0
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec 1:3
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 1:3
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars 3:1
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 2:3
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 3:1
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
CaMeLoTh
 
Posts: 423
Joined: 11 Sep 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Gasior23 » 30 Sep 2012, o 09:49

I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik 1:3
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik 3:1
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0:3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3:1
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec 1:3
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars 3:2
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 3:2
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 3:1
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posts: 99
Joined: 22 Sep 2012, o 10:59

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby damian albion » 30 Sep 2012, o 10:45

I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski 2:3
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik 1:3
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik 3:2
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0:3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3:0
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec 3:0
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars 3:0
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 1:3
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 2:3
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby WICEK » 30 Sep 2012, o 11:24

I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski 2:3
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik 3:2
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik 0:3
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 1:3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3:0
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec 2:3
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars 3:1
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 1:3
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 3:1
WICEK
 
Posts: 170
Joined: 3 Sep 2007, o 13:12
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby pampel » 30 Sep 2012, o 14:36

I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik 3:0
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik 1:3
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0:3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3:1
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec 0:3
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 1:3
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars 3:0
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 1:3
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 1:3
pampel
 
Posts: 24
Joined: 25 Sep 2012, o 17:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Simon_says » 30 Sep 2012, o 17:37

liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik 3:1
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik 3:1
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0:3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3:0
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec 3:1
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars 3:0
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 3:1
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 3:2
Czas na kobiecą siatkówkę! - http://www.mkszorza.pl
User avatar
Simon_says
 
Posts: 302
Joined: 23 Sep 2007, o 19:19
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby plutek21 » 30 Sep 2012, o 17:47

liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik 3:2
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik 1:3
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0:3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3:1
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec 3:1
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars 3:1
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 3:1
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 3:2
plutek21
 
Posts: 45
Joined: 21 Sep 2011, o 21:52
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby x_Mario_x » 30 Sep 2012, o 17:51

I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski 3:2
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik 3:1
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik 0:3
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0:3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3:0
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec 1:3
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 3:2
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars 3:0
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 3:2
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 3:0
Impacto LKS Chałupki - Mario "7"
x_Mario_x
 
Posts: 160
Joined: 16 Oct 2010, o 09:49
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby fubus007 » 30 Sep 2012, o 18:17

I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik 2-3
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik 1-3
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 1-3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3-0
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec 3-1
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 1-3
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 0-3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars 3-0
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 1-3
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 3-1
NORD Świerklany RO-JO Team
User avatar
fubus007
 
Posts: 52
Joined: 27 Feb 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Kamiljan » 30 Sep 2012, o 19:39

I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik 3:2
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik 2:3
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 1:3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3:2
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec 1:3
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars 3:1
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 1:3
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 3:0
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Kamiljan
 
Posts: 283
Joined: 25 Sep 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby rajchu » 30 Sep 2012, o 19:57

I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik 3:2
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik 3:1
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0:3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3:0
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec 3:2
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 0:3
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars 3:1
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 3:1
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 2:3
rajchu
 
Posts: 33
Joined: 28 Jan 2012, o 09:26
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby dancio » 30 Sep 2012, o 20:43

I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski 3:2
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik 2:3
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik 1:3
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 1:3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3:0
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec 3:1
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 1:3
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars 3:1
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 1:3
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 3:0
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Zorro » 30 Sep 2012, o 21:27

Witam
I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik 3-1
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik 1-3
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 1-3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3-0
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec 3-2
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 1-3
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 1-3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars 3-0
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 3-1
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 3-1
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 30 Sep 2012, o 21:34

I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik 3-1
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik 2-3
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0-3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3-0
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec 1-3
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 1-3
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 0-3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars 3-0
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 1-3
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 3-2
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Gunther » 30 Sep 2012, o 22:40

I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski 2:3
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik 1:3
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik 3:2
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0:3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3:1
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec 2:3
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 1:3
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars 3:0
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 2:3
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 3:0
Gunther
 
Posts: 118
Joined: 20 Sep 2007, o 20:05
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby coolfon » 1 Oct 2012, o 06:18

I liga
1.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate_TKKF Pawłowice - Jarbud Rybnik Piaski 3:2
3.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Leon Internet Rybnik 3:1
3.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Beer Team Rybnik 1:3
3.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 1:3
5.10 piątek 18:30 VT Nędza - OKiS Gaszowice 3:0
II liga grupa A
1.10 poniedziałek 18:45 Albion Team - gramy dla Kuby - Edytor Suszec 3:1
2.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
4.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 1:3
5.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
II liga grupa B
1.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Old Stars 3:1
4.10 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Volleyball Marklowice 2:3
5.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - No Pain Żory 3:2
coolfon
 
Posts: 211
Joined: 14 Feb 2010, o 17:53
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests