[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

RALS - Typer 2012/2013

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby szrama » 11 Mar 2013, o 20:06

12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 1 : 3
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0 : 3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 1 : 3

II liga O AWANS


13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 1: 3
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 1 : 3
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3

II liga HONOROWA


12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 0 : 3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3 : 0
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3 : 1
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M


Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby WICEK » 11 Mar 2013, o 20:18

I liga

11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza 0-3
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik 3-1
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0-3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 3-0

II liga O AWANS

11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice 2-3
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 3-0
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 1-3
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 1-3

II liga HONOROWA

11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars 2-3
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 1-3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-1
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 1-3
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3-1
WICEK
 
Posts: 170
Joined: 3 Sep 2007, o 13:12
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby wrona » 12 Mar 2013, o 10:08

13.03 środa 19.00 Jedynka Jankowice II : Beer Team Rybnik 3:1
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby damian albion » 12 Mar 2013, o 14:29

13.03 środa 19.00 Jedynka Jankowice II : Beer Team Rybnik 3:1
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 12 Mar 2013, o 19:21

13.03 środa 19.00 Jedynka Jankowice II : Beer Team Rybnik 3:1
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby fubus007 » 12 Mar 2013, o 21:02

I liga

11.03 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : VT Nędza --
12.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leon Internet Rybnik --
13.03 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.00 Leon Internet Rybnik : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
15.03 piątek 18.30 VT Nędza : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
15.03 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
15.03 piątek 19.00 Beer Team Rybnik : KS Volley Katowice 3:2

II liga O AWANS

11.03 poniedziałek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Volleyball Marklowice --
13.03 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Silesia Lubomia 0:3
14.03 czwartek 18.00 Kredyty Chwilówki Rybnik : No Pain Żory 1:3
14.03 czwartek 20.00 Eks Żernica II Team : Top Ten ZST Rybnik 1:3

II liga HONOROWA

11.03 poniedziałek 18.45 Albion Team – gramy dla Kuby : Old Stars --
12.03 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Fundacja Elektrowni Rybnik --
14.03 czwartek 18.00 Kuźnia Raciborska : Old Stars 1:3
14.03 czwartek 18.00 Fundacja Elektrowni Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:2
14.03 czwartek 18.30 Catering Parys Rydułtowy : Albion Team – gramy dla Kuby 3:2
15.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Edytor Suszec 3:0
NORD Świerklany RO-JO Team
User avatar
fubus007
 
Posts: 52
Joined: 27 Feb 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby fubus007 » 12 Mar 2013, o 21:04

13.03 środa 19.00 Jedynka Jankowice II : Beer Team Rybnik 3-0
NORD Świerklany RO-JO Team
User avatar
fubus007
 
Posts: 52
Joined: 27 Feb 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby dancio » 12 Mar 2013, o 23:01

13.03 środa 19.00 Jedynka Jankowice II : Beer Team Rybnik 3-1
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby CaMeLoTh » 13 Mar 2013, o 09:11

13.03 środa 19.00 Jedynka Jankowice II : Beer Team Rybnik 3-1
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
CaMeLoTh
 
Posts: 423
Joined: 11 Sep 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby rkmarcin » 13 Mar 2013, o 11:29

13.03 środa 19.00 Jedynka Jankowice II : Beer Team Rybnik 3:0
T.S.EUROSKOK
rkmarcin
 
Posts: 134
Joined: 19 Mar 2009, o 23:28
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 13 Mar 2013, o 14:54

Wyniki 21 kolejki typera i klasyfikacja generalna

21 kolejka:

1. Gasior23 15(4)
wiesx 15(4)
3. fubus007 15(3)
4. szrama 14(3)
rkmarcin 14(3)
6. kevin 13(2)
7. WICEK 12(3)
damian albion 12(3)
9. CaMeLoTh 12(2)
dancio 12(2)
11. Gunther 11(2)
coolfon 11(2)
13. amator85 10(2)
14. wrona 9(2)
ursinio 9(2)
16. jedynkowicz 9(1)
17. BosSs 9(0)
18. Lukasz_Catering 8(1)

Klasyfikacja generalna po 21 kolejkach:

1. dancio 343(76)
2. Gasior23 331(76)
3. Gunther 327(75)
4. rkmarcin 324(71)
5. wiesx 323(77)
6. szrama 323(73)
7. CaMeLoTh 312(66)
8. coolfon 312(65)
9. fubus007 310(66)
10. damian albion 303(68)
11. ursinio 300(68)
12. wrona 294(61)
13. Lukasz_Catering 287(57)
14. WICEK 282(60)
15. BosSs 282(55)
16. Kamiljan 275(55)
17. kevin 269(59)
18. PiotrekJ 267(62)
19. jedynkowicz 244(47)
20. amator85 223(49)
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 16 Mar 2013, o 15:19

Wyniki 22 kolejki typera i klasyfikacja generalna

22 kolejka:

1. damian albion 26(6)
2. WICEK 24(6)
3. dancio 24(5)
4. wrona 23(5)
5. coolfon 21(5)
Lukasz_Catering 21(5)
BosSs 21(5)
8. kevin 21(4)
9. Gunther 20(5)
10. rkmarcin 20(4)
11. wiesx 17(3)
fubus007 17(3)
13. ursinio 14(2)
14. CaMeLoTh 13(2)
szrama 13(2)
16. Gasior23 10(0)
17. amator85 9(0)

Klasyfikacja generalna:

1. dancio 367(81)
2. Gunther 347(80)
3. rkmarcin 344(75)
4. Gasior23 341(76)
5. wiesx 340(80)
6. szrama 336(75)
7. coolfon 333(70)
8. damian albion 329(74)
9. fubus007 327(69)
10. CaMeLoTh 325(68)
11. wrona 317(66)
12. ursinio 314(70)
13. Lukasz_Catering 308(62)
14. WICEK 306(66)
15. BosSs 303(60)
16. kevin 290(63)
17. jedynkowicz 244(47)
18. amator85 232(49)

udział w zabawie po 3 nieobecnościach z rzędu kończą Kamiljan i PiotrekJ
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 16 Mar 2013, o 15:35

Rozkład jazdy 23 kolejki

I liga

20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik

II liga O AWANS

18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team

II liga HONOROWA

21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby CaMeLoTh » 17 Mar 2013, o 16:42

I liga

20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 3:1
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 1:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 1:3

II liga O AWANS

18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1:3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 1:3
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 3:2
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:2

II liga HONOROWA

21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 1:3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:1
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
CaMeLoTh
 
Posts: 423
Joined: 11 Sep 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby kevin » 17 Mar 2013, o 20:18

I liga

20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 3:2
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 0:3

II liga O AWANS

18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1:3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:1
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 1:3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:1

II liga HONOROWA

21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:2
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 1:3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
NORD Świerklany RO-JO Team
kevin
 
Posts: 87
Joined: 1 Nov 2009, o 09:57
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Gasior23 » 17 Mar 2013, o 20:22

I liga

20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 1-3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3-0
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 0:3

II liga O AWANS

18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 3-0
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-2
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 0-3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:1

II liga HONOROWA

21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:0
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 3-2
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posts: 99
Joined: 22 Sep 2012, o 10:59

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby dancio » 17 Mar 2013, o 21:03

I liga

20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 1-3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 0:3

II liga O AWANS

18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1-3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-0
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 1-3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:0

II liga HONOROWA

21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 0-3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Gunther » 17 Mar 2013, o 21:47

I liga

20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 1-3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3-2
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 0:3

II liga O AWANS

18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 0-3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-0
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 1-3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:0

II liga HONOROWA

21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:2
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 3-1
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
Gunther
 
Posts: 118
Joined: 20 Sep 2007, o 20:05
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby coolfon » 18 Mar 2013, o 06:51

I liga

20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 2:3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 2:3
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 1:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 1:3

II liga O AWANS

18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1:3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:1
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 0:3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:0

II liga HONOROWA

21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:0
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 1:3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:1
coolfon
 
Posts: 211
Joined: 14 Feb 2010, o 17:53
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby wrona » 18 Mar 2013, o 08:17

I liga

20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 1:3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3:1
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 1:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 1:3

II liga O AWANS

18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1:3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:1
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 3:2
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:1

II liga HONOROWA

21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:2
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 3:2
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:1
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby amator85 » 18 Mar 2013, o 08:37

Rozkład jazdy 23 kolejki

I liga

20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 3 : 1
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 3 : 1
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 1 : 3

II liga O AWANS

18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 3 : 1
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 1
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 1 : 3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3 : 1

II liga HONOROWA

21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 1 : 3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 3 : 1
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3 : 1
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3 : 0
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby wiesx » 18 Mar 2013, o 10:11

I liga

20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2 : 3
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 1 : 3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 1 : 3
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0 : 3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 0 : 3

II liga O AWANS

18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 0 : 3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 0
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 1 : 3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3 : 0

II liga HONOROWA

21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3 : 0
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 3 : 1
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3 : 0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3 : 0
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 18 Mar 2013, o 13:19

I liga

20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 1-3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 0:3

II liga O AWANS

18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1-3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-0
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 1-3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:0

II liga HONOROWA

21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 0-3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby szrama » 18 Mar 2013, o 15:08

I liga

20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 1-3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:0
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 0:3

II liga O AWANS

18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 0-3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-0
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 0-3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:0

II liga HONOROWA

21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:0
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 0-3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby fubus007 » 18 Mar 2013, o 15:33

I liga

20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 3-2
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 2-3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3-2
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 1-3

II liga O AWANS

18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1-3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-1
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 1-3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3-1

II liga HONOROWA

21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3-2
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 1-3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3-0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 2-3
NORD Świerklany RO-JO Team
User avatar
fubus007
 
Posts: 52
Joined: 27 Feb 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby damian albion » 18 Mar 2013, o 23:19

I liga

20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-2
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 3-1
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 1:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 2:3

II liga O AWANS

18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1-3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-1
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 0-3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:1

II liga HONOROWA

21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 1-3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby jedynkowicz » 20 Mar 2013, o 14:31

I liga

20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 3-2
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3-2
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 0:3

II liga O AWANS

18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 1-3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3-0
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 1-3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:0

II liga HONOROWA

21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 0-3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:2
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:2
User avatar
jedynkowicz
 
Posts: 82
Joined: 2 Oct 2008, o 19:57
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby ursinio » 20 Mar 2013, o 17:09

Witka
I liga

20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 1:3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 3:1
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 1:3

II liga O AWANS

18.03 poniedziałek 17:45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - No Pain Żory 0:3
18.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Kredyty Chwilówki Rybnik 3:2
20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 0:3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:1

II liga HONOROWA

21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:0
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 1:3
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:1

Pozdro
ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby rkmarcin » 20 Mar 2013, o 17:12

I liga

20.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
20.03 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - VT Nędza 0:3
20.03 środa 18:30 KS Volley Katowice - Jarbud Rybnik Piaski 1:3
21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik 0:3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 1:3

II liga O AWANS

20.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Volleyball Marklowice 0:3
21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:1
22.03 piątek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga HONOROWA

21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 3:1
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
T.S.EUROSKOK
rkmarcin
 
Posts: 134
Joined: 19 Mar 2009, o 23:28
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby BosSs » 21 Mar 2013, o 15:52

I liga


21.03 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team Rybnik :3
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
22.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Leon Internet Rybnik 1:3

II liga O AWANS


21.03 czwartek 19:00 Silesia Lubomia - Eks Żernica II Team 3:0
22.03 piątek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Top Ten ZST Rybnik 0:3
II liga HONOROWA

21.03 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Old Stars 3:2
22.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
22.03 piątek 19:45 Edytor Suszec - Catering Parys Rydułtowy 3:0
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest