[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

RALS - Typer 2012/2013

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 23 Mar 2013, o 20:34

Wyniki 23 kolejki i klasyfikacja generalna

23 kolejka:

1. damian albion 26(7)
2. Gunther 25(7)
3. dancio 22(6)
Lukasz_Catering 22(6)
5. jedynkowicz 22(5)
6. kevin 21(5)
7. CaMeLoTh 20(5)
coolfon 20(5)
9. szrama 19(4)
fubus007 19(4)
11. wiesx 16(4)
12. BosSs 15(4)
13. rkmarcin 14(3)
14. Gasior23 13(2)
wrona 13(2)
amator85 13(2)
17. ursinio 12(1)

Klasyfikacja generalna:

1. dancio 389(87)
2. Gunther 372(87)
3. rkmarcin 358(78)
4. wiesx 356(84)
5. damian albion 355(81)
6. szrama 355(79)
7. Gasior23 354(78)
8. coolfon 353(75)
9. fubus007 346(73)
10. CaMeLoTh 345(73)
11. wrona 330(68)
Lukasz_Catering 330(68)
13. ursinio 326(71)
14. BosSs 318(64)
15. kevin 311(68)
16. WICEK 306(66)
17. jedynkowicz 266(52)
18. amator85 245(51)
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M


Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 23 Mar 2013, o 20:45

Rozkład jazdy 24 kolejki

I liga

26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II

II liga O AWANS

25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice

II liga HONOROWA

25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby dancio » 23 Mar 2013, o 21:54

witam!
mała prośba o ponowne przeliczenie punktów z ostatniej kolejki bo cosik mi nie pasuje i to nie tylko w moich punktach! jeśli się mylę to z góry przepraszam :) pozdrawiam
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Gasior23 » 24 Mar 2013, o 12:10

I liga

26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1-3

II liga O AWANS

25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1-3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-1
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 2-3

II liga HONOROWA

25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 3-2
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3-0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-2
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posts: 99
Joined: 22 Sep 2012, o 10:59

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby coolfon » 24 Mar 2013, o 13:00

I liga

26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0:3

II liga O AWANS

25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 0:3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 3:1
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 0:3

II liga HONOROWA

25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3:0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:1
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
coolfon
 
Posts: 211
Joined: 14 Feb 2010, o 17:53
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby szrama » 24 Mar 2013, o 14:35

I liga

26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0:3

II liga O AWANS

25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 0:3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1:3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 0:3

II liga HONOROWA

25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 1:3
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3:0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:1
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby amator85 » 24 Mar 2013, o 19:09

Rozkład jazdy 24 kolejki

I liga

26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1 : 3

II liga O AWANS

25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 0
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 3 : 1
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3 : 0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1 : 3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 1 : 3

II liga HONOROWA

25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 1
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 3 : 1
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3 : 0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3 : 1
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 0
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Gunther » 24 Mar 2013, o 21:55

I liga

26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-2
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0-3

II liga O AWANS

25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1-3`
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 0-3

II liga HONOROWA

25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 2-3
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3-0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-1
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
Gunther
 
Posts: 118
Joined: 20 Sep 2007, o 20:05
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby damian albion » 24 Mar 2013, o 22:26

I liga

26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-2
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1-3

II liga O AWANS

25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1-3`
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-1
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 2-3

II liga HONOROWA

25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 3-1
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3-0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 1-3
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby rkmarcin » 25 Mar 2013, o 08:25

I liga

26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1:3

II liga O AWANS

25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 0:3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1:3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 1:3

II liga HONOROWA

25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 1:3
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3:0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:1
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
T.S.EUROSKOK
rkmarcin
 
Posts: 134
Joined: 19 Mar 2009, o 23:28
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby ursinio » 25 Mar 2013, o 08:29

Witam

I liga

26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1:3

II liga O AWANS

25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 0:3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1:3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 0:3

II liga HONOROWA

25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 0:3
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3:0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:0
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1

Pozdro
ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby wrona » 25 Mar 2013, o 09:39

I liga

26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 2:3

II liga O AWANS

25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1:3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1:3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 1:3

II liga HONOROWA

25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 3:2
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3:0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:1
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby kevin » 25 Mar 2013, o 13:38

I liga

26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1:3

II liga O AWANS

25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1:3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3:0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 3:1
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 1:3

II liga HONOROWA

25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 3:1
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3:0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:2
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
NORD Świerklany RO-JO Team
kevin
 
Posts: 87
Joined: 1 Nov 2009, o 09:57
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby CaMeLoTh » 25 Mar 2013, o 15:28

I liga

26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 2
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1 : 3

II liga O AWANS

25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 2
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1 : 3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 2 : 3
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 3 : 1
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 2 : 3

II liga HONOROWA

25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 1 : 3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 0 : 3
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3 : 0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3 : 0
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 0
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
CaMeLoTh
 
Posts: 423
Joined: 11 Sep 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby wiesx » 25 Mar 2013, o 15:58

I liga

26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0 : 3

II liga O AWANS

25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 0
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1 : 3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3 : 1
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1 : 3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 1 : 3

II liga HONOROWA

25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 2: 3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 3 : 1
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3 : 0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3: 2
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 25 Mar 2013, o 17:25

I liga

26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-2
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0-3

II liga O AWANS

25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1-3`
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 0-3

II liga HONOROWA

25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 2-3
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3-0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-1
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby dancio » 25 Mar 2013, o 18:19

Rozkład jazdy 24 kolejki

I liga

26.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
27.03 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0-3

II liga O AWANS

25.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
27.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - No Pain Żory 1-3
2.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 3-1
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 1-3

II liga HONOROWA

25.03 poniedziałek 19:00 Old Stars - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
26.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Catering Parys Rydułtowy 3-1
5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska3-0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 1-3
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby fubus007 » 4 Apr 2013, o 13:20

II liga O AWANS


4.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Silesia Lubomia 2-3
4.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - Volleyball Marklowice 1-3

II liga HONOROWA


5.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Kuźnia Raciborska 3-0
5.04 piątek 19:30 Catering Parys Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-1
5.04 piątek 19:45 Edytor Suszec - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
NORD Świerklany RO-JO Team
User avatar
fubus007
 
Posts: 52
Joined: 27 Feb 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby damian albion » 4 Apr 2013, o 22:07

z ostatniej chwili

Nędza - Leon 3:1
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby wrona » 5 Apr 2013, o 07:25

I Liga

5.04 piątek 18.30 VT Nędza : Leon Internet Rybnik 3:1

II Liga o awans

5.04 piątek 18.00 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Silesia Lubomia 3:2
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 5 Apr 2013, o 14:06

I Liga

5.04 piątek 18.30 VT Nędza : Leon Internet Rybnik 3:2

II Liga o awans

5.04 piątek 18.00 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Silesia Lubomia 2:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Gasior23 » 5 Apr 2013, o 14:46

I Liga

5.04 piątek 18.30 VT Nędza : Leon Internet Rybnik 3-1

II Liga o awans

5.04 piątek 18.00 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Silesia Lubomia 0-3
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posts: 99
Joined: 22 Sep 2012, o 10:59

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby wiesx » 5 Apr 2013, o 15:26

I Liga

5.04 piątek 18.30 VT Nędza : Leon Internet Rybnik 3-1

II Liga o awans

5.04 piątek 18.00 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Silesia Lubomia 0-3
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby rkmarcin » 5 Apr 2013, o 16:42

Nędza 3:1 Leon
Euroskok 3:1 Lubomia
T.S.EUROSKOK
rkmarcin
 
Posts: 134
Joined: 19 Mar 2009, o 23:28
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 7 Apr 2013, o 09:37

Wyniki 24 kolejki typera i klasyfikacja generalna

24 kolejka:

1. wiesx 21(5)
Lukasz_Catering 21(5)
3. szrama 19(5)
4. Gunther 17(4)
5. rkmarcin 15(3)
ursinio 15(3)
7. amator85 14(4)
8. wrona 14(3)
9. damian albion 14(2)
10. Gasior23 12(2)
11. dancio 11(2)
12. coolfon 10(2)
13. CaMeLoTh 10(1)
14. kevin 9(1)
15. fubus007 5(1)

Klasyfikacja generalna:

1. dancio 400(89)
2. Gunther 389(91)
3. wiesx 377(89)
4. szrama 374(84)
5. rkmarcin 373(81)
6. damian albion 369(83)
7. Gasior23 366(80)
8. coolfon 363(77)
9. CaMeLoTh 355(74)
10. fubus007 351(74)
11. Lukasz_Catering 351(73)
12. wrona 343(71)
13. ursinio 341(74)
14. kevin 320(69)
15. BosSs 318(64)
16. WICEK 306(66)
17. jedynkowicz 266(52)
18. amator85 259(55)
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 7 Apr 2013, o 10:12

Rozkład jazdy 25 kolejki

I liga

9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice

II liga o AWANS

9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory

II liga HONOROWA

8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Gasior23 » 7 Apr 2013, o 16:12

I liga

9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3-2
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3-2
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0

II liga o AWANS

9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 1-3
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 2-3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 1-3

II liga HONOROWA

8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 1-3
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec 2-3
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 0-3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 0-3
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posts: 99
Joined: 22 Sep 2012, o 10:59

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby damian albion » 7 Apr 2013, o 18:03

I liga

9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3-1
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-2
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3-0
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1

II liga o AWANS

9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-1
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 3-1
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1-3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 2-3

II liga HONOROWA

8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 3-1
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec 1-3
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 2-3
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 0-3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 0-3
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby szrama » 7 Apr 2013, o 18:11

I liga

9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3-1
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0

II liga o AWANS

9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 0-3
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 0-3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 0-3

II liga HONOROWA

8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 1-3
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec 1-3
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 0-3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 0-3
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby dancio » 7 Apr 2013, o 18:14

I liga

9.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3-1
10.04 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
10.04 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
12.04 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0

II liga o AWANS

9.04 wtorek 19:00 No Pain Żory - Eks Żernica II Team 3-0
10.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Top Ten ZST Rybnik 1-3
11.04 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Volleyball Marklowice 1-3
11.04 czwartek 20:00 Eks Żernica II Team - No Pain Żory 1-3

II liga HONOROWA

8.04 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Impacto LKS Chałupki 3-2
8.04 poniedziałek 19:00 Old Stars - Edytor Suszec 3-1
11.04 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
11.04 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Catering Parys Rydułtowy 1-3
12.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 0-3
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests