[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

RALS - Typer 2012/2013

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby PiotrekJ » 7 Oct 2012, o 15:44

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 2:3
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3:1
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3:1
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 3:0
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3:0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 1:3
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 3:0
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 1:3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0:3
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 3:2
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
User avatar
PiotrekJ
 
Posts: 255
Joined: 20 Sep 2011, o 16:46
Płeć: M


Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby dancio » 7 Oct 2012, o 19:47

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 3-2
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3-1
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3-1
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1-3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 3-1
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3-0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 2-3
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 3-2
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 1-3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 1-3
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 3-1
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby rkmarcin » 7 Oct 2012, o 21:12

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 3:1
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3:0
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3:0
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 0:3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 3:0
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3:0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3:1
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 1:3
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 0:3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0:3
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 0:3
T.S.EUROSKOK
rkmarcin
 
Posts: 134
Joined: 19 Mar 2009, o 23:28
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby ptak » 7 Oct 2012, o 21:20

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 3:0
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3:1
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3:0
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 3:0
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3:0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3:1
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 3:2
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 2:3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 2:3
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 0:3
ptak
 
Posts: 61
Joined: 6 May 2010, o 01:33
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby plutek21 » 7 Oct 2012, o 21:39

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 3:2
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3:0
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3:1
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 3:1
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3:0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 0:3
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 3:1
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 3:1
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 3:2
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 3:2
plutek21
 
Posts: 45
Joined: 21 Sep 2011, o 21:52
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Simon_says » 7 Oct 2012, o 21:53

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 3:1
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3:0
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3:0
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 0:3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 3:0
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3:0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 0:3
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 3:0
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 0:3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0:3
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 3:2
Czas na kobiecą siatkówkę! - http://www.mkszorza.pl
User avatar
Simon_says
 
Posts: 302
Joined: 23 Sep 2007, o 19:19
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Gunther » 7 Oct 2012, o 22:23

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 3:1
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3:0
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3:0
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 3:1
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3:0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3:1
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 3:2
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 1:3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 2:3
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 1:3
Gunther
 
Posts: 118
Joined: 20 Sep 2007, o 20:05
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby damian albion » 7 Oct 2012, o 23:19

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 3:1
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3:0
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3:0
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 3:0
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3:0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3:1
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 3:2
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 2:3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 2:3
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 3:1
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby coolfon » 8 Oct 2012, o 05:34

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 3:2
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3:1
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3:0
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 0:3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 3:2
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3:0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3:1
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 2:3
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 1:3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 1:3
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 3:2
coolfon
 
Posts: 211
Joined: 14 Feb 2010, o 17:53
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby maqu » 8 Oct 2012, o 07:58

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik 3 : 2 Beer Team Rybnik
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1 VT Nędza
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice 3 : 1 Dach Decker Victoria Pilchowice
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II 3 : 0 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski 3 : 0 Artus Atlas Tours Żory
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3 Jar-Trans Fox Pszów
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki 3 : 0 Jedynka Jankowice
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 0 Eks Żernica II Team
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 1 : 3 Kuźnia Raciborska
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec 3 : 1 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik 3 : 2 No Pain Żory
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars 0 : 3 Volleyball Marklowice
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3 Impacto LKS Chałupki
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy 1 : 3 Silesia Lubomia

Czy przed rozpoczęciem danego spotkania mogę zmienić swój typ?
maqu
 
Posts: 150
Joined: 9 Nov 2009, o 17:46
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby kevin » 8 Oct 2012, o 08:10

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 3-2
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3-0
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3-0
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 0-3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 3-1
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3-0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 2-3
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 2-3
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 1-3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 1-3
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 3-2
NORD Świerklany RO-JO Team
kevin
 
Posts: 87
Joined: 1 Nov 2009, o 09:57
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 8 Oct 2012, o 09:30

Jasne maqu, przed rozpoczęciem każdego meczu można zmienić swój typ :) Pozdrawiam
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 8 Oct 2012, o 10:30

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 1-3
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3-0
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3-0
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 0-3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 3-1
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3-0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3-1
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 3-2
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 0-3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0-3
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 3-1
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby WICEK » 8 Oct 2012, o 11:35

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 1-3
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3-0
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3-2
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1-3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 3-1
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3-1
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3-1
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 3-2
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 1-3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0-3
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 3-1
WICEK
 
Posts: 170
Joined: 3 Sep 2007, o 13:12
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Kamiljan » 8 Oct 2012, o 12:49

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 2-3
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3-0
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-2
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3-0
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1-3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 3-1
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3-0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3-1
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 3-2
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 1-3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0-3
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 3-1
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Kamiljan
 
Posts: 283
Joined: 25 Sep 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Zorro » 8 Oct 2012, o 12:54

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 1-3
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3-0
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3-0
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1-3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 3-0
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3-0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3-1
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 1-3
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 1-3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 1-3
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 3-1
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby wiesx » 8 Oct 2012, o 14:06

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 1 : 3
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3 : 1
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3 : 0
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1 : 3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 3 : 0
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3 : 0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3 : 1
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 1
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 3 : 2
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 0 : 3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 3 : 2
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 3 : 0
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Wiacek83 » 8 Oct 2012, o 14:11

8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 1 : 3
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3 : 0
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3 : 2
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 2 : 3
Wiacek83
 
Posts: 120
Joined: 16 Dec 2007, o 11:55
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby wrona » 8 Oct 2012, o 16:04

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik 3 : 1 Beer Team Rybnik
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 2 VT Nędza
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice 3 : 1 Dach Decker Victoria Pilchowice
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II 3 : 1 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski 3 : 0 Artus Atlas Tours Żory
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3 Jar-Trans Fox Pszów
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki 3 : 1 Jedynka Jankowice
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik 3 : 0 Eks Żernica II Team
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 3 : 2 Kuźnia Raciborska
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec 3 : 1 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik 3 : 2 No Pain Żory
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars 1 : 3 Volleyball Marklowice
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3 Impacto LKS Chałupki
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy 1 : 3 Silesia Lubomia
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby janek » 8 Oct 2012, o 17:11

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik ----
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3:0
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3:1
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 3:0
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3:0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 1:3
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 3:0
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 0:3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0:3
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 3:1
janek
 
Posts: 8
Joined: 23 Sep 2012, o 11:25
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby ursinio » 8 Oct 2012, o 17:13

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 1:3
9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3:0
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3:1
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 0:3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 3:1
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3;1
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3:2
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 3:1
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 1:3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 3:2
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 3;1

Pozdro
ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby BosSs » 8 Oct 2012, o 17:36

I Liga
8.10 poniedziałek 17:45 Leon Internet Rybnik - Beer Team Rybnik 3:1
piszę tego post o 18.35, nie jak grają, ale jest po czasie więc w razie czego do nie podliczenia ....

9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3:0
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3:0
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 3:0
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3;1
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3:0
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
II liga B
8.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - No Pain Żory 0:3
8.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Volleyball Marklowice 0:3
11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 1;3
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 2:3
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby DADA1979 » 8 Oct 2012, o 21:12

9.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - VT Nędza 3:0
10.10 środa 18:30 KS Volley Katowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 0:3
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
12.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Artus Atlas Tours Żory 3:1
12.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
II liga A
10.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Jedynka Jankowice 3:1
11.10 czwartek 18:00 Kredyty Chwilówki Rybnik - Eks Żernica II Team 3;0
12.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Kuźnia Raciborska 3:1
12.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
II liga B

11.10 czwartek 18:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 1;3
11.10 czwartek 18:30 Catering Parys Rydułtowy - Silesia Lubomia 3:1
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 13 Oct 2012, o 11:40

4 kolejka typera

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Lukasz_Catering » 13 Oct 2012, o 11:42

podliczenie 3 kolejki typera jutro bądź w poniedziałek, chyba, że ktoś już podliczył to może wrzucić wyniki, pozdrOWienia
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby x_Mario_x » 13 Oct 2012, o 11:48

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 0:3
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II 1:3
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza 2:3
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik 3:1
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team 1:3
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III 3:0
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki 3:1
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy 2:3
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik 3:1
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia 3:0
Impacto LKS Chałupki - Mario "7"
x_Mario_x
 
Posts: 160
Joined: 16 Oct 2010, o 09:49
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby Gasior23 » 13 Oct 2012, o 11:58

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 0:3
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II 0:3
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza 1:3
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik 3:1
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team 3:1
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III 3:1
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki 1:3
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy 1:3
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik 3:1
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia 2:3
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posts: 99
Joined: 22 Sep 2012, o 10:59

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby szrama » 13 Oct 2012, o 13:38

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II 0:3
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza 3:2
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik 3:1
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team 3:1
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III 3:1
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki 1:3
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy 1:3
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik 3:1
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia 3:1
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby novotny » 13 Oct 2012, o 13:42

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 2:3
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II 0:3
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza 1:3
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik 3:2
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team 3:0
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III 3:1
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik 0:3
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki 1:3
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy 0:3
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik 3:1
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia 1:3
novotny
 
Posts: 30
Joined: 16 Dec 2011, o 12:49

Re: RALS - Typer 2012/2013

Postby fubus007 » 13 Oct 2012, o 22:13

I liga
15.10 poniedziałek 18:50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1-3
17.10 środa 18:00 Artus Atlas Tours Żory - Jedynka Jankowice II 1-3
17.10 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - VT Nędza 3-0
18.10 czwartek 18:30 Dach Decker Victoria Pilchowice - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
19.10 piątek 19:00 Jarbud Rybnik Piaski - Leon Internet Rybnik 2-3
19.10 piątek 19:00 Beer Team Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
II liga gr. A
15.10 poniedziałek 18:45 Albion Team-gramy dla Kuby - Eks Żernica II Team 3-1
16.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Jedynka Jankowice III 3-0
18.10 czwartek 18:00 Kuźnia Raciborska - Kredyty Chwilówki Rybnik 0-3
19.10 piątek 18:30 Edytor Suszec - Strzelec Gorzyczki 0-3
II liga gr. B
15.10 poniedziałek 19:00 Old Stars - Catering Parys Rydułtowy 0-3
16.10 wtorek 18:00 Volleyball Marklowice - Top Ten ZST Rybnik 3-1
16.10 wtorek 19:00 No Pain Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik3-0
19.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Silesia Lubomia 3-0
NORD Świerklany RO-JO Team
User avatar
fubus007
 
Posts: 52
Joined: 27 Feb 2010, o 12:38
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests