TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 3:1
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3:1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 1:3
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0:3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0:3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 3:0
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 3:2
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 1:3
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 3:1
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3:1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 1:3
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0:3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0:3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 3:0
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 3:2
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 1:3
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 1:3
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3:1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 1:3
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0:3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 1:3
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - T.S. Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 3:1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 3:0
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 1:3
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3:1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 1:3
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0:3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 1:3
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - T.S. Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 3:1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 3:0
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
Ostatnio zmieniony 7 kwie 2014, o 10:18 przez rkmarcin, łącznie zmieniany 1 raz.
T.S.EUROSKOK
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 3:2
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3:2
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 2:3
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0:3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 3:1
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 3:0
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 3:1
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 3:2
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3:2
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 2:3
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0:3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 3:1
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 3:0
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 3:1
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 3:2
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3:2
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 3:2
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1:3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 3:1
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 3:0
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 3:2
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 3:2
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3:2
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 3:2
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1:3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 3:1
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 3:0
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 3:2
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
25 kolejka
I liga
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 1-3
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 2-3
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 1-3
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1-3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1-3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 3-1
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 3-1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 3-2
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3-0
I liga
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 1-3
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 2-3
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 1-3
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1-3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1-3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 3-1
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 3-1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 3-2
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3-0
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 2-3
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3-1
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 3-2
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0-3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0-3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 3-2
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 3-2
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 3-1
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3-1
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 2-3
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3-1
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 3-2
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0-3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0-3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 3-2
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 3-2
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 3-1
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3-1
Albion Team
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
25 kolejka
I liga
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 1-3
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3-2
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 1-3
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1-3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1-3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 2-3
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 3-1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 3-2
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3-0
I liga
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 1-3
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3-1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3-2
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 1-3
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1-3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1-3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 2-3
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 3-1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 3-2
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3-0
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...
Pozdrawiam
Mały
Pozdrawiam
Mały
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 1 : 3
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 1 : 3
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 1 : 3
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0 : 3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 1
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 1 : 3
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 3 : 0
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 3 : 1
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3 : 0
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 1 : 3
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 1 : 3
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 1 : 3
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0 : 3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 1
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 1 : 3
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 3 : 0
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 3 : 1
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3 : 0
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 1:3
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3:1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 0:3
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0:3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0:3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 1:3
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 3:0
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 3:1
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 1:3
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3:1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 0:3
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0:3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0:3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 1:3
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 3:0
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 3:1
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 22 lut 2014, o 12:56
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 1:3
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3:2
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 3:1
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0:3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 1:3
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 3:1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 3:1
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 1:3
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3:2
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 3:1
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0:3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 1:3
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 3:1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 3:1
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 3:2
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3:2
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 3:2
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0:3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 2:3
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 3:1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 3:2
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 3:2
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3:2
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 3:2
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0:3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 2:3
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 3:1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 3:2
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3:0
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 3 : 0
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3 :1
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 3 : 2
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1 : 3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 0
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 3 : 1
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 3 : 2
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 3 : 2
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3 : 0
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 3 : 0
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3 :1
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 3 : 2
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1 : 3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 0
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 3 : 1
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 3 : 2
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 3 : 2
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3 : 0
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 3 : 0
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 0
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 1 :3
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 1 : 3
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1 : 3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 1 : 3
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 2 : 3
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 2 : 3
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 3 : 1
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3 : 0
7.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów
7.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice
9.04 środa 19:00 No Pain Żory - KS Volley Katowice 3 : 0
10.04 czwartek 19:15 Artus Żory - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 0
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 1 :3
II liga gr. mistrzowska
9.04 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - BestFit Club Rybnik 1 : 3
9.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1 : 3
11.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Albion Team-gramy dla Kuby 1 : 3
11.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
II liga gr. honorowa
7.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice III 2 : 3
8.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
10.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy - Beer Team 2 : 3
11.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - GAF Gliwice 3 : 1
11.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Kuźnia Raciborska 3 : 0
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Euroskok - OkiS 3:1
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Euroskok - OkiS 2:3
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...
Pozdrawiam
Mały
Pozdrawiam
Mały
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
11.04 piątek 18:00 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
11.04 piątek 18:00 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
T.S.EUROSKOK
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
11.04 piątek 18:00 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Wyniki 25 kolejki i klasyfikacja generalna
25 kolejka:
1. CaMeLoTh 20(6)
2. Zorro 17(5)
3. rkmarcin 14(4)
4. Lukasz_Catering 14(3)
5. coolfon 13(3)
6. wrona 12(3)
Kamiljan 12(3)
pepe_volley 12(3)
9. BosSs 11(2)
amator85 11(2)
11. wiesx 7(2)
12. dancio 6(1)
13. kevin 4(1)
14. damian albion 2(0)
Klasyfikacja generalna:
1. coolfon 443(108)
2. rkmarcin 429(111)
3. Lukasz_Catering 401(93)
4. amator85 394(91)
5. Kamiljan 393(90)
6. wrona 381(88)
7. dancio 378(87)
8. CaMeLoTh 376(89)
9. wiesx 374(89)
10. Zorro 374(88)
11. kevin 368(84)
12. BosSs 365(87)
13. damian albion 364(84)
14. Swierq 347(80) 1nb
15. maly olo 341(80) 1nb
16. pepe_volley 105(22)
17. emilioE 21(3) 2nb
25 kolejka:
1. CaMeLoTh 20(6)
2. Zorro 17(5)
3. rkmarcin 14(4)
4. Lukasz_Catering 14(3)
5. coolfon 13(3)
6. wrona 12(3)
Kamiljan 12(3)
pepe_volley 12(3)
9. BosSs 11(2)
amator85 11(2)
11. wiesx 7(2)
12. dancio 6(1)
13. kevin 4(1)
14. damian albion 2(0)
Klasyfikacja generalna:
1. coolfon 443(108)
2. rkmarcin 429(111)
3. Lukasz_Catering 401(93)
4. amator85 394(91)
5. Kamiljan 393(90)
6. wrona 381(88)
7. dancio 378(87)
8. CaMeLoTh 376(89)
9. wiesx 374(89)
10. Zorro 374(88)
11. kevin 368(84)
12. BosSs 365(87)
13. damian albion 364(84)
14. Swierq 347(80) 1nb
15. maly olo 341(80) 1nb
16. pepe_volley 105(22)
17. emilioE 21(3) 2nb
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
26 kolejka
I liga
14.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory
II liga gr. honorowa
14.04 poniedziałek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice
14.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Kuźnia Raciborska
I liga
14.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory
II liga gr. honorowa
14.04 poniedziałek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice
14.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Kuźnia Raciborska
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
14.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:2
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
II liga gr. honorowa
14.04 poniedziałek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3:2
14.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Kuźnia Raciborska 3:0
14.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:2
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
II liga gr. honorowa
14.04 poniedziałek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3:2
14.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Kuźnia Raciborska 3:0
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
14.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
II liga gr. honorowa
14.04 poniedziałek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3:1
14.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Kuźnia Raciborska 3:0
15.04 wtorek Jedynka - SKOK 2:3
14.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
II liga gr. honorowa
14.04 poniedziałek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3:1
14.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Kuźnia Raciborska 3:0
15.04 wtorek Jedynka - SKOK 2:3
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2014, o 08:49 przez damian albion, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
14.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 3:2
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory 2:3
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
II liga gr. honorowa
14.04 poniedziałek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3:1
14.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Kuźnia Raciborska 3:0
14.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 3:2
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory 2:3
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
II liga gr. honorowa
14.04 poniedziałek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3:1
14.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Kuźnia Raciborska 3:0
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
14.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 3:2
II liga gr. honorowa
14.04 poniedziałek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3:1
14.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Kuźnia Raciborska 3:0
14.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 3:2
II liga gr. honorowa
14.04 poniedziałek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3:1
14.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Kuźnia Raciborska 3:0
NORD Świerklany RO-JO Team
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 22 lut 2014, o 12:56
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
14.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:2
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
II liga gr. honorowa
14.04 poniedziałek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3:1
14.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Kuźnia Raciborska 3:0
14.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:2
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
II liga gr. honorowa
14.04 poniedziałek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3:1
14.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Kuźnia Raciborska 3:0
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
14.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:0
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
II liga gr. honorowa
14.04 poniedziałek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3:0
14.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Kuźnia Raciborska 3:0
14.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:0
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
II liga gr. honorowa
14.04 poniedziałek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3:0
14.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Kuźnia Raciborska 3:0
Albion Team
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
14.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1 : 3
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3 : 1
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 1 : 3
II liga gr. honorowa
14.04 poniedziałek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3 : 1
14.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Kuźnia Raciborska 3 : 1
14.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1 : 3
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3 : 1
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 1 : 3
II liga gr. honorowa
14.04 poniedziałek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3 : 1
14.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Kuźnia Raciborska 3 : 1
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
14.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1 : 3
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3 : 0
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 0 : 3
II liga gr. honorowa
14.04 poniedziałek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3 : 1
14.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Kuźnia Raciborska 3 : 1
14.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1 : 3
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3 : 0
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 0 : 3
II liga gr. honorowa
14.04 poniedziałek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3 : 1
14.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Kuźnia Raciborska 3 : 1
T.S.EUROSKOK
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
14.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
II liga gr. honorowa
14.04 poniedziałek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3:1
14.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Kuźnia Raciborska 3:0
14.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
II liga gr. honorowa
14.04 poniedziałek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3:1
14.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Kuźnia Raciborska 3:0
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
14.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
II liga gr. honorowa
14.04 poniedziałek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3:1
14.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Kuźnia Raciborska 3:1
14.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
II liga gr. honorowa
14.04 poniedziałek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3:1
14.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Kuźnia Raciborska 3:1
Jar-Trans Fox Pszów!