TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
14.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 0:3
II liga gr. honorowa
14.04 poniedziałek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3:1
14.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Kuźnia Raciborska 3:0
14.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 0:3
II liga gr. honorowa
14.04 poniedziałek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3:1
14.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Kuźnia Raciborska 3:0
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...
Pozdrawiam
Mały
Pozdrawiam
Mały
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
II liga gr. mistrzowska
15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Dziś rozgrywany jest mecz, który w zeszłym tygodniu został przerwany z powodu awarii oświetlenia. Nie wiem jak drużyny uzgadniają zasadę rozegrania tego meczu, dlatego podam swoje typy biorąc pod uwagę stan meczu kiedy doszło do awarii i oraz typ gdyby mecz miałby się rozpocząć od początku
15.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3 / 0:3
15.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3 / 0:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Ja tak samo:
15.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3 / 0:3
15.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3 / 0:3
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...
Pozdrawiam
Mały
Pozdrawiam
Mały
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Wyniki 26 kolejki i klasyfikacja generalna
26 kolejka:
1. Kamiljan 9(3)
2. CaMeLoTh 7(2)
3. Lukasz_Catering 6(1)
4. BosSs 5(1)
damian albion 5(1)
rkmarcin 5(1)
coolfon 5(1)
8. kevin 4(1)
pepe_volley 4(1)
dancio 4(1)
11. amator85 3(0)
12. wrona 1(0)
Klasyfikacja generalna:
1. coolfon 448(109)
2. rkmarcin 434(112)
3. Lukasz_Catering 407(94)
4. Kamiljan 402(93)
5. amator85 397(91)
6. CaMeLoTh 383(91)
7. dancio 382(88)
wrona 382(88)
9. wiesx 374(89) 1nb
10. Zorro 374(88) 1nb
11. kevin 372(85)
12. BosSs 370(88)
13. damian albion 369(85)
14. Swierq 347(80) 2nb
15. maly olo 341(80) 2nb
16. pepe_volley 109(23)
po 3 nieobecnościach z rzędu udział w zabawie kończy emilioE
26 kolejka:
1. Kamiljan 9(3)
2. CaMeLoTh 7(2)
3. Lukasz_Catering 6(1)
4. BosSs 5(1)
damian albion 5(1)
rkmarcin 5(1)
coolfon 5(1)
8. kevin 4(1)
pepe_volley 4(1)
dancio 4(1)
11. amator85 3(0)
12. wrona 1(0)
Klasyfikacja generalna:
1. coolfon 448(109)
2. rkmarcin 434(112)
3. Lukasz_Catering 407(94)
4. Kamiljan 402(93)
5. amator85 397(91)
6. CaMeLoTh 383(91)
7. dancio 382(88)
wrona 382(88)
9. wiesx 374(89) 1nb
10. Zorro 374(88) 1nb
11. kevin 372(85)
12. BosSs 370(88)
13. damian albion 369(85)
14. Swierq 347(80) 2nb
15. maly olo 341(80) 2nb
16. pepe_volley 109(23)
po 3 nieobecnościach z rzędu udział w zabawie kończy emilioE
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
27 kolejka
I liga
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III
I liga
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2014, o 22:17 przez Lukasz_Catering, łącznie zmieniany 2 razy.
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3:1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:1
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3:1
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3:0
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3:1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:1
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3:1
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3:0
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2014, o 23:12 przez Kamiljan, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...
Pozdrawiam
Mały
Pozdrawiam
Mały
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3:0
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:0
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3:2
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 2:3
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:1
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3:0
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3:0
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:0
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3:2
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 2:3
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:1
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3:0
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3:1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:2
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3:1
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0:3
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2 : 3
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3:0
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3:1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:2
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3:1
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0:3
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2 : 3
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3:0
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2014, o 21:37 przez damian albion, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3:1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:0
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3:0
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:0
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3:0
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3:1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:0
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3:0
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:0
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3:0
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3:1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 1:3
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3:1
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:1
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3:0
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3:1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 1:3
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3:1
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:1
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3:0
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3 : 0
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3 : 0
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 0
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 1
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3 : 0
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3 : 0
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3 : 0
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 0
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 1
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3 : 0
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3 : 0
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3 : 1
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3 : 0
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3 : 0
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3 : 1
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3 : 0
Albion Team
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 22 lut 2014, o 12:56
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3 : 1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3 : 1
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2 : 3
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3 : 0
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3 : 1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3 : 1
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2 : 3
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3 : 0
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3 : 1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3 : 1
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3 : 0
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3 : 1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3 : 1
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3 : 0
T.S.EUROSKOK
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3:1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:0
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3:2
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3:0
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3:1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:0
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3:2
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3:0
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3:1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:1
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3:1
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3:0
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3:1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:1
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3:1
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3:0
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
27 kolejka
I liga
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3 : 1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3 : 0
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3 : 1
I liga
23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3 : 1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3 : 0
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1
II liga gr. mistrzowska
25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
II liga gr. honorowa
24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3 : 1
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
27 kolejka i klasyfikacja generalna
27 kolejka:
1. BosSs 8(2)
2. Kamiljan 7(1)
damian albion 7(1)
dancio 7(1)
rkmarcin 7(1)
coolfon 7(1)
Lukasz_Catering 7(1)
amator85 7(1)
9. wiesx 6(1)
10. wrona 5(1)
11. pepe_volley 5(0)
12. CaMeLoTh 4(0)
Klasyfikacja generalna:
1. coolfon 455(110)
2. rkmarcin 441(113)
3. Lukasz_Catering 414(95)
4. Kamiljan 409(94)
5. amator85 404(92)
6. dancio 389(89)
7. CaMeLoTh 387(91)
8. wrona 387(89)
9. wiesx 380(90)
10. BosSs 378(90)
11. damian albion 376(86)
12. Zorro 374(88) 2nb
13. kevin 372(85) 1nb
14. pepe_volley 114(23)
po 3 nieobecnościach z rzędu udział w zabawie kończą Swierq i maly olo
27 kolejka:
1. BosSs 8(2)
2. Kamiljan 7(1)
damian albion 7(1)
dancio 7(1)
rkmarcin 7(1)
coolfon 7(1)
Lukasz_Catering 7(1)
amator85 7(1)
9. wiesx 6(1)
10. wrona 5(1)
11. pepe_volley 5(0)
12. CaMeLoTh 4(0)
Klasyfikacja generalna:
1. coolfon 455(110)
2. rkmarcin 441(113)
3. Lukasz_Catering 414(95)
4. Kamiljan 409(94)
5. amator85 404(92)
6. dancio 389(89)
7. CaMeLoTh 387(91)
8. wrona 387(89)
9. wiesx 380(90)
10. BosSs 378(90)
11. damian albion 376(86)
12. Zorro 374(88) 2nb
13. kevin 372(85) 1nb
14. pepe_volley 114(23)
po 3 nieobecnościach z rzędu udział w zabawie kończą Swierq i maly olo
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
28 kolejka
I liga
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory
II liga gr. mistrzowska
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
I liga
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory
II liga gr. mistrzowska
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3:2
II liga gr. mistrzowska
29.04 wtorek 18.00 BestFit Club Rybnik - Top Ten Rybnik 3:1
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1:3
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3:2
II liga gr. mistrzowska
29.04 wtorek 18.00 BestFit Club Rybnik - Top Ten Rybnik 3:1
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1:3
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3:1
II liga gr. mistrzowska
29.04 wtorek 18.00 BestFit Club Rybnik - Top Ten Rybnik 3:1
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1:3
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3:1
II liga gr. mistrzowska
29.04 wtorek 18.00 BestFit Club Rybnik - Top Ten Rybnik 3:1
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1:3
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
T.S.EUROSKOK
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3:2
II liga gr. mistrzowska
29.04 wtorek 18.00 BestFit Club Rybnik - Top Ten Rybnik 3:1
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 2:3
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3:2
II liga gr. mistrzowska
29.04 wtorek 18.00 BestFit Club Rybnik - Top Ten Rybnik 3:1
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 2:3
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
28 kolejka
I liga
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3-1
II liga gr. mistrzowska
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1-3
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
I liga
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3-1
II liga gr. mistrzowska
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1-3
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3:1
II liga gr. mistrzowska
29.04 wtorek 18.00 BestFit Club Rybnik - Top Ten Rybnik 2:3
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0:3
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3:1
II liga gr. mistrzowska
29.04 wtorek 18.00 BestFit Club Rybnik - Top Ten Rybnik 2:3
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0:3
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
Albion Team
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3:1
II liga gr. mistrzowska
29.04 wtorek 18.00 BestFit Club Rybnik - Top Ten Rybnik 3:1
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1:3
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3:1
II liga gr. mistrzowska
29.04 wtorek 18.00 BestFit Club Rybnik - Top Ten Rybnik 3:1
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1:3
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 22 lut 2014, o 12:56
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
28 kolejka
I liga
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3:2
II liga gr. mistrzowska
29.04 wtorek 18.00 BestFit Club Rybnik - Top Ten Rybnik 2:3
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1:3
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
I liga
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3:2
II liga gr. mistrzowska
29.04 wtorek 18.00 BestFit Club Rybnik - Top Ten Rybnik 2:3
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1:3
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3:1
II liga gr. mistrzowska
29.04 wtorek 18.00 BestFit Club Rybnik - Top Ten Rybnik 2:3
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0:3
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3:1
II liga gr. mistrzowska
29.04 wtorek 18.00 BestFit Club Rybnik - Top Ten Rybnik 2:3
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0:3
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3:1
II liga gr. mistrzowska
29.04 wtorek 18.00 BestFit Club Rybnik - Top Ten Rybnik 2:3
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1:3
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3:1
II liga gr. mistrzowska
29.04 wtorek 18.00 BestFit Club Rybnik - Top Ten Rybnik 2:3
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1:3
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
28 kolejka
I liga
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3 : 1
II liga gr. mistrzowska
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0 : 3
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
P.S. Piszę o 18.45 więc mecz w Pawłowicach jeszcze sięchyba nie zaczął
I liga
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3 : 1
II liga gr. mistrzowska
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0 : 3
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
P.S. Piszę o 18.45 więc mecz w Pawłowicach jeszcze sięchyba nie zaczął