TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
3 kolejka
I liga
7.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 3-1
7.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - VT Nędza 1-3
8.10 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Artus Żory 1-3
9.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0-3
9.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
10.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga gr. A
7.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Impacto LKS Chałupki 3-0
7.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Strzelec Gorzyczki 1-3
8.10 wtorek 18:00 Jadynka Jankowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
9.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
II liga gr. B
7.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Kuźnia Raciborska 3-1
8.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
11.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Silesia Lubomia 0-3
11.10 piątek 19:00 Edytor Suszec - Pizzeria Papryczka 3-1
I liga
7.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 3-1
7.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - VT Nędza 1-3
8.10 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Artus Żory 1-3
9.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0-3
9.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
10.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga gr. A
7.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Impacto LKS Chałupki 3-0
7.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Strzelec Gorzyczki 1-3
8.10 wtorek 18:00 Jadynka Jankowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
9.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
II liga gr. B
7.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Kuźnia Raciborska 3-1
8.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
11.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Silesia Lubomia 0-3
11.10 piątek 19:00 Edytor Suszec - Pizzeria Papryczka 3-1
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
- jedynkowicz
- Posty: 82
- Rejestracja: 2 paź 2008, o 19:57
- Płeć: M
- Kontakt:
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
3 kolejka
I liga
7.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 2-3
7.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - VT Nędza 3-2
8.10 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Artus Żory 3-2
9.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
9.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
10.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga gr. A
7.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Impacto LKS Chałupki 3-0
7.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Strzelec Gorzyczki 1-3
8.10 wtorek 18:00 Jadynka Jankowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-2
9.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
II liga gr. B
7.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Kuźnia Raciborska 3-1
8.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
11.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Silesia Lubomia 2-3
11.10 piątek 19:00 Edytor Suszec - Pizzeria Papryczka 3-2
I liga
7.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 2-3
7.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - VT Nędza 3-2
8.10 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Artus Żory 3-2
9.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
9.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
10.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga gr. A
7.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Impacto LKS Chałupki 3-0
7.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Strzelec Gorzyczki 1-3
8.10 wtorek 18:00 Jadynka Jankowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-2
9.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
II liga gr. B
7.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Kuźnia Raciborska 3-1
8.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
11.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Silesia Lubomia 2-3
11.10 piątek 19:00 Edytor Suszec - Pizzeria Papryczka 3-2
-
- Posty: 50
- Rejestracja: 16 paź 2011, o 10:25
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
3 kolejka
I liga
7.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 3-2
7.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - VT Nędza 3-1
8.10 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Artus Żory 3-2
9.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0-3
9.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 3-2
10.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga gr. A
7.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Impacto LKS Chałupki 3-1
7.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Strzelec Gorzyczki 2-3
8.10 wtorek 18:00 Jadynka Jankowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
9.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
II liga gr. B
7.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Kuźnia Raciborska 3-1
8.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
11.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Silesia Lubomia 0-3
11.10 piątek 19:00 Edytor Suszec - Pizzeria Papryczka 2-3
I liga
7.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 3-2
7.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - VT Nędza 3-1
8.10 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Artus Żory 3-2
9.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0-3
9.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 3-2
10.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga gr. A
7.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Impacto LKS Chałupki 3-1
7.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Strzelec Gorzyczki 2-3
8.10 wtorek 18:00 Jadynka Jankowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
9.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
II liga gr. B
7.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Kuźnia Raciborska 3-1
8.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
11.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Silesia Lubomia 0-3
11.10 piątek 19:00 Edytor Suszec - Pizzeria Papryczka 2-3
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
7.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 3:1
7.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - VT Nędza 3:1
8.10 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Artus Żory 3:1
9.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
9.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
10.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0:3
II liga gr. A
7.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Impacto LKS Chałupki 3:1
7.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Strzelec Gorzyczki 1:3
8.10 wtorek 18:00 Jadynka Jankowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
9.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
II liga gr. B
7.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Kuźnia Raciborska 3:0
8.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
11.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Silesia Lubomia 0:3
11.10 piątek 19:00 Edytor Suszec - Pizzeria Papryczka 1:3
7.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 3:1
7.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - VT Nędza 3:1
8.10 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Artus Żory 3:1
9.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
9.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
10.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0:3
II liga gr. A
7.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Impacto LKS Chałupki 3:1
7.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Strzelec Gorzyczki 1:3
8.10 wtorek 18:00 Jadynka Jankowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
9.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
II liga gr. B
7.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Kuźnia Raciborska 3:0
8.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
11.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Silesia Lubomia 0:3
11.10 piątek 19:00 Edytor Suszec - Pizzeria Papryczka 1:3
T.S.EUROSKOK
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
7.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 3:1
7.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - VT Nędza 3:1
8.10 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Artus Żory 1:3
9.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
9.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
10.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0:3
II liga gr. A
7.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Impacto LKS Chałupki 3:0
7.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Strzelec Gorzyczki 1:3
8.10 wtorek 18:00 Jadynka Jankowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
9.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
II liga gr. B
7.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Kuźnia Raciborska 3:1
8.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
11.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Silesia Lubomia 0:3
11.10 piątek 19:00 Edytor Suszec - Pizzeria Papryczka 1:3
7.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 3:1
7.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - VT Nędza 3:1
8.10 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Artus Żory 1:3
9.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 0:3
9.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
10.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0:3
II liga gr. A
7.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Impacto LKS Chałupki 3:0
7.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Strzelec Gorzyczki 1:3
8.10 wtorek 18:00 Jadynka Jankowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
9.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
II liga gr. B
7.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Kuźnia Raciborska 3:1
8.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
11.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Silesia Lubomia 0:3
11.10 piątek 19:00 Edytor Suszec - Pizzeria Papryczka 1:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
3 kolejka
I liga
8.10 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Artus Żory 0-3
9.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 2-3
9.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
10.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 3-0 HE
II liga gr. A
8.10 wtorek 18:00 Jadynka Jankowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
9.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 2-3
II liga gr. B
8.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
11.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Silesia Lubomia 0-3
11.10 piątek 19:00 Edytor Suszec - Pizzeria Papryczka 3-1
I liga
8.10 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Artus Żory 0-3
9.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 2-3
9.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
10.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 3-0 HE
II liga gr. A
8.10 wtorek 18:00 Jadynka Jankowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
9.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 2-3
II liga gr. B
8.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
11.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Silesia Lubomia 0-3
11.10 piątek 19:00 Edytor Suszec - Pizzeria Papryczka 3-1
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
8.10 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Artus Żory 2-3
9.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
9.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
10.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga gr. A
8.10 wtorek 18:00 Jadynka Jankowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
9.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
II liga gr. B
8.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
11.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Silesia Lubomia 0-3
11.10 piątek 19:00 Edytor Suszec - Pizzeria Papryczka 1-3
8.10 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Artus Żory 2-3
9.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
9.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
10.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga gr. A
8.10 wtorek 18:00 Jadynka Jankowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
9.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
II liga gr. B
8.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
11.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Silesia Lubomia 0-3
11.10 piątek 19:00 Edytor Suszec - Pizzeria Papryczka 1-3
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
8.10 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Artus Żory 1-3
9.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
9.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
10.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga gr. A
8.10 wtorek 18:00 Jadynka Jankowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
9.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
II liga gr. B
8.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2-3
11.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Silesia Lubomia 0-3
11.10 piątek 19:00 Edytor Suszec - Pizzeria Papryczka 3-1
8.10 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Artus Żory 1-3
9.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 1-3
9.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
10.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0-3
II liga gr. A
8.10 wtorek 18:00 Jadynka Jankowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
9.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
II liga gr. B
8.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2-3
11.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Silesia Lubomia 0-3
11.10 piątek 19:00 Edytor Suszec - Pizzeria Papryczka 3-1
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Ave!
3 kolejka
I liga
7.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice ---------
7.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - VT Nędza ---------
8.10 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Artus Żory 3 : 0
9.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 1 : 3
9.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
10.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0 : 3
II liga gr. A
7.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Impacto LKS Chałupki ---------
7.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Strzelec Gorzyczki ----------
8.10 wtorek 18:00 Jadynka Jankowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
9.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 1
II liga gr. B
7.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Kuźnia Raciborska ----------
8.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
11.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Silesia Lubomia 1 : 3
11.10 piątek 19:00 Edytor Suszec - Pizzeria Papryczka 3 : 0
3 kolejka
I liga
7.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice ---------
7.10 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - VT Nędza ---------
8.10 wtorek 19:45 Volley Marklowice - Artus Żory 3 : 0
9.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jarbud Rybnik Piaski 1 : 3
9.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
10.10 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Jedynka Jankowice II 0 : 3
II liga gr. A
7.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Impacto LKS Chałupki ---------
7.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Strzelec Gorzyczki ----------
8.10 wtorek 18:00 Jadynka Jankowice - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
9.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 1
II liga gr. B
7.10 poniedziałek 19:30 Beer Team - Kuźnia Raciborska ----------
8.10 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
11.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Silesia Lubomia 1 : 3
11.10 piątek 19:00 Edytor Suszec - Pizzeria Papryczka 3 : 0
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Wybaczcie za opóźnienia i błędy, nawał pracy i nauki ;/ podaję klasyfikację generalną po 2 kolejkach
1. coolfon 28(7)
2. CaMeLoTh 27(7)
Lukasz_Catering 27(7)
4. amator85 25(6)
novotny 25(6)
6. Kamiljan 25(5)
7.wiesx 24(7)
8. rkmarcin 23(6)
DADA1979 23(6)
przewoz 23(6)
11. kevin 23(5)
Gunther 23(5)
13. PiotrekJ 22(5)
dancio 22(5)
wrona 22(5)
16. EMCIO 21(6)
17. Swierq 21(5)
18. jedynkowicz 21(4)
19. Gasior23 20(5)
PeeM 20(5)
21. BosSs 20(4)
damian albion 20(4)
BoRysEdytor 20(4)
24. szrama 19(4)
25. fubus007 18(4)
26. Zorro 15(4)
27. maly olo 15(3)
Pique3 15(3)
29. ruras 13(2)
1. coolfon 28(7)
2. CaMeLoTh 27(7)
Lukasz_Catering 27(7)
4. amator85 25(6)
novotny 25(6)
6. Kamiljan 25(5)
7.wiesx 24(7)
8. rkmarcin 23(6)
DADA1979 23(6)
przewoz 23(6)
11. kevin 23(5)
Gunther 23(5)
13. PiotrekJ 22(5)
dancio 22(5)
wrona 22(5)
16. EMCIO 21(6)
17. Swierq 21(5)
18. jedynkowicz 21(4)
19. Gasior23 20(5)
PeeM 20(5)
21. BosSs 20(4)
damian albion 20(4)
BoRysEdytor 20(4)
24. szrama 19(4)
25. fubus007 18(4)
26. Zorro 15(4)
27. maly olo 15(3)
Pique3 15(3)
29. ruras 13(2)
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Rozkład jazdy 4 kolejki
I liga
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec
I liga
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3-0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 3-1
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-2
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-1
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3-1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-1
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 3-0
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3-1
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3-0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3-0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 3-1
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-2
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-1
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3-1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-1
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 3-0
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3-1
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3-0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3-0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 2-3
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 1-3
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-0
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3-2
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-1
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 1-3
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3-2
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3-0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3-0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 2-3
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 1-3
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-0
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3-2
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-1
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 1-3
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3-2
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3-0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3-0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 3-1
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 2:3
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-0
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3-1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-1
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 1-3
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3-2
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3-0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3-0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 3-1
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 2:3
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-0
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3-1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-1
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 1-3
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3-2
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3-0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
-
- Posty: 50
- Rejestracja: 16 paź 2011, o 10:25
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3-0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 3-2
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:1
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-1
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3-1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-1
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 2-3
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3-2
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3-0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3-0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 3-2
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:1
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-1
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3-1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-1
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 2-3
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3-2
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3-0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3-0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 3-1
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 2:3
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-1
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3-0
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-1
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 3-2
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3-2
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3-0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3-0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 3-1
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 2:3
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-1
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3-0
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-1
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 3-2
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3-2
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3-0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3-0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 3-2
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:2
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 0:3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-1
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3-1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-1
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3-1
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3-0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3-0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 3-2
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:2
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 0:3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-1
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3-1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-1
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3-1
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3-0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3-0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 2-3
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:1
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-0
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3-0
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-0
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 1-3
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 2-3
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3-0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3-0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 2-3
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:1
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-0
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3-0
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-0
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 1-3
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 2-3
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3-0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0-3
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3:0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 3:1
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:1
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3:1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:2
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3:1
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3:0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
... i tak na marginesie, żeby pomóc Łukaszowi, to wydaje mi się, że w tej kolejce zdobyłem 21(5), a w sumie po III kolejkach mam 49(12)
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3:0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 3:1
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:1
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3:1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:2
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3:1
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3:0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
... i tak na marginesie, żeby pomóc Łukaszowi, to wydaje mi się, że w tej kolejce zdobyłem 21(5), a w sumie po III kolejkach mam 49(12)
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3:0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 3:1
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:2
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:2
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3:1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:1
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 1:3
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3:0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3:0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 3:1
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:2
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:2
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3:1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:1
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 1:3
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3:0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3:0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 1:3
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:1
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:0
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3:1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 1:3
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3:0
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3:1
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 1:3
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3:0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 1:3
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:1
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:0
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3:1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 1:3
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3:0
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3:1
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 1:3
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3:0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 3:1
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:2
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 2:3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 2:3
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3:1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:1
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 3:0
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3:2
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3:1
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3:0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 3:1
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:2
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 2:3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 2:3
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3:1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:1
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 3:0
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3:2
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3:1
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...
Pozdrawiam
Mały
Pozdrawiam
Mały
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3:1
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 3:1
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:2
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 2:3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 2:3
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3:1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:1
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 3:0
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3:2
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3:0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3:1
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 3:1
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:2
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 2:3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 2:3
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3:1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:1
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 3:0
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3:2
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3:0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3:0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 1:3
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:1
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:2
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3:0
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 2:3
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 0:3
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3:2
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3:0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3:0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 1:3
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:1
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:2
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3:0
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 2:3
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 0:3
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3:2
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3:0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
MARAT Rybnik
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3:0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 1:3
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:2
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 2:3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:2
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3:1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:1
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3:1
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3:0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3:0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 1:3
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:2
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 2:3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:2
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3:1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:1
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3:1
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3:0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3:0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 2:3
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 2:3
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3:1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:1
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 3:2
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3:0
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3:0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3:0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 2:3
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 2:3
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3:1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:1
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 3:2
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3:0
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3:0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans 3-0 Volley Marklowice
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów 2-3 Artus Żory
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice 2-3 VT Nędza
16.10 środa 19:00 No Pain Żory 1-3 Dach Decker Victoria Pilchowice
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II 3-0 Leon Internet Rybnik
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski 3-1 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik 3-1 GAF Gliwice
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy 3-1 Jedynka Jankowice
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 3-0 VRF Klimatyzacja Żory
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1 Fundacja Elektrowni Rybnik
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0 Pizzeria Papryczka
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia 3-0 Beer Team
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 1-3 Albion Team-gramy dla Kuby
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska 0-3 Edytor Suszec
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans 3-0 Volley Marklowice
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów 2-3 Artus Żory
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice 2-3 VT Nędza
16.10 środa 19:00 No Pain Żory 1-3 Dach Decker Victoria Pilchowice
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II 3-0 Leon Internet Rybnik
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski 3-1 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik 3-1 GAF Gliwice
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy 3-1 Jedynka Jankowice
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 3-0 VRF Klimatyzacja Żory
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1 Fundacja Elektrowni Rybnik
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0 Pizzeria Papryczka
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia 3-0 Beer Team
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 1-3 Albion Team-gramy dla Kuby
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska 0-3 Edytor Suszec
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans 3-0 Volley Marklowice
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów 3-2 Artus Żory
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice 3-1 VT Nędza
16.10 środa 19:00 No Pain Żory 3-2 Dach Decker Victoria Pilchowice
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II 3-1 Leon Internet Rybnik
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski 3-1 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik 3-1 GAF Gliwice
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy 3-0 Jedynka Jankowice
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 1-3 VRF Klimatyzacja Żory
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0 Fundacja Elektrowni Rybnik
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1 Pizzeria Papryczka
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia 3-0 Beer Team
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 0-3 Albion Team-gramy dla Kuby
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska 0-3 Edytor Suszec
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans 3-0 Volley Marklowice
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów 3-2 Artus Żory
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice 3-1 VT Nędza
16.10 środa 19:00 No Pain Żory 3-2 Dach Decker Victoria Pilchowice
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II 3-1 Leon Internet Rybnik
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski 3-1 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik 3-1 GAF Gliwice
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy 3-0 Jedynka Jankowice
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 1-3 VRF Klimatyzacja Żory
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0 Fundacja Elektrowni Rybnik
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1 Pizzeria Papryczka
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia 3-0 Beer Team
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 0-3 Albion Team-gramy dla Kuby
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska 0-3 Edytor Suszec
Albion Team
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3:0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 3:1
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 1:3
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3:1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:2
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3:1
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3:0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3:0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 3:1
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 1:3
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:1
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3:1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3:2
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3:1
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 3:0
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 0:3
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
4 kolejka
I liga
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3-0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 3-0
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-1
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-1
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3-1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-1
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 2-3
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3-1
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 1-3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 2-3
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 1-3
I liga
15.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Volley Marklowice 3-0
16.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Artus Żory 3-0
16.10 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3-1
16.10 środa 19:00 No Pain Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3-1
18.10 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga gr. A
14.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - GAF Gliwice 3-1
17.10 czwartek 18:00 BFK Michel Projkab Rydułtowy - Jedynka Jankowice 3-1
18.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - VRF Klimatyzacja Żory 2-3
18.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
II liga gr. B
15.10 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Pizzeria Papryczka 3-1
17.10 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - Beer Team 1-3
18.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Albion Team-gramy dla Kuby 2-3
18.10 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Edytor Suszec 1-3