[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby Kamiljan » 14 Apr 2014, o 20:03

I liga

14.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1

II liga gr. mistrzowska

15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 0:3

II liga gr. honorowa

14.04 poniedziałek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3:1
14.04 poniedziałek 20:00 GAF Gliwice - Kuźnia Raciborska 3:0
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Kamiljan
 
Posts: 283
Joined: 25 Sep 2008, o 23:06
Płeć: M


Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby wrona » 15 Apr 2014, o 07:10

16.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1

II liga gr. mistrzowska

15.04 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby Lukasz_Catering » 15 Apr 2014, o 13:32

Dziś rozgrywany jest mecz, który w zeszłym tygodniu został przerwany z powodu awarii oświetlenia. Nie wiem jak drużyny uzgadniają zasadę rozegrania tego meczu, dlatego podam swoje typy biorąc pod uwagę stan meczu kiedy doszło do awarii i oraz typ gdyby mecz miałby się rozpocząć od początku

15.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3 / 0:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby Kamiljan » 15 Apr 2014, o 15:21

Ja tak samo:

15.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3 / 0:3
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Kamiljan
 
Posts: 283
Joined: 25 Sep 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby Lukasz_Catering » 19 Apr 2014, o 12:15

Wyniki 26 kolejki i klasyfikacja generalna

26 kolejka:

1. Kamiljan 9(3)
2. CaMeLoTh 7(2)
3. Lukasz_Catering 6(1)
4. BosSs 5(1)
damian albion 5(1)
rkmarcin 5(1)
coolfon 5(1)
8. kevin 4(1)
pepe_volley 4(1)
dancio 4(1)
11. amator85 3(0)
12. wrona 1(0)

Klasyfikacja generalna:

1. coolfon 448(109)
2. rkmarcin 434(112)
3. Lukasz_Catering 407(94)
4. Kamiljan 402(93)
5. amator85 397(91)
6. CaMeLoTh 383(91)
7. dancio 382(88)
wrona 382(88)
9. wiesx 374(89) 1nb
10. Zorro 374(88) 1nb
11. kevin 372(85)
12. BosSs 370(88)
13. damian albion 369(85)
14. Swierq 347(80) 2nb
15. maly olo 341(80) 2nb
16. pepe_volley 109(23)

po 3 nieobecnościach z rzędu udział w zabawie kończy emilioE
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby Lukasz_Catering » 19 Apr 2014, o 12:19

27 kolejka

I liga

23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski

II liga gr. mistrzowska

25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik

II liga gr. honorowa

24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III
Last edited by Lukasz_Catering on 19 Apr 2014, o 22:17, edited 2 times in total.
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby Kamiljan » 19 Apr 2014, o 13:21

I liga

23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3:1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:1
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3:1

II liga gr. mistrzowska

25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3

II liga gr. honorowa

24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3:0
Last edited by Kamiljan on 19 Apr 2014, o 23:12, edited 1 time in total.
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Kamiljan
 
Posts: 283
Joined: 25 Sep 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby CaMeLoTh » 19 Apr 2014, o 18:13

I liga

23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3:0
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:0
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3:2

II liga gr. mistrzowska

25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 2:3

II liga gr. honorowa

24.04 czwartek 18:30 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:1
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3:0
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
CaMeLoTh
 
Posts: 423
Joined: 11 Sep 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby damian albion » 21 Apr 2014, o 20:57

I liga

23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3:1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:2
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3:1

II liga gr. mistrzowska

25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0:3

II liga gr. honorowa

24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2 : 3
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3:0
Last edited by damian albion on 22 Apr 2014, o 21:37, edited 1 time in total.
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby BosSs » 21 Apr 2014, o 21:39

I liga

23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3:1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:0
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3:0

II liga gr. mistrzowska

25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3

II liga gr. honorowa

24.04 czwartek 18:30 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:0
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3:0
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby wrona » 22 Apr 2014, o 07:31

I liga

23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3:1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 1:3
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3:1

II liga gr. mistrzowska

25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3

II liga gr. honorowa

24.04 czwartek 18:30 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:1
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3:0
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby wiesx » 22 Apr 2014, o 16:48

I liga

23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3 : 0
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3 : 0
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 0

II liga gr. mistrzowska

25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0 : 3

II liga gr. honorowa

24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 1
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3 : 0
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby dancio » 22 Apr 2014, o 20:14

I liga

23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3 : 0
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3 : 1
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1

II liga gr. mistrzowska

25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0 : 3

II liga gr. honorowa

24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3 : 0
Albion Team
dancio
 
Posts: 190
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby pepe_volley » 22 Apr 2014, o 21:09

I liga

23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3 : 1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3 : 1
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1

II liga gr. mistrzowska

25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0 : 3

II liga gr. honorowa

24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2 : 3
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3 : 0
pepe_volley
 
Posts: 55
Joined: 22 Feb 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby rkmarcin » 23 Apr 2014, o 06:15

I liga

23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3 : 1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3 : 1
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1

II liga gr. mistrzowska

25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0 : 3

II liga gr. honorowa

24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3 : 0
T.S.EUROSKOK
rkmarcin
 
Posts: 134
Joined: 19 Mar 2009, o 23:28
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby coolfon » 23 Apr 2014, o 09:31

I liga

23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3:1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:0
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3:2

II liga gr. mistrzowska

25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3

II liga gr. honorowa

24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3:0
coolfon
 
Posts: 211
Joined: 14 Feb 2010, o 17:53
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby Lukasz_Catering » 23 Apr 2014, o 15:53

I liga

23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3:1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3:1
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3:1

II liga gr. mistrzowska

25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 1:3

II liga gr. honorowa

24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3:0
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby amator85 » 23 Apr 2014, o 16:35

27 kolejka

I liga

23.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - No Pain Żory 3 : 1
23.04 środa 18:45 KS Volley Katowice - VT Nędza 3 : 0
25.04 piątek 19:30 Jedynka Jankowice II - Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1

II liga gr. mistrzowska

25.04 piątek 19:40 Edytor Suszec - Top Ten ZST Rybnik 0 : 3

II liga gr. honorowa

24.04 czwartek 18:30 BFK Michel-Projkab Rydułtowy -TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
25.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3 : 1
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby Lukasz_Catering » 26 Apr 2014, o 08:46

27 kolejka i klasyfikacja generalna

27 kolejka:

1. BosSs 8(2)
2. Kamiljan 7(1)
damian albion 7(1)
dancio 7(1)
rkmarcin 7(1)
coolfon 7(1)
Lukasz_Catering 7(1)
amator85 7(1)
9. wiesx 6(1)
10. wrona 5(1)
11. pepe_volley 5(0)
12. CaMeLoTh 4(0)

Klasyfikacja generalna:

1. coolfon 455(110)
2. rkmarcin 441(113)
3. Lukasz_Catering 414(95)
4. Kamiljan 409(94)
5. amator85 404(92)
6. dancio 389(89)
7. CaMeLoTh 387(91)
8. wrona 387(89)
9. wiesx 380(90)
10. BosSs 378(90)
11. damian albion 376(86)
12. Zorro 374(88) 2nb
13. kevin 372(85) 1nb
14. pepe_volley 114(23)

po 3 nieobecnościach z rzędu udział w zabawie kończą Swierq i maly olo
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby Lukasz_Catering » 26 Apr 2014, o 08:52

28 kolejka

I liga

28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory

II liga gr. mistrzowska

30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia

II liga gr. honorowa

29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby CaMeLoTh » 26 Apr 2014, o 11:09

I liga

28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3:2

II liga gr. mistrzowska

29.04 wtorek 18.00 BestFit Club Rybnik - Top Ten Rybnik 3:1
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1:3

II liga gr. honorowa

29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
CaMeLoTh
 
Posts: 423
Joined: 11 Sep 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby rkmarcin » 28 Apr 2014, o 06:42

I liga

28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3:1

II liga gr. mistrzowska

29.04 wtorek 18.00 BestFit Club Rybnik - Top Ten Rybnik 3:1
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1:3

II liga gr. honorowa

29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
T.S.EUROSKOK
rkmarcin
 
Posts: 134
Joined: 19 Mar 2009, o 23:28
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby coolfon » 28 Apr 2014, o 07:13

I liga

28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3:2

II liga gr. mistrzowska

29.04 wtorek 18.00 BestFit Club Rybnik - Top Ten Rybnik 3:1
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 2:3

II liga gr. honorowa

29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
coolfon
 
Posts: 211
Joined: 14 Feb 2010, o 17:53
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby Zorro » 28 Apr 2014, o 07:47

28 kolejka

I liga
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3-1

II liga gr. mistrzowska
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1-3

II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby dancio » 28 Apr 2014, o 09:00

I liga

28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3:1

II liga gr. mistrzowska

29.04 wtorek 18.00 BestFit Club Rybnik - Top Ten Rybnik 2:3
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0:3

II liga gr. honorowa

29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
Albion Team
dancio
 
Posts: 190
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby Lukasz_Catering » 28 Apr 2014, o 10:24

I liga

28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3:1

II liga gr. mistrzowska

29.04 wtorek 18.00 BestFit Club Rybnik - Top Ten Rybnik 3:1
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1:3

II liga gr. honorowa

29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby pepe_volley » 28 Apr 2014, o 13:44

28 kolejka

I liga

28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3:2

II liga gr. mistrzowska

29.04 wtorek 18.00 BestFit Club Rybnik - Top Ten Rybnik 2:3
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1:3

II liga gr. honorowa

29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
pepe_volley
 
Posts: 55
Joined: 22 Feb 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby wiesx » 28 Apr 2014, o 14:12

I liga

28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3:1

II liga gr. mistrzowska

29.04 wtorek 18.00 BestFit Club Rybnik - Top Ten Rybnik 2:3
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0:3

II liga gr. honorowa

29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby wrona » 28 Apr 2014, o 17:12

I liga

28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3:1

II liga gr. mistrzowska

29.04 wtorek 18.00 BestFit Club Rybnik - Top Ten Rybnik 2:3
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1:3

II liga gr. honorowa

29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postby amator85 » 28 Apr 2014, o 17:46

28 kolejka

I liga

28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3 : 1

II liga gr. mistrzowska

30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0 : 3

II liga gr. honorowa

29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3

P.S. Piszę o 18.45 więc mecz w Pawłowicach jeszcze sięchyba nie zaczął :P
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests