[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postprzez Zorro » 12 maja 2014, o 16:22

30 kolejka

II liga gr. mistrzowska

13.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 2-3
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3-0
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 1-3

II liga gr. honorowa


12.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-2
13.05 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - BFK MIchel-Projkab Rydułtowy 2-3
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3

16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 3-1
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 2-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
Avatar użytkownika
Zorro
 
Posty: 587
Dołączył(a): 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M


Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postprzez wiesx » 12 maja 2014, o 17:40

30 kolejka

II liga gr. mistrzowska

13.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3 - 2
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3-0
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 2-3

II liga gr. honorowa


12.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 - 3
13.05 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - BFK MIchel-Projkab Rydułtowy 3 - 0
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3

16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 3-1
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3 - 1
wiesx
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postprzez CaMeLoTh » 12 maja 2014, o 18:53

30 kolejka

II liga gr. mistrzowska

13.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 0:3
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3:1
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 0:3

II liga gr. honorowa

12.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
13.05 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - BFK MIchel-Projkab Rydułtowy 3:1
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:1
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
CaMeLoTh
 
Posty: 423
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postprzez dancio » 12 maja 2014, o 21:11

II liga gr. mistrzowska

13.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:1
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3:0
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 1:3

II liga gr. honorowa

12.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle :(
13.05 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - BFK MIchel-Projkab Rydułtowy 3:0
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 3:1
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:1
Albion Team
dancio
 
Posty: 177
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postprzez wrona » 14 maja 2014, o 14:44

II liga gr. mistrzowska

14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3:1
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 1:3

II liga gr. honorowa

16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:1
wrona
 
Posty: 219
Dołączył(a): 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet

Postprzez Lukasz_Catering » 17 maja 2014, o 14:28

Wyniki 30 kolejki i końcowa klasyfikacja klasyfikacja generalna. Gratulacje dla wszystkich tegorocznych typerów, szczególnie tych, którzy wytrwali cały sezon :) Dzięki :)

30 kolejka:

1. pepe_volley 14(4)
2. coolfon 12(3)
rkmarcin 12(3)
4. BosSs 11(2)
5. wiesx 10(2)
6. CaMeLoTh 9(2)
Kamiljan 9(2)
Lukasz_Catering 9(2)
9. amator85 8(2)
10. damian albion 8(1)
11. dancio 7(1)
12. Zorro 4(1)
13. wrona 3(0)

Klasyfikacja generalna:

1. coolfon 486 (116)
2. rkmarcin 470(119)
3. Lukasz_Catering 441(100)
4. Kamiljan 435(99)
5. amator85 429(97)
6. dancio 426(98)
7. CaMeLoTh 416(98)
8. wiesx 411(97)
9. wrona 408(92)
10. BosSs 397(92)
11. damian albion 397(89)
12. Zorro 394(92)
13. kevin 380(86)
14. pepe_volley 139(28)
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Poprzednia strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości