TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 1:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-0
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 2:3
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-0
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-0
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 1:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-0
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 2:3
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-0
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-0
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 1:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-0
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:2
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-1
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-0
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 1:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-0
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:2
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-1
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-0
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...
Pozdrawiam
Mały
Pozdrawiam
Mały
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:0
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:1
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3:1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 1:3
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:0
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:0
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:1
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3:1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 1:3
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:0
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 2-3
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0-3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 3-0
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-2
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-1
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3-0
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-0
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-1
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-1
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 2-3
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0-3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 3-0
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-2
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-1
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3-0
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-0
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-1
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-1
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik 3-0 Leon Internet Rybnik
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice 0-3 Jedynka Jankowice II
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia 0-3 Dwójka Świerklany Projtrans
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz 1-3 Artus Żory
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice 2-3 Jar-Trans Fox Pszów
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-2 No Pain Żory
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1 Jedynka Jankowice III
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0 TKKF Szczygłowice
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki 3-1 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 1-3 NORD Świerklany RO-JO Team
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0 Catering Rybnik
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team 3-1 Albion Team-gramy dla Kuby
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory 3-1 AZS Morgan Rybnik
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik 3-0 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0 GAF Gliwice
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec 3-2 Jedynka Jankowice
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik 3-0 Leon Internet Rybnik
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice 0-3 Jedynka Jankowice II
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia 0-3 Dwójka Świerklany Projtrans
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz 1-3 Artus Żory
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice 2-3 Jar-Trans Fox Pszów
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-2 No Pain Żory
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1 Jedynka Jankowice III
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0 TKKF Szczygłowice
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki 3-1 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 1-3 NORD Świerklany RO-JO Team
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0 Catering Rybnik
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team 3-1 Albion Team-gramy dla Kuby
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory 3-1 AZS Morgan Rybnik
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik 3-0 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0 GAF Gliwice
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec 3-2 Jedynka Jankowice
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 0:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:0
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3:2
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 1:3
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:1
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 0:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:0
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3:2
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 1:3
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:1
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 1:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-1
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-2
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-1
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-1
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-1
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 1:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-1
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-2
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-1
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-1
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-1
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:0
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 0:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:0
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3:1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 1:3
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:1
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:1
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:0
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 0:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:0
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3:1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 1:3
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:1
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:1
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 22 lut 2014, o 12:56
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 0:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:0
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3:1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:2
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:1
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 0:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:0
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3:1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:2
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:1
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:1
II liga gr. A
30.09 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:0
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:1
II liga gr. A
30.09 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:0
T.S.EUROSKOK
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:2
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 1:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 3:1
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:1
II liga gr. A
30.09 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:1
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:2
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 1:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 3:1
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:1
II liga gr. A
30.09 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:1
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 0:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:1
II liga gr. A
30.09 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:2
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:0
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 0:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:1
II liga gr. A
30.09 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:2
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:0
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3 - 1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0 - 3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 1 - 3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1 - 3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 1 - 3
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3 - 0
II liga gr. A
30.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice III - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 - 1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3 - 0
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3 - 0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3 - 0
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3 - 1
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3 - 1
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3 - 0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3 - 0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3 - 0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3 - 0
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3 - 1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0 - 3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 1 - 3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1 - 3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 1 - 3
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3 - 0
II liga gr. A
30.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice III - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 - 1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3 - 0
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3 - 0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3 - 0
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3 - 1
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3 - 1
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3 - 0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3 - 0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3 - 0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3 - 0
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:1
II liga gr. A
30.09 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:0
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:0
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:1
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:1
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:1
II liga gr. A
30.09 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:0
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:0
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:1
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:1
Albion Team
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
liga
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 0:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:0
II liga gr. A
30.09 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:0
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:2
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 0:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:0
II liga gr. A
30.09 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:0
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:2
MARAT Rybnik
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 2:3
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-0
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-0
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-0
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 2:3
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-0
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-0
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-0
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:2
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 0:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-1
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:0
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-0
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-0
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 0:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-1
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:0
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-0
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-0
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-0
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-1
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-1
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-0
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-1
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-1
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-1
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik xxx
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II xxx
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 0:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-0
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 1-3
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 2:3
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 0-3
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-1
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik xxx
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II xxx
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 0:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-0
II liga gr. A
29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 1-3
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 2:3
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 0-3
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-1
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Rozkład jazdy 2 kolejki
I liga
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik ----
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II -----
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0 - 3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 0 - 3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3 - 0
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3 - 0
II liga gr. A
30.09 wtorek 18:15 Jedynka Jankowice III - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 - 2
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3 - 1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3 - 0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3 - 0
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3 - 0
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3 - 1
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3 - 0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3 - 1
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3 - 0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3 - 0
I liga
29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik ----
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II -----
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0 - 3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 0 - 3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3 - 0
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3 - 0
II liga gr. A
30.09 wtorek 18:15 Jedynka Jankowice III - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 - 2
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3 - 1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3 - 0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3 - 0
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3 - 0
II liga gr. B
30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3 - 1
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3 - 0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3 - 1
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3 - 0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3 - 0
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
wyniki drugiej kolejki i klasyfikacja generalna:
Druga kolejka:
1. amator85 25(6)
2. Jajens 23(6)
dancio 23 (6)
Gasior23 23(6)
Zorro 23 (6)
6. pepe_volley 22 (6)
7. Swierq 21 (5)
Dada1979 21 (5)
wiesx 21 (5)
10. BosSs 20 (5)
11. Kamiljan 20 (4)
12. CaMeLoTh 19 (5)
13. damian albion 18 (5)
14. wrona 18 (4)
Lukasz_Catering 18 (4)
16. anilia 17 (4)
17. kevin 16 (4)
18. rkmarcin 16 (3)
19. fubus007 15 (3)
20. PiotrekJ 15 (2)
21. maly olo 13 (1)
22. szrama 11 (1)
Klasyfikacja generalna:
1. dancio 42 (12)
2. Gasior23 42 (11)
3. BosSs 40 (11)
damian albion 40 (11)
5. Jajens 40 (10)
6. pepe_volley 39 (11)
7. CaMeLoTh 39 (10)
8. wiesx 37 (9)
Lukasz_Catering 37 (9)
10. Zorro 36 (9)
11. Kamiljan 36 (8)
12. Swierq 35 (9)
13. wrona 33 (7)
Dada1979 33 (7)
rkmarcin 33 (7)
16. amator85 32 (7)
17. PiotrekJ 29 (5)
maly olo 29 (5)
19.kevin 28 (5)
20. fubus007 27 (5)
21. anilia 25 (5)
22. szrama 24 (4)
Druga kolejka:
1. amator85 25(6)
2. Jajens 23(6)
dancio 23 (6)
Gasior23 23(6)
Zorro 23 (6)
6. pepe_volley 22 (6)
7. Swierq 21 (5)
Dada1979 21 (5)
wiesx 21 (5)
10. BosSs 20 (5)
11. Kamiljan 20 (4)
12. CaMeLoTh 19 (5)
13. damian albion 18 (5)
14. wrona 18 (4)
Lukasz_Catering 18 (4)
16. anilia 17 (4)
17. kevin 16 (4)
18. rkmarcin 16 (3)
19. fubus007 15 (3)
20. PiotrekJ 15 (2)
21. maly olo 13 (1)
22. szrama 11 (1)
Klasyfikacja generalna:
1. dancio 42 (12)
2. Gasior23 42 (11)
3. BosSs 40 (11)
damian albion 40 (11)
5. Jajens 40 (10)
6. pepe_volley 39 (11)
7. CaMeLoTh 39 (10)
8. wiesx 37 (9)
Lukasz_Catering 37 (9)
10. Zorro 36 (9)
11. Kamiljan 36 (8)
12. Swierq 35 (9)
13. wrona 33 (7)
Dada1979 33 (7)
rkmarcin 33 (7)
16. amator85 32 (7)
17. PiotrekJ 29 (5)
maly olo 29 (5)
19.kevin 28 (5)
20. fubus007 27 (5)
21. anilia 25 (5)
22. szrama 24 (4)
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Rozkład jazdy 3 kolejki
I liga
7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice
II liga gr. A
6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki
II liga gr. B
6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby
I liga
7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice
II liga gr. A
6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki
II liga gr. B
6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 1:3
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:0
II liga gr. A
6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 1:3
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 1:3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:0
II liga gr. B
6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3:1
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3:1
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3:0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 1:3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 1:3
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:0
II liga gr. A
6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 1:3
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 1:3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:0
II liga gr. B
6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3:1
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3:1
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3:0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 1:3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 3:2
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:0
II liga gr. A
6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3:0
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:0
II liga gr. B
6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3:1
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3:1
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3:1
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0:3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 3:2
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:0
II liga gr. A
6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3:0
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:0
II liga gr. B
6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3:1
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3:1
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3:1
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0:3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 1:3
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:1
II liga gr. A
6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:1
II liga gr. B
6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 1:3
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3:1
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3:0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0:3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 1:3
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:1
II liga gr. A
6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:1
II liga gr. B
6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 1:3
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3:1
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3:0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0:3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
MARAT Rybnik
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3-0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0-3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 3-1
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3-0
II liga gr. A
6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3-0
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0-3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0
II liga gr. B
6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3-0
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3-2
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3-0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0-3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3-0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0-3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 3-1
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3-0
II liga gr. A
6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3-0
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0-3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0
II liga gr. B
6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3-0
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3-2
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3-0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0-3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3-1
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0-3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 1-3
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3-1
II liga gr. A
6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 0-3
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3-1
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0-3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0
II liga gr. B
6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3-0
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3-1
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3-0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0-3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3-1
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0-3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 1-3
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3-1
II liga gr. A
6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 0-3
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3-1
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0-3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0
II liga gr. B
6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3-0
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3-1
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3-0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0-3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 3:1
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:0
II liga gr. A
6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3-1
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0-3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0
II liga gr. B
6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3-0
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3-1
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3-0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0-3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 3:1
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:0
II liga gr. A
6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3-1
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0-3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0
II liga gr. B
6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3-0
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3-1
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3-0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0-3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 22 lut 2014, o 12:56
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 1:3
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:0
II liga gr. A
6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:2
II liga gr. B
6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 1:3
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3:2
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3:0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0:3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 1:3
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:0
II liga gr. A
6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:2
II liga gr. B
6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 1:3
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3:2
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3:0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0:3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 0:3
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:0
II liga gr. A
6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3:0
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:1
II liga gr. B
6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3:1
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 1:3
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3:0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0:3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 0:3
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:0
II liga gr. A
6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3:0
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:1
II liga gr. B
6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3:1
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 1:3
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3:0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0:3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją