TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:1
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:1
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:0
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 0:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 0:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1:3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:1
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:1
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:0
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 0:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 0:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1:3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
T.S.EUROSKOK
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:1
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:2
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 1:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 1:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1:3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 2:3
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:1
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:2
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 1:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 1:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1:3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 2:3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:2
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 2:3
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:0
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 2:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 1:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 3:2
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 2:3
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:2
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 2:3
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:0
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 2:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 1:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 3:2
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 2:3
NORD Świerklany RO-JO Team
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:1
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:1
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:0
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 0:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 1:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1:3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3:2
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:1
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:1
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:0
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 0:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 1:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1:3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3:2
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:2
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:1
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:0
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 1:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 1:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 3:1
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:2
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:1
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:0
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 1:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 1:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 3:1
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 22 lut 2014, o 12:56
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:1
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1:3
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:0
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:0
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 0:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 3:2
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1:3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3:2
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:1
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1:3
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:0
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:0
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 0:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 3:2
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1:3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3:2
Ostatnio zmieniony 3 lis 2014, o 23:45 przez pepe_volley, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:1
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:2
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:0
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 1:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 1:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 3:1
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:1
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:2
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:0
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 1:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 1:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 3:1
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 1:3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:1
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:1
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 3:2
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
II liga gr. B
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1:3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 1:3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:1
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:1
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 3:2
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
II liga gr. B
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1:3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
Albion Team
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0 : 3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1 : 3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3 : 0
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 1 : 3
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0 : 3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3 : 0
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3 : 1
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 2 : 3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3 : 1
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 3 : 1
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 3 : 2
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3 : 0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3 : 0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 1 : 3
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0 : 3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1 : 3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3 : 0
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 1 : 3
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0 : 3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3 : 0
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3 : 1
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 2 : 3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3 : 1
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 3 : 1
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 3 : 2
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3 : 0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3 : 0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 1 : 3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:0
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:1
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:0
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:0
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 1:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 0:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 3:1
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:0
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:1
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:0
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:0
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 1:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 0:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 3:1
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I Liga
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 0:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 1:3
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1:3
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 1:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 1:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 0:3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 0:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 1:3
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1:3
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 1:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 1:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 0:3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I Liga
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 0:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:1
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1:3
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 0:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 0:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 2:3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3:2
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 0:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:1
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1:3
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 0:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 0:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 2:3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3:2
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0-3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3-1
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0-3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3-1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 2:3
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 0-3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 2:3
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 1-3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 0-3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-1
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3-2
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3-1
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0-3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3-1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 2:3
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 0-3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 2:3
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 1-3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 0-3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-1
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3-2
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 22 lut 2014, o 12:56
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Zmiana Wyniku Beer Team Edytor Suszec 1:3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II ---
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski ---
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 2:3
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:1
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik ---
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:0
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 3:2
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 2:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 3:1
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II ---
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski ---
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 2:3
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:1
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik ---
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:0
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 3:2
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 2:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 3:1
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Wyniki 7 kolejki i klasyfikacja generalna
7 kolejka
1. wrona 27 (8)
damian albion 27 (8)
3. DADA1979 26 (7)
4. Jajens 24 (6)
Lukasz_Catering 24 (6)
6. rkmarcin 23 (6)
7. BosSs 23 (5)
8. pepe_volley 21 (5)
amator85 21 (5)
wiesx 21 (5)
11. dancio 19 (4)
12. PiotrekJ 18 (4)
13. szrama 17 (3)
fubus007 17 (3)
kevin 17 (3)
16. Zorro 16 (3)
17. maly olo 15 (3)
Gasior23 15 (3)
CaMeLoTh 15 (3)
20. Swierq 14 (3)
21. anilia 7 (1)
KLasyfikacja generalna
1. Jajens 167 (44)
2. damian albion 165 (44)
3. dancio 164 (43)
4. pepe_volley 160 (43)
5. BosSs 156 (38)
6. wrona 155 (39)
rkmarcin 155 (39)
8. wiesx 155 (38)
9. DADA1979 151 (37)
10. Lukasz_Catering 150 (37)
11. Swierq 147 (39)
12. amator85 143 (35)
13. Zorro 142 (36)
14. PiotrekJ 142 (34)
Gasior23 142 (34)
16. CaMeLoTh 139 (34)
17. kevin 137 (32)
18. fubus007 131 (27)
19. anilia 119 (28)
20. szrama 112 (20)
21. maly olo 106 (23)
7 kolejka
1. wrona 27 (8)
damian albion 27 (8)
3. DADA1979 26 (7)
4. Jajens 24 (6)
Lukasz_Catering 24 (6)
6. rkmarcin 23 (6)
7. BosSs 23 (5)
8. pepe_volley 21 (5)
amator85 21 (5)
wiesx 21 (5)
11. dancio 19 (4)
12. PiotrekJ 18 (4)
13. szrama 17 (3)
fubus007 17 (3)
kevin 17 (3)
16. Zorro 16 (3)
17. maly olo 15 (3)
Gasior23 15 (3)
CaMeLoTh 15 (3)
20. Swierq 14 (3)
21. anilia 7 (1)
KLasyfikacja generalna
1. Jajens 167 (44)
2. damian albion 165 (44)
3. dancio 164 (43)
4. pepe_volley 160 (43)
5. BosSs 156 (38)
6. wrona 155 (39)
rkmarcin 155 (39)
8. wiesx 155 (38)
9. DADA1979 151 (37)
10. Lukasz_Catering 150 (37)
11. Swierq 147 (39)
12. amator85 143 (35)
13. Zorro 142 (36)
14. PiotrekJ 142 (34)
Gasior23 142 (34)
16. CaMeLoTh 139 (34)
17. kevin 137 (32)
18. fubus007 131 (27)
19. anilia 119 (28)
20. szrama 112 (20)
21. maly olo 106 (23)
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Rozkład jazdy 8 kolejki
I liga
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki
I liga
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia 1:3
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3:1
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory 3:0
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz 3:1
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice 3:0
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki 1:3
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki 1:3
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia 1:3
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3:1
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory 3:0
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz 3:1
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice 3:0
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki 1:3
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki 1:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia 1:3
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3:2
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory 3:0
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz 3:1
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice 3:0
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:1
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia 1:3
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3:2
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory 3:0
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz 3:1
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice 3:0
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:1
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki 0:3
MARAT Rybnik
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia 2:3
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3:2
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory 3:0
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz 3:1
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice 3:0
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki 1:3
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki 1:3
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia 2:3
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3:2
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory 3:0
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz 3:1
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice 3:0
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki 1:3
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki 1:3
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia 2-3
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3-1
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory 3-0
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz 3-1
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice 3-0
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki 0-3
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki 0-3
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia 2-3
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3-1
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory 3-0
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz 3-1
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice 3-0
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki 0-3
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki 0-3
NORD Świerklany RO-JO Team
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia 3:2
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3:1
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory 3:0
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz 3:0
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice 3:0
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:2
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia 3:2
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3:1
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory 3:0
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz 3:0
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice 3:0
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:2
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki 0:3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik 3-2 Silesia Lubomia
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik 3-0 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów 1-3 Dwójka Świerklany Projtrans
12.11 środa 19:30 Artus Żory 3-2 KS Volley Katowice
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II 3-0 No Pain Żory
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1-3 Proxeo Racibórz
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel 3-0 TKKF Szczygłowice
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik 2-3 Strzelec Gorzyczki
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 3-1 Fundacja Elektrowni Rybnik
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 0-3 Impacto LKS Chałupki
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik 3-2 Silesia Lubomia
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik 3-0 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów 1-3 Dwójka Świerklany Projtrans
12.11 środa 19:30 Artus Żory 3-2 KS Volley Katowice
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II 3-0 No Pain Żory
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1-3 Proxeo Racibórz
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel 3-0 TKKF Szczygłowice
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik 2-3 Strzelec Gorzyczki
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 3-1 Fundacja Elektrowni Rybnik
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 0-3 Impacto LKS Chałupki
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia 3:2
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3:1
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory 3:0
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz 3:1
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice 3:0
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki 1:3
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia 3:2
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3:1
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory 3:0
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz 3:1
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice 3:0
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki 1:3
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki 0:3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3-1
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory 3-0
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz 3-1
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice 3-0
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki 1-3
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki 0-3
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia 1-3
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3-1
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory 3-0
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz 3-1
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice 3-0
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki 1-3
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki 0-3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia 3:2
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3:0
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory 3:0
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz 3:0
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice 3:0
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:2
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia 3:2
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3:0
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory 3:0
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz 3:0
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice 3:0
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3:2
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki 0:3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia 2:3
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3:1
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory 3:0
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz 3:1
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice 3:0
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki 2:3
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki 1:3
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia 2:3
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3:1
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory 3:0
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz 3:1
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice 3:0
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki 2:3
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki 1:3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia 1 : 3
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3 : 0
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory 3 : 0
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz 3 : 0
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 0
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice 3 : 0
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3 : 1
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 0
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki 1 : 3
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia 1 : 3
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3 : 0
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory 3 : 0
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz 3 : 0
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 0
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice 3 : 0
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki 3 : 1
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 0
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki 1 : 3
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 22 lut 2014, o 12:56
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia 2:3
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3:2
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory 3:0
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz 3:0
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice 3:0
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki 2:3
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia 2:3
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3:2
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory 3:0
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz 3:0
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice 3:0
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki 2:3
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki 0:3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
;:I liga
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia 1 : 3
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3 : 0
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory 3 : 0
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz 3 : 0
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 0
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice 3 : 0
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki 2 : 3
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 0
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki 3 : 1
10.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Silesia Lubomia 1 : 3
10.11 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
12.11 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
12.11 środa 19:30 Artus Żory - KS Volley Katowice 3 : 0
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - No Pain Żory 3 : 0
14.11 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Proxeo Racibórz 3 : 0
II liga gr. A
13.11 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 0
13.11 czwartek 18:30 BFK Michel - TKKF Szczygłowice 3 : 0
13.11 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Strzelec Gorzyczki 2 : 3
14.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 0
14.11 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Impacto LKS Chałupki 3 : 1