[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez amator85 » 11 maja 2015, o 16:48

Ave!
Prośba do admina : podlicz mi jeszcze raz punkty za ostatnią kolejkę! Pominąłeś chyba moje typy za mecze poniedziałkowe, które wysłałem wcześniej :D
amator85
 
Posty: 257
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03


Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez amator85 » 11 maja 2015, o 16:58

11.05 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1 : 3
12.05 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Beer Team 1 : 3
12.05 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - GAF Gliwice 3 : 1
12.05 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 1
12.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3 : 1
12.05 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - VRF Klimatyzacja Żory 1 : 3
12.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3 : 0
13.05 środa 18:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 1 : 3
13.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3 : 0
13.05 środa 19:30 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Artus Żory 1 : 3
14.05 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 2
14.05 czwartek 18:30 BFK Michel - Leon Internet Rybnik 1 : 3
14.05 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 2
15.05 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 3 : 1
Ostatnio edytowano 12 maja 2015, o 23:11 przez amator85, łącznie edytowano 1 raz
amator85
 
Posty: 257
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez wrona » 12 maja 2015, o 07:56

12.05 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Beer Team 1 : 3
12.05 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - GAF Gliwice 3 : 1
12.05 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 1
12.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3 : 1
12.05 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - VRF Klimatyzacja Żory 1 : 3
12.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3 : 0
12.05 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
13.05 środa 18:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 1 : 3
13.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3 : 1
13.05 środa 19:30 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Artus Żory 1 : 3
14.05 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 2
14.05 czwartek 18:30 BFK Michel - Leon Internet Rybnik 1 : 3
14.05 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 2
15.05 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 3 : 1
wrona
 
Posty: 218
Dołączył(a): 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Zorro » 12 maja 2015, o 10:19

Rozkład jazdy 28 kolejki

11.05 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice ---
12.05 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Beer Team 3-2
12.05 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - GAF Gliwice 2-3
12.05 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
12.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3-0
12.05 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - VRF Klimatyzacja Żory 3-1
12.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3-0
13.05 środa 18:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 1-3
13.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-1
13.05 środa 19:30 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Artus Żory 3-2
14.05 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
14.05 czwartek 18:30 BFK Michel - Leon Internet Rybnik 3-1
14.05 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3-2
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jar-Trans Fox Pszów 2-3
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
15.05 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 3-1
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
Avatar użytkownika
Zorro
 
Posty: 587
Dołączył(a): 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 12 maja 2015, o 19:46

Amator85 podliczylem i znów wyszło mi to samo ☺ spróbuj sam jeszcze raz podliczyc ☺ pozdrawiam
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez amator85 » 12 maja 2015, o 22:56

Łukasz_Catering wysłałem Ci prive z podsumowaniem

By the way.. tylko kolega "wona" z Raciborza zauważył brak meczu Proxeo - Top Ten w rozpisce na tą kolejkę??
Czyżby spisek?? :D
amator85
 
Posty: 257
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 13 maja 2015, o 11:27

Faktycznie, moje przeczenie z brakiem meczu Proxeo - Top Ten, dużo tych meczów w tej kolejce i musiałem gdzieś go pominąć. Brawo za spostrzegawczość, piszcie o wszystkich brakach czy błędach, to pomaga ☺ amator85 zostaje z taką liczbą punktów jaka miał, ponieważ walkowery nie są wliczane do klasyfikacji ☺
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 16 maja 2015, o 09:04

Wyniki 28 kolejki i klasyfikacja generalna

28 kolejka:

1. Lukasz_Catering 15 (3)
2. amator85 14 (3)
wrona 14 (3)
4. BosSs 13 (3)
Zorro 13 (3)
6. Swierq 12 (2)
anilia 12 (2)
8. Jajens 8 (0)

Klasyfikacja generalna :

1. Jajens 597 (151)
2. Lukasz_Catering 580 (149)
3. wrona 560 (138)
4. amator85 557 (141)
5. BosSs 549 (138)
6. damian albion 536 (136) 1 nb
7. Swierq 530 (131)
8. Zorro 525 (131)
9. anilia 508 (122)

Po 3 nieobecnościach z rzędu udział w zabawie kończy wiesx
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 16 maja 2015, o 09:11

Rozkład jazdy OSTATNIEJ 29 kolejki

18.05 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Albion Team-gramy dla Kuby
18.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice
19.05 wtorek 18:00 MARAT Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
19.05 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Top Ten ZST Rybnik
19.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice
21.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik
21.05 czwartek 18:30 BFK Michel - Leon Internet Rybnik
22.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jar-Trans Fox Pszów
22.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Arek_rybnik » 16 maja 2015, o 09:48

Walnąłem opis nie tam gdzie trzeba :)
Fundacja ER
Avatar użytkownika
Arek_rybnik
 
Posty: 125
Dołączył(a): 9 wrz 2011, o 09:35
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez damian albion » 16 maja 2015, o 17:09

18.05 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
18.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:1
19.05 wtorek 18:00 MARAT Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2:3
19.05 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Top Ten ZST Rybnik 3:2
19.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice 1:3
21.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3:0
21.05 czwartek 18:30 BFK Michel - Leon Internet Rybnik 1:3
22.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
22.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 3:2
damian albion
 
Posty: 337
Dołączył(a): 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 17 maja 2015, o 20:45

18.05 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
18.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:1
19.05 wtorek 18:00 MARAT Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
19.05 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Top Ten ZST Rybnik 3:1
19.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice 1:3
21.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3:0
21.05 czwartek 18:30 BFK Michel - Leon Internet Rybnik 3:0
22.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
22.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 3:1
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Swierq » 18 maja 2015, o 10:26

18.05 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
18.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:1
19.05 wtorek 18:00 MARAT Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
19.05 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Top Ten ZST Rybnik 3:1
19.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice 1:3
21.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3:0
21.05 czwartek 18:30 BFK Michel - Leon Internet Rybnik 3:1
22.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
22.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 3:0
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 141
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Jajens » 18 maja 2015, o 14:25

18.05 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
18.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:1
19.05 wtorek 18:00 MARAT Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
19.05 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Top Ten ZST Rybnik 3:1
19.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice 3:2
21.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3:0
21.05 czwartek 18:30 BFK Michel - Leon Internet Rybnik 3:0
22.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
22.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 3:1
Jajens
 
Posty: 85
Dołączył(a): 18 lis 2011, o 23:58

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Zorro » 18 maja 2015, o 14:51

Rozkład jazdy OSTATNIEJ 29 kolejki

18.05 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
18.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-0
19.05 wtorek 18:00 MARAT Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
19.05 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Top Ten ZST Rybnik 2-3
19.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice 3-0
21.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3-1
21.05 czwartek 18:30 BFK Michel - Leon Internet Rybnik 3-1
22.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
22.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 3-1
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
Avatar użytkownika
Zorro
 
Posty: 587
Dołączył(a): 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez amator85 » 18 maja 2015, o 16:57

Rozkład jazdy OSTATNIEJ 29 kolejki

18.05 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 1
18.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3 : 1
19.05 wtorek 18:00 MARAT Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2 : 3
19.05 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
19.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice 3 : 1
21.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3 : 1
21.05 czwartek 18:30 BFK Michel - Leon Internet Rybnik 3 : 1
22.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
22.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 3 : 1
amator85
 
Posty: 257
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez wrona » 18 maja 2015, o 17:03

Rozkład jazdy OSTATNIEJ 29 kolejki

18.05 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 1
18.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3 : 1
19.05 wtorek 18:00 MARAT Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2 : 3
19.05 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
19.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice 3 : 1
21.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3 : 1
21.05 czwartek 18:30 BFK Michel - Leon Internet Rybnik 3 : 1
22.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
22.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 3 : 1
wrona
 
Posty: 218
Dołączył(a): 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez anilia » 18 maja 2015, o 20:25

18.05 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
18.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:1
19.05 wtorek 18:00 MARAT Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
19.05 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Top Ten ZST Rybnik 3:1
19.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice 1:3
21.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3:0
21.05 czwartek 18:30 BFK Michel - Leon Internet Rybnik 3:0
22.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
22.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 3:0
anilia
 
Posty: 62
Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez BosSs » 19 maja 2015, o 15:36

18.05 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Albion Team-gramy dla Kuby ...
18.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice ....
19.05 wtorek 18:00 MARAT Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
19.05 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Top Ten ZST Rybnik 3:0
19.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice 3:2
21.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3:0
21.05 czwartek 18:30 BFK Michel - Leon Internet Rybnik 3:1
22.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
22.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 3:1
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 467
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 23 maja 2015, o 19:10

Wyniki 29 kolejki i końcowa klasyfikacja generalna

29 kolejka:

1. damian albion 8 (2)
2. Zorro 7 (2)
amator85 7 (2)
wrona 7 (2)
5. Swierq 7 (1)
6. anilia 6 (1)
Lukasz_Catering 6 (1)
8. Jajens 4 (0)
9. BosSs 3 (0)

Końcowa klasyfikacja generalna:

1. Jajens 601 (151)
2. Lukasz_Catering 586 (150)
3. wrona 567 (140)
4. amator85 564 (143)
5. BosSs 552 (138)
6. damian albion 544 (138)
7. Swierq 537 (132)
8. Zorro 532 (133)
9. anilia 514 (123)

Dziękuję wszystkim typerom za zabawę, gratulacje dla tych którzy wytrzymali do końca długi sezon. Juz teraz proszę o propozycje zmian w typerze na kolejny sezon, wszystkie propozycje mile widziane. A może ktoś inny chciałby poprowadzić zabawę w nowym sezonie? Czekam na propozycje ☺
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Zorro » 25 maja 2015, o 08:20

Ja również dziękuję prowadzącemu typera, bo wiem jaka to robota, a jako młody żonkoś wywiązał się z zadania bardzo dobrze i dlatego zgłaszam się na przyszły sezon na prowadzenie typera, aby dać Łukaszowi czas na zajęcie się przyszłym narybkiem siatkarskim, chyba, że ktoś inny bardzo chce. Mile widziane propozycje zmian i różne sugestie, choć wydaje mi się, że nie ma co zbytnio kombinować, bo i tak jest co liczyć.
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
Avatar użytkownika
Zorro
 
Posty: 587
Dołączył(a): 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Poprzednia strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości